Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Grzybica uogólniona

cedric
Posty: 2196
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 42
x 27
Podziękował: 1544 razy
Otrzymał podziękowanie: 3131 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 08 sie 2019, 15:37

Mocznik na grzybicę- synteza mocznika zalezy od cyklu mocznikowego, poziomu, CO2, kwasu alfa-liponowego, substratów i in.Można podać doustnie,dożylnie, transdermalnie. ozna stosować w jamie ustnej- np. nadtlenek do wybielania zebów.
Prof. Danopoulos leczył nim terminalne nowotwory.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_ornitynowy

"Cykl przebiega w mitochondriach (gdzie sprzężony jest z cyklem Krebsa przez łańcuch oddechowy i ATP oraz fumaran i asparaginian) i cytoplazmie komórek wątroby (hepatocytów). Wymaga dostarczenia energii w postaci 3 cząsteczek ATP (2 cząsteczki do syntezy karbamoilofosforanu, 1 do syntezy argininobursztynianu), a jego głównym produktem końcowym jest mocznik."

Niedoczynność tarczycy, uszkodzenia mitochondrialne ,niedobór manganu dla arginazy obniżają syntezę mocznika sprzyjając nowotworom , grzybicy.
Warto przypomnieć , że aluminium wpływa niekorzystnie na wymienione czynniki.

dr Hubert Czerniak Żyrardów 2018 część 2
https://youtu.be/aY8hoIVDspU?t=998
0 xAwatar użytkownika
TheRiddler
Posty: 54
Rejestracja: czwartek 07 lut 2019, 09:37
x 6
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: TheRiddler » piątek 09 sie 2019, 15:07

Czy ktoś się orientuje czy zrobienia takiego badania ma sens? Załóżmy mam candide, czy te badanie coś wykryje czy to ściema?

https://diag.pl/sklep/badania/candida-antygen-krazacy/ koszt 175zł
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8621
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 319
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12067 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 09 sie 2019, 21:34

Naplucie rano do szklanki masz za darmo, wyniki podobne.
Za 175 zł wykonasz pełny test biorezonasem, gdzie wyjdzie candida, pasożyty i wiele innego "dobra".
To jest reklama dla tych co wierzą tylko medykom.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Agness
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 22:30
x 1

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Agness » niedziela 11 sie 2019, 22:05

hej proszę o pomoc, czytam wasz portal już z 3 lata, stosuję jod, bor, ozon, witaminy od koników (d3 powinno być ok po powrocie z Chorwacji), naftę , odrobaczanie odgrzybianie, oczywiście równowaga kwasowo zasadowa, magnez i masę innych rzeczy wraz z rodzinką, ogólnie jestem zdrowa jak koń antybiotyków nie brałam ok 20lat....
Ale niestety na biorezonansie wyszedł paciorkowiec oczy i głowa. Do oczu wlewam krople z msm, ale niestety przez paciorkowca na skórze głowy wypadło mi ok 1/3 włosów przez 2 miesiące i niestety nic nie jest lepiej. W głowę wcieram olejek pichtowy i nic innego nie przychodzi mi do głowy, myślę czy nie założyć czepka na głowę i nie wpuścić ozonu. Od 3 miesięcy poszłam do pracy i 8 godzin siedzę przy kompie, niestety jelita gorzej zaczęły pracować ponieważ wypróżniam się co drugi dzień wcześniej było to bardzo regularne. Mogą to być problemy związane z jelitami. Proszę o pomoc, bo za niedługo będę ślepa i łysa.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8621
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 319
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12067 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 12 sie 2019, 21:58

Wypróżnianie to bardzo ważna czynność organizmu, powinno być 2-3 razy dziennie, tyle ile większych posiłków. Inaczej stolec zbyt długo przebywa w jelicie grubym i odbytnicy, odwadnia się, a ty zatruwasz swój organizm toksynami z niego.
Potrzebujesz prawdopodobnie więcej magnezu, ca 400 mg jonów czystego magnezu w 3-4 dawkach oraz witaminy B6, ale w dawce 50 mg 3 x dziennie.
Jeżeli te zabiegi nie dadzą widocznych rezultatów, pozostaje błonnik - mieszanka łusek i ziaren babki plesznik i jajowatej, ewentualnie zaparzone siemię lniane.
Na paciorkowca w oczach najbardziej skuteczne jest zadymianie dymem z cienkich, świeżych gałązek brzozy, gdzieś to na forum jest dyskutowane.
Trudno mi natomiast uwierzyć w paciorkowca w skórze głowy, on lubi bardziej wilgotne miejsca, np. w uszach, jeśli już to podejrzewałbym bardziej florę grzybiczną.
Na oczy płacz nad posiekaną cebulą i / lub chrzanem też doraźnie jest pomocny przy paciorkowcu.

