Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Egzorcyzmy

Fair Lady
Posty: 1502
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 2
Podziękował: 556 razy
Otrzymał podziękowanie: 856 razy

Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 02 mar 2014, 13:28

0 xFair Lady
Posty: 1502
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 2
Podziękował: 556 razy
Otrzymał podziękowanie: 856 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 14 maja 2014, 13:29

"Na jaw wychodzą kolejne fakty po brutalnym zabójstwie do jakiego doszło w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak nieoficjalnie dowiedziało się WP.PL, rodzeństwo pobiło na śmierć swoją 75-letnią matkę. 38-letnia Barbara M. oraz jej o rok starszy brat Piotr M. zostali zatrzymani. Grozi im wieloletnie więzienie.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarło WP.PL, rodzeństwo miało odprawiać nad starszą kobietą egzorcyzmy. W mieszkaniu pełno było krucyfiksów, ołtarzyków i innych religijnych symboli. Piotr M. był zagorzałym katolikiem, który codziennie chodził do kościoła. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna codziennie poił staruszkę wodą święconą i kazał jej całować krzyż. Pytał się jej też codziennie, czy wyrzeka się szatana.."

zrodlo: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title, ... aid=112b95
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 359
x 197
Podziękował: 30150 razy
Otrzymał podziękowanie: 8870 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 16 lis 2014, 16:16

Małgorzata Ziółkowska pisze:14 listopada 2014

O co chodzi z z egzorcystami?Temat nurtuje mnie od dziewięciu lat, kiedy to po mojej podróży do Tybetu ktoś stwierdził, że jestem chora, dzieci przeze mnie chorują i muszę się udać do egzorcysty. Pomyślał by ktoś - zwykła manipulacja, bo ksiądz we mnie winy przecież nie znalazł. Również słynny demonolog oo. Posadzki (podobno egzorcysta) uciekł przede mną, gdy na targach książki poprosiłam go o rozmowę. Powodów zewnętrznych naprawdę nie było, bo jako uczciwy dziennikarz katolicki nie miałam żadnych problemów z wchodzeniem do świątyni, a to ponoć jest jeden z objawów opętania. Rzecz jednak znamienna, od tego czasu zaczął się mój rozwój i poszukiwanie kodu do tego wszystkiego co mamy w naszych głowach. Wyraźnie zaczęłam czuć, że coś tu nie gra. Tym bardziej, że ze strony katolików wsparcia nie uzyskałam.

Można by na sprawę popatrzeć tak. Kobieta dość słaba, podróżuje po świecie i szuka nie wiadomo czego, zamiast łapać męża i żyć jak wszyscy. Na życie jak wszyscy mój czas jednak przeminął przez kilkunastoletni okres depresji i bulimii, której nikt nie raczył zauważyć i pomóc. Z mojego punktu widzenia, nie chcąc kopiować cudzych wzorów, idąc za własną intuicją czułam, że trzeba poznawać świat i ludzi, uzupełniając braki z czasu choroby. Na związek nie czułam się gotowa, a przygodne znajomości mnie nie interesowały.

Sama dobrze nie wiedząc o tym, „wyszłam z wioski”, w której się urodziłam. Może i mogłam tam wrócić, wchodząc w schemat moich koleżanek, ale ja zawsze gdy schemat się zbliżał, chorowałam. Miałam poczucie, że ktoś decyduje za mnie o innej drodze. Przyznam, że bardzo się bałam i do tej pory jestem tą samotną drogą bardzo zmęczona. Mam takie dwie cechy rodzinne, które pomagały mi przetrwać: upór i waleczność. Poza tym jestem łagodna, ciepła i często w sposób wyuczony bezradna. Nic dziwnego, że ta mieszanka doprowadza ludzi do szału. Szczególne osobników płci odmiennej. Uciekają nie wiadomo niby dlaczego.

Nawet młody ksiądz, który przyszedł po kolędzie, rozejrzał się po moim pokoju i z przerażeniem w oczach wykrzyknął ”pani podróżuje”. Uciekał szybko, nie biorąc nawet koperty. Od tego dnia wizyta duszpasterska mnie omijała. Było mi przykro. Chciałam nawet zadzwonić do parafii i się upomnieć. Moje poczucie, że jest we mnie coś dziwnego, utwierdzało się. Tym bardziej, że słynnego mnicha jasnowidza oo. Badeniego również zamurowało na mój widok. Kobiety się modliły za mnie, która nie dawałam sobie rady w życiu, ja płakałam, a ten siedział jakby jakąś zjawę zobaczył. Nie czułam się winna żadnych poważnych grzechów, więc byłam zdziwiona o co chodzi.

