Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Antrovis - komentarze

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 25 sie 2014, 23:52

Aby poznać wiedzę Antrovisu nie trzeba było być na ich wykładach, wystarczyło nabyć poniższy tryptyk.

Antrovis-Pisma.jpg
Antrovis-Pisma.jpg (56.09 KiB) Przejrzano 8800 razy


Przedmowa dotycząca Antytryptyku.
„Bóg człowiekowi taki los zgotował" Anny Mielnik stanowi pierwszą część antytryptyku-wyjątkowej całości edytorskiej, w której został ukazany ogrom spustoszenia w ludzkim myśleniu, dokonany przez Kościół katolicki i ideę chrześcijaństwa. Dzieje Polski i środkowej Europy posłużyły jako pretekst do przedstawienia specjalnego typu indoktrynacji katolickiej. Co pozwala w pełni uzmysłowić sobie okrucieństwo „planu boskiego", bezwzględność namiestników boskich zniewalających narody.
Dwa kolejne tomy: „Koniec boga — początek człowieka" Edwarda Mielnika i „Boga nie ma" Ewy Mielnik, pozostając odrębnymi całościami, dopełniają w szerszym planie treści tomu pierwszego.
Antytryptyk poprzez zawarte fakty, treści, konkluzje zrusza wszelkie kanony myślenia: wierzysz w coś, kogoś, będąc ortodoksyjnym wyznawcą, intelektualistą, ateistą, znaczy-nie myślisz. Lektura dwóch kolejnych części antytryptyku dobitnie uzmysławia, że żaden ołtarz wiary nic zastąpi wiedzy o energetycznej istocie bytu ludzkiego.
Znajomość świata energii, świadomość istnienia przestrzeni równoczesnych jest równoznaczna z możliwością wyjaśnienia wszystkich ludzkich reakcji, zachowań. Oznacza, że człowiek może świadomie kierować swą egzystencją. Nie musi uciekać w świat religii, kościoła, sekt. Nie musi czekać w przerażeniu na przeznaczenie, liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Dziś większość populacji ziemskiej żyje w zabobonie, oddaje się rytuałom, gdyż zagubiła wiedzę o istocie swego bytu. Ucieka w wiarę, bo bez wiedzy jest bezradna.
Bóg i jego wysłannicy - skąd przybyli na Ziemię? Dlaczego sycili społeczeństwa i ziemskie narody intrygą, konfliktem? Dlaczego Ziemian skazano na samotność i izolację kosmiczną, choć Wszechświat tętnił życiem? Czemu człowiek nie może uwolnić się od udręki i cierpienia? Na te pytania i inne wątpliwości natury egzystencjalnej odpowiadają rozdziały tomu drugiego: „Koniec boga - początek człowieka".
W tomie tym zostały obnażone schematy manipulacji człowiekiem oraz mechanizmy degradacji ciała ludzkiego, sterowanego przez mózg. Po raz pierwszy zaprezentowano energetyczne funkcje mózgu, psychiki i umysłu.
Trzecia część antytryptyku, „Boga nie ma", uzmysławia, że era manipulacji materią dobiega końca, a systemy wiar wygasają, jako programy wyeksploatowane w ziemskim bycie. Człowiek zaczyna nową egzystencję bez boga. Tom trzeci antytryptyku to vademecum człowieka przełomu epok, zawiera rys konstrukcji nowej epoki bez obietnic nieba - bo owo nigdy nie istniało. Wszystko, co istnieje we Wszechświecie, jest dziełem człowieka, który tworzy dla siebie narzędzia: duszę i ciało, a także środowisko, w którym funkcjonuje — Wszechświat. Sięgać do wiedzy Wszechświata, korzystać z dorobku cywilizacji kosmicznych może każdy po opanowaniu lęku i wyciszeniu terkotu umysłu. Zaś współdziałanie, współpraca człowieka z człowiekiem, a nie bogiem — jest jedyną drogą rozwiązywania wszelkich problemów egzystencji ludzkiej - to podstawowa konkluzja tomu trzeciego, który zawiera również praktyczne wskazania na ten temat.

