Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » środa 22 sty 2020, 18:13

Dlaczego Kobiety nie powinny nigdy słuchać obcych Mężczyzn? A i z tymi niby "Naszymi" też lepiej zachować zdroworozsądkową ostrożność. ;)
A najlepiej ją zachować przy Jego wyborze. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A jak działają Kobiety?

Obrazek

Bo każda akcja rodzi reakcję i spora część Kobiet już to wie. :D

Obrazek
1 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 16 lut 2020, 22:58

Krystaliczna sieć Ziemi, powrót zielonej kobiety i zielonego mężczyzny. Marek Taran cz.8

https://www.youtube.com/watch?v=8WmKs_cLJUU&t=39s

Data premiery: 15 lut 2020
Wiedza dla Wszystkich.
Projekt edukacyjno-społeczny.
kontakt: wdwinfo.kanal@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/W
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 20 lut 2020, 17:32

Obrazek

"ŻYCIE POD JEDNYM DACHEM Z KOBIETĄ FIT ;-))

Pan Sznupek i jego kolega, po krótkiej rozmowie doszli do wspólnych wniosków, że żyje się trudno:
- Stary , ja to nawet napić się nie mogę - zwierzył się Sznupek
- Piwa? - zmartwił się kolega
- Gdzie piwa, pepsi się napić nie mogę, muszę się z puszką ukrywać.
- Stary! Ja mam gorzej
- No co Ty? - zapytał z niedowierzaniem Sznupek
- No mówię Ci, wracam któregoś dnia z pracy, witam się wesoło, a w domu cisza. Patrzę na żonę, ale kontaktu wzrokowego brak, wygląda, jakby ją wczesna demencja dopadła. Patrzę na córkę, a ta do mnie z wyrzutem - MAMA ZNALAZŁA, MASZ PRZECHLAPANE!
- Flaszkę znalazła? - zgaduje Sznupek
- Jaką flaszkę?! Słoik z nutellą znalazła w szafce z narzędziami.
- Jezzuuu - I co?
- No jak to co? Przez tydzień się do mnie nie odzywała, bo jej plan żywieniowy zachwiałem.
Teraz mnie karmi jakimś mazidłem z buraka i mówi, że to eko nutella, a ja jem i udaje, że wcale nie wyczuwam różnicy.
- To nic Chłopie! Ja nie mogę spokojnie zjeść kiełbasy z musztardą , bo zaraz jęczy - "dodaj warzywa , dodaj warzywa!"
To okładam tę kiełbasę pomidorami, na plasterek kiełbasy, plaster pomidora, żeby bilans się zgadzał.
- Jaki bilans?
- A skąd ja mam wiedzieć, tak mi gada, więc powtarzam. Wiesz stary ile ja dziennie zjadam tych pomidorów?
- A wodę?
- Co wodę?
- Pijesz?
- Czy ja wodę piję? Non stop! Tylko rano oczy otworzę i już słyszę zduszony jazgot spod poduszki:
Wody się napij! Głowa mnie boli - mam się napić wody, zmęczony jestem mam się wody napić, noga mnie napierdala, bo sobie w pracy drzwiami przytrzasnąłem, też mam pić wodę, bo cyrkulacja lepsza będzie. A ja dla świętego spokoju pije tą wodę jak jakiś wodnik szuwarek i latam do kibla co pół godziny!
- Ale twoja chociaż Cię na siłownie nie ciągnie, mnie już wymówki się kończą...
- Na siłownie może nie, ale kroki mi każe liczyć jak chodzę. Aplikacje mi w telefonie sprawdza! Rozumiesz? Jak nie wychodzę 10.000 kroków dziennie, to nie ma szans na spokojny wieczór przed telewizorem.
- Ja to czasem myślę, że wybuchnę!
- Nie martw się stary, dasz radę, mnie też nerwy czasem puszczają - pocieszył Sznupek kolegę.
- Ale ja mówię poważnie, zielona soczewica, czerwona soczewica, groch, fasola, nasionka z rana, ziółka wieczorami i jak mi to zaczyna buzować....
- To pierdzisz ciągle?
- No!
- Ja tak mam po tych owsianych ciasteczkach, co muszę jeść zamiast snickersa.
- Myślisz, że im się kiedyś odmieni?
- Stary! Co wieczór się o to modlę!"

