Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Stewart Swerdlow w Polsce!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 lut 2015, 13:39

A, masz pewność Lady... że Steward przekazuje PRAWDĘ.... wiesz dlaczego to robi i kto za tym stoi?
Trzeba we wszystkim zauważać CZŁOWIEKA oraz jego czyny, działania i ich intencje.

To nie ja napisałam... ale jest tam też mój komentarz.

Coś tu jest nie tak. pisze:
1 stycznia 2015 o 18:01

Swierdlow pojawił się w latach 90-tych tuż po wyjściu z więzienia federalnego gdzie odsiadywał wyrok za oszustwa finansowe i kradzież pieniędzy kilkaset tysięcy dolarów
(tak konkretnie za to co napisałem bez teorii spiskowych siedział 33 miesiące w pierdlu bo był złodziejem)

http://dangerousminds.net/
/mind_control_time_travel

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread364816/pg1

W tym wywiadzie SS przyznaje się on sam się nie zdeprogramował tylko zrobił to Preston Nichols (w śmierdzącej przyczepie kempingowej w stosie śmieci i zgniłych puszek).PN był jedynym źródłem informacji w 1992roku o Projekcie Montauk i nikt wcześniej o nim nie słyszał przed 1992 roku. Na pewnej konferencji w latach 90-tych SS przyznał się organizatorowi Deanowi Stonierowi (zmarł w tajemniczych okolicznościach, podejrzewano żonę SS )
do trochę innej historii, jako że na początku „historia” SS była zupełnie inna. Wspominał że spędził jakiś czas w szpitalu dla chorych psychicznie z powodu ciężkiej choroby. Mówił też Stonierowi że sam zamordował setki bezdomnych dzieci z ulicy w ramach jakiegoś projektu „nie był pewien czy to „Montauk” nawiasem mówiąc temat spopularyzowany przez scjentologa Petera Moona. Okazuje się że Swierdlow jest „ostatnim” z MontaukBoys homoseksualnych niewolników
reszta została wymordowana min w ramach „okazywania posłuszeństwa” wzajemnie byli do tego zmuszani. SS twierdzi że zna 12-16 języków
jakoś tego nie widać. Ludzie którzy znają SS razem z jego „tajemniczą żoną” fikcyjną zresztą która pojawiła się nagle po jego wyjściu z więzienia że są drapieżnymi bezwzględnymi oszustami.

http://forum.culteducation.com/read.php?12,63260,page=1

Na tych czterech stronach są bardzo „ciekawe” relacje
nazwane przez polskich zwolenników SS dezinformacją, jest tam opisane że buduje swój kult, sektę, używa metod zastraszania i jego dewiacje seksualne podczas zabiegów „deprogramowania” oraz niszczenie związków.
Dodatkowo sprzedał własną siostrę Sarę (Sarah Stanga) alias Valerie Swerdlow. Sprzedał zniszczył własną siostrę której był programistą, prowadziła własny blog przez, trzy miesiące około 2012 roku potem nagle przepadła, nazywa go czarnym magiem i potworem (choć trudno rozdzielić ich intencje)

ale to nic
na materiale który sam nagrałem w 2010 SS twierdzi że był przez 29 lat ślepy ! i inne brednie które sami oceńcie.

https://vimeo.com/16538631

To ja się pytam ? Jak można wysłać ślepego na misje w czasie aby zabić Jezusa który jak wiemy nigdy nie istniał (kontynuacja kultu Mitry itp
) Moim zdaniem
SS nigdy nie był uczestnikiem programu Montauk
wbrew temu co sam twierdzi bo on jest jedynym źródłem informacji o swojej przeszłości. Tylko zadaje pytanie
I odpowiadam SS jest tak samo dla mnie godny zaufania jak SS w czasie II wojny światowej.

a tutaj artykuł o dziennikarskim śledztwie o projekcie Montauk z GEAR magazine, Listopad 2001,
http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_3.doc

Cokolwiek się wydarzyło, Swierdlow ani Nichols nie wie o tym nic ani, jestem o tym przekonany że ten projekt Montauk to całkowita fikcja, pamięć osłonowa lub sztuczne wspomnienia. Nic się kupy nie trzyma
jak choćby bredzenie o „antygrawitacji” co z punktu teorii elektrycznej jest absurdem. Wszystko co mogło mieć miejsce w relacjach SS jest najwyraźniej fałszywą pamięcią. Szkoda czasu na zajmowanie się takimi ludźmi jak Stewart Swerdlow. To tylko kolejne bagno dla ludzi szukających prawdy.

Nie musicie mi wierzyć i nie obchodzi mnie to. Z zasady nie zaufałbym takim ludziom jak SS a jest w związki z nim zbyt wiele mrocznych pytań i wątpliwości.

Co ciekawe
.http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_1.doc w tym dokumencie opisującym używanie dzieci w wieku 10-16lat nie ma ani słowem o seksualnych aspektach
co więcej jak niby dzieci w tym wieku mają być rozwinięte seksualnie aby ich użyć do podróży w czasie
pytam ? Mało tego Nichols pisze że używane wyłącznie typu aryjskiego blondyni o niebieskich oczach
to ja pytam ponownie jak ciemny żyd Swierdlow miał im „genetycznie pomóc ? :lol: Same sprzeczne informacje.


http://niezaleznatelewizja.pl/2014/12/s ... -w-polsce/



Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek 03 lut 2015, 13:41 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Miłość jest szczęściem!

remek
Posty: 26
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: remek » wtorek 03 lut 2015, 13:40

Swierdłow dobrze prawi o gadach i o innych rasach.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 lut 2015, 13:43

Kiara pisze:
2 stycznia 2015 o 16:52

„To ja się pytam ? Jak można wysłać ślepego na misje w czasie aby zabić Jezusa który jak wiemy nigdy nie istniał (kontynuacja kultu Mitry itp
) Moim zdaniem
SS nigdy nie był uczestnikiem programu Montauk
wbrew temu co sam twierdzi bo on jest jedynym źródłem informacji o swojej przeszłości. Tylko zadaje pytanie
I odpowiadam SS jest tak samo dla mnie godny zaufania jak SS w czasie II wojny światowej. ”

********

Ja nie mam watpliwości że Steward Swerdlow był i jest „produktem” projektu Montauk, dlaczego on .. to inna sprawa , która ma korzenie w bardzo odległym czasie, do obecnej roli był przygotowywany w wielu poprzednich wcieleniach.
Nikt kto nie potraktuje wszystkich ewentualności jako możliwość prawdy nie zrozumie roli Swerdlowa w teraz.
To że on sam nie ma pełnej wiedzy na swój temat, jest pewne , a nawet zrozumiałe i oczywiste.

Żeby odkryć całą układankę związaną ze Swerdlowem nie można nastawiać się emocjonalnie do niczego, trzeba być absolutnie neutralnym , bo szybko znikają subtelne informacje naprowadzające na prawdziwą drogę zrozumienia w emocjonalnym zgiełku.

Pierwsze i podstawowe pytanie, KTO za tym stoi i JAKI ma cel na końcu swoich działań? Drugie pytanie kogo , co i dlaczego te postacie chciały zniszczyć i dlaczego, co im zagrażało że stworzyły tak precyzyjny plan rozłożony w setkach a nawet tysiącach lat. Po wysłuchaniu wywiadu ze Swerdlowem pewne aspekty stają się jasne.

Postać historyczna Jeszua/ Issa to jedno a, postać religijna Jezusa , to drugie
. tej drugiej, Jezusa
. oczywiście w podanej przez religie wersji nie było.

Skoro uważa się że , Jezus umarł na krzyżu , po zmartwychwstaniu odszedł z ziemi i na tej podstawie stworzono nową religię, którą włada się korzystnie mentalnością milionów ludzi na ziemi przez prawie 2000 lat.. to, po co wyprawiać w przeszłość wojownika , który ma go zabić? To bezsens w odniesieniu do pozytywnego skutku , który Jego domniemana śmierć an krzyżu przyniosła twórcą religii , wykorzystującą Jeszua jako swój szyld.

