Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Stewart Swerdlow w Polsce!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 08 paź 2014, 21:04

Kiara -

Może wklej nam ten sławetny odczyt , może nas też coś oświeci i zmienimy zdanie. Nie twierdzę że wiem wszystko i najlepiej, cały czas się uczę.

Obrazek


Spojrz o pare postow wyzej...

zreszta mozna tez na innym watku, ale jak sie chce tylko nadawac to nie ma czasu na wysluchanie ;)

Nie wiem poza tym w jakim imieniu Kiara przemawiasz. Piszesz NAS, a kto to?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 20 paź 2014, 17:30

III część zapisu wrocławskiego seminarium Stewarta Swerdlowa. Tłumaczenie - Alex Berdowicz.



Część 4 (ostatnia) zapisu wrocławskiego seminarium Stewarta Swerdlowa. Tłumaczenie: Alex Berdowicz.

0 x



Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » poniedziałek 17 lis 2014, 18:57

Ja mam takie pytanie- jak to możliwe ze osoba która ma tak ogromny wgląd- w wiedzę z innych z światów, o piramidach, kodach, wcieleniach itp. może stwierdzić

Kiara napisała : Miast kpić z googlowych tłumaczeń zadaj sobie trud i zrób je sama, mnie nie spieszno do nauki języków , bo wiem iż uruchomię możliwość korzystania z nich inaczej.... i to jest główny powód mojej cierpliwości.
:D :D :D


To tak na poważnie ? Korzystania z nich inaczej....Powiało atmosferą tajemniczości.... niesamowitości....zdradzisz tajemnicę - bo nie wiem czy mam się uczyć kolejnego metodą tradycjonalną ? czy może coś innego ? Nie spieszno ci do nauki języków.... :lol: kolejna komedia :lol:

To zwykłe LENISTWO I MEGALOMANIA 

Weź proszę pod uwagę iż CZŁOWIEK to nie komputer , My nie jesteśmy maszynami, zdecydowanie różnimy się rodzajem i sposobem poznawania wiedzy. Jednym wprowadzają LUDZIE nowe oprogramowania, a inni/ LUDZIE doświadczają zdarzeń , przeżywając je uzyskują wiedzę


No- czyli człowiek uczy się języka jak dzieci a nie przez download na który przecież czekasz ? Dziecko obserwuje, słucha,czuje emocje uczucia i to potem koduje- przynajmniej ja tak się nauczyłem 2 języków obcych , obserwacja, przezywanie -kodowanie- akurat tylko z oglądania filmów, czy rozmów.
Ja niestety byłem na tyle niecierpliwy i ograniczony, że w wieku 12-14 lat znałem już 2 obce Perfekt( jedynie pisownia wymagała ode mnie podręcznikowej nauki). Chcesz odblokować ukryte zdolności – życzę powodzenia przy takim lenistwie i zrobi się samo – bo jestem „mistrzyni kiara”. Rozumiem ze nie każdy ma do j.obcych smykałkę- ale nie wypisuje takich bzdur jednocześnie udając ze wie co swerdlow na obiad jadł.
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 17 lis 2014, 19:42

Tak ogólnie chciałbym przypomnieć, że dyskusja w tym wątku ma dotyczyć Swiedłowa, nie Kiary.
Bez personalnych odniesień wszystkim będzie lżej.
Nie mamy tu wątku do dyskusji o użytkownikach i nie zanosi się na to, abyśmy mieli takowy w przyszłości.
Regulamin forum jest jasny w tym zakresie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 17 lis 2014, 19:45

Również nie popieram personalnych ataków ale w tym przypadku >angel< raczej odnosi się do treści jakie >Kiara< zamieściła, niż do niej samej. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:03

Kolejna wizyta naszego "idola" w Polsce.... ;) :D


Obrazek

Stewart Swerdlow ponownie w 2015 roku w Polsce
Opublikowano 31 grudnia 2014, autor: Voytek
Stewart Swerdlow w 2015 roku
w Polsce

Mamy przyjemność poinformować, że Stewart Swerdlow z USA będzie po raz drugi naszym gościem. W dniach 28 luty (sobota) i 1 marca (niedziela) odbędzie się dwudniowe seminarium autorskie we Wrocławiu.

Wkrótce więcej szczegółów wraz z programem seminarium

Potem w dniach 2 marca, 3 marca, 4 marca będą sesje indywidualne także we Wrocławiu.
Koszty sesji indywidualnych będą podobne jak w zeszłym roku.

Koszty udziału w 2 – dniowym seminarium autorskim S. Swierdlowa – 500 zł.

Wpłaty:

Fundacja Dobre Wibracje, dopisek przy przelewie: Swerdlow 2015
Alior Bank, konto nr: 67 2490 0005 0000 4600 9873 7266

oraz
Wydzielone konto bankowe do przelewów zagranicznych – rachunek w walucie EURO:
PL53 2490 0005 0000 4600 9647 6157

W wypadku zakupu biletu gotówką w dniu i miejscu imprezy – 550 zł. Wpłaty na sesje indywidualne ogłoszone zostaną wkrótce. Można mailowo rezerwować wstępnie miejsca na sesje indywidualne 30 minut i 60 minut.
Zapraszamy!





rozpoczęła się burzliwa dyskusja na NTV, wstawię tu kilka postów.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:07

Coś tu jest nie tak. pisze:
1 stycznia 2015 o 18:01

Swierdlow pojawił się w latach 90-tych tuż po wyjściu z więzienia federalnego gdzie odsiadywał wyrok za oszustwa finansowe i kradzież pieniędzy kilkaset tysięcy dolarów
(tak konkretnie za to co napisałem bez teorii spiskowych siedział 33 miesiące w pierdlu bo był złodziejem)

http://dangerousminds.net/
/mind_control_time_travel

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread364816/pg1

W tym wywiadzie SS przyznaje się on sam się nie zdeprogramował tylko zrobił to Preston Nichols (w śmierdzącej przyczepie kempingowej w stosie śmieci i zgniłych puszek).PN był jedynym źródłem informacji w 1992roku o Projekcie Montauk i nikt wcześniej o nim nie słyszał przed 1992 roku. Na pewnej konferencji w latach 90-tych SS przyznał się organizatorowi Deanowi Stonierowi (zmarł w tajemniczych okolicznościach, podejrzewano żonę SS )
do trochę innej historii, jako że na początku „historia” SS była zupełnie inna. Wspominał że spędził jakiś czas w szpitalu dla chorych psychicznie z powodu ciężkiej choroby. Mówił też Stonierowi że sam zamordował setki bezdomnych dzieci z ulicy w ramach jakiegoś projektu „nie był pewien czy to „Montauk” nawiasem mówiąc temat spopularyzowany przez scjentologa Petera Moona. Okazuje się że Swierdlow jest „ostatnim” z MontaukBoys homoseksualnych niewolników
reszta została wymordowana min w ramach „okazywania posłuszeństwa” wzajemnie byli do tego zmuszani. SS twierdzi że zna 12-16 języków
jakoś tego nie widać. Ludzie którzy znają SS razem z jego „tajemniczą żoną” fikcyjną zresztą która pojawiła się nagle po jego wyjściu z więzienia że są drapieżnymi bezwzględnymi oszustami.

http://forum.culteducation.com/read.php?12,63260,page=1

Na tych czterech stronach są bardzo „ciekawe” relacje
nazwane przez polskich zwolenników SS dezinformacją, jest tam opisane że buduje swój kult, sektę, używa metod zastraszania i jego dewiacje seksualne podczas zabiegów „deprogramowania” oraz niszczenie związków.
Dodatkowo sprzedał własną siostrę Sarę (Sarah Stanga) alias Valerie Swerdlow. Sprzedał zniszczył własną siostrę której był programistą, prowadziła własny blog przez, trzy miesiące około 2012 roku potem nagle przepadła, nazywa go czarnym magiem i potworem (choć trudno rozdzielić ich intencje)

ale to nic
na materiale który sam nagrałem w 2010 SS twierdzi że był przez 29 lat ślepy ! i inne brednie które sami oceńcie.

https://vimeo.com/16538631

To ja się pytam ? Jak można wysłać ślepego na misje w czasie aby zabić Jezusa który jak wiemy nigdy nie istniał (kontynuacja kultu Mitry itp
) Moim zdaniem
SS nigdy nie był uczestnikiem programu Montauk
wbrew temu co sam twierdzi bo on jest jedynym źródłem informacji o swojej przeszłości. Tylko zadaje pytanie
I odpowiadam SS jest tak samo dla mnie godny zaufania jak SS w czasie II wojny światowej.

a tutaj artykuł o dziennikarskim śledztwie o projekcie Montauk z GEAR magazine, Listopad 2001,
http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_3.doc

Cokolwiek się wydarzyło, Swierdlow ani Nichols nie wie o tym nic ani, jestem o tym przekonany że ten projekt Montauk to całkowita fikcja, pamięć osłonowa lub sztuczne wspomnienia. Nic się kupy nie trzyma
jak choćby bredzenie o „antygrawitacji” co z punktu teorii elektrycznej jest absurdem. Wszystko co mogło mieć miejsce w relacjach SS jest najwyraźniej fałszywą pamięcią. Szkoda czasu na zajmowanie się takimi ludźmi jak Stewart Swerdlow. To tylko kolejne bagno dla ludzi szukających prawdy.

Nie musicie mi wierzyć i nie obchodzi mnie to. Z zasady nie zaufałbym takim ludziom jak SS a jest w związki z nim zbyt wiele mrocznych pytań i wątpliwości.

Co ciekawe
.http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_1.doc w tym dokumencie opisującym używanie dzieci w wieku 10-16lat nie ma ani słowem o seksualnych aspektach
co więcej jak niby dzieci w tym wieku mają być rozwinięte seksualnie aby ich użyć do podróży w czasie
pytam ? Mało tego Nichols pisze że używane wyłącznie typu aryjskiego blondyni o niebieskich oczach
to ja pytam ponownie jak ciemny żyd Swierdlow miał im „genetycznie pomóc ? :lol: Same sprzeczne informacje.




Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:09

Kiara pisze:
2 stycznia 2015 o 16:52

„To ja się pytam ? Jak można wysłać ślepego na misje w czasie aby zabić Jezusa który jak wiemy nigdy nie istniał (kontynuacja kultu Mitry itp
) Moim zdaniem
SS nigdy nie był uczestnikiem programu Montauk
wbrew temu co sam twierdzi bo on jest jedynym źródłem informacji o swojej przeszłości. Tylko zadaje pytanie
I odpowiadam SS jest tak samo dla mnie godny zaufania jak SS w czasie II wojny światowej. ”

********

Ja nie mam watpliwości że Steward Swerdlow był i jest „produktem” projektu Montauk, dlaczego on .. to inna sprawa , która ma korzenie w bardzo odległym czasie, do obecnej roli był przygotowywany w wielu poprzednich wcieleniach.
Nikt kto nie potraktuje wszystkich ewentualności jako możliwość prawdy nie zrozumie roli Swerdlowa w teraz.
To że on sam nie ma pełnej wiedzy na swój temat, jest pewne , a nawet zrozumiałe i oczywiste.

Żeby odkryć całą układankę związaną ze Swerdlowem nie można nastawiać się emocjonalnie do niczego, trzeba być absolutnie neutralnym , bo szybko znikają subtelne informacje naprowadzające na prawdziwą drogę zrozumienia w emocjonalnym zgiełku.

Pierwsze i podstawowe pytanie, KTO za tym stoi i JAKI ma cel na końcu swoich działań? Drugie pytanie kogo , co i dlaczego te postacie chciały zniszczyć i dlaczego, co im zagrażało że stworzyły tak precyzyjny plan rozłożony w setkach a nawet tysiącach lat. Po wysłuchaniu wywiadu ze Swerdlowem pewne aspekty stają się jasne.

Postać historyczna Jeszua/ Issa to jedno a, postać religijna Jezusa , to drugie
. tej drugiej, Jezusa
. oczywiście w podanej przez religie wersji nie było.

Skoro uważa się że , Jezus umarł na krzyżu , po zmartwychwstaniu odszedł z ziemi i na tej podstawie stworzono nową religię, którą włada się korzystnie mentalnością milionów ludzi na ziemi przez prawie 2000 lat.. to, po co wyprawiać w przeszłość wojownika , który ma go zabić? To bezsens w odniesieniu do pozytywnego skutku , który Jego domniemana śmierć an krzyżu przyniosła twórcą religii , wykorzystującą Jeszua jako swój szyld.

On nie urodził się ponownie na ziemi i przed tym jednym narodzeniem nigdy nie był urodzony w III wymiarze.

Zatem logiczne jest iż to wcale nie o Jezusa chodziło w tej wyprawie Swerdlowa w przeszłość, chodziło o postać , która zagrażała monoteistycznej męskiej religii. Była nią prawie całkowicie wymazana z historii Maria Magdalena ,żona Jeszua i matka Jego trójki dzieci, wyniesiona przez Jeszua do rangi Papieżycy, najwyższej postaci w dziejach przywództwa duchowego.
Kiedy kobieta „stanie się mężczyzną”

. tak mówił Jeszua ( ale nie fizycznie, tylko odzyska moc swojego aspektu męskiego) stanie się również CHRYSTUSEM

czyli zwyczajnie KRÓLEM , WŁADCĄ samej siebie , swojej wiedzy.