Jedyną możliwością ucieczki z systemu stały się podróże. Wtedy byłam zdrowa, zaradna i szczęśliwa. Kiedy wracałam, system powodował mój powrót do bezradności i chorób. Gdybym znała dobrze język obcy, pewnie metodą byłoby pozostanie w obcym kraju jakiś czas. Niestety tę ułomność również mam i mój mózg języki przyswaja kiepsko.

Wracając do egzorcystów. Tak mnie temat zainteresował, że gdy zaproponowano nam wejście do świątyni Etiopskiej w czasie egzorcyzmów, zrobiłam to z radością.

Nareszcie zobaczyłam, jak to naprawdę wygląda. Ksiądz wyganiał złego ducha z wijącej się na podłodze ciemnoskórej kobiety. Modlił się, używał specjalnego egzemplarza Biblii i Złotego krzyża. Kobieta po całej ceremonii wstała jakby nigdy nic, pomodliła się obok kilku koleżanek, które przeszły podobne doświadczenie, i spokojnie wyszła.

Wiedziona moim zainteresowaniem tą tematyką, poszłam w niedzielę na film „Matteo” , który opowiada o egzorcyście nieżyjącym od 400 lat. Jego historia jest o tyle niezwykła, że jego siła ponoć ciągle działa i to z o wiele większą mocą. Spojrzałam na kolejkę do miejsca uzdrowień pokazywaną na ekranie i pomyślałam: skąd oni biorą tylu opętanych? Osoby uzdrowione, jak się dowiedziałam, często wypluwają święte przedmioty. Pokazywano długi różaniec i inne rzeczy. Materializacja czy jakaś manipulacja, przeszło mi przez głowę. Przy Said Babie też mówiono o materializacji przedmiotów. Zastanowił mnie ten fenomen.

Wyszłam z kina i oświadczyłam koleżankom, że chętnie obejrzałabym drugą część, w której objaśniano by te niezwykłe zjawiska z punktu widzenia współczesnej wiedzy na temat świadomości, siły modlitwy itd.

Jedna z koleżanek zapewniła mnie o materialnej sile zła, która nie ma nic wspólnego z nauką. Pomyślałam, że faktycznie zło się materializuje. Widać to w ustawieniach systemowych. Uwikłania poprzednich pokoleń i złe czyny wpływają na nas. Rytuał może pomóc w wyleczeniu. Jest to metoda stosowana w wielu kulturach i religiach.

Walka z szatanem czy manipulacja? Jakieś energie czy umysł ludzki?

Jeżeli ludzie tak przede mną uciekają, to może ja też mam jakieś zdolności? W końcu szamanka Inirabi dwa lata temu złożyła pokłon mojemu życiu. Zjawiska synchroniczne są dość częste przy mnie, a ludzie nawet bez ustawienia systemowego często zmieniają życie. Szczególnie kiedy zaczynam mówić. Bardzo ciekawe, bo umiejętności mówienia musiałam się nauczyć sama. Byłam cichutka i tylko się uśmiechałam. A teraz mówię czasami dość dużo, a tym gadulstwem ku mojemu zdumieniu często trafiam w sedno.

Przed całą historią z egzorcystą w moim życiu pojawił się pewien znak.

Gdy byliśmy w świątyni pod Mont Everestem w pewnej chwili wpadł biały gołąb. Jakoś tak pomyślałam, że to o mnie chodzi, ale może to nadmiar pychy. Faktem jest, że nastąpiły potem dziwne wydarzenia zmuszające mnie do zmiany sposobu myślenia i widzenia świata, a wszystko okupione było ogromnym cierpieniem fizycznym i psychicznym.

Piszę tutaj dzisiaj w nadziei, że ktoś mi wyjaśni te zjawiska. Jak na razie drugiej części filmu o egzorcyście Matteo nie zapowiadano. Jedyna nadzieja w Was...