Współcześni ''tropiciele'' zagadek Antrovisu ''odkryli'' całą prawdę ukrytą w działaniach tej tajemniczej grupy. ;)
Okazało się, że są ''Oni'' zamaskowanymi istotami z planety Hebra, których prawdziwym celem było i jest wprowadzenie naszej planety w strefę antymaterialną kosmosu, gdzie jak się okazuje dostaniemy nowe nieśmiertelne ciała......hebrajskie ciała gadów :lol:

I tu jak to mówią ''jest pies pogrzebany''.....paranoja osiągnęła już chyba punkt kulminacyjny.....chociaż może jeszcze tak....pooooo koniaczku :D

Tutaj ponoć jeszcze jesteśmy. ;)
budowa wszechświata.png
(214.38 KiB) Pobrany 296 razy
A do tego się zbliżamy :?
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 26 sie 2014, 11:44

Czyli będziemy mieć "ciało i mózg gadów " ......no pięknie ,niech no dowie się o tym Z.P. :D :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 26 sie 2014, 15:12

janusz pisze:Współcześni ''tropiciele'' zagadek Antrovisu ''odkryli'' całą prawdę ukrytą w działaniach tej tajemniczej grupy. ;)
Okazało się, że są ''Oni'' zamaskowanymi istotami z planety Hebra,


To znaczy że tropiciele są nieukami i źle odrabiają lekcje bo ja na kursie usłyszałem że ci z Hebry to nasi przeciwnicy i właśnie na tych kursach szkoli się ludzi jak się mają ,,obronić" przed tymi z Hebry czy zkąd tam jeszcze :D
Dziwi mnie też, że nie było czwartej książki pana Owsianko z tego co ja widziałem jego ,,pozycja" tam była bardzo wysoka czyżby nie dotrwał do końca działalności tej ,,tajemniczej grupy" :D
Zagadki są wtedy kiedy jest zakaz wstępu, a z tego co ja wiem i dodają moi znajomi to na spotkania np w Warszawie każdy miał prawo wejścia, można było włączyć dyktafon, a nawet kamerę jak ktoś chciał, ba jeszcze w jakiejś tam gazecie ukazał się artykuł ze spotkania w prywatnej posiadłości pana Mielnika gdzieś pod Pułtuskiem (czyli jak ktoś chciał to i dał radę trafić znaczy facio się nie ukrywał odnalazła go dziennikarka wietrząca sensacje, a podobno był poszukiwany listem gończym jeżeli wierzyć prasie powiązanej z kk :D ) do tego pan Owsianko udziela się nawet w tv, więc proszę :D
Zresztą szacowny Dariusz będąc optymistą twierdzi że 99% to pustaczki 8-)
Od siebie więc dodam odnośnie ,,tej tajemniczej grupy", że nie wszystko na ich wykładach było do życi, dodatkowo mi np bardzo odpowiadała nowatorska jak dla mnie metoda wyciszenia z zachowaniem pełnej świadomości, wcześniej u mnie wyglądało to zupełnie inaczej mało tego do tej pory moją relaksacje poprzedzał np post, a tu podobny efekt zaraz po papu.
Mało tego nie mogę się oprzeć wrażeniu, ze wiele z tego co prezentowali to był dorobek wielu z nas czyli ezoteryków tak najprościej mówiąc więc szacowni... 8-)
Tak że proszę można się pośmiać z rzeczy dziwnych ale hm nie wywyższam ezoteryków proszę mnie źle nie zrozumieć, ano jak krytykuje antrovis ktoś z ,,branży" to ja jestem w stanie coś do siebie dodać jeżeli oczywiście coś tam zauważyłem np ,,trzy Kleopatry" ale jak na dowolny temat wypowiada się laik albo ignorant więc to jest z punktu widzenie nie bo nie.
Więc moim skromnym zdaniem Człowiek tym się różni od ,,syntetyka", że jak już zdecyduje się stwierdzić, że nie tak to odpowie jak.
W przeciwnym razie jest to najzwyklejsza krytyka wynikająca z zapisów w podświadomości nazywana zwykle kodami programu w formie tego czy innego syntetyka i jako taka jest tyle warta ile wiedza tego ,,krytyka" na dany temat nie koniecznie ezoteryczny. 8-)
Szacowni proszę dzisiaj antowis jutro nasze szacowne forum 8-)
Więc zanim damy ucho krytyce zapytajmy o kompetencje krytyków :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 26 sie 2014, 15:25

Tylko, że w tym temacie nigdzie nie dostrzegam tych krytyków, a jedynie dyskutantów, którzy mają co nieco pojęcia o tej grupie.
Sam jestem laikiem i chętnie czytam wasze wpisy, nie zajmując nijakiego stanowiska. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 26 sie 2014, 15:31