************
„Karty Tarota.. Sekret Templariuszy”
Obrazek Kartę z wizerunkiem Papieżycy nazywano czasami „Joanną”. Fakt używania owej karty w okresie, kiedy jeszcze nie pojawiły się opowieści o Joannie, świadczył, że templariusze natrafili zapewne na stare dokumenty, które identyfikowały Marię Magdalenę z pierwszym papieżem. W niektórych taliach kart do tarota Joannę przedstawia się ze zwojem w ręce, siedzącą między dwiema kolumnami. Kolumna z lewej jest czarna i oznaczona literą „B”, kolumna z prawej zaś biała i oznaczona literą „J”. W taki sposób ukazano więc bezpośrednie związki Wysokiej Kapłanki czy też Papieżycy z dwiema kolumnami Boaz i Jakin, które stały niegdyś przed wejściem do wewnętrzego sanktuarium Świątyni w Jerozolimie, a obecnie ich kopie znajdują się w każdej świątyni masońskiej.”

viewtopic.php?f=27&t=668&start=25

**********

Jeszua mąż Marii Magdaleny pomógł jej uzyskać ten stan, czym naraził się śmiertelnie wszystkim wyznawcą i zwolennikom Przymierza z Jahwe ( kim jest ten Jahwe to inna sprawa), wiadomo było że Jeszua nie będzie inkarnował więcej na ziemi III wymiaru , bo ON nigdy fizycznie nie umarł! Zatem nie mógł się ponownie urodzić, ON tylko przemienił swoje ciało materialne w ciało świetliste , subatomowe , dokonał transcendencji. Nadal żyje , bo ciało świetliste subatomowe ma nieokreśloną możliwość istnienia , jest energią, którą jej właściciel zbliżając się do niższego wymiaru może zagęszczać żeby się w nim być widocznym wedle panujących tu praw.

Zatem Jszua musiał żyć do czasu „ukrzyżowania ” bo był potrzebny jako szyld dla nowej religii.

Natomiast M. M. była niebezpieczna , nie tylko miała urodzić spadkobierców rodowych , córkę i synów ale też przejść drogę rozwojową przywracającą pierwotną wiedzę kobiecości i jej dawną rolę w rozwoju LUDZKOŚCI.

Chodziło o zabicie jej w czasie gdy była jeszcze dzieckiem, cała ta propagowana przez religię historia narodzin Jeszua , tak naprawdę jest historią narodzin M.M.
To wielkie oszustwo dla większości ludzi trwa do dzisiaj.

Wiedzieć trzeba iż M.M. jako dziecko była bardzo dobrze ukrywana między innymi podobnymi ( wibracja energetyczna) dziećmi i strzeżona przez Jej zaświatowych opiekunów.
I tu się odkrywa sekret czasowej ślepoty Swerdlowa ( w którą wierzę iż była), otóż wyjaśnia to kim są jego protektorzy i zleceniodawcy.

Normalnie Energie zaświatowe ( OGIEŃ ŻYCIA) widzą światy materialne i LUDZI w nich zarowno energetycznie jak i fizycznie, ale cyborgi , bioroboty NIE MAJĄ TAKIEJ MOŻLIWOŚCI!!!! Oni widza LUDZI TYLKO ENERGETYCZNIE! Odczytują, identyfikują osobę po znanej im jej wibracji. Zablokowanie fizycznego wzroku Swerdlowa dawało im dużo większą gwarancję wyostrzenia się widzenia poza fizycznego , energetycznego , które było dla nich istotne, bo przez ten czytnik prowadzili go.

Naprawdę za zniewoleniem LUDZI od II cywilizacji stoją cyborgi, sztuczna inteligencja niszcząca z premedytacją życie biologiczne na wszystkich podbijanych planetach! Współpracują z nimi pewne grupy LUDZI oraz przedstawiciele innych podbitych przez nich cywilizacji, bo są zastraszeni i przekupieni oraz zmanipulowani fałszywymi informacjami. Hologramy z przeróżnymi scenariuszami wtłaczane prosto do mózgu przejętych LUDZI to technologia używana przez nich od wielu set tysięcy lat!

Teraz dlaczego Swerdlow? Bo On jest Energią z grupy (czerwonych Energii, bardzo stara Dusza) inicjowany osobiście przez Mitrę na faceta absolutnie harmonijnego.

Ma z Mitrą ( a Mitra to ta sama Energia, która dużo późniejszą była inkarnacją M.M) bezpośrednie połączenie energetyczne, dlatego ma większą dużo łatwość odnalezienia Jej w każdych czasach.

I to jest cały sekret utajony Stewarda Swerdlowa , utajony przed nim , to długa historia wielu jego żyć. Nie mam prawa publicznie jej opowiadać, nie mam nawet prawa zdjąć z niego blokady pamięci bez Jego osobistej prośby.

Zatem nie wejdę już w Jego osobiste aspekty z przeszłości, ale jeszcze odkryję kto za tym stoi na podstawie Jego relacji, bo on to wie, chociaż sam nie może odczytać i publicznie odkryć tych powiązań.
To, co przekazuje jako prawdy dotyczące dobra LUDZKOŚCI wcale tym nie są, są informacjami wkodowanymi mu jako prawdy w celu przejęcia świadomości LUDZI.
Ale nie tylko On tak ma, zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!

********

Majestic pisze:
2 stycznia 2015 o 17:30

Kiara ,dzięki, piękny akt weryfikacji , wiec jest czerwona lampka ? i tak trzymać ,zawsze powtarzam ze w klamstwach ,manipulacji ,są ziarna prawdy a co najważniejsze mechanizmy i to jest najbardziej wartościowe ,jest takie powiedzenie ze aby poznać „wroga” trzeba się z nim zaprzyjaźnić ,dlatego wiekszosc manipulatorów wiedząc to kasuje wszystko na poczatku aby wykluczyć brakujące ogniwa które się z tego wyłonią .


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:13

Coś tu jest nie tak. pisze:
2 stycznia 2015 o 18:29

@Kiara
Zatem nie wejdę już w Jego osobiste aspekty z przeszłości, ale jeszcze odkryję kto za tym stoi na podstawie Jego relacji, bo on to wie, chociaż sam nie może odczytać i publicznie odkryć tych powiązań.
To, co przekazuje jako prawdy dotyczące dobra LUDZKOŚCI wcale tym nie są, są informacjami wkodowanymi mu jako prawdy w celu przejęcia świadomości LUDZI.
Ale nie tylko On tak ma, zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!

Zgadzam się z Tobą Kiara. Większość nauczycieli duchowych w 90% jest zmanipulowanych. Taki też był cel „Ciemnej Strony” niszcząc religię dać im inną wiarę i naukę, czym jest fałszywa duchowość i jest zinfiltrowana przez agentów. O tym samym mówią ludzie z MK-Ultra, MK-Talen, i wielu innych tajnych projektów kontroli umysłów. A co za tym idzie ich wiedza z Stewartem Swerdlowem nie pasuej do siebie, a pomiędzy uczestnikami Super-żołnierzy pasuje, i nawet odnajdują siebie po wspomnieniach imion i nazwisk i twarzy, spotykają się i rozmawiają. Odkrywają prawdę siebie samych i opowiadają co robili (nawet o tych strasznych rzeczach). Dlaczego Stewart boi się swojej przeszłości widać, że ma dystans co do tego tematu.
Czerwona lampka ? Ostrzeżenie
?
„Teraz dlaczego Swerdlow? Bo On jest Energią z grupy (czerwonych Energii, bardzo stara Dusza) inicjowany osobiście przez Mitrę na faceta absolutnie harmonijnego.”
Tu też jest czerwona siła i nie jest pozytywna chodź udawać taką może..
https://www.youtube.com/watch?v=BWTCb7BdXzc



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:14

Kiara pisze:
2 stycznia 2015 o 20:11

@Coś tu jest nie tak.
Ale ja się nie zgadzam iż religie są dziełem Stwórcy
. nic takiego! Religie są podległe Szatanowi, on je wymyślił i on nimi kieruje niezależnie jakich używa nazw i autorytetów.
Wiem doskonale ze są demony jest ich niemało, wcielone są słabe, bo nigdy nie dysponują swoją całą mocą. Ale nie wcielonymi ŻADEN CZŁOWIEK nie jest w stanie władać!

Egzorcyści z nimi współpracują, zawsze jest to coś za coś.
Na ziemi jest tylko kilka osób nie więcej niż 3, które naprawdę mają prawo i moc odprowadzenia każdego demona, ale te osoby nie robią tego same (też nie dały by rady jako LUDZIE) zawsze towarzyszą im Eminencje Zaświatowe, w tym obliczu demon wykonuje nakazowe polecenia.
Skoro czerwona siła Twoim zdaniem jest negatywna , to dlaczego hierarchia kościelna wyższej rangi stroi się na czerwono? Dlaczego bardzo długo pod karą śmierci ten kolor był zarezerwowany wylącznie dla kleru?

Czerwony czysty kolor jest barwą życia, czerwona energia , to energia I czakry ziarna życia, nie dam się zastraszyć żadnymi bzdurami.
Wschodzące słońce ma największą moc w momencie emanowania czerwoną barwą, bo jest to energia życia.

Ciemna strona nie niszczy religii bo jest ich twórcą, ponieważ sobie nie radzi z ich wielością, a co za tym idzie władzą nad ludźmi przez nie, chce stworzyć jedną globalną. I to cały sekret religijnych walk.
Swerdlow z jednej strony krytykuje religie, a z drugiej strony koduje ludzi swoimi symbolami w ich struktórach. On nie jest świadom tych sprzeczności, myślę iż nie jest w stanie analizować swoich zachowań, ani informacji które przekazuje ktoś przez niego. To płynie poza nim , a jego świadomość jest wyłączona częściowo, on jest narzędziem przez które są obserwowani i słuchani LUDZIE.
Jest swojego rodzaju medium dla cyborgów , bo to one go wykorzystują , blokując w nim jego Duszę.

Kiara.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:20

Coś tu jest nie tak. pisze:
2 stycznia 2015 o 20:27

Kalina pisze:
„Ha ha
Zejdzmy na ziemie co nas obchodzi MISTER Swerdlow. No nie !!!!
Dopoki nie bedzie psul roboty Ruskom swoja magia to bedzie mi zwisal . Mysle , ze jego podroz jest w innym celu drodzy forumowicze . Wazniejszy jest dla niego Atlantic bo chce ochronic swoja dupecie . Mr Bond z Brighton supurb motywuj naszych sasiadow ze wschodu zeby walna wreszcie ten scianowy wulkan i zalatwil ich atomowe elektrownie chameryki od Atlantyku im wczesniej tym lepiej . Przeciez i taki ich nie zdemontuja wiec im szybciej zaltawia wschodniacy sprawe bedzie lepiej . :):) :)

No i zgadzam się z tym. Kto chce brnąć w to niech brnie uparcie fanatycznie, jak tam kto chce. Mówi się ruski to ruski tamto, już na Ukrainie CIA postarała się o bartobójczą wojnę. Teraz czas na Polskę, żeby podniosła rękę na brata, który walczy z NWO i GMO, chociaż ma swoje zapędy to Rosja jest najbezpieczniejszym miejscem na Ziemi, a Ameryka najniebezpieczniejszym miejscem.
Atlantyda utonęła w otchłani oceanu i Ameryka utonie ale w otchłani ognia – takie jej przeznaczenie. Ci co wiedzą uciekają stamtąd. Ten kraj nie nadaje się do życia, tam demokracja nie istnieje chyba, że demonobiurokracja to owszem.
Mają podobne zboczone zapędy do panowania i kontroli nad wszystkim. Nawet nad kontrolą rozrodu ludzkiego embrionu, manipulacji go itd. Jakoś z Serdlowem np. Valerina Swerdlow nie walczyła przeciwko niemu, tylko powiedział to co wie o nim. To czarny mag i ją okradł. Prston Nicholson też nie walczył znim ale powiedział swoje.
Jakoś w naszym układzie mamy międzygwiezdne statki są udokumentowane i są skierowane w przestrzeń jakby na coś czekali i wypatrywali, są nagrania z księżyca kolorowe z bliska, tak samo i z Marsa (potężne budynki i statki). Czemu się nie mówi o bunkrach i burakach w Europie, w samej Norwegii jest ich ok. 18. A tu ta sama historyjka powtarzana jak mantra (bis) Sztuczna Inwazja Kosmitów. (bis)
Duszę można przejąć, skopiować i wgrać nowe opragromowanie, tak samo jak i ciało.
Czemu są porywani ludzie i są ich ciała kopiowane udoskonalane i klonowane. I wpiera im się, że to ich nowe „naczynia” do duszy, gdy swoje ciała utracą. (coś co ma się wydarzyć i ciąhle jest to opisywane jako – armagjedon, apokalypsa, atak kosmitów, utworzenie nowej gwiazdy ze słońca, kataklizm ). Tak się programuje ludzi, żeby któryś z tych scenariuszy wypalił jak nie plan „a” to chociaż plan „b”. Ponoć Swerdlow to klon tak też się mowi np. Valerine Swerdlow tak twierdzi w sumie ona też mówi, że jest klonem jej prawdziwe ciało jest w bazie podziemnej a jej dusza ztransferowana do klona. Ciekawe..
Oficer SS Pan Ameryka akurat ma „Misję” ratowania świata, kiepsko mu to idzie i nie wygląda jakby mu zależało. Misje to ma inną, a cel jest taki sam – duszyczki.
Czemu zawsze mówi „Wy” ludzie.. i coś tam, coś tam..
Królowa „Markiza Pindara” Elżbieta II tak samo mówiła „Ludzie są „..bla bla
To chyba ooni nie są „człowiekami”. Bynajmniej nie chcą być utożsamiani z nimi. We are not human.. we are repptilians. Chcą, żeby ludzie bywli wolni od wolności haha
Kiedyś wiara byla haczykiem na duszyczki, a teraz duchowość jest tym haczykiem na duszyczki..
SS ” Mam go, zaprogramowałem”
JM i co?
SS „Wierzy mi :)
JM” Super. Niech programuje innych ”
SS OK. Robi się.
JM „i jak?”
SS Robią to co im karzę ;)
JM Dobrze
SS ale głupki
JM naiwniaki
SS bo to ludzie
JM a my reptylianie
https://www.youtube.com/watch?v=YZN3x0MuDyM

Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych
w Środowisku UFO
http://davidicke.pl/forum/demaskowanie- ... ml#p188163


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:22

Kiara pisze:
3 stycznia 2015 o 00:23

Wracając do dawnego wywiadu ze Swerdlowem ( dobry bo stary z 2010 r.) mamy odniesienie w 4 latach przyszlosci.

https://vimeo.com/16538631

Projekt Montaku zakończony 1983r. ale taki as jak Swerdlow nie przechodzi nigdy na emeryturę, bierze udział w kolejnym tajnym projekcie , który wcale dla niego nie musi być widomy, wręcz nie powinien być, by grał swoją rolę autentycznie.