Małgorzata Ziółkowska
http://www.taraka.pl/o_co_chodzi_z
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

stanpiasta.com
Posty: 1
Rejestracja: piątek 05 gru 2014, 18:25

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: stanpiasta.com » piątek 05 gru 2014, 18:53

O co chodzi z z egzorcystami? M Ziółkowska
to jest tak jak ze wszystkim w dzisiejszej nauce KK
totalny chaos i brak zaufania...nawet do egzorcystów.
Znamy kilku mocnych egzorcystow jak fr Amorth czy Clement Machado...
Chodzi o to że Pan Jezus ostrzegał w naukach NT że będą uleczali i wyrzucali złe duchy w Jego Imię ale niektórym potem powie, nie znam was bo dla swej sławy to robiliście...
materializowanie sie przedmiotów to tzw morphizm... i nalezy w to wierzyć, że szatan to potrafi..takie sztuczki magiczne...egzorcyści to potwierdzają...
Bóg czyni cuda a szatan czyni magię, sztuczki...
tak jak w Egipcie kapłani faraona przeciw Mojżeszowi...
tak jak piramidy byly sztuczką szatana...wiadomo, że ludzie tego nie uczynią nawet dziś! inteligencja i technika większa tam jest zawarta niż cała wiedza i technika dzisiejszego czlowieka!
W Polsce jeździ ks Piotr Glas i jest egzorcystą, którego ja poznaję jako prawdziwego wg wiary...
Wielu biskupów nawet w Polsce to fałszywi pasterze...
Modernizm wniknął do wewnątrz KK przez masonerie

Materializm niszczy naszą wiarę!

Tylko Jezus moze nam pomóc, pani pomóc...

polecam też ks Piotra NATANKA, który jest prowadzony prawie bezpośrednio przez Jezusa i Orędzia od roku 2009, GRZECHYNIA kolo Makowa Podchalańskiego, gdzie dzieją się cuda.. ks Piotr nie poszedł na kompromis i odrzucił Modernizm.
0 xFair Lady
Posty: 1502
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 2
Podziękował: 556 razy
Otrzymał podziękowanie: 856 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 06 gru 2014, 13:02

stanpiasta.com

Bóg czyni cuda a szatan czyni magię, sztuczki...


A jak nazwiesz spryt, ktory wykorzystales uzywajac jednoczenie nicka i reklamy pewnej strony w j. angielskim glownie.
Czyz nie liczyles na pewien chwyt? Przeciez mogles uczciwie podac i polecic ten portal, a nie podstepnie.

Wiesz jest takie stare sprawdzone powiedzenie "Panu Bogu swieczke, a Diablu ogarek..."

Ale jesli masz czyste intencje to witaj w naszej gromadzie.
0 xAwatar użytkownika
verathe
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 gru 2014, 12:51
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: verathe » sobota 06 gru 2014, 15:42

0 xRamzes3
Posty: 484
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 46
Podziękował: 1775 razy
Otrzymał podziękowanie: 997 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 06 gru 2014, 20:58

stanpiasta.com pisze:tak jak piramidy byly sztuczką szatana...wiadomo, że ludzie tego nie uczynią nawet dziś! inteligencja i technika większa tam jest zawarta niż cała wiedza i technika dzisiejszego czlowieka!

Szatan i piramidy????? :o :shock:
A nie przyszło Ci nigdy do głowy, że mogła je wybudować cywilizacja pochodząca akurat nie z tej Ziemi? :lol: :lol: :lol:
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8378
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 264
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 11600 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 06 gru 2014, 21:47

Przecież w tej konwencji przedstawiciele innych cywilizacji, to właśnie reprezentanci szatana.
Zresztą szkoda słów, temat piramid jest młócony od samych początków pierwszego forum.
Z wiarą nie da się wygrać.

Edit: mogłoby tez przyjść do głowy, że na ziemi istniała wcześniej bardzo zaawansowana cywilizacja ludzka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 359
x 197
Podziękował: 30150 razy
Otrzymał podziękowanie: 8870 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 07 gru 2014, 00:58

Ramzes3 pisze:
stanpiasta.com pisze:tak jak piramidy byly sztuczką szatana...wiadomo, że ludzie tego nie uczynią nawet dziś! inteligencja i technika większa tam jest zawarta niż cała wiedza i technika dzisiejszego czlowieka!

Szatan i piramidy????? :o :shock:
A nie przyszło Ci nigdy do głowy, że mogła je wybudować cywilizacja pochodząca akurat nie z tej Ziemi? :lol: :lol: :lol:


blueray21 pisze:Przecież w tej konwencji przedstawiciele innych cywilizacji, to właśnie reprezentanci szatana.
Zresztą szkoda słów, temat piramid jest młócony od samych początków pierwszego forum.
Z wiarą nie da się wygrać.