Rzeczywiście większość "problemów" zdrowotnych zaczyna się w jelitach trzeba zadbać o poprawną florę jelitową, ewentualnie zrobić oczyszczanie krwi, bo zaparcia się mocno do jej zanieczyszczania przyczyniają. Jeśli w ogóle masz już gęstą krew to możesz mieć niedokrwienie = niedotlenienie skóry głowy i włosy tego nie lubią, ale żaden inny organ z mózgiem włącznie, również. To mogłabyś sprawdzić inhalacjami z wody utlenionej ze 3 razy dziennie, ewentualnie zbadać sobie poziom fibrynogenu we krwi, choć to tylko jedna z 9 przyczyn zwiększonej gęstości krwi.

Edit: Są też paciorkowce odmiany mutans, które są odporne na wiele specyfików, najlepsze rezultaty w ich usuwaniu daje roztwór ksylitolu z niewielkim dodatkiem octanu cynku. W ogóle wszystkie paciorkowce nie lubią preparatów cynkowych, ale one same ich nie ubiją.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Agness
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 22:30
x 1

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Agness » poniedziałek 12 sie 2019, 23:19

Dzięki bardzo za wyczerpującą odp szczerze liczyłam na twoją odezwę😀 Krew oczyszczam regularnie nafta, zakwas burak, ocet jabłkowy. Z jelitami problem od 3 miesięcy praca siedziąca i trochę stresu. Na jelita zarzywam kwaśne mleko, ogórki, woda z kapusty kiszonej, ocet jabłkowy i kambucha i siara wszystko swoje. Chyba muszę narine dorzucić.
Czy mogę brać kąpiele magnezowe (od miesiąca niestety nie brałam mg) czy doustnie szczerze nie cierpię go pić tylko jak wątrobę oczyszczam.
A WU lepiej pić czy inhalowac oczywiście z perhydrolu. Bo kiedyś piłam z rok temu.
A ten ozon na głowę głupi pomysł?
Tiosiarczanem też się oczyszczam i węglem od stanl.... Aktualnie jestem na oczyszczeniu borowina z destylacji. I oczyszczanie ziołami raz w roku 3 razy po 10 dni(piołun goździki, wrotycz lucerna krwawnik, orzech,) pozdrawiam bardzo dziękuję uwielbiam czytać twoje posty stosuję jako mantrę na sobie i rodzinie.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8621
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 319
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12067 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 13 sie 2019, 00:21

Nie do wiary, tyle rzeczy próbowałaś, ze mi dech w piersiach zaparło.
Po mojemu bez magnezu doustnie nie ruszysz z zaparciami, nie musisz pić chlorku, jest tani cytrynian z Ostrovit'u, wprawdzie są to duże tabletki, ale to chyba nie problem. 3 razy dziennie, w miarę w równych odstępach, plus wspomniana B6. Wspomniany błonnik też możesz wypróbować, jeśli rezultaty nie będą zadowalające.
Narine, chyba odłożyłbym "na gorsze czasy", to dość nietypowa i droga interwencja, nawet nie zawsze, czy nie wszystkim pomaga.
WU inhalować, ale generalnie to cienko widzę określenie przyczyn takiego stanu, bo to jest zbyt szybko po twoich wcześniejszych zabiegach.
Można byłoby stres winić, czy psychomatyke, ale jesteś osobą świadomą potrzeb organizmu i wiele mu dajesz.
Z ozonem raczej ostrożnie, trudno byłoby zapewnić odpowiednie stężenie, chcąc to coś na głowie zaatakować tlenem aktywnym, raczej zrobiłbym płukankę z perhydrolu 1 - 1,5% i w niej płukał głowę kilka minut. To stężenie włosów nie rozjaśni, ale po płukance trzeba wypłukać włosy w zwykłej wodzie, aby przy suszeniu nie podniosło się stężenie wody utlenionej na włosach.
Jednak jest to jedynie działanie na skutki, a nie na przyczyny, możesz napisać gdzie i jakim urządzeniem ten biorezonans robiłaś?
Bardziej interesowałyby mnie wyniki dotyczące krążenia, ewentualnych zastojów limfatycznych, pełne testy tarczycowe. I parę innych, które wiele urządzeń biorezonansowych pokazuje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Agness
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 22:30
x 1