Szacowny oczywiście pełna zgoda :D
Ja mówiąc o krytyce mam na myśli tylko i wyłącznie ,,tropicieli" z prasy tej ,,właściwej" :D
to może pozdrawiam :D
0 x



baba
x 129

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 26 sie 2014, 15:53

Każda grupa, zwłaszcza otwarta jak Antrovis (z tego co rozumiem z Waszych relacji bo też nikogo nie znam - jak mówiłam wcześniej ominęło mnie :mrgreen: ) przyciąga do siebie różnych ludzi i między nimi sporo cudaków, którzy ją mogą niestety ośmieszyć i zdewaluować jej dokonania. I tak też się stało tutaj zapewne. Czy oni mieli we wszystkim rację to nie wiem, zrobili jakiś krok, być może gdyby działali dalej zrobili by też korektę swoich niektórych tez bo nikt nie wie wszystkiego od razu a popełniać błędy w trakcie poszukiwań prawdy jest rzeczą normalną. Mądrzy ludzie się zwyczajnie do tego przyznają i wycofują i tyle.
Przebiśnieg: dodatkowo mi np bardzo odpowiadała nowatorska jak dla mnie metoda wyciszenia z zachowaniem pełnej świadomości,

Przebiśniegu bardzo ślicznie proszę opisz dokładnie tą technikę tu albo w innym temacie bo z relaksacją od zawsze mam okropny kłopot, wsiego próbowałam i nawet hipnoza mi na razie nie pomogła (taka lajtowa, sugestywne bajki, wycieczka po archetypowych obrazach - symbolach bez utraty świadomości) :(
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 26 sie 2014, 22:11

Chanell napisała....
Czyli będziemy mieć "ciało i mózg gadów " ......no pięknie ,niech no dowie się o tym Z.P.

Jasnowidząca pani byłaby zszokowana wiadomością, że Jahwe vel Lahwe pochodził z planety Hebry (planety Gadów) i uległ wraz z nią anihilacji 20 lat temu. ;)

Przebiśnieg napisał.....
To znaczy że tropiciele są nieukami i źle odrabiają lekcje bo ja na kursie usłyszałem że ci z Hebry to nasi przeciwnicy i właśnie na tych kursach szkoli się ludzi jak się mają ,,obronić" przed tymi z Hebry czy zkąd tam jeszcze

Oczywiście, że tak......dlatego poleciłem Antytryptyk, w którym jak wspomniałem jest esencja wiedzy założycieli Antrovisu. Natomiast ''tropiciele'' w cudzysłowie to ''nowo'' powstałe grupy, tzw.''ezoteryczne'', bazujące na wiedzy w/w (i jej nierozumiejące), tworzące swoją współczesną wypaczoną wizję podziału na tzw. Słowian i Hebrajczyków. Proszę więc czytać ze zrozumieniem. Jeśli zaznaczam coś tym znaczkiem - :lol: to znaczy, że śmieszy mnie podejście właśnie tych ''nowych'' a zarazem ''starych'' w branży. Właśnie owi ''jasnoprześwietlający'' powodują powstawanie bezpodstawnych plotek, które niszczą życie, nawet byłych przyjaciół, tylko dlatego, że ich drogi się rozeszły. Takie syntetyczne postępowanie powoduje oczywiście, zacieranie rączek u dostojników ''Jedynej Prawdy''.

P.S. Zdjęcia umieszczone w moim poprzednim poście nie pochodzą z prasy czy gazet, tylko z usuniętych już stron internetowych, grupy wykorzystującej dla swoich celów wiedzę Antrovisu.

http://xarchiwum.pl/antytryptyk-a-e-e-m ... 68270.html Dla zainteresowanych kupnem Antytryptyku.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 27 sie 2014, 15:15

janusz pisze:że Jahwe vel Lahwe pochodził z planety Hebry


Szacowny czy HEBRA to aby nie przypadkiem pierwsze litery zamieszkałych planet w tej galaktyce i stąd nazwa całej galaktyki i zatem jej mieszkańców ? 8-)
Nazwa planety na H to o ile pamięć dopisuje Herb więc mówiąc o ,,lepszych" mówiono herbowi czyli wysoko urodzeni cokolwiek te wysoko miało znaczyć :D
Oczywiście uparty nie jestem i mogę się mylić :D

janusz pisze:Natomiast ''tropiciele'' w cudzysłowie to ''nowo'' powstałe grupy, tzw.''ezoteryczne'', bazujące na wiedzy w/w (i jej nierozumiejące), tworzące swoją współczesną wypaczoną wizję podziału na tzw. Słowian i Hebrajczyków. Proszę więc czytać ze zrozumieniem.