Edit: mogłoby tez przyjść do głowy, że na ziemi istniała wcześniej bardzo zaawansowana cywilizacja ludzka.


Pozwolę sobie na troszkę śmielsze zapytanie:
czy nie przyszło ci do głowy, że owe biblijne postaci to jedna i ta sama postać?
Z obydwiema wcześniejszymi opiniami się zgadzam, jednak rodzą one daleko szersze skojarzenia!
Uznajemy "autorytet" biblii bo ..., no właśnie, bo co?
Bo nam tak kodują od niemowlęctwa, niemalże?!
Bo tak twierdzi klecha z ambony?
Bo tak ... wypada?

Ale to już chyba wypadałoby w innym temacie kontynuować. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3735
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 160
Podziękował: 1659 razy
Otrzymał podziękowanie: 3794 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 gru 2014, 12:06

"Dobry" był ten autor Biblii jak tysiące lat temu potrafił podyktować ją z pamięci tak, by była zapisana kodem możliwym współcześnie do odczytania komputerowo ! :lol: :twisted: :shock:
To nie jest sztuczka Szatana przypadkiem? A tron papieża J.P.II z krzyżem do góry nogami czy to nie jest satanistyczny symbol, oraz uznanie siebie za satanistycznego namiestnika?

Nadanie imienia J.P.II okretowi wojennemu z natury służącemu do walki i zabijania , czy to nie jest uznanie i gloryfikacja szatańskiego mordu poprzez wojny?

:evil: :evil: walka o pokój..... :twisted: :twisted: raczej wymordowanie opozycji w celu zaprowadzenia swojej władzy :evil:


Lotniskowiec ORP Jan Paweł II
https://www.youtube.com/watch?v=wUIRPVgDtJk

Można więcej, bo jest dużo argumentów współpracy KK z ideologią szatańska, cały aspekt religii nią jest.

Raz wypowiadał się ktoś na forum , kto bliski był bardzo egzorcystom z Watykanu, powiedział sam iż każdy tamtejszy egzorcysta ZAWSZE zawiera pakt z demonem , silniejszym ( jest to, coś za coś) , by mógł dokonywać tych spektakularnych oczyszczeń, które nigdy nie są 100% uwolnieniem ofiary a jedynie zatajeniem przejęcia, z pozorami powrotu do normalności.

Ot cały sekret błogosławionych :lol: egzorcyzmów..... :lol: :twisted:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 484
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 46
Podziękował: 1775 razy
Otrzymał podziękowanie: 997 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 07 gru 2014, 16:57

Kiara pisze:"Dobry" był ten autor Biblii jak tysiące lat temu potrafił podyktować ją z pamięci tak, by była zapisana kodem możliwym współcześnie do odczytania komputerowo ! :lol: :twisted: :shock:
To nie jest sztuczka Szatana przypadkiem?


Moim skromnym zdaniem zapisywanie w księgach pewnych przekazów dla przyszłych pokoleń w formie kodu nazywa się wiedzą, której jeszcze po dzień dzisiejszy nie rozumiemy. Już dobre 100 lat wstecz Helena Bławatska twierdziła, że wszystkie starożytne księgi tzw. "święte pisma" pisane były według określonego klucza czyli mówiąc po naszemu kodu. Objaśnienie klucza tj. sposobu odczytania właściwego tekstu, przekazu zawierało się zawsze w odrębnej księdze. Niestety w różnych okresach czasu co poniektórzy władcy te dodatkowe księgi "wycofywali z obiegu" po to by je zniszczyć i nie dopuścić do odczytania prawdziwej wiedzy zawartej w poszczególnych księgach. W czasach umacniania wiary katolickiej pewien biskup, którego nazwiska obecnie nie pamiętam, pochodzenia armeńskiego, określony przez niektórych badaczy historii mianem fałszerza historii doprowadził do zniszczenia lub zmiany tekstów pierwotnych starożytnych dzieł tylko po to by zawarta w nich wiedza była zgodna z jedyną i słuszna prawdą KK.
I w tym miejscu nasuwa się dość oczywiste pytanie czy sztuczką szatana było zapisywanie dla przyszłych pokoleń ludzkich prawdziwej wiedzy w formie kodu czy też zrobienie wszystkiego co możliwe aby ta wiedza nigdy ni ujrzała światłą dziennego? Jak widać poglądy w tej kwestii bywają różne.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8378
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 264
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 11600 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 07 gru 2014, 17:12

