Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Leczenie techniką wizualizacji

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6178
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 928
x 297
Podziękował: 10903 razy
Otrzymał podziękowanie: 11462 razy

Leczenie techniką wizualizacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 01 mar 2013, 23:19

Wywiad z Panią Wandą Wegener

https://youtu.be/NKDJ2MYtIRo


Future Training
Opublikowany 5 gru 2014

Niesamowity wywiad przeprowadzony ze światowej sławy Psychologiem i Szkoleniowcem - Panią Wandą Wegener w Polish Radio London

Kolejne spotkanie z psychologiem, psychoterapeutką – Wandą Wegener
http://www.wandawegener.pl[/color][/size][/b]


http://niezaleznatelewizja.pl/2013/02/o ... 8-02-2013/


Witam wszystkich :)
Odkryłam dzisiaj ( dzieki spamowi na forum ) ,że zniknęły z YT prawie wszystkie filmiki z audycjami pani Wandy Wegener a przynajmniej te które wyemitowała NTV J.Zagórskiego .W związku z tym usunę te ,których już nie ma w sieci ,zostawię tylko pierwszy post do wglądu. Znalazłam na YT stronę pani Wandy i jeden filmik .Wstawiam ,bo tam jest również podana jej strona www. - chanell


Wanda Wegener przedstawia najczęstsze błędy podczas Afirmacji

https://youtu.be/iSfjA4MUQ70


Wegener's Method
Opublikowany 2 maj 2016
NIECH TO BĘDZIE POCZĄTEK TWOJEJ WSPANIAŁEJ PRZYGODY, CZAS STARTU W NOWE, FASCYNUJĄCE ŻYCIE! ZOBACZYSZ, ŻE JEST TO MOŻLIWE!

TO CO ROBIMY TO ŁAMANIE UTARTYCH REGUŁ I PRZEKRACZANIE GRANIC. WIERZYMY W MYŚLENIE INACZEJ, NIE PODDAJĄC SIĘ LOSOWI, OPINIOM I DIAGNOZOM I TAK WŁAŚNIE POWSTAŁ TEN SYSTEM. JEŚLI JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, KTÓRY CHCE ŁAMAĆ STEREOTYPY, SAMODZIELNIE KIEROWAĆ I WPŁYWAĆ NA SWOJE ŻYCIE, OSIĄGAĆ TO CZEGO NIE OSIĄGNĘLI JESZCZE INNI,
POKAZAĆ SWOJĄ WARTOŚĆ - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI.

SPEKTAKULARNE SUKCESY NASZYCH KLIENTÓW SPRAWIAJĄ, ŻE OD 20 LAT WSPÓLNIE Z NIMI POKAZUJEMY, JAK WSPANIALE MOŻEMY KREOWAĆ SIEBIE.

DOŁĄCZ DO NAS I URUCHOM W SOBIE POTĘGĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI!

Wejdź już teraz na http://wegenersmethod.com i bądź z nami na następnych warsztatach! Polub nas na Facebook'u : http://bit.ly/PolubWegenersMethod

Zapytaj o najbliższy wolny termin : +48 504 967 963

edycja i uzupełnienie - 19.12.2018 chanell
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6178
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 928
x 297
Podziękował: 10903 razy
Otrzymał podziękowanie: 11462 razy

Re: Leczenie techniką wizualizacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 09 maja 2018, 12:06

Radio NY - Wanda Wegener - Kody, Techniki i Milosc cz.1

https://youtu.be/5-e5vjzpF5E


pressny1
Opublikowany 4 paź 2011
Popularna audycja w Polskim Radio NY - Autor, Producent - Jola Naklicka
Gosc: Swiatowej slawy psycholog, charyzmatyczny terapeuta i autor Wanda Wegener - analizuje sekrety naszej podswiadomosci, jej wplyw na nasze realacje emocjonalne oraz proponuje specjanie skonstruowane techniki psychologiczne ktore pomagaja osiagnac sukces w tej dziedzinie.

Wanda Wegener Idealny Partner Wizualizacje 2/2

https://youtu.be/-QFV7LYblY4

Awangarda4Media
Opublikowany 4 gru 2012
Radio Nowy York, 2011 r.: audycja radiowa z Wandą Wegener - światowej sławy psychologiem i psychoterapeutą - o tym, jak znaleźć idealną partnerkę/idealnego partnera, używając metod wizualizacyjnych.

