Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 23 maja 2015, 22:58

Obrazek



Alternatywny Festiwal
termin: 30-31 maja 2015
miejsce: Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury

Alternatywny Festiwal to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.

Program Festiwalu podzielony jest na trzy główne tematy: zdrowie, rozwój własny i wiedza alternatywna. W tych przenikających się obszarach, w dniach 30-31 maja 2015 roku w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury odbędą się spotkania, prelekcje, wystąpienia, warsztaty, koncerty, pokazy i wiele ciekawych intelektualnych atrakcji. Jedną z nich będzie panelowa dyskusja partnerów Festiwalu, reprezentowanych przez dziennikarzy redakcji Czwartego Wymiaru, Niezależnej Telewizji i zaproszonych gości.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych własnym zdrowiem, rozwojem osobistym, a także ciekawostkami z obszaru wiedzy alternatywnej do uczestnictwa w Festiwalu, na którym naszymi gośćmi, prelegentami oraz prowadzącymi warsztaty będą specjaliści z wymienionych dziedzin.

Poniżej program wykładów podczas Alternatywnego Festiwalu:

30 maja 2015 r. (sobota)
sala nr 3, bud C
10.00 - 11.15
JESTEM SZCZĘŚLIWY, BO SIĘ ŚMIEJĘ
Piotr Bielski
11.30 - 12.45
SAM WYLECZ SWOJE CHOROBY – DIETĄ
dr Ewa Bednarczyk-Witoszek
13.00 - 14.15
ELEKTROSMOG – współczesny zabójca
Dionizy Pietroń
14.30 - 15.45
ROZWÓJ JEDNOSTEK POPRZEZ COACHING PROWOKATYWNY. nowe trendy w coachingu
Marcin Rogowski
16.00 - 17.15
TRESURA MATRIXA
Andrzej Krystaszek, Oleg Pawliszcze
17.30 - 18.45
WIEDZA ALTERNATYWNA – wczoraj i dziś
Dyskusja panelowa partnerów Festiwalu reprezentowanych przez wydawcę i redaktor naczelną – Renę Marciniak-Kosmowską z Redakcji „CZWARTEGO WYMIARU”, Janusza Zagórskiego z NIEZALEŻNEJ TELEWIZJI PL NTV i specjalnych gości
20.30
Spotkanie sympatyków Niezależnej Telewizji NTV z Januszem Zagórskim, w programie również filmy i wywiady.


sala kameralna, bud A
9.45 - 11.00
POKAŻ MI SWÓJ PODPIS – powiem ci, kim jesteś! podstawy psychografologii
dr Grzegorz Duniec
11.15 - 12.30
HUNA – hawajska opowieść o szczęśliwym życiu
Daria Bidzińska-Rosłońska
12.45 - 14.00
MOJA KONSTYTUCJA WEDŁUG AJURWEDY – czemu jedni tyją, drudzy siwieją a innym marzną stopy
Szymon Cechnicki
14.15 - 15.30
ROLA WITAMINY C W ORGANIZMIE LUDZKIM
Anna Cieślańska – Instytut Polska Róża
15.45 - 17.00
MOŻESZ WIDZIEĆ BEZ OKULARÓW
Siergiej Litwinow
17.15 - 18.30
JAK ODNALEŹĆ REZERWUAR SIŁ ŻYCIOWYCH? rozpoznania w oparciu o wieloletnią praktykę w ustawieniach hellingerowskich
Agnieszka Gąsierkiewicz
19.00 - 20.15
KONCERT NA KOSMICZNY HANG, czakralne misy kryształowe i inne magiczne instrumenty
KRZYSZTOF LOTTIG SOUND LOVE MEDICINE


31 maja 2015 (niedziela)
sala nr 3, bud C
9.00 - 10.15
PSYCHOSOMATYKA – twoje ciało zna odpowiedź
Ada Stolarczyk
11.00 - 12.15
ODKRYCIA ARCHEOLOGICZNE JAKO DOWODY INGERENCJI OBCYCH CYWILIZACJI W ROZWÓJ LUDZKOŚCI
Igor Witkowski
12.30 - 13.45
ZWALCZAJĄCE SIĘ NAWZAJEM SEKTY MANIPULUJĄ NASZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ – wojna bankierów
Roman Nacht
14.15 - 15.30
Skuteczność produktów pszczelich w terapii chorób cywilizacyjnych – APITERAPIA
prof. Ryszard Czarnecki
15.45 - 17.00
POKONAJ EGO. Żyj bez granic
Dawid Piątkowski
17.15 - 18.15
UKRYTE TERAPIE – czego lekarz ci nie powie
Jerzy Zięba