/Znalezione w sieci/
1 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 22 lut 2020, 16:42

noga mnie napierdala, bo sobie w pracy drzwiami przytrzasnąłem, też mam pić wodę, bo cyrkulacja lepsza będzie.
:lol:

Weselny taniec :D

https://www.facebook.com/waszeradiofm/videos/521747551957171/
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 22 lut 2020, 18:47

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » niedziela 23 lut 2020, 09:01

Nie jestem wielbicielką takich melodramatycznych historii ale udostępniam. Być może faktycznie ktoś się zastanowi nad definicją i rolą przyjaźni w Swoim związku. Też mam pewne przemyślenia w tym temacie. 8-)

Mężczyzna poprosił o rozwód, takich warunków się nie spodziewał

https://www.facebook.com/popularnie/videos/2097285330501479/

Zacznę cytatem "Przyjaźń leczy rany, które miłość zadała". Niestety w tym związku choć była miłość to najwyraźniej zabrakło przyjaźni i to po obu stronach bo ta Kobieta nie była Swoim przyjacielem i pokochała Mężczyznę, który nie był Jej przyjacielem. Miłość jest energią transformującą, dlatego wydobywa z Nas cierpienie. Im silniejsza miłość tym głębsze pokłady traum uwalnia. Chwile wielkiego szczęścia są okupione cierpieniem. Dlatego tak ważne jest by Nasz partner był również Naszym przyjacielem, który pomoże Nam się z Naszym cierpieniem uporać i wyleczyć Nasze rany. Inaczej mówiąc "z raju wypędza Nas owoc wiedzy". Wiedzy o Sobie - która niestety najczęściej jest mało komfortowa dla Nas. Ale to przyjęcie jej właśnie Nas rozwija. "Prawda jest straszna ale ona Was uwolni".

Wszyscy szukamy miłości i to naturalne bo chcemy się rozwijać. Kiedy się nie rozwijamy - obumieramy bo takie są prawa natury. Więc tego szukamy w związkach. Przyjaźni zazwyczaj szukamy w innych relacjach. Dlaczego tak jest? Ponieważ przyjaźń jest możliwa pomiędzy "podobnymi" - przyjaciel to "drugi Ja", któremu ufam. Miłość zaś powstaje pomiędzy "różnymi", jest napięciem powstającym z różnic. Dlatego związki oparte na przyjaźni są spokojne, łagodne... i z czasem wygasają, robią się zbyt nudne a Ludzie obumierają w nich w coraz większej samotności. Zaś związki oparte na miłości są wybuchowe... i bardzo destrukcyjne dla Nas lub Naszego zdrowia lub z czasem się rozpadają.

Dlatego te małżeństwa, które wspólnie dożywają sędziwego wieku są tak cenne. Oznacza to że spotkali się Ludzie którym udało się pogodzić Ich różnice. Ujednolicili je, nauczyli się tolerancji i kompromisów i stali się przyjaciółmi. Różnice się mocno przyciągają. A kiedy pomiędzy nimi rodzi się miłość - oznacza, że przyciągnęły się dlatego bo chcą się transformować i złagodzić. Ale by to się mogło stać potrzebna jest przyjaźń.
1 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » niedziela 23 lut 2020, 19:35

Od samotności do bliskości, czyli o relacjach z sobą i z innymi - dr Katarzyna Waszyńska

https://www.youtube.com/watch?v=ZM7dSq_lkl4
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 06 mar 2020, 12:34

Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 13 kwie 2020, 20:45

przesadzają :D

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 27 kwie 2020, 08:27

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 09 maja 2020, 15:15

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » czwartek 14 maja 2020, 21:25

