Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PRAKTYKA Z CIAŁEM DUCHOWYM

Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 222
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

PRAKTYKA Z CIAŁEM DUCHOWYM

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » piątek 03 lis 2023, 12:20

Dla zainteresowanych....od 26 minuty.

Start 11-11-2023 o godz. 11:11

To cykl praktyki z ciałem i duchem w codzienności, to czas dla Ciebie i z Tobą byś nauczył się siebie i połączył ciało i ducha.

To nauka i praktyka jogi żywiołów, to teoria niezbędna do zachowania BHP energetycznego, to sposoby pracy z własną ochroną i oczyszczaniem siebie, domu, pracy, codzienności.

To powrót do naturalnego oddechu i sposobów wyciszania gadającego umysłu
To nauka medytacji i praktyka pracy energetycznej w przestrzeniach.

Przejdziemy przez wszystkie żywioły, które są w nas i wokół nas by harmonizować je w sobie i dojść do Przestrzeni Jestem

więcej informacji i zgłoszenia: kymsmarysia@gmail.com


https://www.youtube.com/watch?v=YFXCtkwf9I0&t=200s
0 xAwatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 222
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

PRAKTYKA Z CIAŁEM DUCHOWYM...dodatek

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » czwartek 09 lis 2023, 17:38

Szczegóły warsztatów od prowadzących...

https://www.youtube.com/watch?v=eiGt2C20OXU
0 xAwatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 222
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

AnnieCzyta - Rumble

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » środa 10 sty 2024, 08:31

AnnieCzyta zniknęło z YouTube, gdyż naruszało tzw. zasady określone przez korporacyjne YT. W rzeczywistości, YT czyści wszelkie treści wspomagające wiedzę i rozwój jednostki, zatem kanał Annie został przeniesiony na Rumble, i tutaj będą uzupełniane materiały, które zostały wyczyszczone przez YT.

https://rumble.com/c/c-5564874
Załączniki
kNova.caa-AnnieCzyta-s6r9c1.jpeg
kNova.caa-AnnieCzyta-s6r9c1.jpeg (37.2 KiB) Przejrzano 748 razy
0 xODPOWIEDZ