sala kameralna, bud A
10.00 - 11.15
MEDYCYNA HOLOPATYCZNA – nowa gałąź medycyny XXI wieku
Roman Nacht
11.30 - 12.30
CORE TRANSFORMATION. Metody docierania do istotnych i podstawowych zasobów tkwiących w nieświadomości oraz techniki wykorzystania ich w rozwiązywaniu problemów
Ryszard Gąsierkiewicz
12.45 - 14.00
BADANIE ŻYWEJ KROPLI KRWI – najskuteczniejsza metodą wykrywania pasożytów, grzybów, złogów miażdżycowych w organizmie człowieka
prof. Wiktor Stelmach
14.15 - 15.30
UWOLNIENIE STABILIZACJA MOC
Grażyna Klein – muzyka
Ryszard Klein – słowo
15.45 - 17.00
METODA DWUPUNKTOWA – Twoja droga do szczęścia. Spotkanie z kwantową rzeczywistością.
Paulina Napora

Zapraszamy!

Informacje: NCK Dział Oświatowy tel. 12 644 02 66 wew. 35
Zgłoszenia: NCK Biuro Organizacji Widowni 12 644 02 66 tel. wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

http://www.alternatywnyfestiwal.pl/
https://www.facebook.com/aFestiwal
https://www.facebook.com/events/1596718140540749/
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 maja 2015, 09:16

Wybieram się w niedzielę :) Szczególnie na wykład Igora Witkowskiego i Romana Nachta ,ale zostanę do końca bo inne też są ciekawe.
Idzie ktoś ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 maja 2015, 11:22

Ja poszedłbym, ale do niedzieli nie zdążę tam dojść.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 maja 2015, 22:05

blueray21 pisze:Ja poszedłbym, ale do niedzieli nie zdążę tam dojść.


wsiadaj w samolot ,to tylko godzinka lotu ,nawet chyba nie cała :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 31 maja 2015, 22:40

Mini relacja z festiwalu

ObrazekObrazek




Zaczęłam od wykładu pana Romana Nachta o medycynie holopatycznej . P.Roman ,krótko opowiedział na czym polega leczenie holopatyczne i zaprezentował urządzenie do odblokowywania blokad w naszym organizmie oraz pobudza działanie czakr człowieka.
Usiłowałam zrobić zdjęcie ,ale niestety aparat był jak zaczarowany ,nic nie wyszło .

Następny wykład był w innej części budynku a prelekcja Romana Nachta trochę się przeciągnęła. Dlatego prawie biegiem przeniosłam się na spotkanie z Igorem Witkowskim.
Pan Igor jak zwykle mnie nie zawiódł .Jego wykład najbardziej mnie interesował. ,zresztą nie tylko mnie .W sumie było sporo ludzi i można było kupic ksiązki pana Igora. Jestem szczęśliwą posiadaczką jednej z nich oczywiście z autografem ;)
Obrazek
Obrazek

Potem znowu pojawił się pan Nacht i znowu ciekawy wyklad ,tym razem na temat sekt które nami rządzą.

Byłam jeszcze na kilku innych ,ale najciekawszy wykład był na koniec festiwalu. Był to wykład pa Jerzego Zięby „ Ukryte Terapie „
Największa sala w NCK była pełna ludzi. W sumie impreza udana ,publiczność dopisała. Czuje niedosyt i chcę jeszcze. NTV była i nagrywała .Zapewne relacja niebawem będzie dostepna na stronie NTV .




J.Zięba prosił o udostępnianie listu który napisał do Krajowe Rady Lekarzy ,co niniejszym czynię.

Apel do wszystkich Polaków!!!!!
Apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy otrzymują tą wiadomość, o natychmiastowe, jak najszybsze przekazywanie jej dalej !!
Ale
na początek, BARDZO PROSZĘ O OBEJRZENIE DO KOŃCA !! poniższych, krótkich filmików.
Oglądając je, miejcie na względzie, że u wielu dzieci takie epizody
zdarzają się 200 a nawet 300 razy dziennie!!