On nie urodził się ponownie na ziemi i przed tym jednym narodzeniem nigdy nie był urodzony w III wymiarze.

Zatem logiczne jest iż to wcale nie o Jezusa chodziło w tej wyprawie Swerdlowa w przeszłość, chodziło o postać , która zagrażała monoteistycznej męskiej religii. Była nią prawie całkowicie wymazana z historii Maria Magdalena ,żona Jeszua i matka Jego trójki dzieci, wyniesiona przez Jeszua do rangi Papieżycy, najwyższej postaci w dziejach przywództwa duchowego.
Kiedy kobieta „stanie się mężczyzną”

. tak mówił Jeszua ( ale nie fizycznie, tylko odzyska moc swojego aspektu męskiego) stanie się również CHRYSTUSEM

czyli zwyczajnie KRÓLEM , WŁADCĄ samej siebie , swojej wiedzy.

************
„Karty Tarota.. Sekret Templariuszy”
Obrazek Kartę z wizerunkiem Papieżycy nazywano czasami „Joanną”. Fakt używania owej karty w okresie, kiedy jeszcze nie pojawiły się opowieści o Joannie, świadczył, że templariusze natrafili zapewne na stare dokumenty, które identyfikowały Marię Magdalenę z pierwszym papieżem. W niektórych taliach kart do tarota Joannę przedstawia się ze zwojem w ręce, siedzącą między dwiema kolumnami. Kolumna z lewej jest czarna i oznaczona literą „B”, kolumna z prawej zaś biała i oznaczona literą „J”. W taki sposób ukazano więc bezpośrednie związki Wysokiej Kapłanki czy też Papieżycy z dwiema kolumnami Boaz i Jakin, które stały niegdyś przed wejściem do wewnętrzego sanktuarium Świątyni w Jerozolimie, a obecnie ich kopie znajdują się w każdej świątyni masońskiej.”

viewtopic.php?f=27&t=668&start=25

**********

Jeszua mąż Marii Magdaleny pomógł jej uzyskać ten stan, czym naraził się śmiertelnie wszystkim wyznawcą i zwolennikom Przymierza z Jahwe ( kim jest ten Jahwe to inna sprawa), wiadomo było że Jeszua nie będzie inkarnował więcej na ziemi III wymiaru , bo ON nigdy fizycznie nie umarł! Zatem nie mógł się ponownie urodzić, ON tylko przemienił swoje ciało materialne w ciało świetliste , subatomowe , dokonał transcendencji. Nadal żyje , bo ciało świetliste subatomowe ma nieokreśloną możliwość istnienia , jest energią, którą jej właściciel zbliżając się do niższego wymiaru może zagęszczać żeby się w nim być widocznym wedle panujących tu praw.

Zatem Jszua musiał żyć do czasu „ukrzyżowania ” bo był potrzebny jako szyld dla nowej religii.

Natomiast M. M. była niebezpieczna , nie tylko miała urodzić spadkobierców rodowych , córkę i synów ale też przejść drogę rozwojową przywracającą pierwotną wiedzę kobiecości i jej dawną rolę w rozwoju LUDZKOŚCI.

Chodziło o zabicie jej w czasie gdy była jeszcze dzieckiem, cała ta propagowana przez religię historia narodzin Jeszua , tak naprawdę jest historią narodzin M.M.
To wielkie oszustwo dla większości ludzi trwa do dzisiaj.

Wiedzieć trzeba iż M.M. jako dziecko była bardzo dobrze ukrywana między innymi podobnymi ( wibracja energetyczna) dziećmi i strzeżona przez Jej zaświatowych opiekunów.
I tu się odkrywa sekret czasowej ślepoty Swerdlowa ( w którą wierzę iż była), otóż wyjaśnia to kim są jego protektorzy i zleceniodawcy.

Normalnie Energie zaświatowe ( OGIEŃ ŻYCIA) widzą światy materialne i LUDZI w nich zarowno energetycznie jak i fizycznie, ale cyborgi , bioroboty NIE MAJĄ TAKIEJ MOŻLIWOŚCI!!!! Oni widza LUDZI TYLKO ENERGETYCZNIE! Odczytują, identyfikują osobę po znanej im jej wibracji. Zablokowanie fizycznego wzroku Swerdlowa dawało im dużo większą gwarancję wyostrzenia się widzenia poza fizycznego , energetycznego , które było dla nich istotne, bo przez ten czytnik prowadzili go.

Naprawdę za zniewoleniem LUDZI od II cywilizacji stoją cyborgi, sztuczna inteligencja niszcząca z premedytacją życie biologiczne na wszystkich podbijanych planetach! Współpracują z nimi pewne grupy LUDZI oraz przedstawiciele innych podbitych przez nich cywilizacji, bo są zastraszeni i przekupieni oraz zmanipulowani fałszywymi informacjami. Hologramy z przeróżnymi scenariuszami wtłaczane prosto do mózgu przejętych LUDZI to technologia używana przez nich od wielu set tysięcy lat!

Teraz dlaczego Swerdlow? Bo On jest Energią z grupy (czerwonych Energii, bardzo stara Dusza) inicjowany osobiście przez Mitrę na faceta absolutnie harmonijnego.

Ma z Mitrą ( a Mitra to ta sama Energia, która dużo późniejszą była inkarnacją M.M) bezpośrednie połączenie energetyczne, dlatego ma większą dużo łatwość odnalezienia Jej w każdych czasach.

I to jest cały sekret utajony Stewarda Swerdlowa , utajony przed nim , to długa historia wielu jego żyć. Nie mam prawa publicznie jej opowiadać, nie mam nawet prawa zdjąć z niego blokady pamięci bez Jego osobistej prośby.

Zatem nie wejdę już w Jego osobiste aspekty z przeszłości, ale jeszcze odkryję kto za tym stoi na podstawie Jego relacji, bo on to wie, chociaż sam nie może odczytać i publicznie odkryć tych powiązań.
To, co przekazuje jako prawdy dotyczące dobra LUDZKOŚCI wcale tym nie są, są informacjami wkodowanymi mu jako prawdy w celu przejęcia świadomości LUDZI.
Ale nie tylko On tak ma, zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!



POLECAM.....

http://vigilantcitizen.com/hidden-knowl ... d-control/


http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search

szczególnie twojej analizie Lady.... steward Swerdlow jest produktem tego Projektu..... zatem co On może..... TYLKO TO CO WGRANO MU W PODŚWIADOMOŚĆ JAKO INFORMACJE I TYLKO TO MOŻE PRZEKAZYWAĆ... !!!
A czy jest to prawda?? na pewno nie bo po co byłby ten cały projekt, PRAWDĘ można przekazać i bez niego.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 03 lut 2015, 21:05

Kiara -

A, masz pewność Lady... że Steward przekazuje PRAWDĘ.... wiesz dlaczego to robi i kto za tym stoi?
Trzeba we wszystkim zauważać CZŁOWIEKA oraz jego czyny, działania i ich intencje.


Mam pewnosc, ze Steward Swerdlow przekazuje prawde.

P.S. Od lat czytam Twoje posty, a nie wiem kto za tym stoi...

Czytam i tyle.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 lut 2015, 23:04

Fair Lady pisze:Kiara -

A, masz pewność Lady... że Steward przekazuje PRAWDĘ.... wiesz dlaczego to robi i kto za tym stoi?
Trzeba we wszystkim zauważać CZŁOWIEKA oraz jego czyny, działania i ich intencje.


Mam pewnosc, ze Steward Swerdlow przekazuje prawde.

P.S. Od lat czytam Twoje posty, a nie wiem kto za tym stoi...

Czytam i tyle.


