Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Nerwica lękowa

agatka

Nerwica lękowa

Nieprzeczytany post autor: agatka » wtorek 10 wrz 2019, 20:43

Witam.
Postanowiłam dołączyć do forum bo potrzebuje pomocy. Od ponad roku zmagam się z nerwicą lękową. Raz jest lepiej, raz gorzej w zależności od intensywnosci zadań w ciagu dnia, ale na pewno nie ma dnia bez lęku, wewnętrznego napięcie, cały czas mam otępiale uczucia i emocje. Myślałam że w końcu samo przejdzie, ale nie mija i nie widzę nadziei. Próbowałem jesc regularnie 1 tabletkę magnesu b6 max i 1 tabletkę witaminy B complex ale nie widzę różnicy więc odpuscilam.
Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z walką z nerwica to prosze o pomoc.
0 x

Mariusz88
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Nerwica lękowa

Nieprzeczytany post autor: Mariusz88 » środa 23 wrz 2020, 14:22

Walce z nerwicą pomocne jest stosowanie dobrej jakości olejku CBD, który ma właściwości wpływające na poprawę samopoczucia i kondycji psychofizycznej, także może warto spróbować.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 436
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 23 wrz 2020, 20:08

@Mariusz, pisanie praktycznie jednego zdania, lobbującego CBD w kilku tematach, jest bez sensu, dla forum i dla ciebie. Jeśli masz swoje doświadczenia z CBD, to proszę opisz je w odpowiednim temacie: "Konopie...".
CBD jest bardzo reaktywną substancją ( lekarze mówią : silną) i trzeba z nim postępować bardzo ostrożne, bo też można zrobić sobie kuku, jak i wieloma innymi substancjami. Co ciekawe, w bardzo wielu przypadkach bardzo niskie dawki CBD są bardziej skuteczne niż wysokie, więc uważajcie.

@agatka, ty chyba uwierzyłaś w propagandę TV, że jedna (cudowna) kapsułka lub tabletka może ci w jakimś problemie pomóc.
Magnezu w twojej sytuacji potrzebujesz ok, 400 mg dziennie w przeliczeniu na jony magnezu i to będą ca 3-4 tabletki kapsułki dziennie, jakiekolwiek efekty może zauważysz po 3-ch tygodniach lub miesiącu. Możesz moczyć nogi w soli i preparatach magnezowych, efekt będzie szybciej odczuwalny.
Witamna B complex w twoim przypadku powinna to być butla B100, czyli 250 szt kapsuł, zażywane po 2 dziennie przez 1-szy m-c potem po jednej do skończenia opakowania.
Dodatkowo potrzeba dużo B3, Na początek może być niacinamid 3 x 500 mg przez ok 1,5 m-ca potem trzeba przejść na niacynę, bo niacinamid w takich dawkach zbytnio obciąża wątrobę. Niacynę zaczynamy od małych dawek, aby opanować flush i powoli zwiększamy do identycznej dawki 3 x 500 mg i to raczej bardzo długo i być może będzie wymagało zwiększenia dawki.
Po mojemu masz prawdopodobnie niedobór litu, powinnaś pobierać 50 - 100 mg węglanu litu, jak to zrobić jest opisane w temacie "DNA moczanowa" bo apteczny węglan litu jest tylko na recepty od psychiatrów i w olbrzymiej dawce 250 mg jonów litu.
Każda kuracja trwa dłużej niż 10% czasu trwania przypadłości, to są procesy, nic nie dzieje się na szybko w organizmie.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

beadnorsi
x 3
x 71
Podziękował: 1992 razy
Otrzymał podziękowanie: 1481 razy

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 24 wrz 2020, 12:44

@Agatko,moze i ja napisze cos od siebie,jako ze znam temat bardzo dobrze.
Wg.Waltera Lasta choroby psychiczne sa wynikien namnozenia sie Candidy w jelitach ze tak napisze.Sam w to nie bardzo wierzylem,az do momentu,kiedy sam sie nie przekonalem.
Niacyna czy magnez "maskuje" objawy,tak sadza niektorzy i ja sie po czesci zgadzam.
Dlaczego?Kiedys zrobilem test-
1----3 gramy niacyny dziennie
2----1 gram niacyny + WU
Wynik?Ten sam efekt.Wiec po co obciazac watrobe 3 gramami niacyny jak mozna WU +1 gram?
Zakladam,ze po pewnym czasie zostaniesz na samej WU,a niacynke bedziesz brala sporadycznie jak ja.
Kiedy cos sie dzieje u mnie,otwieram WU ,trzy dawki i wszystko przemija.
Niacyne biore sporadycznie,magnez takze od czasu do czasu.
Zaznaczam,ze nie jestem w pelni zdrowy.
Wspomniany Walter Last pisze ,ze Candida wywolujaca Pyrolurie jest powodem wiekszosci chorob psychicznych.
Sama Pyroluria wywoluje drastyczne braki witaminy b-6 i cynku,wiec od tego powinnas zaczac.(oprocz b-complex)
Dorzuc WU,czyli wode utleniona w kropelkach na szklanke wody i ubijaj Candide,najlepiej okolo 18,to jeszcze pospisz sobie ladnie,bo jak mniemam przy nerwicy lekowej serca masz na bank klopoty ze snem.
Zakladam w ciemno,ze slyszysz i czujesz w kazdym miejscu ciala puls serca,ktory takze przeszkadza.
Polecam witamine E,mozesz zastosowac tez metode NIA,i ta przypadlosc znika po niej,choc powinna juz po WU zniknac.
Niestety ,badz stety WU bedziesz musiala zastosowac i wyjdzie Ci to"TYLKO" na zdrowie
pozdrawiam.
0 x

