Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Choroby psychiczne - jak je leczyć?

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 980
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 70
x 58
Podziękował: 1984 razy
Otrzymał podziękowanie: 2197 razy

Re: Choroby psychiczne - jak je leczyć?

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 07 lis 2018, 15:23

I gdy już spuchnie jak pop corn, to wystarczy lekko tylko nacisnąć a się "uleje" niczym butelka coca coli, jeśli znieczulenie akurat przestanie działać.
No, i to się nazywa przygoda :mrgreen:

No dobrze, w zamieszczonym przez cedrica (w wątku o mitochondriach) krótkim filmiku, dr Kukliński mówi o radosnym spoczywaniu na laurach psychiatrii, która wypalenie zawodowe, czy depresję widzi tam, gdzie mózg jest "zwyczajnie" energetycznie głodny.
0 xODPOWIEDZ