Biorąc pod uwagę że masz pewność iż Swerdlow mówi prawdę ( ja też mam taką pewność) ... tylko czyją prawdę i w jakim celu... wyjaśniają jego zwierzenia, (czyli wycieczki w przeszłość i chęć zabijania osób, które miały pozytywny wpływ na rozwój CZŁOWIEKA) wyjaśnia to cel jego zaistnienia w naszej przestrzeni. Wszyscy ludzie , którym po drodze z prawdami przekazywanymi przez Sweddlowa , czyli opcją którą on reprezentuje, NIE SĄ ZWOLENNIKAMI WOLNOŚCI CZŁOWIEKA I JEGO EWOLUCJI. SĄ SPRZYMIERZEŃCAMI BIOROBOTÓW I WSZYSTKICH CYWILIZACJI WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NIMI, POJAWILI SIĘ NA ZIEMI JAKO ICH KOALICJA.
Co do tego ja nie mam żadnych wątpliwości , dobrze zatem że określiłaś w końcu swój status.

Kto za mną stoi? Kogo ja reprezentuję? MYŚLICIELI, Energie planujące ewolucje życia w kosmosie i na ziemi , ewolucję rozwoju duchowego, władzy Energii nad materią w oparciu o wolnostojeństwo i najwyższy system wartości.
Nie ma tu ani orgii seksualnych, ani organizowanego komanda w celu zabijania innych , ani manipulacji informacją w celu zniewalania.
Jest dobro, radość i miłości bezwarunkowa, akceptacja cudzego dobra na równi z własnym bez żadnych walk.
Wiem nie wszystkim to się podoba... trudno.. czas niewolenia CZŁOWIEKA DOBIEGŁ KOŃCA.
W przestrzeni wolności i prawości jest rownież miejsce dla Stewarda Swerdlowa, ale nie dla rzeczy , które on robi.

ps. Lady jesteś inteligentna... nie powinnaś mieć trudności czytania podanych materiałów ze zrozumieniem, chyba ze rozumiesz doskonale i akceptujesz wszystkie te perfidne działania na LUDZIACH... a to juz inna sprawa.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 04 lut 2015, 10:14

Kiara -

Biorąc pod uwagę że masz pewność iż Swerdlow mówi prawdę ( ja też mam taką pewność) ... tylko czyją prawdę i w jakim celu... wyjaśniają jego zwierzenia, (czyli wycieczki w przeszłość i chęć zabijania osób, które miały pozytywny wpływ na rozwój CZŁOWIEKA) wyjaśnia to cel jego zaistnienia w naszej przestrzeni.


Uczciwie przyznam, ze nie czytalam wszystkich publikacji S. Swerdlowa, ani nie obejrzalam wszystkich wywiadow. Zapoznalam sie z jego prezentacjami przypadkowo i to w prasie obcojezycznej na zasadzie wybiorczej. Niestety nigdzie nie napotkalam agresji w stosunku do kogokolwiek, ani nawolywania do jakichs orgii. Facet rzeczowo wytlumaczyl i przekazal dalej wiedze na temat wlasnie tego systemu. Dlaczego inni tego nie zrobili?
On wie o wiele wiecej niz glosi, wlasnie na temat rzadzacych sil, czyli tych biorobotow.
Nikomu nie zabrania bezwarunkowej milosci. Naucza po swojemu. Prawda jest okrutna i tylko garstka ja zna. Gdyby nagle ogloszono ten fakt powstalaby niezla panika, ale kto jest przygotowany, bedzie mogl szybko zorientowac sie w sytuacji i rozpoznac stan zagrozenia.

To BIOROBOTY wlasnie probuja wklikac maluckim ludzikom co maja robic, zyc w zgodzie z natura, bez konfliktow, bez wojen, w posluszenstwie i z usmieszkiem milosci na ustach. Tak jak pasterzowi stada najbardziej odpowiada...
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 04 lut 2015, 11:46

Lady jeżeli nie znasz wszystkich materiałów na jego temat, które on sam opublikował i maja potwierdzenie, znasz jedynie jakieś fragmenty. ... To nie możesz dyskutować o roli wypełnianej przez Stewarda.On jej wcale nie kryje, twierdzi że to JEST TYLKO JEGO PRAWDA, A NIE PRAWDA RZECZYWISTA.

Człowiek inteligentny rozumie i rozróżnia pół prawdy.. częściowe prawdy... są to fragmenty wybiorcze realizowanych określonych celi.
Steward przekazuje część prawdy... oczywiście ze tak , ale TYLKO część, bo na tej zasadzie działa każda pułapka. Żadna myszunia nie wejdzie do pułapki jak w niej nie będzie prawdziwego serka ! coś ją musi zwabić... on też tak działa, zwyczajnie tak jest zaprogramowany przez bioroboty i tak działa.
polecam ci obejrzenie filmu "Więzień Labiryntu" główny bohater to wypisz , wymaluj nasz Steward Swerdlow.
Jedni t odkrywają wcześniej inni póżniej , a jeszcze inni wcale.

To BIOROBOTY wlasnie probuja wklikac maluckim ludzikom co maja robic, zyc w zgodzie z natura, bez konfliktow, bez wojen, w posluszenstwie i z usmieszkiem milosci na ustach. Tak jak pasterzowi stada najbardziej odpowiada...


Może bioroboty tak robią, ale nie zrobi tego nikt , kto ma "olej w głowie" ... to jedno, a drugie nie namówi LUDZI do walki z biorobotami, bo jej nie wygramy, a oni skorzystają z energii która z niej płynie.

Mamy wybrać drogę optymalna, wiedzę, spokój, bez strachu i podnoszenie swojej wibracji, bo wówczas jesteśmy dla nich nie dostępni.
Tak mamy żyć w zgodzie z naturą , bez konfliktów i wojen, posłuszni WŁASNEJ MĄDROŚCI NIE CUDZEJ! Naszą wygraną jest nasza wewnętrzna harmonia, radość , spokój i podejmowane decyzje na podstawie mądrości serca, a nie emocjonalnych zagrywek nami i straszeniem nas, ani kreowaniem nam zbawców.. którzy zawiodą nas do kolejnej pułapki.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 04 lut 2015, 13:32

Kiara -

Mamy wybrać drogę optymalna, wiedzę, spokój, bez strachu i podnoszenie swojej wibracji, bo wówczas jesteśmy dla nich nie dostępni.
Tak mamy żyć w zgodzie z naturą , bez konfliktów i wojen, posłuszni WŁASNEJ MĄDROŚCI NIE CUDZEJ! Naszą wygraną jest nasza wewnętrzna harmonia, radość , spokój i podejmowane decyzje na podstawie mądrości serca, a nie emocjonalnych zagrywek nami i straszeniem nas, ani kreowaniem nam zbawców.. którzy zawiodą nas do kolejnej pułapki.


Wyczuwam w takich slowach strach przed czyms. A moze wlasnie bioroboty zaczely bac sie swej od wiekow umocnionej pozycji? Projekcik Terra nie udal sie tak jak to planowano, humanoidy pobudzily sie, zaczely samodzielnie myslec, dostrzegly te iluzje, a nawet zaczely smialo podwazac wiedze szkolna, obowiazujaca ogolnie.
Nasza wygrana jest prawdziwa wiedza, to jest oreze nie do pokonania.

A co do zycia w zgodzie z natura, to starczy rozejrzec sie wokol siebie, jak natura funkcjonuje. Jedno zzera drugie. I w ten sposob utrzymuje rownowage biologiczna.

