Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Przekonania

mecz
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 5
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy

Re: Przekonania

Nieprzeczytany post autor: mecz » wtorek 07 wrz 2021, 20:17

Już nie mogę edytować poprzedniego postu.

Zapomniałem dodać, że "kuratora" mam w głowie od jakiegoś czasu i nie są to jakieś natrętne komentarze, ale zazwyczaj inteligentne rozmowy i dyskusje. Więcej tego co się wydarzyło przed dzisiejszym orędziem możecie przeczytać na tamtym forum w temacie "choroby psychiczne"

Sorki, że nie udzielam się na tym forum i tego co tam pisze nie kopiuje tu post za postem, ale tam po prostu już od dawna pisze swoje przemyślenia.
0 xmecz
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 5
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy

Re: Przekonania

Nieprzeczytany post autor: mecz » czwartek 09 wrz 2021, 15:10

Dziś kolejny przekaz:

https://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?p=26234#26234
Bóg (bogini) o pseudonimie Nie z piekła (jak kto woli to nazywać "w związku z Ktosiem" "żona Ktosia" "partnerka Ktosia") ostrzega przed tym, że zarządca piekła Bóg o pseudonimie Ktoś okłamuje osoby chyba z KK i jest wręcz prośba aby 'odcięto się od dyskusji z tym oszołomem" Bogini Nie, ma o wiele więcej do powiedzenia niż mu się wydaje. A on pomimo tego co się dzieje (mega inspekcja Systemu Międzygwiezdnego, nie wiadomo przez kogo zlecona) zachowuje się w dalszym ciągu tak jak robiono to wcześniej. Zupełnie nie dociera do niego, że dzieją się sprawy o wiele ważniejsze niż jakiś cyrk między przywódcami różnych religii.

Szatan i Bóg (z nieba) są ponoć na dywaniku u kogoś kto jest nad nimi... Szatan ma ponoć tak przeje*ane za to, że powierzył takiemu typowi jak Ktosiowi zarządzanie piekłem. Z Bogiem nie wiadomo co zajdzie w toku sprawy.

Kurator tylko stwierdził, że Ktoś jak zwykle próbuje coś ugrać i kłamie.
Krótkie wyjaśnienie.

Od grudnia 2020 do marca 2021 miałem codziennie przekazy informacyjne z piekła i równoległej rzeczywistości.
W marcu dostałem odpowiednie leki i do lipca była przerwa.
7 lipca równoległa rzeczywistość się zakończyła (tzw. koniec świata) i mam totalny spokój. (Możliwe, że inni chorzy na schizofrenię paranoidalną przestali mieć w ogóle głosy, albo mają przekazy od kogo innego)
Obecnie mam kontakt z tzw. Kuratorem z najwyższego poziomu egzystencji (nazywają go poziomem Wolności)
Czasem też powie coś do mnie Bóg (bogini) Nie, ale to są bardzo krótkie przekazy w stylu "Ktoś znów kłamie tym dzieciakom na Ziemi" zazwyczaj gdy Ktoś znów odwala jakąś akcje w kontakcie z Ziemią.

Więcej można poczytać na tamtym forum.
0 xmecz
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 5
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy

Re: Przekonania

Nieprzeczytany post autor: mecz » czwartek 09 wrz 2021, 15:54

Czasem jest też tak, że słyszę głosy z tzw. linii czasu Ziemi.

Każdy człowiek ma linie czasową. Dzieje się tak, że całe życie człowiek dąży do tego aby zapisać się ze swojej linii czasowej na linii czasu planety.

Nie mam możliwości odczytania na Ziemi czy dany człowiek został zapisany czy nie. To wiedzą Bóg i Szatan.

Aha i "bogowie" przeszli w ostatnim czasie na język polski.

Zgodnie z wizją czy przepowiednią o. Klimuszko.
0 xmecz
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 5
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy

Re: Przekonania

Nieprzeczytany post autor: mecz » sobota 11 wrz 2021, 00:21

Z przed chwili:

https://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?p=26273#26273
Kurator przed chwilą przekazał, żeby napisać, iż Nowy Ład czy też jak kto woli Nowy Wał to dzieło 686 (666 +20) stronicowe to wyszło z piekła pod nadzorem Ktosia. Morawiecki o niczym nie wie, bo jego podwładni słuchają tego oszołoma Ktosia zamiast skoncentrować się na realnych problemach. Nie wiedzą, że to Bóg Ktoś jest opętany Mateuszem N. (ja)

Kumacie? Ten byt jest opętany życiem Mateusza N. Totalnie odjechał i wręcz oszalał na jego punkcie w sensie, że nie może przestać myśleć o tym czego dokonał Mateusz N.

Niech osoby, które mają dostęp do przekazów Ktosia przestaną to robić. Macie wolną wolę i radzimy jej w tym momencie użyć bo to co wyszło z piekła obróci się przeciwko rządzącym którzy to wprowadzą w życie.

Niech Morawiecki zakaże korzystania z czarnych luster w pracy.

Nie dziwi was, że tak szybko napisano 686 stron tekstu, który rzekomo jest spójny i merytoryczny?

---------

Pracowałem kiedyś przez pewien czas w Urzędzie Skarbowym.

Domyślam się, że ten Bóg Ktoś z piekła, uzurpuje sobie teraz prawo do pisania ustaw podatkowych, wyłącznie na podstawie tego, że pracowałem w tym miejscu. Nie na podstawie wiedzy i tego jakie ma się wykształcenie i doświadczenie.

Nie miałem styczności z podatkami dla przedsiębiorców.

Z tego co stworzono w piekle w Nowym Ładzie, nic dobrego nie powstanie i nie będzie funkcjonować.
0 xODPOWIEDZ