Lub odwrotnie. Tak czy siak wiadomo o co chodzi. :lol:
0 x


Ascezo minD

Tomex
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 14 maja 2020, 15:09
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: Tomex » poniedziałek 18 maja 2020, 10:00

nRf5njv2YGHsCi9c.jpg
Typowy związek po roku bycia ze sobą
nRf5njv2YGHsCi9c.jpg (98.94 KiB) Przejrzano 9180 razy
:lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 18 maja 2020, 14:12

Jak widać na zdjęciach powyżej, wybrał inną niż ta pierwsza i ma dlatego problemy. ;)

Obrazek

Kobieta i mężczyzna. Dwa odrębne światy?
INTELIGENTNE ŻYCIE ONA I ON

Dla mężczyzny "wolny związek" oznacza prawo do opuszczenia "partnerki" w każdej chwili. Tymczasem dla kobiety "wolny związek" oznacza, że mężczyzna nigdy jej nie opuści, gdyż tak bardzo ją kocha, że nie musi jej tego ślubować na piśmie i przy świadkach.

Nie tylko ciało, lecz także psychika ma płeć. Kobieta i mężczyzna to dwa różne sposoby przeżywania i wyrażania człowieczeństwa.

Różnice cielesne między płciami są oczywiste i łatwo zauważalne. Równie istotne są jednak różnice psychiczne. Wynikają z faktu, że mężczyźni są bardziej predysponowani do funkcjonowania w świecie przedmiotów, a kobiety okazują się bardziej wrażliwe na budowanie więzi międzyludzkich. Różnice psychiczne mają podłoże hormonalne. Organizm kobiety wydziela znacznie większą ilość serotoniny i oksytocyny. Hormony te skłaniają do postaw prospołecznych i opiekuńczości. Z kolei organizm mężczyzny wydziela znacznie więcej testosteronu, który prowokuje do agresji i rywalizacji.

Również mózg człowieka ma płeć. W przypadku kobiet półkule mózgowe są lepiej zintegrowane dzięki bogato rozwiniętemu systemowi połączeń neurologicznych (ciało modzelowate). W konsekwencji mózg kobiety ułatwia przyswajanie złożonych informacji, typowych dla świata osób. Panie potrafią jednocześnie rozumieć człowieka i wczuwać się w jego przeżycia. Lepsza niż u mężczyzn integracja półkul mózgowych u kobiet ma także problematyczne aspekty. Gdy kobieta przeżywa bolesne stany emocjonalne, to zadręcza się i snuje czarne scenariusze typu: "nikt mnie nie kocha, nikomu nie jestem potrzebna, życie nie ma sensu".

Gdy poprawia się nastrój kobiety, wtedy także jej sposób myślenia staje się pozytywny. Mężczyznom łatwiej zachować stabilność w systemie myśli i przekonań. Problem pojawia się wtedy, gdy mężczyzna przeżywa intensywne, bolesne stany emocjonalne, gdyż wtedy może "wyłączyć" logiczne myślenie. To właśnie dlatego więcej mężczyzn niż kobiet popada w alkoholizm, narkomanię i inne uzależnienia. Mężczyźni "zapominają" o tym, że sięganie po substancje, które na krótko poprawiają nastrój, pogarsza sytuację, w której się znajdują.

Również próby samobójcze mają odmienne znaczenie dla osób płci przeciwnej. Kobiety cztery razy częściej niż mężczyźni targają się na własne życie, jednak trzy razy więcej mężczyzn umiera śmiercią samobójczą. Różnica ta wynika z faktu, że kobiety wołają wtedy o pomoc, a mężczyźni o śmierć. Kobiety podejmują próby samobójcze wcześniej, gdy ich sytuacja nie jest jeszcze rozpaczliwa. Mężczyźni targają się na swoje życie wtedy, gdy nie widzą już innego rozwiązania. Kobiety spontanicznie interesują się trudnościami innych osób i są skłonne do udzielania pomocy z własnej inicjatywy. Gdy same znajdą się w trudnej sytuacji, wtedy łatwiej niż mężczyźni szukają wsparcia u innych. Jeśli go nie otrzymują, wtedy wołają o pomoc za pomocą prób samobójczych.