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Agness » wtorek 13 sie 2019, 23:01

Takie słowa od mego mentora to mi dech zaparło. Jutro popisze coś więcej no idę spać rano wstaje po 5 a dziś ciężki dzień, robiłam kolagen, sok, pomidory suszone i przecier.....i padam do jutra
0 xAgness
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 22:30
x 1

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Agness » niedziela 18 sie 2019, 22:52

hej blueray21 przepraszam za opieszałość ale przetwory dają nieźle w dupę, dopiero siadłam , a zaraz muszę iść spać. Robiłam biorezonans kwantowy analityczny sprzęt za ponad 12tyś (niedaleko Żor woj śląskie) niestety nie wiem nazwy, robi mi znajoma w zielarskim ale niestety ciągle się uczy i niestety nie jest to badanie takie jakie bym chciała. Mam jeszcze drugą znajomą ma gorszy sprzęt ale wiemy jakie są stany witamin itp i wiele rzeczy na tym sprzęcie poeksperymentowałyśmy i drogą dedukcji na rodzinie wiem , że dla nas dobre są rzeczy z podko...i formed...te witaminy u nas się wchłaniają. Ogólnie wyszedł paciorkowiec, limfa- napewno robią się trochę zastoję , ponieważ od 3 miesięcy mam pracę siedziącą i wydaje mi się, żę żyły są bardziej widoczne i czasem wydaje mi się, że jedna mnie trochę szarpie. Oczywiście biorę naftę, barszcz, ostatnio oczyszczałam nalewką z czosnku aktualnie zioła na pasożyty i borowina destylowana (a na wiosnę był jeszcze glistnik Bołotowa) grzyba nie mam córkę ywleczyłam z grzyba poradami Lasta m.in. dla mnie najlepszy olejek oregano (z hepat...nie chcę robić reklamy) i soda.
B6 i magnez pobieram już zobaczymy jakie będą efekty , bo dla mnie wypróżnianie to podstawa.
mam pytanie bo z rodziną zażywamy chlorella, spirullina, selen, k2mk7 , d3 , b50, (cardio ja i mąż witaminy) , jod mg, bor i zastanawiam się nad A i E ale E droga tak wiec, myślę o adek z podko... Witaminy bierzemy w lato 2 razy w tygodniu , a póżniejszym okresie 3-4 razy w tygodniu.?? czy to jest dobry skład??
na oczy narazie daję borowinę destylat, włączam cebulę, jęśli nie pomoże rozpalę ognisko z brzozy.
Ogólnie moja rodzinka jest zdrowa wszyscy się wypróżniają , a mi zaczęło się coś pieprzyć i przez 3 miesiące 2 kg do przodu masakara.
stosuję jeszcze kilka rzeczy oczywiście nie wszystko na raz np moxę:) poprostu aby być zdrowym trzeba pewne rzeczy robić dzięki za wszystko blueray21 za to co robisz na tym blogu
0 xAgness
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 22:30
x 1

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Agness » poniedziałek 19 sie 2019, 05:18

I oczywiście b3
0 xAgness
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 22:30
x 1

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Agness » poniedziałek 19 sie 2019, 06:32

Jeszcze jedno pytanie czy b6 z magnezem to typowe łączenie na wypróżnienia???
0 xzdro
Posty: 515
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 19
x 31
Podziękował: 471 razy
Otrzymał podziękowanie: 379 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 20 sie 2019, 08:12

@Agness lewatywe z kawy probowalas? Sam zaczalem od niedawna robic, bardzo sobie zachwalam i polecam.