A tak od siebie Kiara, to chyba przeceniasz sily S. Swerdlowa i jego role. Jak na razie to on wygrywa, gdyz jak sama publicznie przyznalas zapoznalas sie z wiekszoscia materialow (a nie jakimis fragmentami) oraz dalas sie naciagnac na jego wyklad we Wrocusiu. Poswiecilas swoj czas i pieniadze, czyli myszka zjadla jednak ten serek ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 04 lut 2015, 13:56

A tak od siebie Kiara, to chyba przeceniasz sily S. Swerdlowa i jego role. Jak na razie to on wygrywa, gdyz jak sama publicznie przyznalas zapoznalas sie z wiekszoscia materialow (a nie jakimis fragmentami) oraz dalas sie naciagnac na jego wyklad we Wrocusiu. Poswiecilas swoj czas i pieniadze, czyli myszka zjadla jednak ten serek ;)


Ja nigdy nie lekceważę przeciwników.... doceniam i poznaję osobiście.. finał ( bo będzie) odsłoni PRAWDĘ.
" ryb przed siecią się nie łowi....." ;) :)


Ja mam zwyczaj poznawania OSOBISTEGO TEMATU I CZŁOWIEKA. Nie poszłam tam na sam wykład, a w celu spotkania, CZŁOWIEKA, zatem mam wiedzę, a nie tylko cudze informacje.
Dla mnie to nie jest podstęp , bo poszłam z całym przeświadczeniem i świadomością osiągnięcia celu ( czyli poznania osobistego ), a nie upajania się cudzą informacją. Moja wiedza i wnioski nie zmieniły się po spotkaniem, są takie same jak przed spotkaniem.
Wszystko ma swoja cenę w świecie materialnym.. trzeba się z nią liczyć chcąc osiągnąć zamierzony skutek.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 04 lut 2015, 20:53

Kiara -

Ja nigdy nie lekceważę przeciwników.... doceniam i poznaję osobiście.. finał ( bo będzie) odsłoni PRAWDĘ.
" ryb przed siecią się nie łowi....." ;) :)



W jednym z Twoich postow powyzej sugerowalas mozliwosc zaatakowania S. Swierdlowa np. poprzez wykasowanie jego pamieci.

Zwroc uwage, jak bardzo ON zagniezdzil sie w ... Twojej ;)

P.S. PRAWDE kazdy sam odsloni. Taka na jaka zasluzyl.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 04 lut 2015, 21:41

Lady...

W jednym z Twoich postow powyzej sugerowalas mozliwosc zaatakowania S. Swierdlowa np. poprzez wykasowanie jego pamieci.



To są Twoje nadinterpretacje moich słów nigdy nic takiego nie sugerowałam , takie zachowania nie są w moim systemie wartości.
Ja szanuję wolę CZŁOWIEKA, i nie robię NIC bez jego woli i prośby.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 04 lut 2015, 21:52

Teraz dlaczego Swerdlow? Bo On jest Energią z grupy (czerwonych Energii, bardzo stara Dusza) inicjowany osobiście przez Mitrę na faceta absolutnie harmonijnego.

Ma z Mitrą ( a Mitra to ta sama Energia, która dużo późniejszą była inkarnacją M.M) bezpośrednie połączenie energetyczne, dlatego ma większą dużo łatwość odnalezienia Jej w każdych czasach.

I to jest cały sekret utajony Stewarda Swerdlowa , utajony przed nim , to długa historia wielu jego żyć. Nie mam prawa publicznie jej opowiadać, nie mam nawet prawa zdjąć z niego blokady pamięci bez Jego osobistej prośby.


:shock:

Czyli wiesz, kto mu te pamiec zablokowal... ;)
Oczywiscie wg Twojego trybu pojmowania.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 04 lut 2015, 22:25

Fair Lady pisze:
Teraz dlaczego Swerdlow? Bo On jest Energią z grupy (czerwonych Energii, bardzo stara Dusza) inicjowany osobiście przez Mitrę na faceta absolutnie harmonijnego.

Ma z Mitrą ( a Mitra to ta sama Energia, która dużo późniejszą była inkarnacją M.M) bezpośrednie połączenie energetyczne, dlatego ma większą dużo łatwość odnalezienia Jej w każdych czasach.

I to jest cały sekret utajony Stewarda Swerdlowa , utajony przed nim , to długa historia wielu jego żyć. Nie mam prawa publicznie jej opowiadać, nie mam nawet prawa zdjąć z niego blokady pamięci bez Jego osobistej prośby.


:shock:

Czyli wiesz, kto mu te pamiec zablokowal... ;)
Oczywiscie wg Twojego trybu pojmowania.



Tak moja miła .. według mojej wiedzy.. oczywiście że wiem, on też to wie, to akurat nie jest sekretem.
Ale dalszej spowiedzi w tym temacie nie będzie, z powodu że jest to osobista sprawa Swerdlowa nie Twoja.
Tylko nie sugeruj iż zrobiła to Mitra.... nie nie ona, tyle mogę napisać.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 05 lut 2015, 09:20

Kiara -

Tak moja miła .. według mojej wiedzy.. oczywiście że wiem, on też to wie, to akurat nie jest sekretem.
Ale dalszej spowiedzi w tym temacie nie będzie, z powodu że jest to osobista sprawa Swerdlowa nie Twoja.
Tylko nie sugeruj iż zrobiła to Mitra.... nie nie ona, tyle mogę napisać.


Ciekawe to co piszesz. Ten Swerdlow musial Ci niezle wejsc za skore, ze go az tak przeswietlasz. Nie sadze, aby byl kims wyjatkowym. Gdyby tak w istocie bylo, wyczulabym to natychmiast. Jego wyklady sa prowadzone nudnie i amatorsko, nie dba o srodki dydaktyczne, jakosc grafik, zaciekawienie odbiorcy. Jego timbre glosu jest monotonny, jakby mielil zdania z pamiec , a sam swym wnetrzem byl gdzie indziej.
Nie sprawdza przed wystepem oprawy, np. tlumaczy, sprzetu, oswietlenia, naglosnienia, ma to gdzies. Podpisze umowe i finito, skasuje gaze, zje byc moze wspolna kolacje i podrepcze do hotelu.

To nie on jest interesujacy, tresci przekazywane sa ciekawe i tyle. Ale gdyby chcial troche zablysnac posluzylby sie pomoca specjalistow od promocji. No to coz - moze sam Mitra (przyzwyczailam sie do formy meskiej tej nazwy) cos na przyszlosc zaradzi... ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 05 lut 2015, 10:40

Zrozumienie .. jego możliwość odpowiada wewnętrznemu poziomowi wiedzy , nie nie zalazł mi za skórę Swerdlow.

To nie on jest interesujacy, tresci przekazywane sa ciekawe i tyle. Ale gdyby chcial troche zablysnac posluzylby sie pomoca specjalistow od promocji. No to coz - moze sam Mitra (przyzwyczailam sie do formy meskiej tej nazwy) cos na przyszlosc zaradzi... ;)


Debatuj z nim, poinformuj go, wszak dla Ciebie jest idolem , nie dla mnie, dla mnie jego wiedza , bynajmniej przekazywana nie ma wielkiej wartości. Manipulacja podświadomością LUDZI, co on robi .... jest niedozwolona, a on to robi.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 05 lut 2015, 12:42

Kiara -

Debatuj z nim, poinformuj go, wszak dla Ciebie jest idolem , nie dla mnie, dla mnie jego wiedza , bynajmniej przekazywana nie ma wielkiej wartości. Manipulacja podświadomością LUDZI, co on robi .... jest niedozwolona, a on to robi.


Po co mam z nim debatowac? Wystarczy, ze obejrze sobie od czasu do czasu, czy poczytam jak mi sie bedzie chcialo co on glosi i tyle. Nie jest glupi, ani natretny, wiec mozna wytrzymac. Nie jest moim idolem. Podziwiam go za odwage, za to, ze przemyca ludzkosci wlasnie te "zakazane" przez System informacje. Ty nazywasz to manipulacja podswiadomosci? Czyli nie chcesz, aby inni tez otrzymali dostep do wiedzy, aby umieli rozeznawac sie w znakach, szyfrach, kodach, pracowac z energiami, uzdrawiac sie itp. itd.

