Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Podsumowanie wiedzy

kamirr.oo
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 24 paź 2022, 13:09
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Podsumowanie wiedzy

Nieprzeczytany post autor: kamirr.oo » poniedziałek 23 sty 2023, 22:01

Panowie i Panie. Mam takie pytanie.
Z racji tego że od jakiegoś czasu przeglądam tutaj forum oraz czytam książki o medycynie naturalnej szukam uporządkowania tej wiedzy.
Mianowicie co mam na myśli.

Jest bardzo dużo metod/suplementów/ substancji które można stosować dla zdrowia.
Bardzo dużo metod oczyszczania organizmu. Dodatkowo bardzo dużo tutaj wątków i pomysłów na powrót do zdrowia lub dbanie o nie.

Mam pytanie, czy jest jakaś książka/ cykl książek z których można w miare jasno i skutecznie przeprowadzić np. kompletne oczyszczanie organizmu ?
Szukam czegoś, co było by w miarę aktualne, tak aby nie było problemu z dostępnością ziół itp w dzisiejszych czasach.

Nie ukrywam że jestem dosyć zapracowanym człowiekiem i ciężko jest mi to wszystko ogarnąć i spędzać bardzo dużo czasu na czytaniu.
Chciałbym po prostu mieć lekture kompletną na półce wedle której mógłbym stosować wszystkie sposoby zdrowotne.

Ps. Co sądzicie o książkach Ryszarda Grzebyka ? Warto ?
0 xODPOWIEDZ