Proponowała bym uważne obejrzenie filmu „Więzień labiryntu” , ten film dużo wyjaśnia, jak dla mnie Steward może być jego głównym aktorem. Tam też kończy się jeden projekt, jego uczestnicy myślą ze są wolni ,a tak naprawdę przerzucani są do kolejnego w którym muszą odegrać nieświadomi faktu kolejną rolę w innych warunkach ( rzec można normalnego życia) ale z góry wgraną w ich świadomość poza ich wiedzą.

O co w tym chodzi, kim oni
przedstawiciele „SYSTEMU” są i dlaczego tak bardzo zależy im na ziemi?

Powinniście zrozumieć podstawową zasadę tej gry, zawsze tworzone są dwa konkurujące ze sobą obozy, pomimo że obydwa reprezentują tą samą opcję. Ale jeden i drugi myśli że jest tym dobrym, a przeciwnik złym.. ta zasada napędza akcję.
Dotyczy ona rownież Rosji i USA
. :) Żydów i Arabów, każda z opcji prowadzona jest na sznurku obietnic przez tego samego zarządcę, wykorzystującego jej słabości.

Swerdlow był przejęty przez projekt jako dziecko ,jego podświadomość została totalnie zmanipulowana i zapisana wzorcami , które dla niego są prawdziwe i prawidłowe, on nie jest wstanie zaakceptować innych jako prawdę bo ma energetyczne blokady na informację w nich zawartą.
Chociaż by bardzo chciał nie jest w stanie sam się odkodować, bo używa tylko wiedzy , którą go zakodowano, nic ponad to.
Zatem z jednej strony go rozumiem ,że jest bezsilny , ale z drugiej wiem iż gdzieś coś się w nim przebudziło bo wibracja na ziemi się podniosła, Jego Dusza też reaguje na nią.

Podstęp systemu polega na przekazywaniu LUDZIOM części prawdziwych informacji o planowanym zagrożeniu przez obcą cywilizację , utwierdzaną paraliżem strachu ( rptylianie, fałszywy Jezus, kataklizmy ,wojna światowa, inwazja obcych itp

Samemu zaś kreowaniem się na obrońców przed nim i zbawców. A , tak naprawdę jest to jedna i ta sama grupa manipulująca ludźmi fałszywymi informacjami.

Mamy tu wyjaśnienie pojawiających się ufo na niebie, są to hologramy już od 1961 r. używano ‚niebieskiego promienia ‚ żeby je kreować wymyślone cudowne objawienia Matki boskiej i nie tylko
.. :) :) Obecnie mogą już zagęszczać tak hologramy ,że wykrywają je radary ,identyfikowane przez nie „obiekty” stają się wiarygodne.

Skopiowane DNA z całunu Turyńskiego pozwoliło wyprodukować klon niby Jezusa, który miał być użyty jako powracający Mesjasz, ta mistyfikacja jest też opisana w książce „Misja”. Kto jest posiadaczem tego klonu? Wiadomo że ta opcja szykowała podstępny plan przejęcia ziemi.
Zatem wiemy już kto za tym stoi, bo istoty te cały czas eksperymentują z naśladowaniem ewolucji życia na ziemi. W końcowej wypowiedzi mówią jasno że nie są jak LUDZIE i nie mogą ewoluować jak LUDZIE bo nie mają ciała astralnego. Ono jest warunkiem stworzenia kolejnego ciała , ciała uczuciowego/ świetlistego. Nie mają tej możliwości, bo nie mają jak LUDZIE 3 helis DNA. Nie mają jak LUDZIE Ziarna Życia , pierwszej czerwonej czakry , z której wychodzi główną helisa łącząca CZŁOWIEKA z Gwiazdą Matką przez pole morfogenetyczne i z jądrem ziemi.

Chcieli bardzo przyspieszyć proces degradacji i zniszczenia biologicznego życia na ziemi, żeby LUDZKOŚĆ musiała ją opuścić. Dla nich taka martwa planeta była by użyteczna , bo cyborgi nie potrzebują biologicznych warunków życia.

Ponieważ ich wygląd nie przypomina naszego wyglądu fizycznego , klonują sobie różne ciała kostiumy w których przed LUDŹMI odgrywają różne role, włącznie z reptylianami.
Wystarczy im do tego LUDZKIE DNA , odczytają z jego sekwencji wszystko co zaistniało w różnych czasach. Trzeba pamiętać iż cyborgi są bezduszne i bezuczuciowe, oni tylko precyzyjnie reagują na bodźce energetyczne , które wyzwalają w nich wcześniej zaprogramowane reakcje na sytuacje , przypominające LUDZKIE uczucia.

Wiedzieli że mają określony czas na realizację swojego planu zawładnięcia ziemią,mijający czas zamykał im kolejne możliwości, bo zmieniało się ustawienie nawigacyjne ziemi w kosmosie oraz coraz wyższe pola energetyczne w które ona wchodziła.
Brak przebiegunowania ziemi w 2012 totalnie odebrał im szansę zawładnięcia nią. Ale w akcie okłamywania skorumpowanych opcji politycznych i religijnych i naukowych cały czas kłamali że realizują inną wersję swojego planu, a chodziło im tylko o przetrwanie i przejęcie jak największej ilości zmanipulowanej LUDZKIEJ świadomości, którą mieli zamiar uwięzić i nadal wykorzystywać jako producentów energii dla siebie.
Zatem cały czas usiłowali realizować plany zniszczenia życia na ziemi , zdegradowania moralności, prawości , zniszczenie uczuć i rodziny, na rzecz tworzenia przez CZŁOWIEKA niskiej wibracji energetycznej dla siebie..
O degradacji biologicznej ziemi napiszę oddzielnie.

Wiedzieli dokładnie iż w momencie gdy ziemia osiągnie określoną wibrację , to wejdzie w harmonizującą z nią przestrzeń kosmiczną, wówczas, będzie możliwy kontakt z innymi cywilizacjami. Bardzo chcieli nie dopuścić do tego zdarzenia blokując nasz rozwój, kreując nam same zagrożenia i rozprzestrzeniając konflikty zbrojne na ziemi.

Posiadając tak wszechstronną wiedzę o CZŁOWIEKU i jego przyszłości, mając dostęp do przeszłości , stworzyli wiele projektów manipulujących nasza świadomością. Użyli do tego LUDZI z dużymi możliwościami duchowymi, przejętych i zmanipulowanych już jako dzieci. Jednym z nich jest Steward Swerdlow, on nie jest w stanie rozróżniać prawdy od fałszu, bo ma do dyspozycji w swojej świadomości wyłącznie fałszywy program.
Ale
jest to skoczek w czasie z potrójnym kodem i zadaniem, gra przed LUDŹMI rolę zbawcy , kodując ich podświadomość w planie wpisanym w niego przez swoich oprawców, nauczycieli.
Tak naprawdę wciąga ufających mu LUDZI i LUDZKĄ podświadomość w pułapkę przygotowaną przez władające nim cyborgi.

Propagowanie rozwoju mózgu przez ćwiczenia, warsztaty i przeróżne techniki nie ma nic wspólnego z rozwojem duchowym, to jest tylko ekwilibrystyka mentalnych możliwości i ćwiczenie pamięci.

Na szczęście czas naszego zagrożenia bezpowrotnie minął, te wszystkie obiecywane nam cuda na kiju przez różnych nauczycieli duchowych można odłożyć do lamusa.

Jedynym właściwym sposobem naszego rozwoju jest przeżywanie życia
podejmowanie SPONTANICZNE wszystkich decyzji życiowych w oparciu o etykę, prawość , osobisty system wartości i poziom uczuć.

Naprawdę nie ma i nie było nigdy innej drogi rozwoju duchowego, owszem istnieje wiele informacji na ten temat pomagających zrozumieć wszystkie procesy , ale najpierw trzeba osiągnąć określony poziom wibracji osobistej żeby zrozumieć mechanikę zachodzących procesów na rożnych poziomach. On jest warunkiem i weryfikacją dostępu do tej wiedzy, reszta to oszustwa dla naiwnych.

Kiara.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:26

Majestic pisze:
3 stycznia 2015 o 09:48

Kiara Wedy mówią to samo dlatego stworzyli bioroboty , zapewne chcieli się na poczatku sami w nich reinkarnowac ale nie wyszło do końca , dlatego zaczęli destrukcje i zniszczenie siać w Naszej rzeczywistosci próby genetyczne zaś nie do końca udane bo to jest niemożliwe .

Coś tu jest nie tak. pisze:
3 stycznia 2015 o 02:37

@Kiara
„Proponowała bym uważne obejrzenie filmu „Więzień labiryntu” , ten film dużo wyjaśnia, jak dla mnie Steward może być jego głównym aktorem. Tam też kończy się jeden projekt, jego uczestnicy myślą ze są wolni ,a tak naprawdę przerzucani są do kolejnego w którym muszą odegrać nieświadomi faktu kolejną rolę w innych warunkach ( rzec można normalnego życia) ale z góry wgraną w ich świadomość poza ich wiedzą.” – Kiara

Świetny przykład zapodałaś. :)

„Propagowanie rozwoju mózgu przez ćwiczenia, warsztaty i przeróżne techniki nie ma nic wspólnego z rozwojem duchowym, to jest tylko ekwilibrystyka mentalnych możliwości i ćwiczenie pamięci.

Na szczęście czas naszego zagrożenia bezpowrotnie minął, te wszystkie obiecywane nam cuda na kiju przez różnych nauczycieli duchowych można odłożyć do lamusa.

Jedynym właściwym sposobem naszego rozwoju jest przeżywanie życia
podejmowanie SPONTANICZNE wszystkich decyzji życiowych w oparciu o etykę, prawość , osobisty system wartości i poziom uczuć.

Naprawdę nie ma i nie było nigdy innej drogi rozwoju duchowego, owszem istnieje wiele informacji na ten temat pomagających zrozumieć wszystkie procesy , ale najpierw trzeba osiągnąć określony poziom wibracji osobistej żeby zrozumieć mechanikę zachodzących procesów na rożnych poziomach. On jest warunkiem i weryfikacją dostępu do tej wiedzy, reszta to oszustwa dla naiwnych.” – Kiara

I tu polecam Neila Hague, przyjaciela Davida Icke. Pięknie on to ujmuje w swoich malowidałach. Super gościu Icke’i też ;) http://www.neilhague.com/photogallery.php

Więc nie chcę być kojarzony jako „atakujący komentator” Stewarta Swerdlowa. Bo tu nie o to chodzi. Raczej ostrzegającym ludzi z mniejszą wiedzą, łatwych do manipulacji. Tak jak Barbara G. Wolski miła, sympatyczna kobieta jak sami na YouTube widzieliście ale fanatycznie owładnięta w jego macki. Ona już go się nie wyprze, będzie go bronić jego własnymi technikami. Droga do poznania prawdy nie jest prosta jak autobana. Czasem są zakręty, a czasami droga się urywa i trzeba iść na przełaj w niebezpieczne tematy. Uważajcie na te „czary mary”. On jest potężnym metafizykiem czarnym magiem wyprzedza wasze ruchy myślowe, nie znając tematu jesteście łatwymi zdobyczami – duszyczkami. On ciągle straszy i mówi, że jedynym wyjściem są jego techniki i nie ma lepszych, czy to nie haczyk? Myślcie samodzielnie. Odróbcie lekcje.
Życzę jemu powrotu i wydostania się z programu, bo nadal w nim jest i się gubi.
Może to nastąpi jak już jego kontroler straci władzę nad nim.
Nigdy nie potwierdził, że się deprogramował i uwolnił z kontroli umysłu, ciągle jest w trakcie. Więc poczekajcie :)
Energia słońca budzi nas dlatego zakrywają niebo globalnym foliakiem z chemtrails.
Kiszą nas w tych oparach i smacznie zajadamy GMO i popijamy wodą z fluorku. A mózg robi się jak galareta. A nam i Ziemi fotosynteza potrzebna jest, to daje nam energię i siłę. Ci co stoją w cieniu nie lubią promieni, bo ich obnaża. NW-O-NZ – Co kryje się w ich cieniu ? WHO zabija ludzi szczepionkami taka tam Światowa Organizacja Zdrowia. Sądy to nasze obozy koncentracyjne. Musimy płacić za życie, czy to nie jest chore? Chcecie wolności i sprawiedliwości od Rządu? On wam da wolność od wolności. Oddajecie mu ster, to on pokieruje. Proste „dałeś mi ludu władzę nad sobą, więc zamknij mordę, ja tu rządzę”.
Nie może dojść do wojny Polaków z Rosjanami to bratobójcza byłaby wojna.
A tak podsycają ją ahh.. Nie bądźcie naiwnii, wroga to my mamy w rządzie, nawet nasz prezydent ma pochodzenie ukraińskie Synukowicz (B.Komorowski), NATO to wojsko NWO. Oni się zbroją ale przeciwko swoim obywatelom. Nie chcą oddać władzy.
Polsko powstań z kolan, raso ludzko powstań z kolan. Czas skończyć tą brudną, nieczystą grę z nami. Serce wam podpowie jak odróżnic dobro od zła. To będzie banalnie proste jak pierwsze oddanie moczy,, będzie sssiiii i ulga hahaha ;)

Kiara dzięki za Twój post, Twoja wypowiedź była jak balsam dla duszy. Czuć było w tym szczerość i chęć uświadomienia ludzi i pociągnięcia do myślenia samodzielnie. Serce nie kłamie one zawsze podpowiada dobrze. :)
Pozdrawiam ;)

Do NTV: Robicie kawał dobrej roboty ale macie bałagan.. To idzie na waszą niekorzyść. Tracicie zaufanie. A lubię was. :)

Tym co są zainteresowani tematem polecam przejść tu i odrobić lekcje :)
Niektórzy boją się tego tematu, bo wiele ludzi ginie przez to, nawet w trakcie przemówień.
Czemu się nie wspomina o zamorodowaniu Phila Shneidera i jego przyjaciół związanych z nimi i z jego wiedzą. Był bliski ukończenia swojej książki, niestety nie doszło do tego, wszystko zabrali z jego domu.
Jednym z największych zagrożeń na świecie jest ezoretyka i duchowość „New Age” a także „Ruch Prawdy”, które w 90% są zinfiltrowane przez tajnych agentów z programów kontroli umysłu.

Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych
w Środowisku UFO

http://davidicke.pl/forum/demaskowanie- ... ml#p188163

Karla Turner „Wzięci”
http://www.jeffpolachek.com/karlaturner ... _final.pdf

Sztuka Wojny Hiperwymiarowej
http://davidicke.pl/forum/sztuka-wojny- ... 13247.html

Więcej znajdziecie na:
David Icke [PL]
http://davidicke.pl/
Milab – Uprowadzenia
http://davidicke.pl/forum/milab-uprowadzenia-f78.html



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 18 sty 2015, 20:37

Jednym z największych zagrożeń na świecie jest ezoretyka i duchowość „New Age” a także „Ruch Prawdy”, które w 90% są zinfiltrowane przez tajnych agentów z programów kontroli umysłu.

Coś tu jest nie tak.

Zgadzam się z jego twierdzeniem, haczykiem na budząca się świadomość było stworzenie ruchów udających ja, by przejąć ludzi i zmanipulować ich fałszywymi naukami przez fałszywych nauczycieli duchowości.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 21 sty 2015, 12:44

Seminarium Swerdlowa budzi wiele kontrowersji ... oferuje on umiejętność nauki od programowania świadomości przejętej przez techniki i technologie systemu....
jakim cudem on może nauczać tego innych skoro sam siebie nie potrafi od programować..... ????? :o :lol:

ciutkę info w temacie.

Vigilant Citizen - Odkryj ukryty symbolizm w popkulturze

Szukaj na stronie

Dom
Przeczytaj najpierw
Zalecana Czytanie
E-mail Zarejestruj
Napisz artykuł dotyczący VC
O VC
Pobierz VC Książka
Kontakt VC

Aktualności
Biznes Muzyczny
Filmy i telewizja
Czujne Raporty
Witryny Sinister
Fotki Miesiąca
Wiedza ukryta
VC Społeczność





Geneza i Techniki Monarch Mind Control
12 grudnia 2012 | Kategoria: Ukryte Wiedza | 348 Comments komentarze

Monarch Programowanie jest metoda kontroli umysłu stosowanych przez liczne organizacje do celów ukrytych. Jest to kontynuacja projektu MK-ULTRA, programu kontroli umysłu opracowany przez CIA i przetestowane na wojsko i cywilów. Metody są zaskakująco sadystyczne (cała jego celem jest uraz ofiary) oraz oczekiwane wyniki są przerażające: stworzenie niewolnika umysłu sterowany, który może zostać uruchomiony w każdej chwili wykonać żadnych czynności wymaganych przez procedurę obsługi. Podczas gdy media ignoruje ten problem, ponad 2 miliony Amerykanów już przez okropności tego programu. Ten artykuł wygląda na początki programowania Monarch i niektóre z jego metod i symboliki.

leadmonarch

UWAGA: Ten artykuł zawiera niepokojące elementy i może wywołać ocalałych Monarch.

Programowanie Monarch jest techniką kontroli umysłu zawierająca elementy Satanic Ritual Abuse (SRA) i Multiple Personality Disorder (MPD). Wykorzystuje połączenie psychologii, neurobiologii i okultystycznych rytuałów tworzenia ciągu niewolników alter persona, która może zostać uruchomiona i zaprogramowany przez koparki. Monarch niewolnicy są używane przez wielu organizacji związanych z światowej elity w takich dziedzinach jak: wojsko, niewolnictwa i przemysłu rozrywkowego. Ten artykuł będzie spojrzeć na początki programowania Monarch, jego techniki i jej symboliki.
Początki

W całej swojej historii, kilka kont zostały zarejestrowane opisujące rytuały i praktyki przypominające kontroli umysłu. Jednym z pierwszych pism stanowiących odniesienie do korzystania z okultyzmem manipulowania umysł znajduje się w egipskiej Księgi Umarłych. Jest to kompilacja rytuałów, w dużym stopniu badane przez współczesnych tajnych stowarzyszeń, które opisuje metody tortur i zastraszania (do tworzenia uraz), korzystanie z eliksirów (narkotyków) oraz odlewania zaklęć (Hipnoza), co ostatecznie prowadzi do całkowitego zniewolenia zainicjować. Inne wydarzenia przypisane do czarnej magii, czarów i demon posiadania (gdzie ofiara jest animowany przez siły zewnętrzne) są również przodkowie programowania Monarch.

Ważne jest jednak, w 20 wieku, że kontrola umysłu stała nauki we współczesnym tego słowa znaczeniu, w którym tysiące osób systematycznie obserwowane, udokumentowane i eksperymentował dalej.

Jednym z pierwszych metodycznych badań nad kontrolą umysłu uraz oparte zostały przeprowadzone przez Josefa Mengele, lekarza pracującego w hitlerowskich obozach koncentracyjnych. Początkowo zyskał rozgłos jako jeden z lekarzy SS, który nadzorował wybór przybywających więźniów, określania, kto miał być zabity, a który miał zostać zmuszony robotnik. Niemniej jednak, jest on znany głównie do wykonywania makabryczne eksperymenty na ludziach na więźniów, w tym dzieci, dla których Mengele zwanych "Angel of Death".
Josef Mengele-1935 - e1300215793662

Joseph Mengele, 1935

Mengele jest słynny ze swoich nędznych ludzkich doświadczeń na więźniach obozów koncentracyjnych, zwłaszcza na bliźniaków. Część jego pracy, że rzadko wspomina jednak jego badania nad kontrolą umysłu. Wiele z jego badań w tej dziedzinie został skonfiskowany przez aliantów i jest nadal klasyfikowany do dziś.

"DR. ZIELONY (dr Joseph Mengele): Najważniejszą programistą, być może jeden dać mu tytuł ojca Monarch był Joseph Mengele programowania, ex-Obóz koncentracyjny lekarza. Tysiące Monarch mindcontrolled niewolników w Stanach Zjednoczonych miał "Dr. Zielony "jako główny programista." [1. Fritz Springmeier, Illuminati Formula utworzyć Mind Control Niewolnika]

"Dr. Joseph Mengele z Auschwitz był rozgłos Zasada deweloper projektu Monarch oparte traumy i MK Ultra programy kontroli umysłu CIA. Mengele i około 5 000 innych wysokich rangą nazistów byli potajemnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej w następstwie II wojny światowej w operacji wyznaczony spinacza. Naziści kontynuował swoją pracę w rozwój kontroli umysłu i technologii rakietowej w tajnych podziemnych baz wojskowych. Jedyne, co nam powiedziano o pracy technika rakietowa była byłych hitlerowskich gwiazd z gwiazd jak Warner Von Braun. The Killers, oprawcy i mutilators niewinnych ludzi trzymano dyskretnie z oczu, ale zajęty w podziemnych obiektów wojskowych USA która stopniowo stała się domem dla tysiącami porwanych amerykańskich dzieci porwał z ulicy (około miliona rocznie) i umieszczone żelaznych klatkach kreskowych w sterach od podłogi do sufitu w ramach "treningu". Dzieci te będą wykorzystywane do udoskonali i technologii kontroli umysłu doskonałego Mengele. Niektóre wybrane dzieci (przynajmniej ci, którzy przeżyli "Szkolenia") stanie się w przyszłości umysł kontrolowany niewolnicy, którzy mogą być używane do tysięcy różnych zadań, począwszy wszędzie od seksualnego niewolnictwa do zabójstwa. Znaczna część z tych dzieci, które zostały uznane za zbyteczne, zostały celowo ubite przed (i przez) innych dzieci w celu traumatize wybrany stażystę do całkowitej zgodności i przedłożenia ". [2. Ken Adachi, Mind Control Ultimate Terror]

Badania Mengele służył jako podstawa do tajnej, nielegalnej CIA programu badawczego o nazwie ludzkiego MK-ULTRA.
MK-ULTRA
MKULTRY-lsd-doc

Declassified Dokument MK-Ultra

MK-ULTRA Projekt trwał od początku 1950 roku do co najmniej końca 1960, przy użyciu obywateli amerykańskich i kanadyjskich, jak jego badanych. Opublikowane dane wskazują, że MK-ULTRA projektu wykorzystano wiele metod manipulowania indywidualnych stanów psychicznych i zmiany funkcji mózgu, w tym kryptoreklamy podawania leków i innych substancji chemicznych, deprywacji sensorycznej, izolacji i werbalnej i fizycznej przemocy.

Do najbardziej nagłośnionych eksperymenty prowadzone przez MK-ULTRA obejmowało podawanie LSD na nieświadomych ludziach, w tym pracowników CIA, wojskowych, lekarzy, innych pracowników rządowych, prostytutki, chorych psychicznie i członków społeczeństwa, w celu zbadania ich reakcje.

Jednak zakres MK-ULTRA jednak nie zatrzyma. Eksperymenty z elektrowstrząsów, tortury przemocy fizycznej i psychicznej i nadużywania zostały wykorzystane w sposób systematyczny materii na wiele tematów, w tym dzieci.
Odtajnione zdjęcie Młodej Temat MK-ULTRA, 1961.

Odtajnione zdjęcie młodej MK-ULTRA temat, 1961.

Choć przyznał cele projektów było opracowanie metody tortur i przesłuchań do wykorzystania na wrogów kraju, niektórzy historycy twierdzili, że projekt miał na celu stworzenie "Przeżyliśmy Kandydaci", zaprogramowane do wykonywania różnych czynności, takich jak zabójstwa i innych misjach tajnych.

MK-ULTRA zostało ujawnione przez różne komisje w 1970 roku, w tym Komisji Rockefellera 1975. Chociaż uważa się, że takie eksperymenty CIA zatrzymany po tych komisjach, niektóre gwizdek wirnikowe przybyli dalej stwierdzające, że projekt po prostu poszedł do "podziemia "i Monarch Programowanie stało sklasyfikowane następca MK-ULTRA.

Najbardziej obciążające rachunek dotychczas dokonanych przez urzędnika państwowego, co do możliwości istnienia projektu MONARCH ekstrahowano Antona Chaitkin, pisarza do publikacji Nowy Federalistycznego. Gdy były dyrektor CIA William Colby został zapytany wprost, "Co z monarchą?", Odpowiedział ze złością i niejednoznacznie "Zatrzymaliśmy się, że w okresie od końca 1960 i początku 1970 roku." [3. Anton Chaitkin, "Świadkowie Franklin wplątać FBI i amerykańskich elit tortury i morderstwo dzieci", Nowy Federalist]
Monarch Programowanie

Mimo, że nigdy nie było żadnego oficjalnego dopuszczenie istnienia programowania Monarch, wybitni naukowcy udokumentowali systematycznego korzystania z traumą na tematy dla celów kontroli umysłu. Niektórzy przeżyli, z pomocą wyspecjalizowanych terapeutów, byli w stanie "deprogram", aby następnie przejść się na zapis i ujawnia przerażające szczegóły swoich nieszczęść.

Monarch niewolnicy są wykorzystywane głównie przez organizacje do przeprowadzania operacji za pomocą patsies przeszkoleni do wykonywania określonych zadań, które nie kwestionują rozkazów, którzy nie pamiętają ich działania, a jeśli odkrył, który automatycznie popełnić samobójstwo. Są idealnymi kozłami ofiarnymi głośnych zabójstw (patrz Sirhan Sirhan), idealnymi kandydatami do prostytucji, niewolnictwa i prywatnych produkcjach filmowych. Są to także doskonałe wykonawcy lalek dla przemysłu rozrywkowego.

"Co mogę powiedzieć, to teraz uwierzyć, że programowanie rytuał nadużyciom jest powszechna, jest systematyczny, jest bardzo dobrze zorganizowane z bardzo ezoterycznej informacji, które są publikowane nie-gdzie, nie była w każdej książki lub talk show, że znaleźliśmy to wszystko wokół tego kraju i co najmniej jednego obcego kraju.

Ludzie mówią: "Jaki jest cel tego?" Mój najlepszy przypuszczenie, że celem jest to, że chcą oni armię manczuriańskich kandydatów, dziesiątki tysięcy robotów psychicznymi, którzy zrobią prostytucji, czy filmów, przemycają narkotyki, angażują się w międzynarodowe przemytu broni, różnego rodzaju bardzo lukratywne rzeczy i zrobić swoje rozkazy i ostatecznie megalomani na górze wierzą oni stworzyć Satanic Order, który będzie rządzić światem ". [4. D. Corydon Hammond, doktorat]

Programiści Monarch powodować silny uraz przedmiotów poprzez zastosowanie elektrowstrząsami, tortur, nadużyć i umysłu gry, by zmusić je oddzielić od rzeczywistości - naturalną reakcję w niektórych ludzi, kiedy to w obliczu nieznośnego bólu. Zdolność podmiotu do dysocjacji jest podstawowym wymogiem i jest, jak widać, najłatwiej znaleźć w dzieci, które pochodzą z rodzin z wielu pokoleń nadużyć. Dysocjacji psychiczne pozwala na teleskopowe stworzyć murem-off w psychice minimotyw podmiotu, które następnie mogą być zaprogramowane i wywoływane do woli.