Co do "falszywych prorokow" to az roi sie w necie od tego, ktos ich inspiruje, a media sa od tego, aby kazdy mogl zaprezentowac swoj poglad widzenia. Ich sila i moc lezy tylko i wylacznie w rekach odbiorcy, albo bedzie sie ich sluchac i czytac, albo nie. I jaka tu manipulacja? A jesli kogos zainteresuje temat to zacznie dalej poszukiwania na wlasna reke, i co w tym zlego?
Mnie cieszy jedno, ze skonczyly sie czasy tych, ktorzy zawsze wiedzieli co jest dla nas najlepsze, abysmy czasem nie zaczeli samodzielnie myslec, widac maja cos do ukrycia :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 05 lut 2015, 13:00

Moja miła nie jest to TYLKO moje zdanie,byłam osobiście, skonfrontowałam się z tematami i cefalokształtnym. Słuchałam po spotkaniu wypowiedzi LUDZI , którzy byli zbulwersowani jego manipulacjami i nieprawdziwymi informacjami . Tych LUDZI było nie mało, w różnym wieku, kobiety i mężczyżni Polacy juz nie są tacy naiwni , widziałam też relacje z jego zagranicznych spotkań jak LUDZIE śmieją się i opuszczają wykłady , bo się skapowali co robi, zostało tylko kilka osób.

Dla ciebie to rewelka ... nikt Ci nie zabrania zachłystywać się Stewarda informacjami, ani Tobie, ani nikomu, ale po to jest forum żeby dyskutować i napisać swoje zdanie.
ja je mam , bo mam wiedzę z kontaktu bezpośredniego ze Swerdłowem.

Kody których używa Swerdlow są znane w programowaniu podświadomości na poziomie astralu i religii , żadna nowość, LUDZIE to wiedzą. dlatego nie dają się już zmanipulować mu, a naiwnych nie brakuje i jego pomocników jawnych i nie jawnych rownież.
Jak ktoś każe sobie wkładać w podświadomość symbole religijne i zamknąc je srebrnym kluczem ( symbol poziomy nieskończoności... :lol: :evil: 8-) ) to co robi?

Nakłada mentalne więzienie na CZŁOWIEKA i uzależnienie od tych przestrzeni. a on to robi jako podstawę swoich wykładów.. podpina wszystkich słuchaczy najpierw pod siebie , a następnie pod system, który za nim stoi i go wysłał do tej roboty.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 05 lut 2015, 13:24

Kiara -

Kody których używa Swerdlow są znane w programowaniu podświadomości na poziomie astralu i religii , żadna nowość, LUDZIE to wiedzą. dlatego nie dają się już zmanipulować mu, a naiwnych nie brakuje i jego pomocników jawnych i nie jawnych rownież.
Jak ktoś każe sobie wkładać w podświadomość symbole religijne i zamknąc je srebrnym kluczem ( symbol poziomy nieskończoności... :lol: :evil: 8-) ) to co robi?


Piszesz, ze LUDZIE juz to wiedza... to po co przychodza na jego wyklady? Widzisz, piszesz wiele, ale sa to polslowka, albo niezrozumiale dla wiekszosci odbiorcow przenosnie. Mozna wysnuc smialy wniosek, ze nalezysz do "wtajemniczonych", gdyz masz w sobie moc. Faktycznie wypisywalas i tu i na forum NTV bardzo duzo negatywnych informacji o S. Swerdlowie, malo tam bylo konkretow. Jedynie wciaz powtarzane slowa "on manipuluje innymi". Jako wyjasnienie podajesz, ze System to mu nakazuje.
I znowu same ogolniki. System to rowniez to Forum, to NTV, gazety i wogole Internet.
Jako przyklad podalas symbole religijne zamykane srebrnym kluczem. Nie wiem kogo to naprowadzilo na jakikolwiek trop. Co rozumiesz pod pojeciem symboli religijnych? :shock: Niby jakie symbole probuje Swerdlow wbic w podswiadomosc ludzikom... ej cosik tu ktos pojeeechal ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 05 lut 2015, 14:02

Posłuchaj Lady.. stań się i ty wtajemniczona.. zacznij szukać samodzielnie i odczytywać symbole, które każe nakładać an siebie Swerdlow, on nie kryje, on mówi że to 3 symbole największych religii.
Poznaj sama , będziesz wtajemniczona.

Jak tacy jak Ty robią nieświadomym wodę z mózgu samymi superlatywami na jego temat, to ci naiwni szukający i uważający , że wszystko można kopić za kasę.... :lol: pojawią się.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 05 lut 2015, 20:37

Kiara -

Jak tacy jak Ty robią nieświadomym wodę z mózgu samymi superlatywami na jego temat, to ci naiwni szukający i uważający , że wszystko można kopić za kasę.... :lol: pojawią się.


Malo w tej wypowiedzi tresci Kiaro.

Proponuje zaczac poszukiwania na etapie juz naszego ziemskiego poziomu, czasy sredniowiecznych magow przechodza powoli do archiwum.

Nie bede wiecej pisac, aby nie narazic sie na "dzialanie na szkode Forum" jak mnie poinformowano. Wiec koncze te dyskusje.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 05 lut 2015, 20:54

Fair Lady pisze:Kiara -

Jak tacy jak Ty robią nieświadomym wodę z mózgu samymi superlatywami na jego temat, to ci naiwni szukający i uważający , że wszystko można kopić za kasę.... :lol: pojawią się.


Malo w tej wypowiedzi tresci Kiaro.

Proponuje zaczac poszukiwania na etapie juz naszego ziemskiego poziomu, czasy sredniowiecznych magow przechodza powoli do archiwum.

Nie bede wiecej pisac, aby nie narazic sie na "dzialanie na szkode Forum" jak mnie poinformowano. Wiec koncze te dyskusje.


Rób co chcesz Twoja wola, ale staraj się zabierać głos w cudzych sprawach na podstawie własnej wiedzy , a nie wyłącznie zasłyszanych treści, Swerdlow pisze o sobie i swoim życiu naprawdę dużo sam. On twierdzi iż nie wie kim i dlaczego jest i co naprawdę robi.... bo nie może, nie potrafi zdjąć z siebie kodów defraktujących jego podświadomość. Zatem co naprawdę mówi i w czyim imieniu ... on sam tego nie wie.

Logika i wiedza słuchających go bez problemu identyfikuje przestrzeń kierująca nim i cel w jakim jest to robione.

O myszuni i serku pisałam..... ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 06 lut 2015, 10:58

Kiara -

On twierdzi iż nie wie kim i dlaczego jest i co naprawdę robi.... bo nie może, nie potrafi zdjąć z siebie kodów defraktujących jego podświadomość. Zatem co naprawdę mówi i w czyim imieniu ... on sam tego nie wie.


Czy moglabys wskazac miejsca, w ktorych on to mowi? Z gory dzieki.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 06 lut 2015, 13:03

Fair Lady pisze:Kiara -

On twierdzi iż nie wie kim i dlaczego jest i co naprawdę robi.... bo nie może, nie potrafi zdjąć z siebie kodów defraktujących jego podświadomość. Zatem co naprawdę mówi i w czyim imieniu ... on sam tego nie wie.


Czy moglabys wskazac miejsca, w ktorych on to mowi? Z gory dzieki.


