Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Stewart Swerdlow w Polsce!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Wieści z kosmosu

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 08 cze 2013, 11:53

UFO? Oni już tu są! – 7.06.2013

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... ierzbicka/

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Ewą Wierzbicką o książce Stewarda Swierdlowa – „Niebieska krew prawdziwa krew konflikt i kreacja”.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści z kosmosu

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 26 lip 2013, 23:00

Trzecia część rozmowy z Ewą Wierzbicką na temat książki Stewarta Swierdlowa - "Niebieska krew prawdziwa krew konflikt i kreacja".

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... ierzbicka/
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści z kosmosu

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 wrz 2013, 00:00

Rozmowa z samym Stewartem Swerdlowem, która została przeprowadzona podczas pobytu ekipy NTV w Bośni.

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... 6-09-2013/

Po filmie dyskusja Janusza Zagórskiego z Danutą Anną Sharmą na temat kwestii poruszonych w wywiadzie.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 19 sie 2014, 10:02

Stewart in Poland

September 12 -16, 2014
Location: Wroclaw
Personal Consultations & Workshop
Hyperspace Basics Workshop
•Basics of hyperspace—what it means and the structure of existence.
•T-Bar balancing and the meanings of prayer, meditation and visualization.
•Chakra spinning
•Breathing exercises
•Color therapy and meanings of colors
•Basics of mind-control, programming and deprogramming
•Basic healing techniques
•Dolphin Frequency ( maybe lion, bear and wolf)
•Oversoul Communication
•Release work—Golden Altar, Child Within, Brown Shelf, etc
•Galactic/ Global History outline
•Current Events/ Illuminati info

Registration & Questions:
wszystkie informacje o pobycie, rezerwacjach pod januszzagorski8@gmail.com
na naszej stronie NTV jest baner i pod nim info podaje link - http://niezaleznatelewizja.pl/2014/07/s ... wroclawiu/
E-mail: Siuba2011@gmail.com
Skype: “BarbaraWolski” until 09 September; after 11 September “BarbaraKWolski”
Cell: 504 412 062 from September 11th
Facebook: Barbara K. Grząbkowiak-Wolski
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 20 sie 2014, 09:07

Ja jestem ciekawa czy pan Zagórski to nie wie iż Milab to organizm łączący w jedno ludzi bardziej niż mafia? Z niego się nie wychodzi, nie rozdziela z nim NIGDY, jeżeli ktoś postępuje jak Swierdłow , to TYLKO DLATEGO IŻ REALIZUJE PLANY MILABU ZEWNĘTRZNIE NA WIĘKSZĄ SKALĘ!!!!
Sprowadzanie do Polski takich ludzi , organizowanie im spotkań, warsztatów na dużą skalę, to ( jak dla mnie) umożliwianie im przejmowania mentalnego LUDZI z POLSKI!
To jawna współpraca z systemem MILAB ( nie ważne świadoma , czy nie) , ale tak jest. Ludzie którzy chcą stawać na czele jakichś ruchów powinni po pierwsze opanować swoje kompleksy, bo biorą na siebie przeolbrzymią odpowiedzialność za wszystkich którzy wierzą ich słowom, sami nie myślą i nie analizują ( może jeszcze nie potrafią, są bardziej materialni ) faktów związanych z działalnością, ideami , założeniami i realna praca ukrytych i jawnych agentów Milab i im podobnych.
Niestety ale te ezoteryczne ble, ble, ble..... ma niewiele wspólnego z rozwojem duchowym , a wiele z robieniem kasy, budowaniem sobie autorytetu i zaspakajaniem własnych słabości....
Najpierw trzeba nauczyć się być małym , żeby stać się wielkim.... nie zrealizuje tego medialna przestrzeń , ni autorytety ludzi z ktorymi miewa się kontakt.
Cena warsztatów 100/120 zł jest wręcz naganiająca naiwnych , spragnionych "wiedzy"..... :lol: :twisted:
Wypada zadać sobie pytanie co ma pan Swierdłow czego ja nie mam? Nie ma nic więcej, a wręcz przeciwnie skoro przyjeżdża do nas , to chce COŚ od nas CO MY MAMY , a on nie posiada !!Bo inaczej wcale by nie przyjechał :lol: :lol: :lol:

Techniki manipulacyjne, mentalne które stosują agenci MILAB podpinają ludzi w system energetyczny , którym bardzo łatwo można sterować na odległość.

Komu śpieszno stać się zombi..... jego wybór.
To jest cytat z wczorajszego channelingu, wyjątkowo trafny dla tej sytuacji....