"Trauma oparte programowania kontroli umysłu może być zdefiniowana jako systematyczny tortur, który blokuje zdolność ofiary do świadomego przetwarzania (poprzez bólu, przerażenia, narkotyki, iluzji, deprywacji sensorycznej, sensoryczna, stymulacja nadmiernego pobudzenia, niedotlenienie, zimno, ciepło, przędzenia mózgu i często, bliskiej śmierci), a następnie zatrudnia sugestie i / lub klasyczne i warunkowanie instrumentalne (zgodnie z ugruntowanym zachowania zasad modyfikacji) wszczepić myśli, dyrektywy, i poglądy w podświadomości, często w nowo utworzonej trauma- indukowane oddzielone tożsamości, które zmuszają ofiarę zrobić, czuć, myśleć, albo postrzegają rzeczy dla celów programisty. Celem jest dla ofiary do naśladowania wskazówki bez świadomości, w tym wykonywania czynności w wyraźnym naruszeniem zasad moralnych ofiary, duchowych przekonań i woli.

Instalacja programów kontroli umysłu polega na zdolności do oddzielenia ofiary, która pozwala na tworzenie nowych osobowości murem-off do "trzymaj" i programowania "ukryj". Już dysocjacyjne dzieci są głównym "kandydatów" do programowania ". [5. Ellen P. Lacter dr związku między programowaniem kontroli umysłu i Ritual Abuse]

Kontrola umysłu Monarch jest potajemnie stosowane przez różne grupy i organizacje do różnych celów. Według Fritza Springmeier, grupy te są znane jako "Sieć" i stanowią podstawę Nowego Porządku Świata.
Geneza nazwy

Monarch kontrola umysłu pochodzi od motyla Monarch - owada, który zaczyna swoje życie jako robaka (reprezentującego potencjał niezabudowane), a po okresie cocooning (programowanie) odradza się jako pięknych motyli monarchy (niewolników). Niektóre cechy charakterystyczne dla motyla Monarch mają również zastosowanie do kontroli umysłu.

"Jednym z głównych powodów, dla których programowanie kontroli umysłu Monarch nazwano programowania Monarch było powodu motyla Monarch. Monarch Butterfly dowiaduje gdzie został urodzony (korzenie) i przechodzi tę wiedzę poprzez genetykę do jego potomstwa (z pokolenia na pokolenie). Był to jeden z najważniejszych zwierząt wyrzucenia naukowców się, że wiedza może być przekazywana genetycznie. Program oparty jest na Monarch Illuminati i celów hitlerowskich do stworzenia rasy panów w części przez genetyki. Jeśli wiedza może być przekazywana genetycznie (co to jest), to ważne, że rodzice się okazało się, że może przejść poprawną wiedzę na tych ofiar wybranych do kontroli umysłu Monarch jest. "[6. Ibid.]

"Kiedy człowiek jest w trakcie trauma wywołana przez elektrowstrząsów, uczucie pustki w głowie świadczy; jakby ktoś pływające lub trzepotanie jak motyl. Istnieje również symbolicznym dotyczące przekształcenia lub metamorfozy tego pięknego owada: od gąsienica do kokonu (spoczynku, bezczynności), do motyla (nowa tworzenia), który powróci do punktu wyjścia. Taki jest wzór, który sprawia, że ​​migrujące gatunki unikalne tego. "[7. Ron Patton, Project Monarch]

Metoda

Ofiara / ocalałym nazywa się "niewolnikiem" przez programista / przewodnika, który z kolei jest postrzegany jako "master" lub "boga". Około 75% stanowią kobiety, ponieważ mają większą tolerancję na ból i na ogół łatwiej dysocjacji niż mężczyzn. Monarch koparki poszukiwania segmentację psychiki swojego pacjenta w różnych, odrębnych alter osobistości korzystających uraz powoduje rozkojarzenie.

Poniżej znajduje się częściowa lista tych form tortur:

1. nadużycia i tortury

2. Zamknięcie w skrzynkach, klatkach, trumien, itp, lub pochówku (często z otworem lub rury powietrza na tlen)

3. Powściągliwość z liny, łańcuchy, kajdanki itp

4. Prawie utonięcia

5. Ekstremalne ciepło i zimno, w tym zanurzeniu w wodzie z lodem i palących się chemikaliów

6. skórowania (tylko górne warstwy skóry zostają usunięte ofiar przeznaczonych do przetrwania)

7. Spinning

8. Oślepiające światło

9. Porażenie prądem

10. Wymuszone spożycie płynów ustrojowych i ofensywnych materii, takich jak krew, mocz, kał, ciała, itp

11. w bolesnych pozycjach Hung lub do góry nogami

12. Głód i pragnienie

Pozbawienie 13. Sen

14 Kompresja i urządzeń z wagami

15. deprywacji sensorycznej

16. Leki do tworzenia iluzji, dezorientację i amnezję, często podawany w zastrzyku lub dożylnie

17. Spożycie lub dożylne toksycznych substancji chemicznych do tworzenia bólu lub choroby, łącznie z chemioterapią

18. Kończyny wyciągnął lub przemieszczone

19. Zastosowanie węży, pająków, robaków, szczurów i innych zwierząt, aby wywołać strach i obrzydzenie

20. Prawie śmierć doświadczenia, powszechnie uduszenie przez zadławienie lub utonięcia, z natychmiastowym reanimacji

22. Zmuszony do wykonywania lub nadużycie świadkiem, tortury i ofiary z ludzi i zwierząt, zwykle z nożami

23. Wymuszone udział w niewoli

24. Nadużycie w ciążę; Płód jest wtedy przerwana do użytku rytualnego, czy dziecko jest prawdopodobnie przeznaczony na ofiarę lub zniewolenia

25. Duchowe nadużycie spowodować ofiarą czuć posiadał, prześladowani, a kontrolowana wewnętrznie przez duchy i demony

26. Profanacja judeo-chrześcijańskich wierzeń i form kultu; oddanie się do Szatana lub innych bóstw

27. nadużycie i iluzja przekonać ofiary, że Bóg jest zły, jak przekonać dziecko, że Bóg ją nadużywane

28. Operacja torturować, eksperyment, lub spowodować postrzeganie bomb fizycznych czy duchowych lub implantów

29. Szkody i zagrożenia szkodą dla rodziny, przyjaciół, bliskich, zwierzęta i inne ofiary, aby wymusić przestrzeganie

30. Korzystanie z iluzji i rzeczywistości wirtualnej mylić i stworzyć ujawnienie bez wiarygodnego [8. Ellen P. Lacter dr Rodzaje tortur, jakim poddawano w Ritual Abuse i Trauma-Based Mind Control]

"Podstawą sukcesu programowania Monarch kontroli umysłu jest to, że różne osobowości lub części osobowości nazywa się zmienia mogą być tworzone, którzy nie znają się nawzajem, ale kto może wziąć ciało w różnych czasach. Ściany amnezję, które zostały zbudowane przez urazy, tworzą tarczę ochronną tajemnicy, który chroni sprawców z przed zdemaskowaniem i zapobiega przednie osobistości, którzy posiadają ciało dużo czasu, aby wiedzieć, jak ich system ołtarze jest używany. Tarcza tajemnicy pozwala członkowie sekty, aby żyć i pracować wokół innych ludzi i pozostają całkowicie niezauważony. Przednie zmienia może być wspaniałych chrześcijan, a głębsze zmienia może być najgorszy rodzaj Satanic potwora-a można sobie wyobrazić dr Jekyll / Mr. Efekt Hyde. Wiele jest zagrożona w utrzymaniu w tajemnicy agencji wywiadowczej lub okultystycznej grupy, która jest kontrolującego niewolnika. Wskaźnik sukcesu w tego typu programów jest wysoki, ale kiedy to się nie powiedzie, awarie są usuwane przez śmierć. Każdy uraz i tortury służy celowi. Wiele eksperymentów i badań poszedł do dowiedzieć się, co można i nie można zrobić. Wykresy zostały wykonane pokazujący ile tortury podane masy ciała w danym wieku może obsłużyć bez śmierci. "[9. Springmeier, op. cit.]

"Ze względu na ciężką traumą wywołaną przez ECT, nadużyć i innych metod, umysł dzieli się na alternatywnych osobowości z rdzenia. Dawniej zwany Multiple Personality Disorder, jest obecnie uznawany za dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i jest podstawą do programowania monarchy. Dalsze uwarunkowania psychiki jest wzmocniony poprzez hipnozę, podwójne wiązania przymusu, przyjemność-ból odwrócenia, żywności, wody, snu i deprywacji sensorycznej, wraz z różnymi lekami, które zmieniają pewne funkcje mózgu ". [10. Patton, op. cit.]

Dysocjacja jest uzyskane poprzez traumatyczne przedmiot, za pomocą systematycznego nadużywania i przerażające okultystyczne rytuały użyciem. Po rozłam w osobowości podstawowej nastąpi, "świat wewnętrzny" może być utworzony i zmienić persony można zaprogramować za pomocą narzędzi, takich jak muzyka, filmy (szczególnie produkcje Disneya) i bajek. Te pomoce wizualne i dźwiękowe wzmocnienia procesu programowania za pomocą obrazów, symboli, znaczeń i pojęć. Utworzony zmienia mogą być dostępne za pomocą słów lub symboli wyzwalające zaprogramowane w psychice pacjenta przez przewodnika. Niektóre z najbardziej popularnych obrazów widzianych przez niewolników wewnętrznych kontroli umysłu są drzewa, kabalistyczny Drzewo życia, pętli nieskończoności, starożytnych symboli i liter, pajęczyn, luster, szkła rozbicia, maski, zamki, labirynty, demonów, motyle, godzina okulary, zegary i roboty. Symbole te są zwykle umieszczone w popularnych filmów i wideo kultury z dwóch powodów: aby znieczulać większość populacji, używając Subliminals i programowanie neurolingwistyczne i świadomie utworzyć różne wyzwalacze i klucze do programowania bazy wysoko wrażliwych dzieci monarchy. [11. Ibid.] Niektóre z filmów wykorzystywanych w programowaniu Monarch m.in. The Wizard of Oz, Alicja w Krainie Czarów, Pinokio i śpiącą królewnę.
Film Czarnoksiężnik z krainy Oz żart używany przez Monarch Obsługi zrobić programowania swoich niewolników. Symbole i znaczeń w filmie SIE wyzwala w umyśle niewolnika umożliwiające łatwy Dostęp zrobić umysłu niewolnika przez Przewodnika. W popularnej kulturze, zawoalowanych odniesienia zrobić programowania Monarch Często wykorzystują Analogie zrobić Czarnoksiężnik z krainy Oz í Alicji w krainie Czarów.

Film Czarnoksiężnik z krainy Oz jest używany przez Monarch obsługi do programowania swoich niewolników. Symbole i znaczeń w filmie się wyzwala w umyśle niewolnika umożliwiające łatwy dostęp do umysłu niewolnika przez przewodnika. W kulturze popularnej, zawoalowanych odniesienia do programowania Monarch często wykorzystują analogie do The Wizard of Oz i Alicji w Krainie Czarów.

W każdym przypadku, niewolnikiem jest podany konkretny interpretacji fabuły filmu w celu poprawy programowania. Na przykład, niewolnikiem oglądania The Wizard of Oz uczy, że "gdzieś ponad tęczą" jest "szczęśliwy miejsce" dysocjacyjne niewolnicy uraz musi udać się do w celu uniknięcia bólu nie do zniesienia na nich doznaje. Korzystanie ten film, programiści zachęcają niewolników, aby przejść "po drugiej stronie tęczy" i odciąć, skutecznie oddzielając ich umysły z ich ciał.

"Jak już wcześniej wspomniano, hipnotyzer znajdzie dzieci łatwiejsze zahipnotyzować jeśli wiedzą, jak to zrobić z małymi dziećmi. Jedną z metod, która jest skuteczna jest powiedzieć do małych dzieci, "Wyobraź sobie, oglądając ulubiony program telewizyjny." To dlatego filmy Disneya i inne pokazy są tak ważne dla programistów. Są doskonałe narzędzie, aby uzyskać hipnotyczne umysł dziecka do dysocjacji w dobrym kierunku. Programiści zostały z wykorzystaniem filmów od prawie dnia, aby pomóc dzieciom uczyć się hipnotyczne skryptów. Dla dzieci muszą być częścią procesu hipnotycznego. Jeśli hipnotyzer pozwala dziecku zrobić własną obrazów, hipnotycznej sugestii będzie silniejsza. Zamiast opowiadać dziecku kolor psa, programista może poprosić dziecko. To jest, gdy książki i filmy pokazywane dziecko pomóc w kierowanie jej umysł w dobrym kierunku. Jeśli hipnotyzer mówi do dziecka, musi zachować szczególną ostrożność, aby nie zmienić ton jego głosu i mieć łagodne przejścia. Większość folii Disneya są stosowane dla celów programowania. Niektóre z nich są specjalnie zaprojektowane do kontroli umysłu. "[12. Springmeier, op. cit.]

Poziomy Monarch Programowanie

Poziomy Monarch Programowanie identyfikacji "funkcje" niewolnika i są nazwane po Elektroencefalografia (EEG) fal mózgowych z nimi związanych.
Rodzaje fal mózgowych w EEG

Rodzaje fal mózgowych w EEG

Uważany za "ogólne" lub zwykłym programowaniu, ALPHA jest w osobowości kontroli bazy. Charakteryzuje się bardzo wyraźnego zatrzymywania pamięci, a także znacznie zwiększoną wytrzymałość fizyczną i ostrości widzenia. Programowanie odbywa się za pośrednictwem Alpha świadomie podział osobowości ofiar, które w istocie powoduje lewy-prawy mózg podział mózgu, pozwalając na zaprogramowany zjednoczenia lewicy i prawicy poprzez stymulację szlaku neuron.