Lewatywy z kawy wg Terapii Gersona.Oczyszczanie watroby.Oczyszczanie organizmu
https://youtu.be/XSAm5l_cpP0
0 xzdro
Posty: 515
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 19
x 31
Podziękował: 471 razy
Otrzymał podziękowanie: 379 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 20 sie 2019, 20:10

Heh zapomnialem dodac najwazniejsze. Zaczac od lyzeczki dobrej jakosci organicznej kawy w pol litrze wody. Gdy zaczalem po kopiatej lyzeczce mialem dosc odczuwalne efekty detoksu. Do 2-3 stolowych w jednym litrze nalezy dochodzic stopniowo.
Tak w ogole mylilem sie co do kawy. Pije juz od jakiegos czasu jeden napar z kopiatej lyzeczki, obecnie tej co robie lewatywy i mam sie o wiele lepiej. 2 godziny po sniadaniu, nigdy na pusty zoladek.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8621
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 319
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12067 razy

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 20 sie 2019, 21:38

@Agness, B6 z magnezem to dodatek w mikrogramach dla poprawienia jego przyswajalności, na uregulowanie zaparć potrzeba 3 x 20 - 50 mg B6.
To inny rząd wielkości. w tej kwestii jednak błonnik nierozpuszczalny (siemię, nasiona i łuski babki) oraz rozpuszczalny (pektyna) ma dość zasadnicze znaczenie.
Używanie więcej niż ca 2 tabletki spiruliny / chlorelii dziennie też powoduje odwodnienie stolca i rzekome zaparcia, nie wszyscy jednakowo reagują, ale to normalne. Podobnie jest z węglem aktywowanym.
Sposób pobierania np. B50 nie ma praktycznie żadnego znaczenia, czy pobierzesz ciurkiem pół opakowania z 250 kapsów, czy tyle samo 4 x w tygodniu, na jedno wyjdzie. Ja preferuję ciurkiem zaczynając wczesną jesienią i na przednówku.
Jeśli pobieracie D3 itd. to pobieranie A jest też wymagane przynajmniej raz na 2 dni po 10 000 iu, a E pobierać warto, bo to dość uniwersalny antyutleniacz i choć są wielokrotnie silniejsze specyfiki, to E nic nie zastąpi.

Co do biorezonansu wykrywającego rzekomo niedobory/ nadmiary witamin i minerałów, mam raczej mieszane uczucia, nie znam rzeczywiście dobrej maszyny, a to, co opisaliśmy na początku, gdzieś w tematach biorezonansowych to rzeczywiście gadżet, choć dalej namolnie go sprzedają.
Poważne firmy się za to nie biorą, choć mogą takie zakłócenia występować jako przyczyny innej bardzo prawdopodobnej diagnozy.
Dlatego jednak marka jest istotna, nie cena. Odpowiednik Metatrona 4025 można kupić pod nazwą Mezator M1 za ca 30 000 zł, albo Hunter 4025 za już ca 6 000 zł w Polsce.
Paciorkowce są dość popularne w naszej populacji, natomiast zastoje limfatyczne najprościej likwidować gimnastyką Mikulina, to tylko minuta 2 -3 razy dziennie. dla "bogatszych" są platformy wibracyjne, 5 minut to jak 5 km biegu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Agness
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2019, 22:30
x 1

Re: Grzybica uogólniona

Nieprzeczytany post autor: Agness » wtorek 20 sie 2019, 22:23

hmmmm blueray21 zastanawiajce , bo na moim opakowaniu pisze cytrynian magnezu-1500mg( w tym mg 187,5 mg i b6 1,4mg) -2 kapsułki,czyli jak to spożywać?
czyli ma się rozumieć, żę te witaminy co bierzemy + powiedzmy adek podko...będzie to dobry skład? zaznaczam , żę daję też cały ten skład oprócz cardio dzieciom. Jeśli nie adek podko... to jakie A i E ???
Gimnastyka Mikulina poczytam jakoś minęłam wątek. Siemię spożywam codziennie z siadłym mlekiem i inuliną na wieczór. Myślałam , żę nafta wszystko wybija, a szkoda, że nie.
Proszę powiedz mi, ponieważ w pracy jadę na dwa monitory komputer i laptop ,zastanawiam czy okulary korekcyjne dają ochronę przed monitorami czy to bujda, nie znalazłam konkretnych info na ten temat , same reklamy.

Aha zdr- nie wiem czy kawa jest ok próbowałam ocet jabłkowy, zakwas barszcz i codziennie przez dwa tygodnie gotowałam swój mocz i robiłam lewatywę(nie próbuj gotować w pomieszczeniu zamkniętym , bo nawet na podwórku cuchnie) :D , tak więc może kawa też będzie dobra, nie nadużywam lewatyw, ponieważ oprożnianie samodzielne powinno być na pierwszym miejscu , a to tylko dodatek do oczyszczenia, ale może się mylę.
0 xODPOWIEDZ