https://www.youtube.com/watch?v=3rYyihPiY0Q

https://www.youtube.com/watch?v=7rK6-JpxR7s

Dr. Marek Bachański z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest pierwszym w Polsce lekarzem, który ODWAŻYŁ SIĘ leczyć dzieci z padaczką podając im substancje na bazie wyciągu z konopi indyjskich.
Dr. Bachański potrzebuje pilnej pomocy kolegów lekarzy, z wiedzą i SERCEM, dla których najważniejszym celem jest leczenie człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem cierpiących dzieci.
Zwracamy się do nich z propozycją przystąpienia do listy lekarzy, którzy będą objęci uchwałą odpowiednie komisji, zezwalającą na stosowanie w ramach własnej praktyki konopi w postaci:
- Bedrocan (z importu docelowego)
- leków recepturowych ordynowanych wg farmakopei amerykańskiej, sporządzanych w aptece z surowca, na który zezwolenie wyda Główny Inspektor Farmaceutyczny (polskie uprawy za zgodą GIF).
Nie robimy badania wg. protokołu, tylko zgodnie z praktyką - wszystko zostaje na linii lekarz-pacjent.
Wszystkie materiały/dokumenty zatwierdzone przez komisję będą
przekazane na adresy lekarzy zgłaszających swoje zainteresowanie.
Posiedzenie komisji jest 15 czerwca, gdzieś około 10 czerwca
powinniśmy złożyć komisji listę lekarzy.

Lekarze tacy, proszeni są o jak najszybsze wysłanie e-maila, w
którym wystarczy napisać tylko jedno zdanie : „jestem zainteresowany”, na adres:
olejzkonopi@paz.org.pl
Adres ten, jest specjalnie utworzony przez Polską Akademię
Zdrowia w Rzeszowie.
http://www.paz.org.pl/o-akademii/
Uzgodniłem z Doktorem Bachańskim, że dla wszystkich lekarzy, którzy wyrażą swoje zainteresowanie, zorganizujemy spotkanie z nim, gdzie na spokojnie, będzie mógł wymienić się z kolegami lekarzami, swoim doświadczeniem w tym względzie.
Jak wiadomo zastosowanie wyciągu z oleju z konopi, w przypadku
epilepsji (i nie tylko) ma działanie natychmiastowe. Dr. Bachański w
ten sposób pomaga dzieciom niesamowicie chorym. Zdobycie preparatów z konopi jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez tzw. Import Docelowy, co jest uzależnione od urzędników w Ministerstwie Zdrowia.
Z takiego dostępu do tego typu leku skorzystało już 13 rodziców dzieci z ciężką padaczką. Tysiące pozostałych rodziców z dziećmi dotkniętymi ciężką padaczką mogłyby również z tego skorzystać.
Niestety, w tym tygodniu, Ministerstwo Zdrowia zakazało Importu
Docelowego nawet dla dzieci z padaczką, które już się tymi lekami leczą, do czasu zajęcia stanowiska przez tzw. Komisję Bioetyki.
Nie wiem kim są ludzie z tej Komisji. Z pewnością nie są rodzicami dzieci z padaczką. Nie wiem, czy wiedzą co to znaczy etyka. Ja wiem jedno, że są to ludzie całkowicie pozbawieni serca i współczucia dla cierpiącego dziecka, nie wspominając już o rodzicach.
Czy ktoś ich zmusił do podjęcia takiej decyzji?
Normalnemu człowiekowi, który ma w sobie najmniejszy okruszek
współczucia dla cierpiącego dziecka, nie przyszłoby do głowy, żeby
takiemu dziecku odebrać lek!!! Członkowie Komisji Bioetyki to właśnie zrobili.
Kim oni są? Nie wiem. Wiem jednak, że są urzędnikami, których pensje płacimy my, podatnicy, Polacy.
Wiem, że podadzą jakieś bzdurne powody. Dla mnie jednak, nie istnieje żaden powód, który jest ważniejsze niż cierpienie chorego dziecka. Żaden !!!
Wprowadzenie takiego zakazu oznacza, że kimkolwiek oni są, powinni być natychmiast, dzisiaj, wyrzuceni z pracy! Nie za taką pracę im płacimy.
Żadnemu urzędnikowi państwowemu nie płacimy za znęcanie się nad chorym dzieckiem poprzez odebranie dziecku leku, które przynajmniej łagodzi mu niewypowiedziane wręcz cierpienia. Jest to okrucieństwo i znęcanie się nad chorym dzieckiem, bo do tego to się sprowadza.
Bardzo wszystkich proszę, przekazujcie tą informację, każdemu znanemu Wam lekarzowi, osobiście czy przez Internet.
Proszą również lekarzy, żeby pomiędzy sobą tę informację przekazywali dalej, do innych swoich kolegów lekarzy.
Uważam, że każdy Polak, powinien również napisać e-mail swoim imieniu na adres Ministerstwa Zdrowia, do Ministra Bartosza Arłukowicza :
kancelaria@mz.gov.pl
Zbliżają się wybory, niech o tym pomyślą.
Pozdrawiam... ale mnie to wkurzyło !!!!
Jerzy Zięba
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 03 cze 2015, 12:38


https://www.youtube.com/watch?v=FN0lSbU ... ture=share

Opublikowany 03.06.2015
W dniach 30-31 maja 2015 r. w Krakowie odbył się "Alternatywny Festiwal", impreza, które nawiązywała do tradycji dawnych festiwali "Nie z tej Ziemi" i potem "Czwartego Wymiaru". I jak lata temu tak i teraz gościny Festiwalowi użyczyło NCK. Alternatywny Festiwal w nowym wydaniu to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.