Więcej o Wandzie Wegener, kursie "Umysł w kreacji idealnego partnera i idealnego związku" i innych na

http://wegenersmethod.com


Witam wszystkich :)
Odkryłam dzisiaj ( dzieki spamowi na forum ) ,że zniknęły z YT prawie wszystkie filmiki z audycjami pani Wandy Wegener a przynajmniej te które wyemitowała NTV J.Zagórskiego .W związku z tym usunę te ,których już nie ma w sieci ,zostawię tylko pierwszy post do wglądu. Znalazłam na YT stronę pani Wandy i jeden filmik .Wstawiam ,bo tam jest również podana jej strona www.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 393
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Leczenie techniką wizualizacji

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 09 maja 2018, 15:22

Uważam że wizualizacje nie mają właściwości leczniczej. Jak ktoś pokłada nadzieję w wizualizacjach to moim zdaniem gloryfikuje potęgę swoich, mi to się kojarzy z filmem Sekret. To moim zdaniem robienie sobie bożka ze swoich myśli a to Bóg na być na pierwszym miejscu.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6178
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 928
x 297
Podziękował: 10903 razy
Otrzymał podziękowanie: 11462 razy

Re: Leczenie techniką wizualizacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 09 maja 2018, 17:50

@pawelz ,za nim napiszesz jakiś komentarz ,poczytaj o tym .Komentujesz temat ,nie mając o tym pojęcia i podejrzewam że nic nie wiesz o tej pani psycholog.Dlatego zrobię to za Ciebie :
Wanda Wegener pracowała jako pielęgniarka w organizacjach zajmujących się opieką nad osobami starszymi i chorymi w ich domach. W wyniku przepracowania doszło do pęknięcia tętnicy mózgowej i wylewu, zniszczenia wielu ośrodków mózgowych i śmierci klinicznej. Przeprowadzona w berlińskiej klinice operacja, polegająca na założeniu na tętnicę metalowego klipsa, uratowała życie, jednak w wyniku nieszczelności opony mózgowej płyn rdzeniowo-mózgowy wlewał się w przestrzeń policzka i oka. Po półrocznym pobycie w szpitalu pacjentkę wypisano z diagnozą lekarską, według której do końca życia powinna pozostawać na wózku inwalidzkim. Jej stan charakteryzują suche opisy: całkowity paraliż prawej i częściowy lewej strony ciała, amnezja, padaczka (do dziesięciu napadów dziennie, z utratą przytomności), niewyobrażalne migreny. W takiej kondycji zostawia ją mąż, obawiając się długoletniej opieki nad sparaliżowaną żoną.

Troskliwa opieka matki oraz stosowanie od 1990 r. precyzyjnych technik wizualizacyjnych, regenerujących tkankę mózgową i układ nerwowy, umożliwiły osiągnięcie - w ciągu 2 lat od wylewu - całkowitego zdrowia. Od tego wydarzenia minąło 20 lat, a Wanda Wegener jest wciąż w świetnej kondycji, z radością ucząc ludzi skutecznych metod powrotu do zdrowia z każdej, nawet beznadziejnej sytuacji.

Tak wielki sukces w odzyskaniu zdrowia zmobilizował autorkę do kontynuowania nauki. W ciągu 2,5 roku, osiągając najlepsze oceny, ukończyła 5-letnie studia Pedagogiki Terapeutycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim, a następnie (w podobnym stylu) - Psychologię na Freie Universität w Berlinie. W tym samym czasie autorka zaczęła prowadzić warsztaty terapeutyczne w Polsce, ucząc swoich autorskich metod wychodzenia z choroby.

Była autorką wykładów w takich miastach jak Opole, Konin, Świnoujście, Rzeszów, Gorzów Wlkp. Dwa razy w roku gości z wykładami w Warszawie, Szczecinie, Krakowie i innych mniejszych miejscowościach.