BETA jest dalej "seksualnych" programowania (niewolników). To programowanie eliminuje wszystkie wyuczone przekonania moralne i stymuluje prymitywny instynkt, pozbawiony zahamowań. "Kot" zmienia może wyjść na tym poziomie. Znany jako programowania Kitten, że jest to najbardziej widoczne rodzaj programowania, jak niektórzy sławnych kobiet, modelki, aktorki i piosenkarki zostały poddane tego rodzaju programów. W kulturze popularnej, odzież z nadrukami kotów często oznaczają programowanie Kitten.

DELTA jest znany jako "zabójcy" programowania i został pierwotnie opracowany do szkolenia agentów specjalnych i żołnierzy elitarnych (czyli Delta Force, First Battalion, Mossad ziemi, etc.) w tajnych operacjach. Optymalna moc nadnerczy i kontrolowana agresja jest oczywiste. Przedmioty są pozbawione strachu i bardzo systematyczna w wykonywaniu ich zadania. Autodestrukcji lub instrukcje samobójcze są przekładane w na tym poziomie.

THETA -. Uważany do "psychicznego" programowania Bloodliners (tych pochodzących z wielopokoleniowych rodzin satanistycznych) wyraźnie preferowała wykazują większą skłonność do posiadania zdolności telepatyczne, niż nad nie bloodliners. Ze względu na swoje oczywistych ograniczeń, jednak różne formy elektronicznych systemów kontroli umysłu zostały opracowane i wprowadzone, czyli człowieka urządzeń telemetrycznych (bio-medyczne implanty mózgowe), lasery reżyserii-energetyczne pomocą mikrofal i / lub Electromagnetics. Istnieją doniesienia, są one stosowane w połączeniu z wysoko rozwiniętych komputerów i wyrafinowane systemy nawigacji satelitarnej. [13. Patton, op. cit.]
Na zakończenie

Trudno jest pozostać celem opisując okropności znoszone przez Monarch niewolników. Skrajna przemoc, nadużycia, tortury psychiczne i sadystyczne gry zadane ofiar przez "wybitnych naukowców" i urzędników wysokiego szczebla udowodnić istnienie prawdziwego "ciemnej strony" w władzy. Pomimo objawienia, dokumentów i informatorów dmuchaw, zdecydowana większość ludności ignoruje, odwołuje lub unika problemu całkowicie. Ponad dwa miliony Amerykanów zostało zaprogramowane przez uraz kontroli umysłu od 1947 roku i CIA przyznał publicznie swoje projekty kontroli umysłu w 1970 roku Filmy takie jak Kandydat są bezpośrednio skierowane do podmiotu, nawet przedstawiających rzeczywiste technik, takich jak elektrowstrząsy, wykorzystanie słów spustowych i realizacji mikroprocesorowej. Kilka osób publicznych, które widzimy na ekranach telewizyjnych i filmowych są niewolnikami kontroli umysłu. Znane osoby takie jak Cukierki Jones , Celia Imrie i Sirhana Sirhana poszły na rekord i ujawnia swoje doświadczenia kontroli umysłu ... i jeszcze ogólne wierzytelności publicznych, że "nie może istnieć".

Badania i środki zainwestowane w projekt Monarch nie stosują się jednak tylko do niewolników kontroli umysłu. Wiele technik programowania perfekcji w tych doświadczeniach są stosowane na masową skalę w środkach masowego przekazu. Mainstream wiadomości, filmy, teledyski, reklamy i programy telewizyjne są stworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanych danych na temat zachowań człowieka coraz skompilowane. Wiele z tego pochodzi z programowania Monarch.


http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 21 sty 2015, 12:46

Seminarium Swerdlowa budzi wiele kontrowersji ... oferuje on umiejętność nauki od programowania świadomości przejętej przez techniki i technologie systemu....
jakim cudem on może nauczać tego innych skoro sam siebie nie potrafi od programować..... ????? :o :lol:

ciutkę info w temacie.

Vigilant Citizen - Odkryj ukryty symbolizm w popkulturze

Szukaj na stronie

Dom
Przeczytaj najpierw
Zalecana Czytanie
E-mail Zarejestruj
Napisz artykuł dotyczący VC
O VC
Pobierz VC Książka
Kontakt VC

Aktualności
Biznes Muzyczny
Filmy i telewizja
Czujne Raporty
Witryny Sinister
Fotki Miesiąca
Wiedza ukryta
VC Społeczność





Geneza i Techniki Monarch Mind Control
12 grudnia 2012 | Kategoria: Ukryte Wiedza | 348 Comments komentarze

Monarch Programowanie jest metoda kontroli umysłu stosowanych przez liczne organizacje do celów ukrytych. Jest to kontynuacja projektu MK-ULTRA, programu kontroli umysłu opracowany przez CIA i przetestowane na wojsko i cywilów. Metody są zaskakująco sadystyczne (cała jego celem jest uraz ofiary) oraz oczekiwane wyniki są przerażające: stworzenie niewolnika umysłu sterowany, który może zostać uruchomiony w każdej chwili wykonać żadnych czynności wymaganych przez procedurę obsługi. Podczas gdy media ignoruje ten problem, ponad 2 miliony Amerykanów już przez okropności tego programu. Ten artykuł wygląda na początki programowania Monarch i niektóre z jego metod i symboliki.

leadmonarch

UWAGA: Ten artykuł zawiera niepokojące elementy i może wywołać ocalałych Monarch.

Programowanie Monarch jest techniką kontroli umysłu zawierająca elementy Satanic Ritual Abuse (SRA) i Multiple Personality Disorder (MPD). Wykorzystuje połączenie psychologii, neurobiologii i okultystycznych rytuałów tworzenia ciągu niewolników alter persona, która może zostać uruchomiona i zaprogramowany przez koparki. Monarch niewolnicy są używane przez wielu organizacji związanych z światowej elity w takich dziedzinach jak: wojsko, niewolnictwa i przemysłu rozrywkowego. Ten artykuł będzie spojrzeć na początki programowania Monarch, jego techniki i jej symboliki.
Początki

W całej swojej historii, kilka kont zostały zarejestrowane opisujące rytuały i praktyki przypominające kontroli umysłu. Jednym z pierwszych pism stanowiących odniesienie do korzystania z okultyzmem manipulowania umysł znajduje się w egipskiej Księgi Umarłych. Jest to kompilacja rytuałów, w dużym stopniu badane przez współczesnych tajnych stowarzyszeń, które opisuje metody tortur i zastraszania (do tworzenia uraz), korzystanie z eliksirów (narkotyków) oraz odlewania zaklęć (Hipnoza), co ostatecznie prowadzi do całkowitego zniewolenia zainicjować. Inne wydarzenia przypisane do czarnej magii, czarów i demon posiadania (gdzie ofiara jest animowany przez siły zewnętrzne) są również przodkowie programowania Monarch.

Ważne jest jednak, w 20 wieku, że kontrola umysłu stała nauki we współczesnym tego słowa znaczeniu, w którym tysiące osób systematycznie obserwowane, udokumentowane i eksperymentował dalej.

Jednym z pierwszych metodycznych badań nad kontrolą umysłu uraz oparte zostały przeprowadzone przez Josefa Mengele, lekarza pracującego w hitlerowskich obozach koncentracyjnych. Początkowo zyskał rozgłos jako jeden z lekarzy SS, który nadzorował wybór przybywających więźniów, określania, kto miał być zabity, a który miał zostać zmuszony robotnik. Niemniej jednak, jest on znany głównie do wykonywania makabryczne eksperymenty na ludziach na więźniów, w tym dzieci, dla których Mengele zwanych "Angel of Death".
Josef Mengele-1935 - e1300215793662

Joseph Mengele, 1935

Mengele jest słynny ze swoich nędznych ludzkich doświadczeń na więźniach obozów koncentracyjnych, zwłaszcza na bliźniaków. Część jego pracy, że rzadko wspomina jednak jego badania nad kontrolą umysłu. Wiele z jego badań w tej dziedzinie został skonfiskowany przez aliantów i jest nadal klasyfikowany do dziś.

"DR. ZIELONY (dr Joseph Mengele): Najważniejszą programistą, być może jeden dać mu tytuł ojca Monarch był Joseph Mengele programowania, ex-Obóz koncentracyjny lekarza. Tysiące Monarch mindcontrolled niewolników w Stanach Zjednoczonych miał "Dr. Zielony "jako główny programista." [1. Fritz Springmeier, Illuminati Formula utworzyć Mind Control Niewolnika]

"Dr. Joseph Mengele z Auschwitz był rozgłos Zasada deweloper projektu Monarch oparte traumy i MK Ultra programy kontroli umysłu CIA. Mengele i około 5 000 innych wysokich rangą nazistów byli potajemnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej w następstwie II wojny światowej w operacji wyznaczony spinacza. Naziści kontynuował swoją pracę w rozwój kontroli umysłu i technologii rakietowej w tajnych podziemnych baz wojskowych. Jedyne, co nam powiedziano o pracy technika rakietowa była byłych hitlerowskich gwiazd z gwiazd jak Warner Von Braun. The Killers, oprawcy i mutilators niewinnych ludzi trzymano dyskretnie z oczu, ale zajęty w podziemnych obiektów wojskowych USA która stopniowo stała się domem dla tysiącami porwanych amerykańskich dzieci porwał z ulicy (około miliona rocznie) i umieszczone żelaznych klatkach kreskowych w sterach od podłogi do sufitu w ramach "treningu". Dzieci te będą wykorzystywane do udoskonali i technologii kontroli umysłu doskonałego Mengele. Niektóre wybrane dzieci (przynajmniej ci, którzy przeżyli "Szkolenia") stanie się w przyszłości umysł kontrolowany niewolnicy, którzy mogą być używane do tysięcy różnych zadań, począwszy wszędzie od seksualnego niewolnictwa do zabójstwa. Znaczna część z tych dzieci, które zostały uznane za zbyteczne, zostały celowo ubite przed (i przez) innych dzieci w celu traumatize wybrany stażystę do całkowitej zgodności i przedłożenia ". [2. Ken Adachi, Mind Control Ultimate Terror]

Badania Mengele służył jako podstawa do tajnej, nielegalnej CIA programu badawczego o nazwie ludzkiego MK-ULTRA.
MK-ULTRA
MKULTRY-lsd-doc

Declassified Dokument MK-Ultra

MK-ULTRA Projekt trwał od początku 1950 roku do co najmniej końca 1960, przy użyciu obywateli amerykańskich i kanadyjskich, jak jego badanych. Opublikowane dane wskazują, że MK-ULTRA projektu wykorzystano wiele metod manipulowania indywidualnych stanów psychicznych i zmiany funkcji mózgu, w tym kryptoreklamy podawania leków i innych substancji chemicznych, deprywacji sensorycznej, izolacji i werbalnej i fizycznej przemocy.

Do najbardziej nagłośnionych eksperymenty prowadzone przez MK-ULTRA obejmowało podawanie LSD na nieświadomych ludziach, w tym pracowników CIA, wojskowych, lekarzy, innych pracowników rządowych, prostytutki, chorych psychicznie i członków społeczeństwa, w celu zbadania ich reakcje.

Jednak zakres MK-ULTRA jednak nie zatrzyma. Eksperymenty z elektrowstrząsów, tortury przemocy fizycznej i psychicznej i nadużywania zostały wykorzystane w sposób systematyczny materii na wiele tematów, w tym dzieci.
Odtajnione zdjęcie Młodej Temat MK-ULTRA, 1961.

Odtajnione zdjęcie młodej MK-ULTRA temat, 1961.

Choć przyznał cele projektów było opracowanie metody tortur i przesłuchań do wykorzystania na wrogów kraju, niektórzy historycy twierdzili, że projekt miał na celu stworzenie "Przeżyliśmy Kandydaci", zaprogramowane do wykonywania różnych czynności, takich jak zabójstwa i innych misjach tajnych.

MK-ULTRA zostało ujawnione przez różne komisje w 1970 roku, w tym Komisji Rockefellera 1975. Chociaż uważa się, że takie eksperymenty CIA zatrzymany po tych komisjach, niektóre gwizdek wirnikowe przybyli dalej stwierdzające, że projekt po prostu poszedł do "podziemia "i Monarch Programowanie stało sklasyfikowane następca MK-ULTRA.

Najbardziej obciążające rachunek dotychczas dokonanych przez urzędnika państwowego, co do możliwości istnienia projektu MONARCH ekstrahowano Antona Chaitkin, pisarza do publikacji Nowy Federalistycznego. Gdy były dyrektor CIA William Colby został zapytany wprost, "Co z monarchą?", Odpowiedział ze złością i niejednoznacznie "Zatrzymaliśmy się, że w okresie od końca 1960 i początku 1970 roku." [3. Anton Chaitkin, "Świadkowie Franklin wplątać FBI i amerykańskich elit tortury i morderstwo dzieci", Nowy Federalist]
Monarch Programowanie

Mimo, że nigdy nie było żadnego oficjalnego dopuszczenie istnienia programowania Monarch, wybitni naukowcy udokumentowali systematycznego korzystania z traumą na tematy dla celów kontroli umysłu. Niektórzy przeżyli, z pomocą wyspecjalizowanych terapeutów, byli w stanie "deprogram", aby następnie przejść się na zapis i ujawnia przerażające szczegóły swoich nieszczęść.