Byliśmy tam z kamerą i prezentujemy I część naszej relacji, w której znalazły się rozmowy, mini wywiady z organizatorami oraz zaproszonymi gośćmi. W roli prowadzącej wystąpiła Krystyna Maciąg, a całość przygotował Michel Rachel.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 17 cze 2015, 00:35


https://www.youtube.com/watch?v=xZyQZshEzGs

Opublikowany 09.06.2015


https://www.youtube.com/watch?v=yUYwVzD ... ture=share

Opublikowany 16.06.2015

W dniach 30-31 maja 2015 r. w Krakowie odbył się "Alternatywny Festiwal", impreza, które nawiązywała do tradycji dawnych festiwali "Nie z tej Ziemi" i potem "Czwartego Wymiaru". I jak lata temu tak i teraz gościny Festiwalowi użyczyło NCK. Alternatywny Festiwal w nowym wydaniu to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.

Byliśmy tam z kamerą i prezentujemy trzecią część naszej relacji, w której znalazły się rozmowy, mini wywiady z zaproszonymi gośćmi m.in. Romanem Nachtem. W roli prowadzącej wystąpiła Krystyna Maciąg, a całość przygotował Michel Rachel.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Alternatywny Festiwal 30-31 maja 2015 Kraków

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 02 lip 2015, 23:41


https://www.youtube.com/watch?v=2N3xC9HxMFM

Opublikowany 11.06.2015
Zwalczające się nawzajem sekty manipulują naszą świadomością - wojna bankierów. Wykład Romana Nachta na Alternatywnym Festiwalu w Krakowie dnia 31.05.2015 r.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 12 kwie 2016, 12:51

To już drugi taki festiwal zdrowia,rozwoju i wiedzy ,zorganizowany w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Byłam w ubiegłym roku i było fantastycznie. Będę również w tym roku ,nie jestem w stanie odmówić sobie tej przyjemności :) Polecam wszystkim.

Obrazek

Alternatywny Festiwal
Zdrowie Rozwój Wiedza

Alternatywny Festiwal to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.
Program Festiwalu podzielony jest na trzy główne tematy: zdrowie, rozwój własny i wiedza alternatywna. W tych przenikających się obszarach, w dniach 28-29 maja 2016 roku w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury podczas drugiej edycji Alternatywnego Festiwalu odbędą się spotkania, prelekcje, wystąpienia, pokazy warsztaty, koncert, targi i wiele ciekawych intelektualnych atrakcji.
Pierwszy Festiwal cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Przez dwa dni odbyło się ponad dwadzieścia wykładów, dwanaście warsztatów, targi i koncert na kosmiczny Hang, misy kryształowe i inne magiczne instrumenty. Odwiedziło nas blisko tysiąc osób.
Zeszłoroczne doświadczenia i sugestie uczestników Festiwalu sprawiły, że nowy program będzie jeszcze ciekawszy. Zapraszamy na wykłady dotyczące terapii kambo, tajemnic Sumeru, zjawisk dotyczących śmierci, klawiterapii, hirudoterapii, telepatii, feng shui, tajemnic firm farmaceutycznych. Odbędą się m.in. warsztaty masażu ajurwedyjskiego, dwupunktu, rysowania mandali, improwizacji tanecznej, rebirthingu. Dodatkowo proponujemy muzyczną kąpiel w dźwiękach, pokaz hipnozy i medytację katharsis.
Naszymi gośćmi, prelegentami oraz prowadzącymi warsztaty będą m.in. Rena Marciniak-Kosmowska, Jerzy Vetulani, Włodzimierz Zybertal, Ferdynand Barbasiewicz, Siergiej Litwinow, Janusz Zagórski, Ryszard Gąsierkiewicz, Ryszard Grzebyk .
Zapowiada się naprawdę bardzo alternatywny weekend.