Szacowny spieszę poinformować, że staram się czytać dokładnie i nie Ciebie krytykowałem tylko właśnie tych tropicieli, :D
Nie mniej o ile sobie przypomnę jakiś hicior to jeszcze się z niego pośmieje :lol:
Nauczyłem się też weryfikować swój odbiór tzn jeżeli nie jestem pewien czy dobrze odebrałem dany post to pozwalam sobie zasięgnąć opinii na dany temat czy to telefonicznie czy to na privie :D
Cóz Ci z którymi się kontaktuje mogą to potwierdzić :D
Wracając do materii właśnie to samo co Ty miałem na myśli, co do ,,tropicieli" dodam też, że smutne jest i to że niby wiedzący a podłączyli się do programu nagonki rozpętanego przez KK i jego sługi.
Osobiście też byłbym za by takie ruchy, organizacje, grupy (jak zwał tak zwał) jak antrovis, projekt cheops ...no te skupiające w swoich szeregach ezoteryków dogadywały się i wymieniały swoim lub prezentowanym przez siebie dorobkiem dotyczącym tej ogólnie rzecz biorąc nauki o działaniu na energiach :)
Wymiana wiedzy na planie materii by przyspieszyła na pewno a tak często bywa, że ciało fizyczne nie może nadążyć za wnętrzem :D
Nie mniej to, że się nie dogadali ja upatruje w kodzie lepszy gorszy właśnie założycieli czy to antrovisu czy to projektu cheops - przypominam od głowy ryba śmierdzi.
Widocznie prawdy objawione kazdego z nich przeważyły nad dogadaniem się czyli współpracą, a teoria nad praktyką.
Jeżeli przesadzam to chyba nie za dużo.
Oczywiście mogę też zgodzić się z szacowną babą, ze oni też się uczyli i wtedy wyglądało to inaczej i teraz inaczej.
Większość z nas chyba na własnej skórze wie jak teraz postrzega swoją przestrzeń a jak kiedyś np 10 lat temu :D
Podtrzymuję też swoje słowa iż najwięcej jednych i drugich krytykowali ci co najmniej na ten temat wiedzieli lub poziom zrozumienia o czym temat stanowi przechodził ich możliwości poznawcze.

Nie rozumiem nie pojmuje więc nie znane i jako takie budzi we mnie lek więc moją reakcją jest atak.

Jeden z kodów wpisanych w program ,,syntatyka"
to może pozdrawiam :D

PS
Szacowna baba co do relaksacji z wykładów antrovisu proszę by ktoś inny dobrze bo mi szacowny admin Dariusz zasugerował już próby przemycania ich treści, a widzę, że nie tylko ja byłem na ich kursie :D
0 x



baba
x 129

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 27 sie 2014, 15:48

:roll:
To mi na pw napisz. Plisek. A jak mi się spodoba (pomoże) to ja nie będę miała obaw takich jak Ty i zapodam innym. Jak coś działa to nieważne skąd to wzięliśmy, warto się tym dzielić. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 27 sie 2014, 16:05

Wysłałem choć zaznaczyć trzeba że były w/g mnie fajne wiele lat temu 8-)
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 27 sie 2014, 16:34

Chyba nie do końca się jednak rozumiemy, @Przebiśnieg'u.
Nic takiego Ci nie sugerowałem jak piszesz.
Byłoby to z mojej strony nie na miejscu, tym bardziej, że nie jest to jedyny temat, w którym poruszane są te zagadnienia, a w niektórych dość obszerne ich treści są zamieszczane.
Osobiście sam chętnie poznałbym tę metodę.
Ale Twoja wola Panie. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 27 sie 2014, 17:09

Dariusz pisze:Chyba nie do końca się jednak rozumiemy, @Przebiśnieg'u.