...."Przy tym Ciemni nad warstwami ich Aury nakładają ciemną powłokę, dywan utkany z nieżyczliwości i zwątpienia, tak aż Ci Ludzie zostają pozbawieni odwagi, tracą zaufanie do samego siebie oraz swoją wewnętrzną orientację. Celem Ciemnych jest osłabienie tych Ludzi by w odpowiednim momencie ukraść im Duszę. Te bezduszne (*syntetyczne) Istoty stoją w służbie Ciemnych Mocy i ich racja bytu polega wyłącznie na tym by Ciemnym Mocom przekazać tak dużo Części Dusz od Ludzi jak tylko jest to możliwe. Dlatego też bądźcie wyjątkowo uważni!... "

Jak nie wiesz o co chodzi ... to zawsze chodzi o energię,oni zrobią WSZYSTKO żeby ją pozyskać.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 20 sie 2014, 20:42

Kiara -

Ja jestem ciekawa czy pan Zagórski to nie wie iż Milab to organizm łączący w jedno ludzi bardziej niż mafia?


WIE! I to jeszcze jak. Ale ona spelnia misje. Probowalam RAZ pokazac p. Zagorskiemu, ze zbyt daleko zaszedl w swoich fantazjach, ale to ... jest MILAB, wiec skonczylo sie na ucieciu kanalow porozumien.

Aby nie byc goloslowna mam przyklady, ze p. Zagorski wielokrotnie prowokuje sensacyjne watki, nie zdajc sobie sprawy, ze ktos bedzie dalej dociekal prawdy i tak tez bylo w przypadku rzekomej ofiary MILABU Tomasza Kuriaty, o ktorym nota bene nikt nic nie wie, ale wlasnie w tym wydaniu programu potrzebna byla sensacja, wiec bez zadnego pardonu wymyslono sobie akurat taki scenuriusz.

Aby prasa dalej nie pytala co i jak. A ja dalej bede pytac. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 20 sie 2014, 23:43

Sugerujesz Lady... że P. Zagórski jest z tej samej bajki co MILAB?
Świadomie czy nie popiera ich działalność, sprowadzając nam na głowy ich agentów ,wikła nieświadomych niczego ludzi w ich sieć?
Z MILAB się nie wychodzi żywym..... :( :lol: albo pracujesz dla nich do końca swoich dni, albo wąchasz kwiatki od korzonków.... nie ma inaczej.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 21 sie 2014, 10:22

Swiat mediow rzadzi sie innymi prawami. Liczy sie sensacja, przyciagniecie uwagi, nie wazna jest naukowa wiarygodnosc. Normalne prawa popytu i podazy, jak w innych dziedzinach zycia. MILAB to dla prasy tylko temat do prezentacji. Kazda grupa ma swoj regulamin i swoich przelozonych, nie ma "niezaleznych" forow, telewizji, czy gazet.
Wszystko co dostaje sie do mas jest kontrolowane. No i oczywiscie musi byc z tego jakis zysk. MILAB wlasnie ma w szponach wszystkie sznury finansowe. Ale nam przepuszcza sie jedynie Infos i UFO-kach, latajacych spodkach, agentach etc.
Nie wiem jaka role pelni Stewart Swerdlow i komu sluzy. Przyjezdza do Wrocusia bo mu za to placa, ot tyle.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 21 sie 2014, 12:06

Nie wiem jaka role pelni Stewart Swerdlow i komu sluzy. Przyjezdza do Wrocusia bo mu za to placa, ot tyle.


Jasna sprawa iż przyjedzie bo mu za to płacą i to podwójnie, raz MILAB , a drugi raz naiwni na warsztatach.... :lol:
A nasi agitatorzy dorobią sobie jeden obraz więcej swojego "autorytetu".... :(
i zasługi w opcji , którą za sponsoruje medialnie ich działalność , bo przez nią wchodzą w strukturę już sinego przebudzenia duchowego. Ono jest solą w oku nie tylko MILABU , po za tym agenci MILAB cały czas wchodzą w bliską przyszłość i wiedzą gdzie i co zaistnieje dla nich niekorzystnego.
Zatem usiłują szybko to zablokować wykorzystując niewiedzę i nieświadomość LUDZI.
Wiedząc iż główną sceną na ten czas staje się Polska , pchają się do nas wszystkimi możliwymi sposobami.
Do zaoferowania nam maja WIELKIE ZERO, ale nadzieję na zmanipulowanie wydarzeń olbrzymią i poczęcie blokad jeszcze większą.

Milab czy nie Milab .. :lol: nazw jednego jest mnóstwo , to jeden ze sznurków na dole wychodzących z tej samej dłoni na górze , która splata je w linę i mocno trzyma.