Informacje: Dział Oświatowy, tel. 12 644 02 66 w. 35, 12 644 28 63

Program wykładów:
28 maja 2016 r. (sobota)

sala nr 3, bud C
10.30 - 11.45
Detoksykacja wody i gleby uprawnej
dr Ferdynand Barbasiewicz
12.00 - 13.15
Zjawisko telepatii
Ryszard Gąsierkiewicz
13.30 - 14.45
Twoja misja życiowa wewnętrzne zasilanie
Grzegorz Piotr Pawłowski
15.00 - 16.15
Tajemnice Sumeru
Łukasz Kulak
16.30 - 17.45
13 tajemnic firm farmaceutycznych
Piotr Orliński
18.00 - 19.15
Zasady Feng Shui
Elżbieta Domagała

sala kameralna, bud A
10.00 - 11.15
Jak być duchowym i biznesowym. Równowaga życiowa.
Grzegorz Piotr Pawłowski
11.30 - 12.45
Jaką jesteś doszą? O tym jak Ajurweda rozumie zdrowie.
Maria Nowak-Szabat
13.00 - 14.15
Jak wykorzystać potencjał umysłu do poprawy widzenia.
Siergiej Litwinow
14.30 - 15.45
Mandala Zentagle.
Ewa Grzegorczyk
16.00 - 17.30
Metoda molekularna w biocybernetycznej klawiterapii.
dr Ferdynand Barbasiewicz
17.45 - 19.00
Kambo – niezwykla terapia z amazońskiej dżungli.
Tomasz Zaremba
19.30 - 20.30
Kąpiel w dźwiękach mis i gongów – koncert
Agnieszka Urban


29 maja 2016 (niedziela)

sala nr 3, bud C
10.30 - 11.45
Hirudoteria. Leczenie pijawkami – zdrowie od natury.
Marek Adamusiński
12.00 - 13.15
Neurobiologia zjawisk dotyczących śmierci.
prof. Jerzy Vetulani
13.30 - 14.45
Kamienie szlachetne i półszlachetne w ezoteryce i terapiach.
Rena Marciniak-Kosmowska
15.00 - 16.15
Psychotronika jako wyzwanie dla nauki przyszłości.
Włodzimierz Zybertal
16.30 - 17.45
Drogi do nowej cywilizacji.
Janusz Zagórski
sala kameralna, bud A
10.30 - 11.45
Gdy boli dusza, gdy cierpi ciało. Jak uzyskać harmonię i radość życia?
Na podstawie wieloletniej praktyki psychoterapeutycznej oraz
ustawień według Berta Hellingera.
Agnieszka Gąsierkiewicz
12.30 - 13.45
Oczyszczanie z Ajurwedą - krok po kroku.
Michał Szabat
14.00 - 15.15
Poznaj prawdę o tym co nas zabija - leczenie przyczynowe.
dr Ryszard Grzebyk
15.30 - 16.45
Moje 40 lat w poszukiwaniu śladów UFO.
Stanisław Barski
18.00 - 19.30
Pokaz hipnozy i medytacja Katharsis.
Jurij Mokriszczew

http://www.alternatywnyfestiwal.pl



Do zobaczenia :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2016

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 22 kwie 2016, 22:11

Festiwal Alternatywny 2016 w Krakowie - Michał Wiecha

https://www.youtube.com/watch?v=paIO6oUDyW0
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2016

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 18 maja 2016, 22:27


https://www.youtube.com/watch?v=nLlMEmoxoK8

Opublikowany 17.05.2016
O programie i występujących gościach Alternatywnego Festiwalu rozmawiają jego organizatorzy: Barbara Szmer (z NCK) i Michał Wiecha.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2016

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 30 maja 2016, 18:57

Witajcie :)
Już po festiwalu a szkoda bo było niezwykle ciekawie .Niestety choć biegałam z wykładu na wykład ,nie byłam w stanie wszędzie być .Byłam tylko na tych które, mnie zainteresowały ,choć przyznam szczerze ,że jeden mnie uśpił :D

Detoksykacja wody i gleby uprawnej
dr Ferdynand Barbasiewicz

Starszy pan, który zachowywał się i wyglądał na 60 lat ,( faktycznie miał 81 ) opowiadał co trzeba robić aby poprawić jakość wody ,oraz jak sprawić żeby, gleba była bogata w minerały ,oczywiście nie używając chemii do nawożenia .Bardzo ciekawy wykład .
http://www.klawiterapia.com/projekty-re ... -dodatkowe

Zjawisko telepatii
Ryszard Gąsierkiewicz

Telepatia ,jak działa ,oraz ćwiczenia praktyczne .Bardzo ciekawy wykład i ćwiczenia :)

http://www.hellinger.com.pl/terapeuci/r ... ewicz.html


Tajemnice Sumeru
Łukasz Kulak


Temat dla mnie bardzo ciekawy ,ale rozczarowanie - wielkie . Może pan Łukasz Kulak ma wiedzę ,ale nie potrafi jej przekazać.Nie wiem czy to stres ,czy taki ma sposób bycia ,ale ja na jego wykładzie prawie zasnęłam. Na dużej sali było około 200 osób ,ale ludzie powoli zaczęli opuszczać salę i została może garstka ( ze 20 osób ) a wśród nich ja ,ponieważ żali mi się zrobiło prelegenta. Naprawdę się starał ,napisał już nawet książkę na ten temat i podobno pisze drugą. Nie potrafi jednak zainteresować widza tym o czym opowiada. Niestety to nie Igor Witkowski ,którego wszyscy słuchają z zapartym tchem i nikt z sali nie wychodzi.