Rozumiemy się szacowny to taka mała złośliwość z mojej strony :D
No cóż nie twierdzę i do tej pory nie twierdziłem, że wszystko przerobiłem, zrozumiałem ba nawet nie twierdzę, że mam silny charakter :D
Tak się jednak składa szacowny, że zagłębiłem się w Twoje odnośniki ze starego forum nt antrovisu i jednego z zadeklarowanych ,,antrovisowców" 8-)
Widziałem jak szybko zakończył on na starym forum działalność :mrgreen:
No cóż może wtedy ,,tropiciele" mieli swoje pięć minut :P
Czytając jak najbardziej muszę podpisać się pod pisankiem szacownego janusza odnośnie ,,tropicieli"
Dodam też iż wielu z nas (ezoteryków) mówię też i w swoim imieniu niechęć do np antrovisu czy jeszcze innych grup nabyło w kontaktach z byłymi członkami tych grup no i dzięki ,,właściwej" krytyce w prasie i tv.
Sam wiem po sobie, że sprawdzać prawdziwość tych nagonek zacząłem od niedawna i proszę...
Odkryłem w sobie olbrzymie pokłady lęku, mało tego zdarzało mi się nie raz i nie dwa zarzucić temu czy innemu ezoterykowi iż jest teoretykiem a sam co?
Jak kto głupi stwierdziłem no tak ta czy ten to rzeczywiście skrzywdzeni przez tą i tego ... kurcze większość z nas ma wrażliwszy odbiór niż ... no więc łatwiej nam zagrać na odczuciach i przez to nacisnąć kody takie jak współczucie, litość....
Obiera się rzeczywistą krzywdę bo dana osoba jest święcie przekonana, że została skrzywdzona.
Szkoda, że ta sama osoba jest też święcie przekonana że ma rację.
No więc w momencie kiedy pada pytanie o jakiś fakt, dowód ...
Często następuje przemiana z ofiary na agresora i poziom agresji zależy tylko i wyłącznie do możliwości agresora oraz do tego co wyniósł z ogniska domowego.
Kurcze ile to razy ezoteryk opluł drugiego za wychodzi na to bezdurno.
Za np działanie rzekomo którego miał się dopuścić odnośnie np nieświadomego w momencie kiedy ten napadnięty nie miał zielonego pojęcia iż coś takiego można drugiemu zrobić ewentualnie za działanie energetyczne, w momencie kiedy w czasie zweryfikowania np predyspozycji ciała jasnym był fakt iż predyspozycje i często wiedza tego napadniętego uniemożliwiały takie działanie.
Wiadomo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Kto korzysta na niezgodzie nie tylko wśród ezoteryków a także wśród ludzi - większość z nas doskonale wie.
Na szczęście moim skromnym zdaniem te czasy się skończyły a kto co przerobił zrozumiał coraz bardziej będzie się uwidaczniało w postach na forach też :P
Od siebie dodam, iż przynajmniej w mojej przestrzeni pojawia się wielu ludzi akceptujących inność Drugiego i nawet w gronie takich, którzy nie mieli by większego pojęcia na tematy opisywane na tym zacnym forum w tym zacnym gronie :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 27 sie 2014, 17:21

Jeżeli o mnie chodzi , to dyskusje prowadzę na osobistym polu poznawczym ... znam z autopsji syntetyki oraz ich zasady działania, niestety albo stety poznałam osobiście.
Wiem trochę więcej niż piszę, bo nie uważam za stosowne w jakiś sposób prowokować informacjami do nienawiści, jeżeli piszę to wyłącznie w celu informowania o rozmiarze tematu i jego skutkach w naszych życiach.

Z tematem Antrowis poznałam się niejako pośrednio, uważam iż obecność większości Ludzi w tej grupie to jeden temat ( jak najbardziej poznawczy) ,a ukryty cel międzynarodowej organizacji , to inna inszość.
Ponieważ poznałam i rozpoznałam kilka osób , które są nosicielami bytów nie materialnych, wiem iż ten temat istnieje naprawdę i jest groźny.
Cześć nosicieli jest świadoma swoich lokatorów , a cześć zapewne nie.

Przebiśnieg wspomniał o "trzech Kleopatrach"... ciekawa jestem czy ktoś zna losy obecne tych kobiet?
Myślę iż to jednak kobiety dały się zwieść różnym bredniom tych różnych niewidzialnych "wyższych bytów"...... :lol: :lol: 8-) z nizszej półki... 8-) :lol: :o i to one wyszukiwały kolejnych nosicielek za kolejne obietnice cudów wianków.... :twisted:

Organizacja znana u nas jako Antrowis jest jedną z odnóg znanej sekty , która rozprzestrzeniła się na ziemi pod różnymi nazwami.

Piękne ble ble... ble.... które doskonale zwodziło ludzi nie posiadających tego rodzaju wiedzy, oni dopiero się uczyli, dopiero poznawali początki. A ktoś chciał to wszystko wykorzystać i przejąć ten potencjał....i co powiedzieli? Nie docenili POLAKÓW !!!!! Myśleli że nam wodę z mózgów szybko zrobią, nie udało się !

Jednym słowem nie udało im się !!!! Górą nasi !!!! :lol: :lol:

Jest fajnie mamy szansę na połączenie naszych sił i zagranie słowiańskiej melodii ....