Monarch niewolnicy są wykorzystywane głównie przez organizacje do przeprowadzania operacji za pomocą patsies przeszkoleni do wykonywania określonych zadań, które nie kwestionują rozkazów, którzy nie pamiętają ich działania, a jeśli odkrył, który automatycznie popełnić samobójstwo. Są idealnymi kozłami ofiarnymi głośnych zabójstw (patrz Sirhan Sirhan), idealnymi kandydatami do prostytucji, niewolnictwa i prywatnych produkcjach filmowych. Są to także doskonałe wykonawcy lalek dla przemysłu rozrywkowego.

"Co mogę powiedzieć, to teraz uwierzyć, że programowanie rytuał nadużyciom jest powszechna, jest systematyczny, jest bardzo dobrze zorganizowane z bardzo ezoterycznej informacji, które są publikowane nie-gdzie, nie była w każdej książki lub talk show, że znaleźliśmy to wszystko wokół tego kraju i co najmniej jednego obcego kraju.

Ludzie mówią: "Jaki jest cel tego?" Mój najlepszy przypuszczenie, że celem jest to, że chcą oni armię manczuriańskich kandydatów, dziesiątki tysięcy robotów psychicznymi, którzy zrobią prostytucji, czy filmów, przemycają narkotyki, angażują się w międzynarodowe przemytu broni, różnego rodzaju bardzo lukratywne rzeczy i zrobić swoje rozkazy i ostatecznie megalomani na górze wierzą oni stworzyć Satanic Order, który będzie rządzić światem ". [4. D. Corydon Hammond, doktorat]

Programiści Monarch powodować silny uraz przedmiotów poprzez zastosowanie elektrowstrząsami, tortur, nadużyć i umysłu gry, by zmusić je oddzielić od rzeczywistości - naturalną reakcję w niektórych ludzi, kiedy to w obliczu nieznośnego bólu. Zdolność podmiotu do dysocjacji jest podstawowym wymogiem i jest, jak widać, najłatwiej znaleźć w dzieci, które pochodzą z rodzin z wielu pokoleń nadużyć. Dysocjacji psychiczne pozwala na teleskopowe stworzyć murem-off w psychice minimotyw podmiotu, które następnie mogą być zaprogramowane i wywoływane do woli.

"Trauma oparte programowania kontroli umysłu może być zdefiniowana jako systematyczny tortur, który blokuje zdolność ofiary do świadomego przetwarzania (poprzez bólu, przerażenia, narkotyki, iluzji, deprywacji sensorycznej, sensoryczna, stymulacja nadmiernego pobudzenia, niedotlenienie, zimno, ciepło, przędzenia mózgu i często, bliskiej śmierci), a następnie zatrudnia sugestie i / lub klasyczne i warunkowanie instrumentalne (zgodnie z ugruntowanym zachowania zasad modyfikacji) wszczepić myśli, dyrektywy, i poglądy w podświadomości, często w nowo utworzonej trauma- indukowane oddzielone tożsamości, które zmuszają ofiarę zrobić, czuć, myśleć, albo postrzegają rzeczy dla celów programisty. Celem jest dla ofiary do naśladowania wskazówki bez świadomości, w tym wykonywania czynności w wyraźnym naruszeniem zasad moralnych ofiary, duchowych przekonań i woli.

Instalacja programów kontroli umysłu polega na zdolności do oddzielenia ofiary, która pozwala na tworzenie nowych osobowości murem-off do "trzymaj" i programowania "ukryj". Już dysocjacyjne dzieci są głównym "kandydatów" do programowania ". [5. Ellen P. Lacter dr związku między programowaniem kontroli umysłu i Ritual Abuse]

Kontrola umysłu Monarch jest potajemnie stosowane przez różne grupy i organizacje do różnych celów. Według Fritza Springmeier, grupy te są znane jako "Sieć" i stanowią podstawę Nowego Porządku Świata.
Geneza nazwy

Monarch kontrola umysłu pochodzi od motyla Monarch - owada, który zaczyna swoje życie jako robaka (reprezentującego potencjał niezabudowane), a po okresie cocooning (programowanie) odradza się jako pięknych motyli monarchy (niewolników). Niektóre cechy charakterystyczne dla motyla Monarch mają również zastosowanie do kontroli umysłu.

"Jednym z głównych powodów, dla których programowanie kontroli umysłu Monarch nazwano programowania Monarch było powodu motyla Monarch. Monarch Butterfly dowiaduje gdzie został urodzony (korzenie) i przechodzi tę wiedzę poprzez genetykę do jego potomstwa (z pokolenia na pokolenie). Był to jeden z najważniejszych zwierząt wyrzucenia naukowców się, że wiedza może być przekazywana genetycznie. Program oparty jest na Monarch Illuminati i celów hitlerowskich do stworzenia rasy panów w części przez genetyki. Jeśli wiedza może być przekazywana genetycznie (co to jest), to ważne, że rodzice się okazało się, że może przejść poprawną wiedzę na tych ofiar wybranych do kontroli umysłu Monarch jest. "[6. Ibid.]

"Kiedy człowiek jest w trakcie trauma wywołana przez elektrowstrząsów, uczucie pustki w głowie świadczy; jakby ktoś pływające lub trzepotanie jak motyl. Istnieje również symbolicznym dotyczące przekształcenia lub metamorfozy tego pięknego owada: od gąsienica do kokonu (spoczynku, bezczynności), do motyla (nowa tworzenia), który powróci do punktu wyjścia. Taki jest wzór, który sprawia, że ​​migrujące gatunki unikalne tego. "[7. Ron Patton, Project Monarch]

Metoda

Ofiara / ocalałym nazywa się "niewolnikiem" przez programista / przewodnika, który z kolei jest postrzegany jako "master" lub "boga". Około 75% stanowią kobiety, ponieważ mają większą tolerancję na ból i na ogół łatwiej dysocjacji niż mężczyzn. Monarch koparki poszukiwania segmentację psychiki swojego pacjenta w różnych, odrębnych alter osobistości korzystających uraz powoduje rozkojarzenie.

Poniżej znajduje się częściowa lista tych form tortur:

1. nadużycia i tortury

2. Zamknięcie w skrzynkach, klatkach, trumien, itp, lub pochówku (często z otworem lub rury powietrza na tlen)

3. Powściągliwość z liny, łańcuchy, kajdanki itp

4. Prawie utonięcia

5. Ekstremalne ciepło i zimno, w tym zanurzeniu w wodzie z lodem i palących się chemikaliów

6. skórowania (tylko górne warstwy skóry zostają usunięte ofiar przeznaczonych do przetrwania)

7. Spinning

8. Oślepiające światło

9. Porażenie prądem

10. Wymuszone spożycie płynów ustrojowych i ofensywnych materii, takich jak krew, mocz, kał, ciała, itp

11. w bolesnych pozycjach Hung lub do góry nogami

12. Głód i pragnienie

Pozbawienie 13. Sen

14 Kompresja i urządzeń z wagami

15. deprywacji sensorycznej

16. Leki do tworzenia iluzji, dezorientację i amnezję, często podawany w zastrzyku lub dożylnie

17. Spożycie lub dożylne toksycznych substancji chemicznych do tworzenia bólu lub choroby, łącznie z chemioterapią

18. Kończyny wyciągnął lub przemieszczone

19. Zastosowanie węży, pająków, robaków, szczurów i innych zwierząt, aby wywołać strach i obrzydzenie

20. Prawie śmierć doświadczenia, powszechnie uduszenie przez zadławienie lub utonięcia, z natychmiastowym reanimacji

22. Zmuszony do wykonywania lub nadużycie świadkiem, tortury i ofiary z ludzi i zwierząt, zwykle z nożami

23. Wymuszone udział w niewoli

24. Nadużycie w ciążę; Płód jest wtedy przerwana do użytku rytualnego, czy dziecko jest prawdopodobnie przeznaczony na ofiarę lub zniewolenia

25. Duchowe nadużycie spowodować ofiarą czuć posiadał, prześladowani, a kontrolowana wewnętrznie przez duchy i demony

26. Profanacja judeo-chrześcijańskich wierzeń i form kultu; oddanie się do Szatana lub innych bóstw

27. nadużycie i iluzja przekonać ofiary, że Bóg jest zły, jak przekonać dziecko, że Bóg ją nadużywane

28. Operacja torturować, eksperyment, lub spowodować postrzeganie bomb fizycznych czy duchowych lub implantów

29. Szkody i zagrożenia szkodą dla rodziny, przyjaciół, bliskich, zwierzęta i inne ofiary, aby wymusić przestrzeganie

30. Korzystanie z iluzji i rzeczywistości wirtualnej mylić i stworzyć ujawnienie bez wiarygodnego [8. Ellen P. Lacter dr Rodzaje tortur, jakim poddawano w Ritual Abuse i Trauma-Based Mind Control]

"Podstawą sukcesu programowania Monarch kontroli umysłu jest to, że różne osobowości lub części osobowości nazywa się zmienia mogą być tworzone, którzy nie znają się nawzajem, ale kto może wziąć ciało w różnych czasach. Ściany amnezję, które zostały zbudowane przez urazy, tworzą tarczę ochronną tajemnicy, który chroni sprawców z przed zdemaskowaniem i zapobiega przednie osobistości, którzy posiadają ciało dużo czasu, aby wiedzieć, jak ich system ołtarze jest używany. Tarcza tajemnicy pozwala członkowie sekty, aby żyć i pracować wokół innych ludzi i pozostają całkowicie niezauważony. Przednie zmienia może być wspaniałych chrześcijan, a głębsze zmienia może być najgorszy rodzaj Satanic potwora-a można sobie wyobrazić dr Jekyll / Mr. Efekt Hyde. Wiele jest zagrożona w utrzymaniu w tajemnicy agencji wywiadowczej lub okultystycznej grupy, która jest kontrolującego niewolnika. Wskaźnik sukcesu w tego typu programów jest wysoki, ale kiedy to się nie powiedzie, awarie są usuwane przez śmierć. Każdy uraz i tortury służy celowi. Wiele eksperymentów i badań poszedł do dowiedzieć się, co można i nie można zrobić. Wykresy zostały wykonane pokazujący ile tortury podane masy ciała w danym wieku może obsłużyć bez śmierci. "[9. Springmeier, op. cit.]

"Ze względu na ciężką traumą wywołaną przez ECT, nadużyć i innych metod, umysł dzieli się na alternatywnych osobowości z rdzenia. Dawniej zwany Multiple Personality Disorder, jest obecnie uznawany za dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i jest podstawą do programowania monarchy. Dalsze uwarunkowania psychiki jest wzmocniony poprzez hipnozę, podwójne wiązania przymusu, przyjemność-ból odwrócenia, żywności, wody, snu i deprywacji sensorycznej, wraz z różnymi lekami, które zmieniają pewne funkcje mózgu ". [10. Patton, op. cit.]

Dysocjacja jest uzyskane poprzez traumatyczne przedmiot, za pomocą systematycznego nadużywania i przerażające okultystyczne rytuały użyciem. Po rozłam w osobowości podstawowej nastąpi, "świat wewnętrzny" może być utworzony i zmienić persony można zaprogramować za pomocą narzędzi, takich jak muzyka, filmy (szczególnie produkcje Disneya) i bajek. Te pomoce wizualne i dźwiękowe wzmocnienia procesu programowania za pomocą obrazów, symboli, znaczeń i pojęć. Utworzony zmienia mogą być dostępne za pomocą słów lub symboli wyzwalające zaprogramowane w psychice pacjenta przez przewodnika. Niektóre z najbardziej popularnych obrazów widzianych przez niewolników wewnętrznych kontroli umysłu są drzewa, kabalistyczny Drzewo życia, pętli nieskończoności, starożytnych symboli i liter, pajęczyn, luster, szkła rozbicia, maski, zamki, labirynty, demonów, motyle, godzina okulary, zegary i roboty. Symbole te są zwykle umieszczone w popularnych filmów i wideo kultury z dwóch powodów: aby znieczulać większość populacji, używając Subliminals i programowanie neurolingwistyczne i świadomie utworzyć różne wyzwalacze i klucze do programowania bazy wysoko wrażliwych dzieci monarchy. [11. Ibid.] Niektóre z filmów wykorzystywanych w programowaniu Monarch m.in. The Wizard of Oz, Alicja w Krainie Czarów, Pinokio i śpiącą królewnę.
Film Czarnoksiężnik z krainy Oz żart używany przez Monarch Obsługi zrobić programowania swoich niewolników. Symbole i znaczeń w filmie SIE wyzwala w umyśle niewolnika umożliwiające łatwy Dostęp zrobić umysłu niewolnika przez Przewodnika. W popularnej kulturze, zawoalowanych odniesienia zrobić programowania Monarch Często wykorzystują Analogie zrobić Czarnoksiężnik z krainy Oz í Alicji w krainie Czarów.

Film Czarnoksiężnik z krainy Oz jest używany przez Monarch obsługi do programowania swoich niewolników. Symbole i znaczeń w filmie się wyzwala w umyśle niewolnika umożliwiające łatwy dostęp do umysłu niewolnika przez przewodnika. W kulturze popularnej, zawoalowanych odniesienia do programowania Monarch często wykorzystują analogie do The Wizard of Oz i Alicji w Krainie Czarów.

W każdym przypadku, niewolnikiem jest podany konkretny interpretacji fabuły filmu w celu poprawy programowania. Na przykład, niewolnikiem oglądania The Wizard of Oz uczy, że "gdzieś ponad tęczą" jest "szczęśliwy miejsce" dysocjacyjne niewolnicy uraz musi udać się do w celu uniknięcia bólu nie do zniesienia na nich doznaje. Korzystanie ten film, programiści zachęcają niewolników, aby przejść "po drugiej stronie tęczy" i odciąć, skutecznie oddzielając ich umysły z ich ciał.