beadnorsi
x 3
x 71

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 24 wrz 2020, 13:06

Napisze cos jeszcze.
Jako "weteran"chorob psychicznych,w szczegolnosci nerwicy lekowej serca ,wiem co pisze-oto moj tekst z innego forum;

"W lutym 2016 roku byłem wolny od antydepresantów, spałem jako tako, biorąc jakieś na ziołach tabletki na sen. Coś się jednak nie układało. Stress, nerwica wróciła. Postanowiłem spróbować niacyny no i stało się: ogarnął mnie atak paniki po zażyciu 25 mg niacyny, zacisnęło serce i klops. Powrót do lekarzy, antydepresantów, tylko że mocniejszych, katastrofa, bezsenność, byłem załamany.

Po dwóch tygodniach bez snu dostałem udaru niedokrwiennego mózgu"
@Agatko,WU codziennie,magnez codziennie,moczenie stop w misce z chlorkiem magnezu,magnez doustnie,kasza gryczana na obiad itd.Jak juz poprawisz poziom magnezu oraz zredukujesz Candide choc troszeczke,polecam niacyne.Unikniesz w ten sposob ataku paniki,jaki mi sie przytrafil.Skutki tego ataku moga byc tragiczne,pamietaj,ze to nerwica lekowa serca,nie schizofrenia.
0 x

soma
x 54
Podziękował: 1007 razy
Otrzymał podziękowanie: 1053 razy

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 24 wrz 2020, 14:45

beadnorsi, mam podobne doswiadczenie, ze powodem nerwicy jest czesto candida. Dlugie lata myslalam, ze ta nerwica ma podloze psychiczne i sobie przepracowywalam, ale z miernym skutkiem. Dopiero jak kupilam sobie zapper, ktory mozna nastawiac na rozne czestotliwosci to poczulam, ze jak nastawiam go na candide, to czuje sie dobrze i spokojnie. Minusem tego zappera bylo to, ze nastawia sie go manualnie, to nigdy sie nie utrafi akurat tej czestotliwosci jakiej sie chce. Pozniej po wielu latach kupilam Monicor (biorezonans) i mam dokladnie czestotliwosci candidy. Juz po pierwszym zabiegu poczulam roznice, a jak zrobilam kilka dni, to czulam sie calkiem bez nerwicy. Ale co jakis czas to powraca to wtedy powtarzam zabieg.
0 x

soma
x 54
Podziękował: 1007 razy
Otrzymał podziękowanie: 1053 razy

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 24 wrz 2020, 15:42

Wlasciwie powodow, ktore daja symptomy nerwicowe moze byc wiele.
Jednym z nich sa sznury za pomoca ktorych zaczepiamy sie o innych ludzi. To mozna dosyc latwo usunac. Trzeba sobie wyobrazic np. mecz, czy noz czy nozyczki (co komu pasuje) i po prostu w myslach obcinac te sznury. Poprzez te zesznurowanie czesto odczuwamy odczucia innych ludzi, tak ze nerwice tez mozna odczuwac kogos innego. Po pdcieciu sznurow robi sie duzo spokojniej w ciele.

Mozga to byc rowniez rozne byty, ktore sie do nas podlaczyly.
0 x

Awatar użytkownika
somiracle
x 17
x 2
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podziękowanie: 75 razy

Nieprzeczytany post autor: somiracle » czwartek 12 lis 2020, 07:17

Witam,
jestem tu nowa, mam pytanie odnośnie nerwicy lękowej. Ostatnio przeżyłam bardzo silny stres związany z choroba męża co dało oddźwięk w pracy serca. Obecnie mam bardzo niskie ciśnienie jak na mnie, zawsze miałam idealne (120/70 p. 67), teraz mam 102/56 puls 55. Rano wypijam szklankę z sola i WU. Próbowałam sama uspokoić kołatające serce kąpielami w chlorku magnezu , smarowaniem ciała oliwką magnezową , suplementacją cytrynianu magnezu i b-complex ale dalej jest tak samo. Nadmienię , że tez używam zappera. Doradźcie co mogę jeszcze zmienić aby uspokoić serce.
0 x