Czy tak , czy siak.... pozostała im tylko walka do końca z pełną wiedzą przegranej ... ale .. nienawiść i odgórne oszustwa sukcesu ich jeszcze mobilizują do działania.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 21 sie 2014, 18:40

Przy tym Ciemni nad warstwami ich Aury nakładają ciemną powłokę, dywan utkany z nieżyczliwości i zwątpienia

Nie wydaje Wam się, że niektórzy ludzie już taką powłokę mają i działają pod jej wpływem siejąc nieżyczliwość i zwątpienie dookoła siebie, w innych ludziach, wszędzie gdzie się pojawią, we wszystkim co mówią? Czy to tylko moje chore wrażenie? :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 21 sie 2014, 22:22

baba -

Nie wydaje Wam się, że niektórzy ludzie już taką powłokę mają i działają pod jej wpływem siejąc nieżyczliwość i zwątpienie dookoła siebie, w innych ludziach, wszędzie gdzie się pojawią, we wszystkim co mówią? Czy to tylko moje chore wrażenie? :D


To tylko Twoje chore wrazenie. ;)

//Pisalam dzis obszerniej o negatywizmie i wprowadzaniu informacji podprogowych, w ktorych jestes juz chyba prawdziwym Mistrzem //

:lol:
0 x



baba
x 129

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 21 sie 2014, 22:32

O chwała Ci Najwyższy!! W końcu jestem w czymś mistrzem. :D ;)

EDIT, dopiero do mnie dotarło.

W negatywizmie???? :lol:
To się nazywa umieć odwrócić kota ogonem. :lol:

Tak to JA wielki miszcz - nie bójta się niczego, przed wszystkim Wasz obroinię i wszystkiego nauczem. Kocham Wasz albowiem ponieważ bo ogromnie. :lol:

Ajajaj i jeszcze w informacjach podprogowych! Om nom nom. Wpadnę w samozachłyt zara. :D
0 x



baba
x 129

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 24 sie 2014, 10:55

No dopsz. To tak na serio teraz. Przepraszam, że wtrąciłam się do nie swojego tematu i to z krytyką ode razu ALE.
Zwyczajnie nie potrafię się powstrzymać kiedy widzę nagonkę na bogu ducha winnych ludzi. :roll:

Moim zdaniem trochę się zagalopowałyście dziewczyny w tych swoich jedynie słusznych wnioskach i posądzeniach. :(
Dobrze jest mieć krytycyzm, zachować czujność i ostrożność wobec każdego człowieka, wszystkie opcje na wszelki wypadek brać pod uwagę, jednak z lekkomyślnym rzucaniem posądzeń i oskarżeń też trzeba bardzo uważać. A tu czytam, że nie tylko Swierdłow niebezpieczny ale już i Zagórski nawet. :roll:

Osobiście nie znam żadnego z nich ale z filmów, które tutaj na forum widziałam obaj robią na mnie dosyć korzystne wrażenie, ludzi odważnych, ostrożnych, zrównoważonych i rozsądnych pomimo tego że zajmują się mocno "odlecianą" i kontrowersyjną (naszą) tematyką. :mrgreen:

Teza, że nie można się z milabu wyrwać jak dla mnie jest mocno przesadzona i zbyt fatalistyczna. Z każdego systemu można się wyrwać, trzeba go tylko "przechytrzyć". Co wcale nie jest aż takie trudne jak się system zna. Nie przyszło Wam do głowy np, że skoro w tym siedział od dziecka to na pewno zna różne ich tajemnice i zwyczajnie ma na nich jakiegoś "haka", szachuje ich czymś czego nie ujawnia publicznie bo jest to jego gwarantem bezpieczeństwa właśnie. Jeśli już to ja bym się bardziej obawiała z jego strony tego, że jest mocno uszkodzony i produkuje jakieś swoje paranoje niż tego że jest superagentem który ma władzę i kontrolę nad umysłami innych ludzi. :roll:

Jest ofiarą, tacy ludzie nie mają predyspozycji do kontrolowania innych i władania ich umysłami. Po prostu. Za to jest możliwe, że posiada pewną wiedzę jak się spod kontroli wyrwać i się nią właśnie się dzieli. O ile naprawdę mu się udało bo też mam lekkie wątpliwości co do jego żony. Ale to może być mój problem bo zwyczajnie nie lubię takich jazgotliwych, wysokich dźwięków jakie ona wydaje twierdząc, że to dźwięk duszy. Moja "dusza" ewidentnie sobie buczy bo ja najbardziej lubię niskie dźwięki. :lol: :lol: :lol:

Więc reasumując trochę racji w tym co mówcie jest i ostrożność w kontakcie zawsze trzeba zachować ale siać panikę i propagować tezę - nie idźcie do niego bo Wam krzywdę zrobi to defetyzm, sianie strachu i wmawianie jednym ludziom słabości/uległości a drugim jakiejś super sprawczości dużo większej niż ją faktycznie mają. Nikt nie może nam zrobić krzywdy jeśli mamy zdrowy dystans do tego co zapodaje i rozpoznajemy, oceniamy to przytomnie. A skorzystać też można jak się umie ziarna od plew odróżnić. :D