Wanda Wegener założyła również własny ośrodek terapeutyczny w Moryniu. w woj. zachodniopomorskim. Tu, w komfortowych warunkach, pod czujną opieką lekarza, pacjenci uczyli się, jak osiągnąć zdrowie. Kolejną inicjatywą było własne centrum terapii HELWAN w Berlinie Pankow, gdzie z sukcesem niosła pomoc osobom chorym m. in. na schizofrenię, nowotwory i stwardnienie rozsiane.

Aktywnie działała w Londynie i Stanach Zjednoczonych. Prowadziła audycje na żywo w Polskim Radiu Nowy York oraz wykłady, warsztaty (zdrowotne i biznesowe) i terapie indywidualne w wielu miastach USA. Rok 2012 przyniósł pobyty w Brukseli i sukcesy w pracy z tamtejszą Polonią.

Jest autorem kursu Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia, napisała książkę pod tym samym tytułem (tłumaczenia na język angielski, niemiecki, rosyjski), nagrała pięć oryginalnych płyt CD z wizualizacjami oraz dziesiątki płyt indywidualnie dedykowanych pacjentom. Prace przedstawiają zbiór technik opartych na najnowszych badaniach dotyczących wpływu naszego umysłu na stan naszego zdrowia fizycznego oraz uczą posługiwania się nimi.

http://wegenersmethod.com/o-nas/
Zamiast psioczyć i narzekać ,że nie wierzysz, weź chłopie zgłoś się do niej a na pewno ci pomoże. Zaznaczam iż nie piszę tego złosliwie ,ale z troską o Ciebie bo widzę ze się miotasz.Weszłeś na forum z zamiarem nawracania tylko w jednym temacie ,ale zauwazyłam że zaglądasz też w inne tematy ,co mnie nawet bardzo cieszy.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6178
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 928
x 297
Podziękował: 10903 razy
Otrzymał podziękowanie: 11462 razy

Re: Leczenie techniką wizualizacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 19 gru 2018, 18:17

Wanda Wegener przedstawia działanie Globusa

https://youtu.be/_hdXV0gcIKk

Wegener's Method
Opublikowany 2 maj 2016
NIECH TO BĘDZIE POCZĄTEK TWOJEJ WSPANIAŁEJ PRZYGODY, CZAS STARTU W NOWE, FASCYNUJĄCE ŻYCIE! ZOBACZYSZ, ŻE JEST TO MOŻLIWE!

TO CO ROBIMY TO ŁAMANIE UTARTYCH REGUŁ I PRZEKRACZANIE GRANIC. WIERZYMY W MYŚLENIE INACZEJ, NIE PODDAJĄC SIĘ LOSOWI, OPINIOM I DIAGNOZOM I TAK WŁAŚNIE POWSTAŁ TEN SYSTEM. JEŚLI JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, KTÓRY CHCE ŁAMAĆ STEREOTYPY, SAMODZIELNIE KIEROWAĆ I WPŁYWAĆ NA SWOJE ŻYCIE, OSIĄGAĆ TO CZEGO NIE OSIĄGNĘLI JESZCZE INNI,
POKAZAĆ SWOJĄ WARTOŚĆ - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI.

SPEKTAKULARNE SUKCESY NASZYCH KLIENTÓW SPRAWIAJĄ, ŻE OD 20 LAT WSPÓLNIE Z NIMI POKAZUJEMY, JAK WSPANIALE MOŻEMY KREOWAĆ SIEBIE.

DOŁĄCZ DO NAS I URUCHOM W SOBIE POTĘGĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI!

Wejdź już teraz na http://wegenersmethod.com i bądź z nami na następnych warsztatach! Polub nas na Facebook'u : http://bit.ly/PolubWegenersMethod
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11784
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 832
x 254
Podziękował: 11454 razy
Otrzymał podziękowanie: 17722 razy

Re: Leczenie techniką wizualizacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 25 mar 2020, 22:38

WIZUALIZACJA JANUSZA ZAGÓRSKIEGO

https://youtu.be/AfQjFSH2p0A
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 11784
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 832
x 254
Podziękował: 11454 razy
Otrzymał podziękowanie: 17722 razy

Re: Leczenie techniką wizualizacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 25 mar 2020, 22:38

WIZUALIZACJA JANUSZA ZAGÓRSKIEGO

https://youtu.be/AfQjFSH2p0A
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