Lady.. mówił to na swoim wykładzie ale też jest jego wypowiedz pisana, czytałam ją. jeżeli chcesz zajmować się jego życiorysem , to zacznij naprawdę go studiować, to dosyć obszerny materiał.
Wybacz ale nie mam czasu na wyszukiwanie wybranych fragmentów przez Ciebie , jak samoistnie wejdzie mi w oczy prze innej okazji , oczywiście zacytuję.
W każdym bądź razie Swerdłow nie ukrywa tej informacji , po prostu mówi o tym.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 06 lut 2015, 13:21

A, tak swoją drogą myślę że to jest ciekawy wywiad ze Stewardem... powinien Tobie i innym zainteresowanym sporo wyjaśnić.

przez N Molloy

Stewart Swerdlow urodził się jasnowidzem, produkt eksperymentów genetycznych przez rząd USA. DNA 22 gatunków obcych z tej galaktyki było mieszane, aby go unikalny ambasador Federacji Planet. Wiąże się to z ponad 120 różnych cywilizacji członków. Od dzieciństwa był wzięty do obcej stacji kosmicznej poza ziemią, gdzie liased z cudzoziemców został stworzony z. Jest utalentowanym mentalist który odkrył język międzywymiarową, który komunikuje się do wszystkich świadomych istot. - Najwyższy mianownik w obcej równania Stewart "historia życia s jest w" Montauk - Alien Połączenie "ISBN 0-9631889-8-4 Jego Strona jest http://www.stewartswerdlow.com


Poglądy wyrażone niekoniecznie tych z ankietera.

NM. Stewart, wspomniałeś w swojej książce, że były początkowo na pokładzie USS Eldridge jako Johannes von Gruber III Rzeszy, podczas Eksperymentu Filadelfia w 1943 To był eksperyment marynarki USA do radaru statku niewidoczne, ale zasysane w nadprzestrzeń, regionu poza przestrzenią i czasem. Jednak udało Ci skakać za burtę i wylądował na ziemi, w roku 1960, w USA podziemnej instalacji przez pomyłkę. Ci zostali powitani przez 2 szarych obcych i amerykańskiego osoby wojskowej, a następnie podjęte w celu spełnienia niemiecki nie. Więcej wycofywania?

SS. To było w Montauk , Nowy Jork, ale nie wiem czym. Nie było rozległe podziemne obszar wypełniony wodą. Ściany były jak szarego kamienia. Były podmorskie doki, ponieważ można dostać tylko do niego z pod wodą. Bardzo dziwne, wilgotne i brudne patrząc. Pojechałem przez wir elektromagnetycznego i dosłownie czułem się moje stopy dotykały ziemi. Nie wiedziałem, gdzie jestem. Myślę, że ktoś grał rolę niemieckiego dla mojego dobra, więc pójdę wraz z programem np opowiadał mi, że wojna jest przegrana, a moja rodzina zniknęła itp, więc ja chcę umrzeć. Oni mnie zabił. Oni dosłownie uchwycił osobowość duszy, Johannes von Gruber.

NM. Następnie były przywiązany do krzesła i uderzył z energii elektrycznej przez siedem stóp cienkiej białej istoty z dużymi niebieskimi oczami i spiczastym podbródku. Twój duch opuścił swoje ciało, to przeglądowi swoje życie i zobaczył, przeszłe życia z anielskich istot. Następnie umieszcza się dziecko rosyjskiego żydowskiej rodziny amerykańskiej. Czy wiesz, ile to się dzieje?

SS. Nie było dosłownie Program dzieje, gdzie zdobyli kilka osobistości i umieścili je w rodzinach, gdzie nigdy nie być podejrzanym i wierzyć. Niektórzy przychodzą, aby pamiętać, kim byli. Wiele naziści umieszczone w nowych ciałach. Spotykam niektórych. Nie wszyscy w organach żydowskich, po prostu procent. Mieli tej technologii przez bardzo długi czas i wykorzystać go dla siebie. Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii używać go dla siebie. Oni udają ich śmierć i iść do swoich potomków. Mają niesamowitą technologię. Rigelians użyć go dużo. Sklonować one wiele ciał i osobowości duszy przechwytywania umieścić w. Wszelkie gatunki mogą z niego korzystać. To Sirius technologii.

NM. Jako dziecko byłeś nękany koszmarami, dzwonienie w uszach, błyski koloru i obrazów przyszłości. Były normalne cykle gruczołowe, z równowagi?

SS. To prawda, dla mnie, chyba byłem kundalini aktywowane w chwili urodzenia. Byłem z doładowaniem. Jeśli wziąć osobowość duszy i zmusić go do organizmu powoduje aktywację kundalini, ponieważ wszystkie czakry zapalić. Tak wielu z tych organów musi być umysł kontrolowany, aby funkcjonować prawidłowo, w przeciwnym razie będą one szalony. Moje ciało było tworzone i manipulowane genetycznie. Oni pobranych programów do struktury komórkowej i mózgu, że mogą włączyć do woli i kontroli, tak, że nie byłoby mnie dzikie karty.

Nowy Meksyk. Obce istoty realizowane Ci w koszmarów i po uprowadzeniu i badanie cię zmuszają żywił cię ogromnych ilości informacji, twój umysł dziecka musiały przetwarzać. Czy pamiętasz jakieś główne punkty?

SS. Kazali mi, że jestem inny i wyjątkowy i również powiedział mi, że jestem częścią ogromnej międzygalaktycznym imperium. Tak wiele z tego, co mi powiedziano, było różne od rządowy. Program. Wierzę, że powód był, ponieważ mówią one dziecięcą inne informacje niż osoba dorosła. Dorosłych będzie obsługiwać coś z większą złożonością.

NM W dzieciństwie byłeś uprowadzony przez obcych istot noszących małe ciemne body. Niektóre z tych uprowadzeń były doświadczenia w innych wymiarach i wielu były Govt USA. wygenerowany. Uprowadzeni świadkami wojskowych pracujących z obcymi porywaczami. Występowali bolesne testy na swoim ciele. Czy Twoja dusza ludzka?

SS. To jest ciekawe pytanie, ponieważ nie ma więcej niż jeden tutaj. Musiałbym odpowiedzieć na nie, bo są 3 oddzielne osobowości samego nadduszy które animować tego konkretnego organizmu. Moja matka może zostało porwanych i mój płód umieszczone w przez rządowy. / Cudzoziemców. Dowodem było to, że ona rzeczywiście nie miał kanał rodny, jestem wszczepiona. Zanim mógł się narodzić, co musieli zrobić operację, aby utworzyć kanał rodny. Kiedy zauważył to, że zabrał ją do zamkniętym skrzydle szpitala i podróży z Teksasu, chirurg specjalista, zrobił operację. Powiedziano jej, że miał szczęście, że tam był. Aby mieć pozory podobieństwa do rodziców, kiedyś zamaskowanych cech genetycznych. I nie przypominają swoich rodziców. Mam też dodatkowe kręgi w szyi i plecach. Mam mniej zębów. Szpitala powiedział mi, że nie powinny być żywe, jak mam rozszczep kręgosłupa, ale skóra pokryta go. Gdybym się urodził, nie ukrywa, byłbym martwy.

NM. Gdy porwana jako dziecko również potrzebny do miejsc poza ziemią, gdzie spotkałem ludzi w granatowych mundurach bez odznak. Czy widzisz jakikolwiek związek z uprowadzeń wojskowych, jak napisane przez Helmet Lammer zwanych MILAB? Autor Lammer objaśnienia, że armia USA jest zaangażowana we własnym programie uprowadzenia, obwiniając go na pozaziemskich porywaczy

SS. Tak miejsca I zostały podjęte, aby były instalacji wojskowych, ale powiedziano mi też nie było wielu ludzi z ziemi wysłane na koloniach, a także w ciągu najbliższych dziesięciu do piętnastu lat będą one redukcji populacji Ziemi, wysyłając ogromne ilości ludzi na inne planety. Nawet z planet naszego układu słonecznego, ponieważ Jowisz staje drugi słoneczny. Będzie rozgrzać zamarznięte księżyce Jowisza i Saturna i staną się earthlike. Te księżyce zostały w stosunku do ziemi wielkości. Będą je terraform, więc będą colonizable.

NM. Dr. R Boylan napisał tajnej stacji kosmicznej umieszczonej na orbicie przez trzydzieści lat i obsługiwanym przez Amerykanów i Rosjan. Istnieją również dowody z USA wojskowego statku kosmicznego o nazwie Międzynarodowy Gwiezdnej Floty w książce Tajemnice Mojave przez Brantona . Czy masz jakieś informacje na temat tych działań?