A co do Zagórskiego to już chyba totalnie poleciałyście po bandzie. Tyle materiałów z całkiem konkretnymi i bardzo potrzebnymi informacjami to nie jest coś co można ot tak do kosza wyrzucić bo mam podejrzenia jakieś, bo mi się kontakt nie udał. Co do "podejrzeń" Lady, nie przyszło Ci do głowy, że ten człowiek o którym wspominałaś po prostu nie chciał żeby jego historię kontynuować i nagłaśniać w mediach? Nie każdy jest od razu "przepiórką". ;)

Za to każdy z nas żyje w jakimś środowisku, mamy pracodawców albo kontrahentów od których zależy nasze utrzymanie, rodziny, dzieci które chcemy chronić przed odrzuceniem społecznym, nie każdy chce i potrzebuje być herosem wojownikiem " jedynie słusznej sprawy", Ty sama niby jesteś ale o swoją prywatność tak dbasz, że chciałaś zatrudnić zawodowych ochroniarzy na wypadek spotkania w realu. :roll: Za to prawa do prywatności innych ludzi chyba nie bardzo szanujesz, prawda? ;)

Kontakt Ci z Zagórskim nie wyszedł FL? No to może odrobinę samokrytyki czas włączyć zamiast "innych" posądzać o złe intencje? Taki człowiek po prostu z racji tematyki, którą się zajmuje, ma do czynienia i jest "napastowany" przez ogromną ilość różnych nawiedzonych oszołomów też. Może po prostu z tą swoją super hiper podejrzliwością nie przeszłaś przez jego weryfikację wiarygodności? I już nie chodzi o to czy Ci wierzy czy nie. Chodzi o to, że jeśli sam chce być wiarygodny i nie zniszczyć sprawy o którą walczy nie może jej narażać na ośmieszenie jakimiś niepoważnymi teoriami które nie mają żadnego potwierdzenia oprócz sfery domysłów. To byłby zwykły sabotaż. Zawiódłby nie tylko siebie ale i ludzi, którzy mu zaufali. I tyle w temacie. Tak to widzę.

A jeśli chodzi o moje "nadzwyczajne" zdolności to może wreszcie się na coś zdecydujesz? Bo raz mi ględzisz o tym że jestem masochistką i trwam w tym bo lubię być ofiarą, drugi raz, że jestem uzależniona od internetu, trzeci raz znowu podejrzewasz mnie o stosowanie wyrafinowanych technik podprogowych... :roll:
Nie widzisz że to się wszystko kupy nie trzyma i wzajemnie sobie przeczy?

Gdybym była podejrzliwa powiedziałabym, że mnie "macasz" i szukasz na mnie "haka". Lubisz kontrolować innych ludzi? Czujesz się wtedy bezpieczniejsza? Posługujesz się w swoim życiu często tym co nazywasz - "niewinne kłamstwa"? Nie można mówić prawdy bo Cię wykorzystają?

Jasna sprawa, że nie ma obowiązku mówić wszystkiego każdemu jak leci, to głupota. Ale wcale nie trzeba aż kłamać. Wiedz, że nie ma takich "niewinnych kłamstw". Kiedy okłamujemy innych tego samego się od nich spodziewamy a także nie potrafimy rozpoznać kiedy kłamią a kiedy mówią prawdę. W efekcie nikomu nie ufamy i nie mamy kontaktu ze swoją wewnętrzną prawdą. I nie ma żadnych półprawd. Jest wyłącznie albo/albo. Pytanie pomocnicze - czy Twoja mama też Cię okłamywała tak jak Ty swoje dziecko (dla jego dobra)?

A może po prostu do tego żeby mieć dużo "lajków" nie trzeba wcale nikim manipulować? I nie mieć w tym żadnego ukrytego celu? Może wystarczy być zwyczajnie ludzkim człowiekiem - życzliwym, chętnym do pomocy i współpracy, prawdomównym i nikogo o nic nie posądzać ani nie oskarżać? Nie przychodzi Ci do głowy takie proste rozwiązanie?
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 03 wrz 2014, 11:28

baba -

A co do Zagórskiego to już chyba totalnie poleciałyście po bandzie. Tyle materiałów z całkiem konkretnymi i bardzo potrzebnymi informacjami to nie jest coś co można ot tak do kosza wyrzucić bo mam podejrzenia jakieś, bo mi się kontakt nie udał. Co do "podejrzeń" Lady, nie przyszło Ci do głowy, że ten człowiek o którym wspominałaś po prostu nie chciał żeby jego historię kontynuować i nagłaśniać w mediach? Nie każdy jest od razu "przepiórką". ;)


Przyszlo mi do glowy, ze czlowiek, o ktorym tu piszemy wogole nigdy nie istnial. Byl potrzebny jakis magnez do podtrzymania tematu. Nazwiska podawane w programie oraz inne dane (np. miejscowosci) byly falszywe. To jest wynik moich obserwacji. Sledzic nie ma czego, bo na drodze jest jedynie mur milczenia.

