Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nerwica lękowa

agatka
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 10 wrz 2019, 20:15

Nerwica lękowa

Nieprzeczytany post autor: agatka » wtorek 10 wrz 2019, 20:43

Witam.
Postanowiłam dołączyć do forum bo potrzebuje pomocy. Od ponad roku zmagam się z nerwicą lękową. Raz jest lepiej, raz gorzej w zależności od intensywnosci zadań w ciagu dnia, ale na pewno nie ma dnia bez lęku, wewnętrznego napięcie, cały czas mam otępiale uczucia i emocje. Myślałam że w końcu samo przejdzie, ale nie mija i nie widzę nadziei. Próbowałem jesc regularnie 1 tabletkę magnesu b6 max i 1 tabletkę witaminy B complex ale nie widzę różnicy więc odpuscilam.
Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z walką z nerwica to prosze o pomoc.
0 xODPOWIEDZ