SS. Tak, że ma do czynienia z hybrydą przeciwko oryginalnych gadami. Mieszaniec 50/50 gadów i ludzki. Są to zmiennokształtni np brytyjskich Royals. Wszystkie trzynaście rodzin rządzącej może to zrobić, większość z królewskiej. Stewarts, Ród Bruce itp wszyscy ludzie pozwoliły zejść świat są blond niebieskie oczy. Powodem jest blond, niebieskie oczy są łatwo kontrolowane przez gadami. Neg. lub AB neg. są te ich wyboru. Większość Plejadan informacja jest fałszywa, musimy być ostrożni. Govt. używa go jako dezinformacji.

Nowy Meksyk. W wieku sześciu lat jesteś na pokładzie małego statku kosmicznego i przewieziony do gigantycznej platformy ciemne metalowe stacji kosmicznej w przestrzeni pływającego. Ziemia była w związku. Wiele rodzajów statków kosmicznych były tam i każdy rodzaj będącego sobie wyobrazić był w środku. Są dwie stacje kosmiczne umieszczona tuż za ziemi - jeden US / rosyjskiej i jeden dla Federacji Planet tej galaktyce?

SS. Tak. Federacja Planet jest rzeczywiście system wsparcia dla uchodźców cywilizacji Lyrean i Lyreans zostały zaatakowane i zniszczone przez gadami. To jest, gdy Lyreans skolonizowana wszystkich innych systemów gwiezdnych, a to jest, gdy gady przyszli po nich.

Nowy Meksyk. Czy wiesz, gdzie kosmici są zaangażowani w rządowy USA. podróże kosmiczne? Mówi się, że Illuminati, globalny govt. Sterowniki, The Bilderberg i masoni są w zmowie z istotami z Syriusza, najjaśniejszej gwiazdy na niebie i w gwiazdozbiorze Raka.

SS. Gadami i Draconianie i ich sojusznicy z systemu gwiezdnego Draco są z Iluminatów. Technologia jest z Syriusza A. Brak gady w systemie Syriusza. Są one z Draco i Orion. W Sirians są ich sojusznicy. Wysoki humanoidalne, siedem stóp, biała skóra, bardzo niebieskie oczy, bez włosów, długie spiczaste nos i duże spiczaste uszy. Iluminaci są potomkami gadów. W Plejad jest siedem gwiazd i szesnaście różne cywilizacje.

NM. Uważa się, że teleskop Hubble'a widać flotyllę Sirian kosmicznych wojskowych kierowanych do ziemi, przyjechać wkrótce. Czy gady też żyć w systemie Syriusz wraz z Men in Black odwiedzających ziemi. Branton pisze tego. Czy są one twierdząc, że mają całkowitą dominację nad ziemią?

SS: Jest wiele takich informacji tam już; jednak tworzą holograficzne statki kosmiczne, których nie ma. NASA Niebieski Beam projektu można tworzyć hologramy na etapie inwazji. Celem tego jest stworzenie jednego światowego rządu. Proklamowane drugie przyjście, pod pozorem Maitreya , to tylko program komputerowy belkami przez satelitę. Nie sądzę, że będziemy najechał. To jest po prostu bardziej dezinformacja rządu, przekonując nas, aby zaakceptować ETS jako zbawcy. Tyle tego jest jedynie generowane przez programy komputerowe rządowych.

NM. Mówiłeś, że twoja dusza-osobowość była z Syriusza. Czy możesz nam powiedzieć więcej?

SS. Nie wrócimy do Syriusza już. Podłączyć do mojego nadduszy aby moje własne informacje i to jest to, co każdy powinien zrobić. Wszystkie są w nadprzestrzeń oversouls w Umyśle Boga

Nowy Meksyk. Na obcej stacji kosmicznej zostałeś wzięty z, wielu różnych gatunków przekazanych z Tobą telepatii. Gadzi uciekinier z jego rady, powiedział jej gatunki najechał ziemi tysiące lat temu i żyją pod ziemią. Powiedział inny statek przeznaczony jest do osiągnięcia i zaatakować ziemię. Mówi się, gady mają DNA z 2 nogami ziemi jaszczur i twierdzą ziemię jako swojego pierwszego domu. Które gatunki mają połączenia z ziemią lub ludzkich genów?

SS. Nie ma czegoś takiego. Wszystko życie albo się tutaj lub wniesiona z zewnątrz. Nic nie jest naturalne ziemi. Ziemia była początkowo bardzo wrogo nastawieni do życia, a nie sposób, w jaki jest teraz. Adam i Ewa to alegoryczna opowieść o jak życie powstał tutaj. Gady są androgyniczne, więc historia Adama i Ewy było o tym, jak gada ciało podzielone na części składowe płci męskiej i żeńskiej. Każdego człowieka na ziemi jest uważany za cudzoziemca. Nie życie było pierwotnie tutaj. Neandertalczycy byli ludzkie prototyp, stworzony i wymazane. Cro Magnon zastąpiony, zniszczone i zastąpione przez homo sapiens. Archeologia wskazuje zostali natychmiast wymienić. Brak połączenia między nimi.

NM. Mówiłeś obce stacja kosmiczna, małe ciemne włosy ludzkie reprezentował Federacji Planet, w tej galaktyce, a ziemia zostanie zaproszony do współpracy, jeśli sukces w odpieraniu gadzi siły inwazyjne. Jaki rodzaj broni nie gadzie kosmici?

SS. Jedyny problem z HAARP i wiązki cząstek jest to, że Iluminaci je kontrolować. Więc jeśli ktoś próbował pomóc nam, że nie będzie w stanie przejść obok tych broni (dzieje wokół Iluminatów.) Obcy mają różne formy broni laserowej i broni syntezy jądrowej. Lub dźwiękowe broni, które mogą pękać czaszki. Jedna zajmuje cały płyn z ciała.

Nowy Meksyk. Ten przedstawiciel powiedział, każdy gatunek napotkane przyczynił do DNA. Z tego powodu każda grupa będzie cię przyjąć, i że trzeba było szkolenie dla tego w wielu galaktyk i alternatywnych wszechświatów. Czy możesz przypomnieć rodzaj treningu?

SS. Federacja Worlds jest jak ONZ. Gadzi struktura jest imperium. Szkolenie dostałem miał wiele do czynienia z hyperspace- underlying energię, która przenika wszystkie rzeczy. Jest to język składający się z psychicznego kolorów, odcieni i symboli. Każdy może uzyskać dostęp do tego, co jego część każdego z nas myśli wzór.

NM. Twoje ciało zawiera genetycznie zróżnicowane składniki potrzebne przez szarości, aby uaktualnić swoje genetyki degeneruje. Twoje ciało zostało im przedstawione jako znak nadziei i pokoju. Byli też podobno kiedyś człowieka, a potrzebne do korygowania swoich błędów genetycznych i uniezależnić się od gadów i odtworzyć starą cywilizację. Powinniśmy pomóc szarości, umierającego gatunku, hybrydy hodowlane od ludzi?

SS. Pozwól mi wyjaśnić o szarości. Są sztuczne rasy. Jeśli umieścisz obraz szary obok obrazu płodu ludzkiego, są one identyczne. Szaraki są ludzkie płody uprawiane do większych rozmiarów, dlatego, że nie mają dobrego układu hormonalnego, układu pokarmowego lub narządów płciowych. Oni nie są nawet prawdziwi ludzie, tylko sztucznym tworem.

NM. Masz kilka segmentów alternatywnych ja, że musi przyjść razem przed rozpoczęciem serce swojej misji. Czy czujesz ogromną siłę ciągu, aby zmienić świat?

SS. Nie więcej. Będę wychowywać i powiedzieć im, co wiem, ale jej się do nich.