Jak wykorzystać potencjał umysłu do poprawy widzenia.
Siergiej Litwinow


Joga oczu ,jak gimnastykować oczy i lepiej widzieć :) Bardzo ciekawy wykład -polecam wszystkim stronę pana Siergieja .

http://www.jogaoczu.com

Akasha sp. z o.o.
30-528 Kraków, ul. Hetmańska 14
tel. (0 -12) 656-16-52, 0 602-235-979
fax: (0-12) 296 18 18
e-mail: akasha@akasha.com.pl


Metoda molekularna w biocybernetycznej klawiterapii.
dr Ferdynand Barbasiewicz


Bardzo ciekawy wykład i metoda .Tu znowu starszy pan przyciągnął tłumy.Polecam zajrzeć na jego stronę internetową.


Neurobiologia zjawisk dotyczących śmierci.
prof. Jerzy Vetulani


Ekstremalnie - drastyczny wykład - bardziej dla lekarzy

Drogi do nowej cywilizacji.
Janusz Zagórski


Pan Janusz jak zwykle ciekawie opowiadał a potem była dyskusja z publicznością.


Gdy boli dusza, gdy cierpi ciało. Jak uzyskać harmonię i radość życia?
Na podstawie wieloletniej praktyki psychoterapeutycznej oraz
ustawień według Berta Hellingera.
Agnieszka Gąsierkiewicz


http://www.hellinger.com.pl/terapeuci/a ... ewicz.html

Ciekawa metoda z ćwiczeniami praktycznymi - polecam

Oczyszczanie z Ajurwedą - krok po kroku.
Michał Szabat


http://agni-ajurweda.pl/o-nas/

Na tym wykładzie ,prelegent zaprosił nas do Indii ;) Bardzo ciekawy.

Moje 40 lat w poszukiwaniu śladów UFO.
Stanisław Barski


Tego tematu nie muszę rekomendować ! Stasiu Barski przedstawił nam niezwykłe fotografie ,niektóre nigdy nie były pokazywane publicznie . Było kosmicznie :D


parę fotek:
Obrazek
Nowohuckie Centrum Kultury

Obrazek
Alex Berdowicz i Michał Wiecha

Obrazek
uff....

Obrazek
Stanisław Barski i Michał Wiecha

Wstawiłam linki - chanell
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2016

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 30 maja 2016, 20:54

Kurcze, ale żadne UFO nie przyleciało na festiwal? Nie widzę na zdjęciach, nawet orbów?
A gdybyś miała chwilkę i pod tytułami umieściła linki do stron, które wspominasz to pewnie od gromady wdzięcznych czytelników nie mogłabyś się opędzić.
Pozdrawiam Krakusów.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2016

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 30 maja 2016, 20:58

ok wstawię ,ale teraz jadę do Poznania ;) Jak wrócę to poszukam ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2016

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 02 cze 2016, 18:12

No to jestem i mam fotkę :P nie ja ją zrobiłam ,ale Stanisław Barski w pobliżu NCH - widok na łąki nad Wisłą .Zdjęcia zamieścił na swoim profilu na FB.

Kraków. 29 maja 2016 r. W żółtym owalu samolot pasażerski. W czerwonym nieznany obiekt , obecny tylko na szóstej klatce z dziesięciu na sekundę.
Obrazek

Obrazek
https://www.facebook.com/stanislaw.barski?fref=ts


Czyli przylecieli na spotkanie :D Ciekawe że w tym miejscu często ludzie fotografują NOL-e ja zresztą też ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2016

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 07 cze 2016, 13:00

Metoda molekularna w biocybernetycznej klawiterapii – Ferdynand Barbasiewicz

https://youtu.be/7gebAS8Qz20

Wykład połączony z pokazem zastosowania klawiterapii u osób cierpiących na migrenę oraz bóle nieznanego pochodzenia.
Klawiterapia jest nowym terminem medycznym, a to, co się pod nim kryje istnieje dopiero od początku xx wieku. Mechanizm jej działania tłumaczy się w oparciu o uznaną naukową wiedzę medyczną opartą na neurologii i anatomii (zwłaszcza układu nerwowego).