Czyli niezależnie od sposobu "sztuczką szatana" było zniekształcenie znanych nam zapisów biblijnych i nie tylko.
Problem polega tylko na tym, że póki co większość tego nie widzi. Ale jeszcze nikt nie potrafił udowodnić, że większość zawsze ma rację, choć siłę z pewnością ma.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
Posty: 881
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 3
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowanie: 662 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 10 gru 2014, 22:39

w biblii jest podobno tylko jedna rzecz wykonana reka Boga (poza przybytkiem itd..) a reszta to sa jakies interpretacje ludzkiego ego..:)
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 359
x 197
Podziękował: 30150 razy
Otrzymał podziękowanie: 8870 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 10 gru 2014, 22:40

quetzalcoatl888 pisze:w biblii jest podobno tylko jedna rzecz wykonana reka Boga (poza przybytkiem itd..) a reszta to sa jakies interpretacje ludzkiego ego..:)

A podasz jakie?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 10028
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 504
Podziękował: 18947 razy
Otrzymał podziękowanie: 16353 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 20 lut 2017, 23:14

O egzorcyzmach opowiadają ci, którzy widzieli je na własne oczy ;)
Posted by: Christopher in Duchy demony zjawy 17 grudnia 2016

https://www.youtube.com/watch?v=Jn9Tzq-Qs8M
0 xRamzes3
Posty: 484
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 46
Podziękował: 1775 razy
Otrzymał podziękowanie: 997 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 24 lut 2017, 23:19

Jakiś czas temu czytałem artykuł z którego wynikało, że nowy szef MSW czyli Mariusz Błaszczak przed objęciem we władanie swojego upragnionego gabinetu zlecił księdzu przeprowadzenie egzorcyzmów. Może nie było by w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że jego poprzedniczka była podobno z zawodu katechetką :lol:
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 10028
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 504
Podziękował: 18947 razy
Otrzymał podziękowanie: 16353 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 15 gru 2018, 23:36

ROZMOWY O EGZORCYZMACH - Paulina Grzelczak © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=J4POsbDfYoE

STUDIO - VTV1
Opublikowano 15 grudnia 2018r.
0 xAwatar użytkownika
Seji
Posty: 74
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 79
x 2
Podziękował: 90 razy
Otrzymał podziękowanie: 50 razy
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Seji » poniedziałek 11 lut 2019, 12:20

Tak nawiązując do biblii - skoro jest ona tak bardzo przeinaczona, to jakim cudem daje się jej kod odczytać komputerowo, jak to Kiara napisała :?:
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 6783
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10447 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 11 lut 2019, 15:01

wszystko zależy kto pisał program, jeśli intencje piszącego są kompatybilne z odbiorcą, to będą jednakowo kiwać się przy aprobacie... ;)
Pozdrawiam - THotal :)
0 xAwatar użytkownika
GRACZ
Posty: 285
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 7
x 10
Podziękował: 656 razy
Otrzymał podziękowanie: 473 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: GRACZ » poniedziałek 11 lut 2019, 18:49

Z tego co pamiętam "Kod Biblii" został po raz pierwszy odczytany z Tory gdzie istnieje bardzo restrykcyjnie przestrzegany zakaz zmieniania czegokolwiek przy przepisywaniu tzw świętego pisma. Co do litery, kropki i wiersza musi powielać pierwowzór.
0 x


Gramy po to żeby grać - Jishikamizi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8378
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 264
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 11600 razy

Re: Egzorcyzmy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 11 lut 2019, 20:00

O ile pamiętam "kod biblii" działa tylko na jednej wersji tory. Niby nie wolno było nic dodawać, ale dalsze kopie nie są identyczne ze tą starszą.
A ogólnie jeśli Torę kodowała sztuczna inteligencja, wiadomo jakiego boga żydów, to i komputery wyłapały umieszczone tam algorytmy, które zbytnio skomplikowane nie są, tylko maja duże przeskoki, co przy odczytywaniu przez człowieka nie rzucało się w oczy, bo Tora jest pisana jednym ciągiem znaków.
Z drugie strony sądzę, że ktoś bardzo mocno się stara wykonać na ziemi zapisane tam programy zdarzeń, aby udowodnić "świętość" księgi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