Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

III KOSMICZNY FESTIWAL pt.: Kosmos - Ziemia - Człowiek

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19044
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33052 razy
Otrzymał podziękowanie: 24017 razy

III KOSMICZNY FESTIWAL pt.: Kosmos - Ziemia - Człowiek

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 07 cze 2021, 13:27

Obrazek

Szanowni Państwo
Miło nam zaprosić Państwa na już trzecią edycję Kosmicznego Festiwalu pt.: Kosmos - Ziemia - Człowiek.
W naszym Festiwalu wezmą udział znakomici wykładowcy oraz artyści krajowi i zagraniczni a także znani i lubiani patroni medialni. Ponadto czeka na Państwa wiele niespodzianek i atrakcji.
Do udziału w tym Festiwalu zostali zaproszeni następujący wykładowcy i prelegenci.
Panie:
- dr Mirra
- Joanna Rajska
- Ewa Rożnowska
Panowie:
- dr Jerzy Jaśkowski
- Igor Witkowski
- dr Franc Zalewski
- Roman Nacht
- Janusz Zagórski
- dr Andrzej Kaczorowski
- Aleksander Berdowicz
- Adam Anczykowski
- Jan Cisek / Anglia /
- Andrzej Nikodemowicz
- Eugeniusz Winiecki
- Wedamir / Cezary Stawski /
- Andrzej Wanko
- Alex Polański
- Karol Patyjewicz
- Krzysztof Bartoszewicz

Dokładny program podajemy w tym wydarzeniu w osobnym załączniku.
Zaprosimy Państwa również do stoisk usługowo - handlowych z ekologiczną, żywnością, ziołami, suplementami, minerałami, książkami, płytami CD i wieloma różnymi produktami. Będzie można zdiagnozować energetycznie swoją osobę poprzez znakomite systemy i sprzęt wystawców itp.
Wydarzenie to odbędzie się pod patronatem firm LIBERTY, Expo Radom oraz znanych, niezależnych stacji telewizyjnych: Telewizji ATN, Porozmawiajmy TV i Victoria TV a także przy pełnym wsparciu Impulsu Świadomej Wolności.
Do dyspozycji naszych gości będzie: hotel, duża, klimatyzowana sala konferencyjna, zaplecze gastronomiczne z przepyszną kuchnią wegetariańską i polską, parkingi oraz park Cyganerii.
Z uwagi na ograniczenia w naszym kraju, bardzo prosimy o pilną, telefoniczną rezerwację biletów oraz miejsc hotelowych.
Cena wejściówek na dwa dni udziału w wykładach, prelekcjach oraz warsztatach wynosi:
- 250 zł. na dwa dni
- 190 zł. na jeden dzień
- Bilety oraz informacje dla wystawców, Agata - tel. 533 409 700 , e-mail : expo.radom@gmail.com
- Noclegi w Hotelu Cyganeria - tel. 607 268 836, e-mail: cyganeria.radom@gmail.com
- Informacje programowe, Andrzej Nikodemowicz tel. 787 784 254 e-mail: czakram@o2.pl
Dziękujemy za przekazanie tej informacji bliskim oraz znajomym i do zobaczenia.

https://www.facebook.com/events/7874326 ... f=newsfeed
1 xODPOWIEDZ