Gdybym była podejrzliwa powiedziałabym, że mnie "macasz" i szukasz na mnie "haka"


Mylisz sie. Jestes mi zupelnie obojetna.

Posługujesz się w swoim życiu często tym co nazywasz - "niewinne kłamstwa"? Nie można mówić prawdy bo Cię wykorzystają?


:shock: Nie rozumiem do czego zmierza to pytanie. Nie wspominajac zupelnie co to ma wspolnego z tematem watku. Ale odpowiem Tobie baba.
Staram sie byc soba nie musze uciekac sie do jakichs wyszukanych metod lawiracji, wypowiadam sie rzeczowo i dosc krotko. Bez rozpisywania i lania wody. I jeszcze jedno nie szukam kumpli na sile, posluguje sie wewnetrzna intuicja.
0 x



baba
x 129

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 04 wrz 2014, 05:51

Sorek Lady ale mam teraz jakiś kryzys wewnętrzny, może coś mi się przebudowuje, etap pierwszy czyli chaos totalny i nie mogę w tej chwili z Tobą gadać bo mi się za dużo kotłjue, muszę się zająć sobą. Odpowiem jak mi przejdzie bo teraz po prostu mi trudno myśli zebrac. 8-)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 04 wrz 2014, 09:10

baba - wyrownaj nastroje i nie przejmuj sie, nie musisz mi odpowiadac, a moze wlasnie skorzystasz sama z wykladu Stewarda? Przeciez Wrocus nie tak daleko od Ciebie. Jedz, rozerwij sie, a pozniej zdasz nam relacje.
0 x



baba
x 129

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 04 wrz 2014, 10:20

Dzięki. 8-)
To nie jest kwestia nastrojów, zaczyna mi się dezintegracja po prostu, wiem bo już kilka razy przechodziłam. :roll:
Tzw stary szkielet psychiczny/osobowościowy się rozsypuje żeby mógł powstać nowy. ;)
Tak, że w tym momencie żadne nowe teorie itdp mnie nie interesują, nawet Swierdłowa bo mogłyby mi wyłącznie zaszkodzić w dotarciu do siebie samej na czym mi najbardziej zależy. 8-)
Dzięki za dobre słowo i Ty też się trzymaj. 8-)

A skoro przez moment ciut lepiej się czuję to w największym uogólnieniu ja zadaję trzy rodzaje pytań. Ale nie myśl, że robię to z jakiegoś wyrachowania, ja jestem bardzo spontaniczna i na ogół najpierw coś robię a potem się zastanawiam co, po co i dlaczego właściwie to i tak zrobiłam albo powiedziałam. :roll:

1. Pytanie otwarte - to takie wynikające z ciekawości, chęci dowiedzenia się bo coś mnie zaintrygowało i obudziło ciekawość.
2. Pytanie doprecyzowujące - kiedy mam jakiś pomysł/domysł albo niepokój i dopytuję bo chcę sprawdzić, dowiedzieć się czy jest słuszny czy nie albo wyjaśnić sytuację.
3. Pytanie z intencją - w zależności od intencji. Na ogół tak jak w tej sytuacji chodzi mi o to, żeby osoba pytana sama sobie to pytanie zadała i odpowiedziała na nie również sobie, niekoniecznie mnie. I być może czegoś się dowiedziała, bo żeby pojawiła się jakaś odpowiedź najpierw musi paść pytanie, a kiedy jedziemy po szynach to sami go sobie na ogół nie zadajemy.

Ten trzeci typ pytań z reguły budzi niepokój bo one do czegoś prowokują, zachęcają a to niekoniecznie musi się podobać. Z reguły "na wierzchu" mamy tą bolesną warstwę, która składa się z wszelkich durnot nawciskanych nam przez różne autorytety. Na szczęście ta, którą mamy w głębi siebie zawsze jest zdrowa, dobra i piękna, trzeba się do niej tylko przebić przez tą wierzchnią. Tak że sorek za niepokój, mam po tych cholernych treningach omalże bezwarunkowy odruch udzielania informacji typu "jak to wygląda z mojego punktu widzenia", albo raczej "siedzenia" w tym konkretnie przypadku. :mrgreen:

To są według mnie bardzo ważne informacje, których ludzie na ogół sobie nie udzielają bo (sto powodów). Są ważne bo wszystko to co o sobie sami wiemy, to wiemy i już, to nam na ogół niczego w naszej sytuacji nie zmienia a jeśli chcemy coś zmienić to potrzebujemy dodatkowych informacji i takie typu jak nasze postępowanie jest widziane, odczuwane, odbierane z zewnątrz właśnie do nich należą. Ja też w tzw życiu tego typu informacji nie daję dokoła bo po co? Ale tu mamy forum rozwojowe i ta grupa jest szczególna - poszukująca nowych sposobów życia. A jeden z nich polega na tym, żeby spojrzeć na siebie samego nowym "okiem" i wyrwać się ze swoich szyn. 8-)

Sorek za upierdliwość, może i przeginam z tym "udzielaniem informacji" skoro nikt o nie nie pyta. :oops: :(
Jest duża nadzieja, że po tej aktualnej przebudowie mi to minie. :mrgreen: :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 05 wrz 2014, 09:45

baba -

Dzięki za dobre słowo i Ty też się trzymaj. 8-)


Dzieki! Postaram sie. Widzisz i u mnie nie zawsze jest tak jakby sie tego chcialo. Przychodza sytuacje nieprzewidywalne, z ktorymi trzeba sie wciaz zmagac. Wlasnie jestem w fazie przeprowadzki biurowej, bo miesiac temu przyszedl wlasciciel z jakims palantem obejrzal i stwierdzil, ze bardzo mu "przykro", ale znalazl sie lepszy najemca :shock: I co wtedy?
Zadne pytania nie pomoga, depresje? jeszcze gorzej, chowanie glowy w piach, czy nawet sentymenty.
Trzeba isc dalej, tworzyc od nowa i wlasnie nie bac sie tego nowego, bo moze okazac sie, ze tak mialo byc, "cos" niewidzialnego odczytalo nasze skryte mysli i poprowadzilo na wlasna reke nas dalej, chodz ta sciezka moze i wyboista jest.
Wiem, ze bardzo istotnym czynnikiem rozwoju duchowego jest umiejetnosc "odczepienia sie" od starych nawykow, rzeczy, przyzwyczajen, kontaktow itp. itd.

I jak widzisz kazdy z nas ma swoje i demony i anioly, z ktorymi musi codzien toczyc i walki i rokowania pokojowe.

Zycze Tobie szybkiego powrotu do zadowalajacego Ciebie i Twoje otoczenie stanu, i bardzo dobrze, ze piszesz od serca, ktos po drugiej stronie monitora to czyta i przerabia w sobie wysylajac w eter gotowe podpowiedzi.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 06 wrz 2014, 00:26

Przygotowania do wizyty Stewarda Swerdlowa w Polsce - Barbara Wolski - 5.09.2014



Opublikowany 5 wrz 2014
Janusz Zagórski rozmawia z Barbarą Wolski, współorganizatorką seminarium prowadzonego przez Stewarda Swerdlowa, które odbędzie się 13 września 2014 r. we Wrocławiu.

Komentarze min. na temat wizyty Stewarda Swerdłowa.

0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 06 wrz 2014, 11:10

Ja mojego zdania nie zmieniam nie zachwycam się niczyimi możliwościami technicznymi w tym diagnozy.
Poznałam osobiście takiego człowieka ( dodam Człowieka) , który pstryknięciem palców zapalał światło włączał TV. Jego diagnozy były niezwykle precyzyjne , widział kilka wcieleń do tyłu,niesamowite możliwości, ale..... no właśnie zawsze jest ale.
Był doskonale wyszkolony gdy zauważono u niego duże mozliwości ( tez pochodzi z byłego ZSRR.

Ponieważ był przyjacielem moich bliskich znajomych miałam możliwość obserwacji i analizę. Oczywiście współpracował z nieznanymi mu kosmitami i służbami specjalnymi. Szczerze mówiąc to nie on dokonywał tych "cudeniek"..... robiła to grupa bytów połączona z nim , wykorzystująca jego ciało jak biologicznego robota. Czy on o tym wiedział, sądzę że tak ale nie wszystko i nie do końca. Takich ludzi jest więcej , brak info. albo naiwność nie doinformowanych , łapiących się na zewnętrznie prezentowane "cuda".... :lol: ( szczególnie precyzyjna diagnoza, ludzie są bardzo wrażliwi w temacie swojego zdrowia) przyciąga on jak magnes i budzi zachwyt.....że hoho... :lol:

Jaki jest główny ukryty cel wizyty Swerdlowa Polsce? Moim zdaniem tym tematem jest PAMIĘĆ..... ;) :twisted: czy mu się uda....... ano zobaczymy.... ;) :lol:

I jeszcze jedno szacowni dyskutanci.... powodem krytyki przedstawicieli Milabu nie jest zazdrość ( sądzę iż u większości krytykujących) jest możliwość widzenia i zrozumienia tematu inaczej, z innej perspektywy. Zauważenia powagi oraz niebezpieczeństwa serwowanego nam przez wyrachowane do końca opcje.