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 27 sie 2014, 17:48

Kiara pisze:Ponieważ poznałam i rozpoznałam kilka osób , które są nosicielami bytów nie materialnych, wiem iż ten temat istnieje naprawdę i jest groźny.
Cześć nosicieli jest świadoma swoich lokatorów , a cześć zapewne nie


No cóż sami szacowni widzicie 8-)
Trudno zaś szacowną Kiarę posądzać o brak kompetencji jeżeli się choć troszkę czyta to co raczyła napisać :D
Kiara pisze:Organizacja znana u nas jako Antrowis jest jedną z odnóg znanej sekty , która rozprzestrzeniła się na ziemi pod różnymi nazwam


Nie wiem jak kto ale ja chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej nt tej sekty :D
Jak już powiedziałem od jakiegoś czasu staram się potwierdzić zasadność ataku na dowolnego ezoteryka czy to związanego z jakaś grupa czy nie 8-)
Dlaczego?
Ano dlatego, że stara jak świat maksyma głosi iż :Wiedza wrogiem Wiary.
Szacowni co by nie gadał uważam, że wielu z nas znaczy ezoteryków (niech to z braku lepszej nazwy będzie ta określająca ludzi rozwijających się) wykonuje masę dobrej roboty by tak ogólnie rzec.
Dodam też, ze nie mam zamiaru czy to kogoś obojętnie pojedynczego człowieka czy grupę wybieleć wiem tylko, że ja osobiście patrzę na to co mogę się nauczyć, dodać wymienić i czy to bedzie Makary czy Wiesia grzeje mnie. :D
Co do sekt to największą dla mnie jest kościół katolicki ze swoja odnogą w Polsce :lol:

Kiara pisze:.i co powiedzieli? Nie docenili POLAKÓW !!!!!


Jasne ale jeżeli wierzyć mojemu młodemu znajomemu to w innych krajach też zaczyna ruszać :D

Kiara pisze:Przebiśnieg wspomniał o "trzech Kleopatrach"... ciekawa jestem czy ktoś zna losy obecne tych kobiet?


Nie no proszę sądzisz, że to ,że mówiły śmieszne rzeczy o sobie świadczy, że były nosicielkami bytu :D
Tzn w tym przypadku jeden byt opętał trzy na raz i to co by rzekł ezoteryczki tyle że z przerośniętym ego :lol:

No cóż specjalistą od tych spraw nie jestem ale może to był jakiś wyjątkowo zachłanny byt dżin czy jeszcze jak tam :D
to może pozdrawiam :D

PS
Pozwolę sobie stwierdzić, że określenie sekta wobec dowolnej ezoterycznej i chyba nie tylko grupy organizacji ma swoje korzenie zapewne w największej z sekt KK :mrgreen:
0 x



baba
x 129

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 27 sie 2014, 22:09

Przebiśnieg pisze:Wysłałem choć zaznaczyć trzeba że były w/g mnie fajne wiele lat temu 8-)
to może pozdrawiam :D

Nie doszło. Może adres Ci się pomylił? Napisz w wątku, "szef pozwala". :D :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 28 sie 2014, 16:56

baba pisze:oszło. Może adres Ci się pomylił? Napisz w wątku, "szef pozwala".


Wysyłałem tu na priv więc ...nie ma przypadków więc może na nic by Ci się szacowna takie ćwiczenie nie przydało :D

Kiara pisze:Organizacja znana u nas jako Antrowis jest jedną z odnóg znanej sekty , która rozprzestrzeniła się na ziemi pod różnymi nazwami.


Szacowna baba zakładam, że szacowna Kiara nie rzuca słów na wiatr, a moim skromnym zdaniem są to słowa ciężkie.
Co innego bowiem jak jakieś grono nazwijmy to ezoteryków zakłada stowarzyszenie by się na różnych kursach czy spotkaniach podzielić swoim dorobkiem by ludziom troszkę światła i koloru wnieść do ich przestrzeni bo wtedy nawet jak z braku doświadczenia popełnią jakieś tam błędy i będą budzili później nazwijmy to zimne odczucia...
To moim skromnym zdaniem inaczej się takich postrzega.
No cóż próbowali zamiast siedzieć sobie i obrazki oglądać.
Lepiej zrobić coś źle niż nie robić nic.
Nie robiąc nic nie masz doświadczeń nie masz wniosków nie doświadczasz a więc nie rozwijasz się.
Inaczej zaś się postrzega świadome działanie na szkodę Drugiego.
Co innego zaś jest jak jakiś ktoś czy to z USA, czy innego kraju werbuje za kasiorę (no przecież nie za darmo tak mi się przynajmniej wydaje choć uparty nie jestem) ludzi z predyspozycjami, ezoteryków, specjalistów działania na energiach by innym szkodzić ....
Proszę moim skromnym zdaniem wtedy to nie tylko jest szkodliwe ale haniebne, a nawet dodałbym jeszcze troszkę gdyby nie to że szkoda śliny.
Więc jak ktoś ma dowody, ze to jakiś odłam czegoś większego to proszę....
Ja do promowania czegoś takiego ręki nie przyłożę
Poczekam więc na dowody nie spieszy mi się.
Osobiście nie czułem się na kursie źle wręcz przeciwnie no ale to było dawno temu (jeszcze byłem młody i przystojny :D )
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 28 sie 2014, 23:32