Nowy Meksyk. W swoich powracających koszmarów jak nastolatka, szarości i umundurowanych mężczyzn dręczą cię boleśnie usuwając wszystko, co było z ciała swoich sond i rur. Których wymiar był ten i ma koszmary nadal w inny wymiar?

SS. Dzieje się to w tym wymiarze, ziemi fizycznego i zdarza się w wielu alternatywne rzeczywistości, czyli porwania. Istnieje wiele alternatywne rzeczywistości, które działają w połączeniu ze sobą do tego samego celu. Istnieje hierarchia kontroli, który stara się zdominować. Można je nazwać siłami Lucyfera. Moje sny są wciąż koszmary bardzo często. Dążą one zmienić nasze DNA do DNA gadów. Oni są ludźmi i gadów i są sprzeczne z każdym. Zarówno próbuje dominować i walczą. Hybrydy mają gadzi umysł wzór. Więc kiedy Jowisz staje się drugą słońce, ziemia będzie bardziej przewodząca do gadów środowiska. Wymagają one dużo bardziej toksyczna atmosfera, cieplejsze suszarka, mniej roślinności. Jedzą żywych zwierząt. Gady już kontrolować ziemię. Iluminatów tworzymy nowy rodzaj imperium gdzieś we wszechświecie, z ziemi jako stolicą. Siedziba kolonii. Strategicznie zlokalizowany.

. W wieku siedemnastu NM, spotkałeś swoje off dzieci świata w statku kosmicznym - hybrydy siebie i szarości, w obecności wysokiego blondyna i ludzi ubranych w wojskowe mundury. Czy dowiedzieć się, ile masz dzieci hybrydowy produkowany poza ziemi i teraz, gdzie oni poszli?

SS. I może mieć dziesiątki dzieci, ale były one używane do eksperymentów. Mam dużą liczbę plemników i są wykorzystywane do tworzenia dzieci. Nie widzę ich, ale mam siedem moja, ja wiem. Można uznać je za hybrydy.

NM. Powiedziano wam trzeba było małe chipy wszczepione w organicznych rogówek obu oczu, działających jak kamery, przekazywania zdjęć do operatorów Projektu Montauk w NY, który wybranych chłopców, wiele z rodzin wojskowych jak ty do eksperymentów kontroli umysłu. Al Bielek powiedział, że myśli, że istnieje około dziesięciu milionów Montauk Chłopcy, zgadzasz się z tym?

. SS No nie. Będę zakwalifikować to. Nie może być dziesięć milionów chłopców Montauk kontrolowane przez satelitę, jednak było tylko około 300.000 fizycznie w miejscu. Projekt był od 1970 -1983, a nad tym trzynaście lat okresu 300.000 były nie przyniósł. Dziś istnieją tylko około 2500 nadal żyje. Mniej niż 1% przeżyć.

NM. Wspomniałeś, że naukowcy Montauk fizycznie wziął ciało z sypialni lub innych miejsc, czasu i miejsca na zginanie, tak że nie ma czasu przeszedł do pokrzywdzonego lub jego otoczenie, wysyłając kogoś do lokalnego Obecnie w różnych miejscach na ziemi. Lub nawet wysłać komuś się światowym lub do przeszłości lub przyszłości.

SS. To jest naprawdę proste, bo każdy punkt w czasie i przestrzeni posiada unikalny kurs wibracyjny. Jeśli możesz dopasować tę stawkę, można natychmiast tam być. Dzięki temu mogą być w dowolnym miejscu bez czasu przejazdu.

NM. Również naukowcy mogą odwzorować różne punkty w czasie i przestrzeni, aby łatwo przemieszczać się między nimi, umieszczając odbiorniki na wspólnych punktów docelowych, ustalania sygnały ułatwić połączenie.

SS. Ci, nazywane są wrót. Kiedy mapa punktów w czasie i przestrzeni, mogą wysyłać kotwicę, urządzenie, które jest Stargate, który łączy dwa punkty. Możesz iść gdziekolwiek we wszechświecie, w mgnieniu oka, ciała. Teleportacja demontuje i scala i przekazywane drogą elektroniczną. To jest coś innego. Stargate ma dwa punkty w przestrzeni i łączy je.

Nowy Meksyk. Czy to dlatego oni robią portale czasowe na obszarach wrażliwych linii siatki przy użyciu fizyki hiperwymiarowej potajemnie? Czy kontrola ta pochodząca z Montauk z ich gadzich / szary obcymi partnerami?

SS. Tak. Wymiarowe otwory drzwiowe nie są kontrolowane przez Montauk teraz, ale przez Area 51 . Ale są nowe ośrodki we wschodniej i zachodniej Utah Colorado, obok siebie. Są one podłączone do innych miejsc przez tunel. W rzeczywistości są one podłączone do podziemia Mars. Ale mogą to zrobić w dowolnym miejscu, po prostu trzeba szybkość wibracyjny. W Pine Gap trzymają próbki krwi wszystkich ludzi na świecie, a to, co robią jest radionically traktować próbki wszystko w jednym miejscu, aby mieć wpływ na wszystkich na planecie. Mogą dostać się do dusz i kontrolować wszystkich, ponieważ mają ich krew. Jest on podłączony do Skałę Ayer pozostałością Lemurii . Istnieje ogromna podziemny, który łączy Pine Gap do wszystkich tych miejsc i ich wprowadzenia próbki krwi, bombardowanie ich chorób, aby się ich pozbyć.

Nowy Meksyk. Czy uważasz, że obecna manipulacja kratek światowych jest kontynuacją i powtórz otwarcie starych tuneli czasowych i drzwi z bardzo dawnych wymiarów razy bardziej technologicznych?

SS. Mają one na celu zmiany genetyki mieszkańców Ziemi na morfogenetycznym siatki. Tak jak ludzie mają centra energetyczne, ziemia ma czakry. Przy wejściu w pewnej części siatki, to odfiltrować do pozostałej części populacji. Są przy użyciu kręgi zbożowe . Brookhaven National Labs robią to przez satelitę. To język nadprzestrzeni. Są z Iluminatów zmienić DNA. To podróż wzdłuż magicznych linii i promieniuje energię na powierzchni ziemi i co żyje na nim zależy. Otwierają się one gadów genetyki, aby otworzyć programy kontroli, które są genetycznie zaprogramowane na ludzi. Osoby zostały zaprogramowane przez tysiące lat. To otwarcie gadów u wszystkich ludzi. Że będzie łatwiej kontrolowana ze względu na to w tej samej długości fali.

NM. Jakie są twoje przemyślenia na temat manipulacji ludzką świadomość w jej stosunku do przestrzeni / czasu przez obecnego tajnej operacji o rządowy USA. we współpracy z ich obcych przełożonych naukowych?

SS. W celu stworzenia jednolitego robota podobnego wyścigu o międzygalaktycznej dominacji. Jeśli widzieliście Borg w Star Trek, że to, co mają na myśli na przyszłość. Wszystkie osoby poniżej jednej kontroli. Gady nie zmieniają przez miliony lat. Czas nie ma sensu do nich. Mają cały czas w stworzeniu, aby to zrobić. Wygląda na to, są one dość dużo tam. Będą etapie imprezy dla wyników pragną. Jeśli nauczysz się kontrolować swój własny wzór umysłu, to nikt inny nie może cię kontrolować, więc jesteś swoim własnym zbawicielem. Każdy jest podłączony do Boga Umysłu. Tak więc masz pełne mocy w sobie. Musisz się tego nauczyć.

UNIVERSAL UWODZENIE
Piercing welony Deception



http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search

ps. dla ciebie w oryginale... http://www.bibliotecapleyades.net/unive ... ion_04.htm

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 07 lut 2015, 12:48

Dziekuje za wywiad.

Ale dalej nie rozumiem Twojej postawy wobec S. Swerdlowa, wg mnie szczerze cos opisuje. Cieszy mnie to, ze wlasnie powoli ta okrutna Prawda wychodzi na jaw.
0 x



ODPOWIEDZ