Somiracle

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 436
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 12 lis 2020, 08:47

Przy bardzo niskim ciśnieniu rozkurczowym, nadmiar magnezu tylko powoduje dalsze jego obniżanie. Możesz dostawać zawrotów głowy. Do regulacji pulsu może byc potrzebny aminokwas - tauryna. Nie jesteś wegetarianką?
Podnoszenie ciśnienia jest bardzo trudne, lekko działa kilka "herbat" np. z korzeni lukrecji, głogu wyszukaj w necie.
Doraźnie kup sobie glucardiamid i używaj go w trakcie niedogodności.
Do pracy serca potrzebne są zasoby koenzymu Q10. Kup sobie suplement Q10 z PQQ. Bierz z nim jednocześnie piperynę i 100 mcg selenu. To na początek 1 x dziennie z posiłkiem, potem 2 razy dziennie.
1 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

beadnorsi
x 3
x 71

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 12 lis 2020, 18:55

" Obecnie mam bardzo niskie ciśnienie jak na mnie, zawsze miałam idealne (120/70 p. 67), teraz mam 102/56 puls 55."
To nie jest "bardzo niskie cisnienie"!WU napewno obnizyla cisnienie jesli juz.
Zrob sobie "kalibracje niacyna:
1.co godzine bierzesz 100mg kwasu nikotynowego(niacyny),poczynajac o 8 rano,a konczac o 16.
2.Normalnie przy nerwicy lekowej serca nie polecam niacyny od razu tylko 2 tygodnie na magnezie ,no ale u Ciebie juz pozamiatane z magnezem. :D
3.Mi pomaga tez kalibracja WU/pomagala jak juz,Czyli dotlenienie/ubijanie Candidy,bo to ona rozwija sie na stresie ze tak napisze.
https://www.vitalabo.pl/natures-plus/ni ... g-1-----ja biore ta,jesli biore w ogole :D
Nie kupuj 500-setek bo nie dzialaja,oszusci,z tej samej firmy 500-setka to nie to samo co piec 100-setek.
Byl czas,kiedy bralem po 30 setek dziennie.

I jeszcze jedno-przestan mierzyc cisnienie,bo to wyzwala wiecej stresu i sie nakrecasz.
Ostatnio zmieniony czwartek 12 lis 2020, 19:07 przez beadnorsi, łącznie zmieniany 3 razy.
1 x

Awatar użytkownika
somiracle
x 17
x 2
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podziękowanie: 75 razy

Nieprzeczytany post autor: somiracle » czwartek 12 lis 2020, 19:02

Dzięki za szybką odpowiedź @blueray21. Nie jestem wegetarianką ale jem bardzo mało mięsa więcej ryb. Nabiału, glutenu i cukru nie jem w ogóle. Ogólnie biorę suple tj. D3+k2, selen, cynk, omega3, kwas foliowy, b12, wit E, beta karoten, b-complex. Tak wcześniej dobrała mi dietetyczka. Wcześniej miałam permanentna anemię. Mam niedoczynność tarczycy z Hashimoto. Dzisiaj robiłam wyniki krwi i wyszło że TSH mam 0,1647 (norma 0,35-4,94). Pozostałe parametry krwi w normie. Jestem na świńskiej sproszkowanej tarczycy. Nie wiem czy to ten stres tak rozregulował TSH? Zaraz zamawiam suple które poleciłeś. Wielkie dzięki :-)
0 x

Somiracle

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 10 maja 2022, 17:53

NERWICA LĘKOWA | ATAKI PANIKI - Moja historia i objawy
9 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ja4r9HNamAI

wildsagebloom

Cześć wszystkim !
Temat który poruszam w tym filmiku jest dla mnie bardzo trudny i ważny !
Chcę podzielić się z Wami moimi objawami nerwicy lękowej i opowiedzieć o krokach , które podjęłam w kierunku leczenia 💪
Zaburzenia emocjonalne , natrętne, czarne myśli i objawy psychosomatyczne to coś z czym zmagam się na codzień . Sama na początku nie wiedziałam czym są ataki paniki oraz sama nerwica …
Liczę , że ten filmik pomoże zrozumieć osobom, które nigdy nie doświadczyły ataków paniki jak mocno utrudniają one normalne funkcjonowanie a tym osobom , które mają podobne objawy jak ja doda otuchy , że nie są same i zmotywuje do walki i szukania pomocy ☀️

Proszę jeśli ktoś z Was pokonał nerwice i ataki paniki proszę o skomentowanie co Wam pomogło i jak to zrobiliście ? A osoby , które aktualnie walczą proszę o wzajemnie wspieranie się w komentarzach 💪
0 x

ODPOWIEDZ