Trzeba poznać nieco socjologię , żeby zrozumieć zasady i sposoby walki przeciwieństw.W ostatnim momencie obydwie strony używają tych samych prawdziwych argumentów informacyjnych, jednak z innymi intencjami i inną ukrytą możliwością wykorzystania ich energii.
Milab nigdy nie rezygnuje i nigdy nie ma wyjścia z tej struktury jego agentów, sposoby walki zmienia się zależnie od okoliczności .


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 06 wrz 2014, 19:46

Kiara -

Poznałam osobiście takiego człowieka ( dodam Człowieka) , który pstryknięciem palców zapalał światło włączał TV.


Nie tylko TV wlaczal, umial rowniez na "pstrykniecie palcami" wlaczac aparature domowa, elektryczno-energetyczna.

Pozostaje pytanie kim wlasciwie jest Bog Zeus?

Gromowladny, Wladca elektrycznosci. I mamy odpowiedz. ;)

P.S. Kiara nie biegaj po lesie podczas burzy, mozesz byc wykorzystana jako ... nosiciel :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 wrz 2014, 21:53

Prymitywne oszustwa Swerdlowa na temat barw z usiłowaniem zamknięcia świadomości Czlowieka w astralu. :o :( :evil:

ZŁOTA BARWA TO ASTRAL !!!!

EspHL- System Czakr - Kolor Srebrny

https://www.youtube.com/watch?v=ZJaDj9zkPhI


Tak dla wyjaśnienia co to jest srebrna i złota barwa w w przestrzeni energetycznej człowieka. potocznie mówimy o " srebrnym i złotym sznurze"... połączeniu ciała fizycznego z ciałami subtelnymi w przestrzeni poza fizycznej. To długi temat , postaram się w skrócie, bo nie podoba mi się usiłowanie zamknięcia poziomu 3 niższych czakr ( srebrnego wymiaru astralnego w którym jest depozyt naszej matrycy energetycznej /Duszy) na zawsze symbolem nieskończoności. Tworzy to ograniczenie rozwojowe i więzienie energetyczne w przestrzeni 3 niższych czakr. "Złoty sznur", to połączenie energetyczne czakry serca z energią Ducha w nad przestrzeni , czyli z NIESKOŃCZONOŚCIĄ.Złoty kolor jest najwyższą wibracja stwórczą,wiecznie ewoulującym DUCHEM w nieskończoności .My , dążymy do nieskończoności, do jej najwyzszej wibracji którą jest złoto. http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_zloty...


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 wrz 2014, 22:29

Prymitywne oszustwa Swerdlowa na temat barw z usiłowaniem zamknięcia świadomości Czlowieka symbolem nieskończoności ponad głową w astralu. :o :( :evil:

SREBRNA BARWA TO ASTRAL !!!!

EspHL- System Czakr - Kolor Srebrny




Tak dla wyjaśnienia co to jest srebrna i złota barwa w w przestrzeni energetycznej człowieka. potocznie mówimy o " srebrnym i złotym sznurze"... połączeniu ciała fizycznego z ciałami subtelnymi w przestrzeni poza fizycznej. To długi temat , postaram się w skrócie, bo nie podoba mi się usiłowanie zamknięcia poziomu 3 niższych czakr ( srebrnego wymiaru astralnego w którym jest depozyt naszej matrycy energetycznej /Duszy) na zawsze symbolem nieskończoności. Tworzy to ograniczenie rozwojowe i więzienie energetyczne w przestrzeni 3 niższych czakr. "Złoty sznur", to połączenie energetyczne czakry serca z energią Ducha w nad przestrzeni , czyli z NIESKOŃCZONOŚCIĄ.Złoty kolor jest najwyższą wibracja stwórczą,wiecznie ewoulującym DUCHEM w nieskończoności .My , dążymy do nieskończoności, do jej najwyzszej wibracji którą jest złoto.

http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_zloty...

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 08 wrz 2014, 09:59

Kiara -

To długi temat , postaram się w skrócie, bo nie podoba mi się usiłowanie zamknięcia poziomu 3 niższych czakr ( srebrnego wymiaru astralnego w którym jest depozyt naszej matrycy energetycznej /Duszy) na zawsze symbolem nieskończoności. Tworzy to ograniczenie rozwojowe i więzienie energetyczne w przestrzeni 3 niższych czakr.