Wywiad.jpg
Wywiad.jpg (586.77 KiB) Przejrzano 8800 razy
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 29 sie 2014, 19:08

,,Nie jestem Alfa i Omegą"

Trochę dziwna deklaracja jak na guru. :D
Wręcz zadziwiająca bo znam osobiście kilka osób, które się za onych mają i np w czasie korespondencji pocztą elektroniczną zwracano się do mnie słowy:
a),,...jak tak dalej będziesz pracował to będziesz blisko mojego poziomu..." :mrgreen:
b) ,,...chciałabym cię traktować jak równego sobie..." :lol:
Na sugestię, ze Drugi Człowiek jest inny nie lepszy nie gorszy tylko inny hm reakcje 10 na 9 były nie przychylne tak delikatnie mówiąc. :D
Choć jak mawia moja znajoma Jesse Schab :,, jest dużo ludzi pięknie mówiących i mających dużą wiedze niestety za tym wszystkim nie idą czyny..."
Janusz poczekajmy z dalszymi komentarzami ja tak radzę oczywiscie tylko radzę bo jeżeli są dowody na to, że byli odnoga jakiejś tam dziwnej grupy to ... szkoda gadać.
Oczywiście nie mam na myśli uczestników kursów i spotkań tylko kierownictwo i ich idee.
Centrum Odnowy Ludzi i Ziemi jako spontan OK nawet jak coś tam nie wyszło i ktoś tam delikatnie mówiąc popełnił błędy 8-)
Centrum Odnowy Ludzi i Ziemi na zlecenie jakiegoś tam delikwenta...proszę to już inna inszość...
Jak już zadeklarowałem ja się wstrzymuje i poczekam z wyrobieniem sobie opinii też 8-)
Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a jeszcze teraz to na pewno :D
to może pozdrawiam 8-)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 29 sie 2014, 22:26

Fimik, który powinien być oczywiście w tym temacie. :idea:

https://www.youtube.com/v/j6-ap9tWO_g&
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 31 sie 2014, 16:11

zamysł.jpg
zamysł.jpg (290.24 KiB) Przejrzano 8581 razy

2014-08-31 15;26;02.jpg
(4.44 MiB) Pobrany 1157 razy


przejście.jpg
przejście.jpg (128.76 KiB) Przejrzano 8581 razy

2014-08-31 15;55;46.jpg
(1.71 MiB) Pobrany 1157 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 01 wrz 2014, 12:17

Wyjaśnienia zagranicznych połączeń Antrowis nalezy szukać w informacyjnym tytule " MIĘDZYNARODOWE Centrum Ludzi i Ziemi "ANTROWIS'....

Przepraszam ja teraz nie mam czasu na skupienie się szczegółowym na temacie i odszukaniu starych materiałów.
Nie mniej jednak uważam iż różne podejrzenia o handel organami itp... są oszczerstwem wobec tej grupy, usiłującym ja zniesławić i wyeliminować z przestrzeni publicznej.
Mnie bardziej interesowały te nie jawne połączenia i zakulisowe intencje oraz nie fizyczni przewodnicy i ich ukryte cele.
To trudniejszy temat, ale.... uważni , logicznie myślący i wyciągający samodzielne wnioski bez problemu odkryją go.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 01 wrz 2014, 16:43