Nowotwory diagnozaKlawiterapia należy do grupy terapii odruchowych. Nie posługuje się elektroniką. Przy usprawnianiu wykorzystuje znane organizmowi odruchowe procesy fizjologiczne samonaprawcze. Uruchamiane są one nieinwazyjnym, ręcznym stymulowaniem (bodźcowaniem). Zabieg wykonuje się na skórze nad ośrodkowym i obwodowym układem nerwowym za pomocą tzw. „klawików” (clavus – gwóźdź). Klawiki wykonane są ze stali chirurgicznej. Proces stymulacji odbywa się planowo poprzez receptory zgrupowane w skórnych strefach projekcyjnych i punktach biologicznie aktywnych, znanych także z akupunktury. Dzięki wykorzystaniu klawiterapii dochodzi do pobudzenia punktów odpowiedzialnych za zaburzenia wywołane w organizmie. Klawiterapia ma szerokie zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń m.in. choroby układu nerwowego, układu krążenia, schorzenia kręgosłupa typu skolioza, dyskopatia i wiele innych.

Wykład został przeprowadzony podczas konferencji Alternatywny Festiwal w Krakowie, 28 maja 2016.

Oficjalna strona Instytutu Klawiterapii: http://www.Klawiterapia.com

http://porozmawiajmy.tv/wczesne-diagnoz ... basiewicz/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Alternatywny Festiwal w Krakowie 27 - 28 maja 2017. Zdrowie - Rozwój - Wiedza.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 19 kwie 2017, 14:52

Alternatywny Festiwal w Krakowie - Barbara Szmer i Michał Wiecha - 18.04.2017

https://www.youtube.com/watch?v=KC2k6sWMdCY

Opublikowany 18 kwi 2017
W dniach 27 - 28 maja 2017 r.w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Alternatywnego pod hasłem: Zdrowie - Rozwój - Wiedza. Organizatorzy opowiadają o programie tej imprezy.
Więcej na: http://www.alternatywnyfestiwal.pl/
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Alternatywny Festiwal w Krakowie 27 - 28 maja 2017. Zdrowie - Rozwój - Wiedza.

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 19 kwie 2017, 20:44

Oczywiście będę :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Festiwal Alternatywny - Kraków

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 16 maja 2017, 09:23

Festiwal Alternatywny – Kraków 28 maja 2017

Obrazek

Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, Kraków
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Festiwal Alternatywny - Kraków

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 24 maja 2017, 22:56

Zaproszenie na "Alternatywny Festiwal" do Krakowa - Michał Wiecha - 23.05.2017

https://www.youtube.com/watch?v=wJQaCmdlIpY

Opublikowany 23 maj 2017
Janusz Zagórski rozmawia z Michałem Wiechą współorganizatorem trzeciej już edycji Alternatywnego Festiwalu, który odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie w dniach 27-28 maja 2017 r.
Szczegółowy program imprezy na: http://alternatywnyfestiwal.pl/
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Festiwal Alternatywny - Kraków

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 28 maja 2017, 20:25

Oczywiście nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności i byłam w Nowohuckim Centrum Kultury. Dzisiaj byli wyjątkowi prelegenci .Trochę szkoda że wykłady nakładały się na siebie i trzeba było wybierać między jednym ciekawym tematem a drugim.Może w przyszłym roku wystosujemy małą prośbę-sugestię do organizatorów ,żeby jakoś tak ułożyli program, abyśmy nie byli "poszkodowani ".
Wrzucam parę fotek.

Janusz Zagórski - Niebezpieczeństwo nowego totalitaryzmu.Nasz alternatywa nowej cywilizacji.
Obrazek

Obrazek
Monika Burzyńska - Podstawy ochrony psychoenergetycznej


Obrazek
Igor Witkowski - Czy w najbliższym czasie czeka nas wstrząs religijny.

Obrazek
Czesław Białczyński - Słowianie ,Lechia -Przyszłość w przeszłości.

Oraz wielu ,wielu innych ........

Były też mini targi : ezoteryka ,zdrowie ,diagnostyka zdrowia.