Niczego takiego Stewart nie glosi, ale skoro odczytujesz jego przeslanie po swojemu, to ciekawa jestem co bys powiedziala o wykladach Biruty Wiktorii Komolowej, ktora od lat pracuje z Nowymi Zywymi Energiami i m. in. glosi tak:
"Mowilam o tym na swoim ostatnim seminarium w Polsce. Wczesniej, w zeszlym roku, tworzylismy Matryce Krysztalowa, ktora jest podstawa do wykreowania nowego ciala fizycznego. Potem dostalam dalsze informacje o tym, jak konkretnie bedzie wygladac cialo czlowieka (budowa fizyczna) Nowej Boskiej Rasy. Z tych najwiekszych zmian nalezy wymienic to, ze zamiast siedmiu glownych czakr bedziemy miec tylko jedna - zjednoczona czakre Serca. W mozgu zaniknie cialo modzelowate po to, aby obie polkule mialy bezposredni kontakt ze soba i mogly tworzyc jedna calosc. "

:shock: Jeden rzad, jedna religia ... a teraz jedno serce...

http://www.freemedia.com.pl
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 08 wrz 2014, 11:18

Jak to nie głosi , otóż głosi każe nakładać sobie kolor srebrny na głowę i na to symbol nieskończoności.
Kolor srebrny jest kolorem pełni astralu , jego zamknięcia i doskonałości ( ale astral sam w sobie nie jest pełnią, jest TYLKO częścią wiedzy) zatem rytuał ze srebrem i nieskończonością na głowie jest zamknięciem w danej przestrzeni !
A co mówi Swerdlow to już inna bajka, naiwny i niewiedzący wszystko kupi od takiego guru.
Chyba jasne iż nieskończoność w poziomie i w srebrze to kręcenie się w koło w tej przestrzeni, to jest klucz zamknięcie.
To co zaś wykłada ta pani o "nowym mózgu".... który będzie bez dwóch aspekt !
To nic innego jak ideologia gender już teraz na ziemi w realu, zatarcie wiedzy o osobowości , stworzenie postaci nijakich , które tracą świadomość jakich kolwiek odmienności. Oj to świetny materiał do manipulacji, bez konkurencji , wszystko tak samo, bez potrzeb rozwojowych bo wszystko jest identyczne.

Mózg jego osobowości były są i będą , bo każda reprezentuje fizyczny odbiór i analizę przez własne aspekty, są inspiracją poznawczą i impulsem energetycznym dla siebie do działania. Czy możesz sobie wyobrazić magnes jednobiegunowy...... :shock: :lol: :lol:
Ja nie! Nie o to chodzi żeby zniszczyć w nas osobowość i stworzyć nieświadomość płci ,to do donikąd prowadzi( proponuję oberznie filmu "Dawca pamięci"), a o to , by doprowadzić do harmonii miedzy aspektami.
I tak i tak zawsze aspekt męski będzie miał minimalna przewagę mocy nad żeńskim, bo MUSI zaistnieć stymulacja mocą żeby spowodować uaktywnienie kolejnego procesu.
To co chce mentalnie w kodować ludziom ta pani , to zwykła bzdura, która nie zaistnieje. Pomimo iż ciemne siły usiłowały wprowadzić taką opcję pozbawienia pamięci i wiedzy CZŁOWIEKA o sobie.
boją się Ludzkich uczuć , nie są w stanie nad nimi panować, zatem chcieli wyeliminować je przez zatarcie różnic płciowych , wprowadzenie nijakości, która by nie tworzyła ni miłości ni nienawiści. Nad jednym i drugim nie panują, a one szybko się zmieniają i stają się impulsem zamian.

O reszcie mądrości tej pani nie dyskutuję , bo nie znam treści jej warsztatów, ale zadziwia mnie naiwność i bezmyślność ludzi tak łatwo dających się wmanewrować w podstępność takich planów niby rozwojowych...... a tak naprawdę uwsteczniających.

Jak wszyscy łatwo chcą sobie kupić ta "boskość".... opłacając jakiś kurs !!!! , stać się boska rasą..... a przecież nią jesteśmy , tacy jacy jesteśmy ! Nad swoim rozwojem pracowaliśmy miliony lat!

Jedną czakrę maja syntetyki , bo to programy, a Człowiek ma w materialnym świecie 7 ,ze wzgledu na jego rozwój i mozliwości od czuciowe oraz twórcze. Bardzo był by ograniczony gdyby nie wiedział kim jest i nie mail możliwości poznawczych przez korzystanie wielu wzorców. To pachnie mocno identycznością z jednej sztancy i zamordyzmem.
Czakra serca tak ale nie TYLKO ona, bo uczucia tez maja tony, barwy i skalę związaną z przeżywaniem inaczej tego samego przez każdego.
Ja mam nadzieję iż tego nie kupiłaś Lady ... jako miejscówki w pierwszym rzędzie nowej "boskiej rasy".... :lol: :lol:

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 08 wrz 2014, 11:20 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