Ze względu na różnice w myśleniu, przeżywaniu i budowaniu relacji ocena zdrowia psychicznego powinna uwzględniać odrębne kryteria w przypadku kobiet i mężczyzn. Jednym z takich kryteriów jest obraz samego siebie. Dla mężczyzny obraz samego siebie jest dosłownie obrazem samego siebie. Tymczasem dla kobiety obraz siebie zależy nie tylko od jej cech, lecz także od jej więzi z innymi ludźmi.

Nawet bardzo dojrzała kobieta nie ceni siebie i nie czuje się spełniona, jeśli ktoś z jej bliskich popada w kryzys lub cierpi. Ponadto osoby płci przeciwnej różnią się rozumieniem poszczególnych słów. Dla przykładu: dla mężczyzny "wolny związek" oznacza prawo do opuszczenia "partnerki" w każdej chwili. Tymczasem dla kobiety "wolny związek" oznacza, że mężczyzna nigdy jej nie opuści, gdyż tak bardzo ją kocha, że nie musi jej tego ślubować na piśmie i przy świadkach.

Jedynie dojrzała miłość sprawia, że kobiety i mężczyźni mogą siebie rozumieć i wspierać, pomimo tego że różni ich tak wiele.

https://deon.pl/inteligentne-zycie/ona- ... aty,360679
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 21 maja 2020, 17:14

Obrazek

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 11 cze 2020, 22:24

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 02 lip 2020, 14:20

0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » niedziela 20 gru 2020, 09:07

Myślę,że tutaj najlepiej to pasuje do innych równie rozrywkowych kawałków. :D

Będąc w dalszej drodze poszukiwania odpowiedzi na pytanie "jak powstaje materia" Nasz wybitny fizyk profesor Meissner w dość zabawny miejscami sposób rysuje teorię, którą współtworzy. Mianowicie razem z kolegą po fachu (jak sądzę w twórczej dyskusji bo do tego zazwyczaj służą mądrym Ludziom rozmowy) ukuli teorię, na której potwierdzenie lub odrzucenie teraz czekają. Co będzie możliwe dopiero po przeprowadzeniu odpowiednich eksperymentów. Patriotycznie i seksistycznie życzę Mu powodzenia. W myśl tej teorii bowiem boska cząstka Higgsa ma swoją siostrę. Czyli jednak wszędzie te duety u podstaw kreacji... :lol:

https://youtu.be/LfZIUH8KJiA
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 20 gru 2020, 20:05

:D :lol:
Załączniki
120343896_913860785805088_2142406167113395920_n.jpg
120343896_913860785805088_2142406167113395920_n.jpg (7.96 KiB) Przejrzano 6307 razy
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » niedziela 27 gru 2020, 19:13

:lol: I odwrotnie też. :lol:
1 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 18 sty 2021, 12:06

Obrazek
3 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 30 sty 2021, 13:59

A Mnie to dziś rozśmieszyło.

Obrazek

A to zastanawia banalnością odpowiedzi. Teoretycznie mężczyźni bardzo się na to skarżą i "nie lubią" kobiet zbyt zaangażowanych emocjonalnie (wyprzedzających podobno Ich własne oczekiwania odnośnie związku). To co jest powodem, że nie lubią się zaprzyjaźniać tylko wolą "uwodzić" = mieć do czynienia z kobietami tak wręcz przepełnionymi tymi oczekiwaniami? Ech te ciągłe i wierutne bajki dla naiwnych... ;) 8-)

Obrazek

Drogie Panie:

Obrazek
1 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 01 lut 2021, 01:06

Obrazek
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 01 lut 2021, 14:07

Boskie Połączenia Partnerskie, Boski Sex - Elen Elijah w rozmowie z Donatą Majchrzak

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 7922879159

Niezależna telewizja
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kobieta i Mężczyzna. Razem.

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 08 mar 2021, 14:40

Obrazek

:D :D
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