Obrazek

NTV nagrywała większość wykładów ,więc zapewne niedługo będą dostępne na YT.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Festiwal Alternatywny - Kraków

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 31 maja 2017, 22:31

"Słowianie, Lechia - przyszłość w przeszłości" - Czesław Białczyński - 30.05.2017

https://youtu.be/QTIzomRS8OA

Opublikowany 30 maj 2017
Najnowsze badania archeologiczne oraz zakrojone na szeroką skalę kilkuletnie badania genetyczne potwierdzają obecność naszych przodków - Słowian na ziemiach na wschód od rzeki Łaby od przeszło kilku tysięcy lat przed narodzeniem Chrystusa. Oznacza to, że Słowianie są ludem rdzennym dla tych ziem oraz tworzyli organizacje plemienne i zapewne państwowe na tych terenach wiele lat wcześniej niż podaje to oficjalna
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Festiwal Alternatywny - Kraków

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 cze 2017, 18:45

Nowy totalitaryzm a alternatwne projekty cywilizacyjne - Janusz Zagórski w Krakowie

https://www.youtube.com/watch?v=l-eepxr5bAQ

Opublikowany 3 cze 2017

W dniach 27 - 28 maja 2017 odbył się w Krakowie III Alternatywny Festiwal. Janusz Zagórski (NTV), jeden z jego gości ,wygłosił prelekcje dotyczącą mechanizmów władzy w historii ludzkości, grożby stworzenia nowego rodzaju totalitaryzmu na świecie, rywalizacji sił doabra i zła i szansy na stworzenie alternatywnej, pozytywnej wersji rzeczywistości.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2018

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 04 kwie 2018, 00:05

Obrazek


Program wykładów:

26 maja 2018 r. (sobota)


sala 3, budynek C

10.30 - 11.45
Transformacja osobistych tematów w polu informacyjnym – czyli co robić, gdy rozum już nie wystarczy
Agnieszka Gąsierkiewicz

12.00 - 13.15
Tajemnice obfitości
Paulina Moskalik

13.30 - 14.45
Za i przeciw stosowaniu enteogenów w psychoterapii i leczeniu chorób przewlekłych
Izabela Kopaniszyn


15.00 - 16.15
Energia życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej
Izabela E. Paletko

16.30 - 17.45
Projekt Genesis
Paul Zelig Rodberg



sala kameralna 203, budynek A

10.00 - 11.15
Zastosowanie produktów pszczelich w chorobach serca i układu krążenia
Ryszard Teska

11.30 - 12.45
Homeopatia – jeśli zdrowie to na wszystkich poziomach
Agnieszka Kamska – autorka najnowszej książki „Homeopatia”

13.00 - 14.15
Spotkanie z autorką książki „W cudzych butach” połączone z medytacją miłości
Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

14.30 - 15.45
Medycyna germańska
Elżbieta Wiśniewska

16.00 - 17.15
Wielka Piramida. Wnioski
dr Franc Zalewski
17.30 - 18.45
Jan od Boga uzdrowiciel duchowy z Brazylii. Wykład z prezentacją multimedialną i medytacją uzdrawiającą
Włodzimierz Osiński

19.30 - 20.45
Koncert Wibracje otwartego serca, relaksacja śpiewem i instrumentami archaicznymi
Dorota Rozmus – śpiew, Małgorzata Liszka – śpiew, instrumenty archaiczne





27 maja 2018 (niedziela)


sala 3, budynek C


10.00 - 11.15
EMDR jako skuteczna metoda w łagodzeniu skutków stresu pourazowego
Victoria Dunaeva

11.30 - 12.45
Tajemnice podświadomości: metody projekcyjne w stworzeniu profilu osobowości
Victoria Dunaeva, Paweł Polanicki

13.00 - 14.15
Nieznane aspekty ludzkiej seksualności
Monika Burzyńska

14.30 - 15.45
Leczenie dźwiękiem. O roli kamertonów w muzykoterapii dogłębnej – komórkowej
Ewa B. Stroińska

16.00 - 17.15
Biocybernetyczna rewitalizacja organizmu
Zygmunt Wilkowski, Małgorzata Dobisz


sala kameralna 203, budynek A

10.30 - 11.45
Taniec hula – taniec natury
Justyna Miąc

12.00 - 13.15
Bliżej siebie. Rozwój osobisty i autoterapia
Bożena Strychowska

13.30 - 14.45
Nasza świadomość i wolna wola a kontrola umysłu
Ewa Pawela

15.00 - 16.15
Czy można uchronić się przed chorobą nowotworową? Jak to zrobić skutecznie i bezpiecznie?
Janusz Dąbrowski, Anna Zagórska

16.30 - 17.45
Ludzkość powstań z kolan – droga do wolności
Janusz Zagórski

18.00 - 19.15
W kręgu medycyny indiańskiej
Przemysław Woliczko

http://www.alternatywnyfestiwal.pl/wyklady
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: ALTERNATYWNY FESTIWAL -KRAKÓW 2018

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 18 kwie 2018, 23:46

0 x



ODPOWIEDZ