"Jak już wcześniej wspomniano, hipnotyzer znajdzie dzieci łatwiejsze zahipnotyzować jeśli wiedzą, jak to zrobić z małymi dziećmi. Jedną z metod, która jest skuteczna jest powiedzieć do małych dzieci, "Wyobraź sobie, oglądając ulubiony program telewizyjny." To dlatego filmy Disneya i inne pokazy są tak ważne dla programistów. Są doskonałe narzędzie, aby uzyskać hipnotyczne umysł dziecka do dysocjacji w dobrym kierunku. Programiści zostały z wykorzystaniem filmów od prawie dnia, aby pomóc dzieciom uczyć się hipnotyczne skryptów. Dla dzieci muszą być częścią procesu hipnotycznego. Jeśli hipnotyzer pozwala dziecku zrobić własną obrazów, hipnotycznej sugestii będzie silniejsza. Zamiast opowiadać dziecku kolor psa, programista może poprosić dziecko. To jest, gdy książki i filmy pokazywane dziecko pomóc w kierowanie jej umysł w dobrym kierunku. Jeśli hipnotyzer mówi do dziecka, musi zachować szczególną ostrożność, aby nie zmienić ton jego głosu i mieć łagodne przejścia. Większość folii Disneya są stosowane dla celów programowania. Niektóre z nich są specjalnie zaprojektowane do kontroli umysłu. "[12. Springmeier, op. cit.]

Poziomy Monarch Programowanie

Poziomy Monarch Programowanie identyfikacji "funkcje" niewolnika i są nazwane po Elektroencefalografia (EEG) fal mózgowych z nimi związanych.
Rodzaje fal mózgowych w EEG

Rodzaje fal mózgowych w EEG

Uważany za "ogólne" lub zwykłym programowaniu, ALPHA jest w osobowości kontroli bazy. Charakteryzuje się bardzo wyraźnego zatrzymywania pamięci, a także znacznie zwiększoną wytrzymałość fizyczną i ostrości widzenia. Programowanie odbywa się za pośrednictwem Alpha świadomie podział osobowości ofiar, które w istocie powoduje lewy-prawy mózg podział mózgu, pozwalając na zaprogramowany zjednoczenia lewicy i prawicy poprzez stymulację szlaku neuron.

BETA jest dalej "seksualnych" programowania (niewolników). To programowanie eliminuje wszystkie wyuczone przekonania moralne i stymuluje prymitywny instynkt, pozbawiony zahamowań. "Kot" zmienia może wyjść na tym poziomie. Znany jako programowania Kitten, że jest to najbardziej widoczne rodzaj programowania, jak niektórzy sławnych kobiet, modelki, aktorki i piosenkarki zostały poddane tego rodzaju programów. W kulturze popularnej, odzież z nadrukami kotów często oznaczają programowanie Kitten.

DELTA jest znany jako "zabójcy" programowania i został pierwotnie opracowany do szkolenia agentów specjalnych i żołnierzy elitarnych (czyli Delta Force, First Battalion, Mossad ziemi, etc.) w tajnych operacjach. Optymalna moc nadnerczy i kontrolowana agresja jest oczywiste. Przedmioty są pozbawione strachu i bardzo systematyczna w wykonywaniu ich zadania. Autodestrukcji lub instrukcje samobójcze są przekładane w na tym poziomie.

THETA -. Uważany do "psychicznego" programowania Bloodliners (tych pochodzących z wielopokoleniowych rodzin satanistycznych) wyraźnie preferowała wykazują większą skłonność do posiadania zdolności telepatyczne, niż nad nie bloodliners. Ze względu na swoje oczywistych ograniczeń, jednak różne formy elektronicznych systemów kontroli umysłu zostały opracowane i wprowadzone, czyli człowieka urządzeń telemetrycznych (bio-medyczne implanty mózgowe), lasery reżyserii-energetyczne pomocą mikrofal i / lub Electromagnetics. Istnieją doniesienia, są one stosowane w połączeniu z wysoko rozwiniętych komputerów i wyrafinowane systemy nawigacji satelitarnej. [13. Patton, op. cit.]
Na zakończenie

Trudno jest pozostać celem opisując okropności znoszone przez Monarch niewolników. Skrajna przemoc, nadużycia, tortury psychiczne i sadystyczne gry zadane ofiar przez "wybitnych naukowców" i urzędników wysokiego szczebla udowodnić istnienie prawdziwego "ciemnej strony" w władzy. Pomimo objawienia, dokumentów i informatorów dmuchaw, zdecydowana większość ludności ignoruje, odwołuje lub unika problemu całkowicie. Ponad dwa miliony Amerykanów zostało zaprogramowane przez uraz kontroli umysłu od 1947 roku i CIA przyznał publicznie swoje projekty kontroli umysłu w 1970 roku Filmy takie jak Kandydat są bezpośrednio skierowane do podmiotu, nawet przedstawiających rzeczywiste technik, takich jak elektrowstrząsy, wykorzystanie słów spustowych i realizacji mikroprocesorowej. Kilka osób publicznych, które widzimy na ekranach telewizyjnych i filmowych są niewolnikami kontroli umysłu. Znane osoby takie jak Cukierki Jones , Celia Imrie i Sirhana Sirhana poszły na rekord i ujawnia swoje doświadczenia kontroli umysłu ... i jeszcze ogólne wierzytelności publicznych, że "nie może istnieć".

Badania i środki zainwestowane w projekt Monarch nie stosują się jednak tylko do niewolników kontroli umysłu. Wiele technik programowania perfekcji w tych doświadczeniach są stosowane na masową skalę w środkach masowego przekazu. Mainstream wiadomości, filmy, teledyski, reklamy i programy telewizyjne są stworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanych danych na temat zachowań człowieka coraz skompilowane. Wiele z tego pochodzi z programowania Monarch.



download/file.php?avatar=61_1357137512.jpg
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 21 sty 2015, 12:58

Kiara pisze:Seminarium Swerdlowa budzi wiele kontrowersji ... oferuje on umiejętność nauki od programowania świadomości przejętej przez techniki i technologie systemu....
jakim cudem on może nauczać tego innych skoro sam siebie nie potrafi od programować..... ????? :o :lol:


Obrazek

takich fachowców jest wielu w wielu dziedzinach,-
np.- sprzedawanie działek na księżycu i Marsie też jest ciekawe- choć skoro są potencjalni kupcy,-
to podaż się od razu pojawi- to najpowszechniejsze prawo rynku.
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 21 sty 2015, 15:19

Od dzisiaj rozpoczął się stan wojenny.... cyborgi/ bioroboty / sztuczna inteligencja przeciw LUDZIOM!!!!!

Dostaliśmy 3 ostrzeżenie, po nim ....... :twisted: :lol: :lol: :lol: oznacza to ,że nie mają już żadnych mozliwości działania!

Bowiem chcą "przeciąć ".. gałąź na której siedzą , i zniszczyć wszystko, nie istotne że oni przestaną istnieć. O tym jest wiadome , to nieodwołalność , ale chcą unicestwić najwięcej LUDZI jak tylko jest możliwe.

NIC Z TEGO...... TYM RAZEM ZDARZENIA DZIAŁAJĄ NA ZASADZIE PARADOKSÓW.... ;) :D

ZACZYNA SIĘ CZAS WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ.... KAŻDY OTRZYMA WŁAŚCIWĄ I SPRAWIEDLIWĄ ZA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ.....
KONIEC STRASZENIA I PRZEKRĘTÓW, MANIPULACJI I ZABIJANIA, MALTRETOWANIA I ZASTRASZANIA LUDZI!

NIECH SIĘ STANIE!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Etznab » środa 21 sty 2015, 16:31

@Kiaro napisałaś
d dzisiaj rozpoczął się stan wojenny.... cyborgi/ bioroboty / sztuczna inteligencja przeciw LUDZIOM!!!!!

Dostaliśmy 3 ostrzeżenie, po nim ....... :twisted: :lol: :lol: :lol: oznacza to ,że nie mają już żadnych możliwości działania!

Co miałaś na myśli pisząc dostaliśmy trzecie ostrzeżenie? Co takiego się wydarzyło, co to za znak?
Kiara
Bowiem chcą "przeciąć ".. gałąź na której siedzą , i zniszczyć wszystko, nie istotne że oni przestaną istnieć. O tym jest wiadome , to nieodwołalność , ale chcą unicestwić najwięcej LUDZI jak tylko jest możliwe.

Jaką metodą mieli by to zrobić, czy też jakimi, coś konkretnego? Czy czasami nie "spęd" ludzi pod fałszywym pretekstem do obozu FEMA?
0 x



filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » środa 21 sty 2015, 16:33

Kiara: Tak jest, w moim świecie nie istnieją syntetyki, reptyljanie i inne takie bzdety. NIE MA ICH, ja nie wierzę w ich istnienie w moim świecie! Dlatego się nie pojawią , bo niema energii która mogla by ich obecność zmaterializować! W moim świecie jest jasność, dobro szczęście i wolni LUDZIE , którzy z nikim nie walczą, tworzą dobro i radość. Powołują do istnienia inne , nowe światy, sieją życia , poznają, ale nie są niczym zniewoleni, nie zabijają.

To było to 5% prawdy , ;)
tak dla przypomnienia tym, którzy wchodzą jak w masło oddając energię zasilaniu bytów demonicznych ich egzystencji, szukaniem wrogów poza własnymi uwarunkowaniami.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 21 sty 2015, 19:48

Etznab pisze:@Kiaro napisałaś
d dzisiaj rozpoczął się stan wojenny.... cyborgi/ bioroboty / sztuczna inteligencja przeciw LUDZIOM!!!!!

Dostaliśmy 3 ostrzeżenie, po nim ....... :twisted: :lol: :lol: :lol: oznacza to ,że nie mają już żadnych możliwości działania!

Co miałaś na myśli pisząc dostaliśmy trzecie ostrzeżenie? Co takiego się wydarzyło, co to za znak?
Kiara
Bowiem chcą "przeciąć ".. gałąź na której siedzą , i zniszczyć wszystko, nie istotne że oni przestaną istnieć. O tym jest wiadome , to nieodwołalność , ale chcą unicestwić najwięcej LUDZI jak tylko jest możliwe.

Jaką metodą mieli by to zrobić, czy też jakimi, coś konkretnego? Czy czasami nie "spęd" ludzi pod fałszywym pretekstem do obozu FEMA?




Wszystko jest mozliwe czas przyspiesza, organizują ogniska zapalne ( akcje terrorystyczne) w całej Europie , a to jest dowód że czas szybko im ubywa, energii coraz mniej.

Światła coraz więcej nerwowość , jak w powyższym poście coraz większa, który usiłuje , co usiłuje.....
Takie są reakcje tych co mają coraz mniej gruntu pod nogami, szukają podniesienia energetycznego w obniżeniu innych.
Zatem warto coraz bardziej skupiać się na sobie i doskonalić siebie.

Już pisałam nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za dowolną interpretację przez kogoś moich tekstów , a tym bardziej wyjmowanych fragmentów z kontekstu.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Etznab » środa 21 sty 2015, 21:43

Kiara pisze
Takie są reakcje tych co mają coraz mniej gruntu pod nogami, szukają podniesienia energetycznego w obniżeniu innych.
Zatem warto coraz bardziej skupiać się na sobie i doskonalić siebie.

Tak, zdecydowanie tak, jest coś na rzeczy, jeśli chodzi o obniżanie wibracji u innych, obserwuje to w swoim otoczeniu...
I tak jak piszesz, skupić się na sobie, czyli nic nowego, stała praca ze sobą :)
Dzięki za odpowiedź.
0 x



remek
Posty: 26
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: remek » wtorek 03 lut 2015, 10:20

Swierdłow jest ok. Sam czytałem jego książki i je co nieco streściłem.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 lut 2015, 10:56

remek pisze:Swierdłow jest ok. Sam czytałem jego książki i je co nieco streściłem.


Steward Swerdlow może być OK! ale jego nauki absolutnie NIE! prowadzą do uwięzienia CZŁOWIEKA w przestrzeni astralnej , podporządkowania systemowi władzy temu widzialnemu i niewidzialnemu.

Po prostu jest wysłannikiem systemu , doskonale zakodowanym i nie do końca świadomie ( bynajmniej moim zdaniem) realizuje ich program na ich nakaz zniewalając LUDZKĄ ŚWIADOMOŚĆ PRZEZ WPROWADZANIE KODÓW BLOKUJĄCYCH W PODŚWIADOMOŚĆ.

On sam tego może nie rozumieć bo jest zakodowany , i nie zdejmie sobie sam tych kodów, nie rozkoduje się sam nigdy. A może odpowiada mu ten styl życia i współpraca z systemem... nie wiem?

Czy jest niebezpieczny dla nas LUDZI? Był bardzo , teraz jest dużo mniej, jednak jest , bo podpina LUDZI POD SYSTEM , KTÓRY OGRABIA ICH Z ENERGII I MANIPULUJE ICH ZACHOWANIAMI!

Zatem wszystkim komu odpowiada uwięzienie przez system i wspólpraca z nim odpowiadają nauki Swerdlowa , dla nich on w całokształcie jest OK! dla mnie nie.

Jeżeli masz streszczenia jego książek to wstaw je proszę, chętnie je poznam.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Stewart Swerdlow w Polsce!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 03 lut 2015, 12:57

remek -

Swierdłow jest ok. Sam czytałem jego książki i je co nieco streściłem.


I ja uwazam, ze jest OK. Dzieki niemu wlasnie dowiedzialam sie co nieco o historii naszej cywilizacji i nie tylko. W wykladach o programowaniu hiperprzestrzeni daje niesamowicie cenne wskazowki, polecam.
A po co on to robi? Tego nie wiem i specjalnie nie obchodzi mnie, nie sadze, aby ktos mu to nakazywal. Nie sprawia rowniez wrazenia natretnego kaznodziei, jezdzi z odczytami, publikuje, pisze ksiazki ot jego zawod.
0 x



ODPOWIEDZ