Dodam tylko, że mi najbardziej w antrovisie podobało się to , ze KK i ego słudzy atakowali ich na każdym kroku i obrzucali przysłowiowym błotem :D
Co do handlu organami to proszę w takie rewelacje mogą uwierzyć tylko ci rodem z Torunia (nie chodzi mi o mieszkańców Torunia tylko o ludzi skupionym przy niejakim ,,ojcu" Rydzyku ) :D
Nie oszukujmy się też szacowni gdyby cokolwiek znaleźli w antrovisie to pani prezes Grabowska pisała by z za krat, a podejrzewam, że jej proces odbił by się szerokim echem w mediach nawet tych nie koniecznie sympatyzujących z KK
Zobaczcie przecież oni czepiają się nawet WOŚP i jej założyciela pana Jurka Owsiaka do tego stopnia, że facet traci cierpliwość więc proszę 8-)
Co do opowieści wyssanych z palca to z własnego podwórka mogę tylko powtórzyć, że znam osobiście dwoje ludzi, jedną zielarkę i jednego ezoteryka, którym bardzo dodano predyspozycji i możliwości ba zrobiono z nich normalnie czarnych magów. :lol:
W jednym i w drugim przypadku ploty sprawdziłem osobiście i jeszcze poprosiłem o potwierdzenie kilku moich znajomych, którzy tak mi się wydaje coś tam potrafią w dziedzinie działania na energiach. :)
Więc zwyczajnie mam pewność, że opowieści o ,,czarnej magi" stosowanej przez akurat tą dwójkę ezoteryków można włożyć między bajki koniec kropka. :D
Kurcze śmieszne jest to kto najbardziej opluł antrovis - kościół katolicki 8-)
Normalnie kryształowo - czysta i nic nie mająca sobie do zarzucenia grupa wyznaniowo religijna.
Podobno ich mistrz niejaki Jezus Chrystus rzekł nie sądźcie byście nie byli sądzeni, kto jest bez winy niech pierwszy podniesie kamień i wreszcie kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Szacowni moim skromnym zdaniem naprawdę warto skupić się na sobie.
Tylko na sobie.
Wtedy za to co nas spotka miłego będziemy dziękowali sobie i odwrotnie jak coś niemiłego to będziemy u siebie doszukiwać się przyczyny.
O innych naprawdę nie ma potrzeby się martwic bo inni naprawdę doskonale sobie dadzą rade bez naszej pomocy.
Nawet wtedy jak użyją naszej formy jako podpórki do kontaktu z samym sobą nie przestańmy tego czynić przypisaniem sobie jakiejś zasługi w zwiększeniu postrzegania Drugiego Człowieka bo to tylko i wyłącznie jego praca i jego wysiłek :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 01 wrz 2014, 19:58

Przebisnieg -

Podobno ich mistrz niejaki Jezus Chrystus rzekł nie sądźcie byście nie byli sądzeni, kto jest bez winy niech pierwszy podniesie kamień i wreszcie kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Szacowni moim skromnym zdaniem naprawdę warto skupić się na sobie.
Tylko na sobie.


Dokladnie na tym polega piaty wymiar. JAM JEST!

Stad tylu "wyslannikow" niby z madrzejszej i wyzszej przestrzeni maja wklikane w swoje sztuczne-cybernetyczne zwoje, nie dopuscic smiertelnych do wiedzy!

Bo, gdy taki "smiertelny" w koncu te wiedze ujrzy na wlasne oczy to juz... nie bedzie smiertelnym.

A tu jeszcze inne klody pod nogi sa rzucane, bo niby ujrzal i co z tym zrobi. :o

I tylko garstka WIE, a reszta jeszcze sklada ofiary i poklony Bogom, ktorych nawet nie znaja... :roll:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 01 wrz 2014, 23:36

W/w stowarzyszenie wydało dwa numery ''Nowego Kosmosu''.....na więcej im nie pozwolono. ;)

We wstępie jest zamieszczona informacja, jakie były cele tej grupy i skąd mieli wiedzę. :D
Chcemy w nim informować o zjawiskach i rzeczach, które wydawać się będą sensacyjne, czasem zupełnie odbiegające od potocznych wyobrażeń o świecie, Wszechświecie, ludziach i nauce. Informacje te są owocem wysiłku wielu ludzi o różnych specjalnościach, syntezą wieloletniej współpracy badaczy, pracowników nauki, jasnowidzów, ludzi obdarzonych przenikliwą intuicją i zmysłem obserwacji. Są to treści sprawdzone. Duża część zgromadzonej wiedzy pochodzi z kontaktów z Opiekunami wewnętrznymi i Mistrzami. To oni umożliwili poznanie podstawowych praw rządzących życiem we Wszechświecie.

Nasza wiedza gromadzona była od wielu lat przez badaczy z różnych krajów.

Zapraszamy ludzi otwartych, odważnie myślących, rozumiejących potrzebę pracy nad poznaniem siebie i współpracy z drugim — ponad podziałami politycznymi, narodowymi, religijnymi i społecznymi.

.....czyli organizacja Międzynarodowa - Centrum Odnowy Ludzi i Ziemi . :D
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Antrovis - komentarze

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 02 wrz 2014, 14:31

janusz pisze:.....czyli organizacja Międzynarodowa -

znaczy nie odłam :lol:
to może pozdrawiam :D
0 x



ODPOWIEDZ