Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

"Urodzony wolny" Jakub Gburzyński

Jakub Gburzyński
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 21 lis 2022, 12:03
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

"Urodzony wolny" Jakub Gburzyński

Nieprzeczytany post autor: Jakub Gburzyński » poniedziałek 21 lis 2022, 12:36

Witam,

Jestem parapsychologiem i od ponad siedemnastu lat zajmuję się tematyką rozwoju duchowego i podróży poza ciałem. Napisałem książkę pt. „Urodzony wolny”, która oparta jest na tych zagadnieniach i której głównym celem jest poszerzanie ludzkiej świadomości i uwalnianie jej od problemów z nerwicą, depresją i bezsennością. Sporo miejsca poświęciłem w niej szczegółowemu wyjaśnieniu, czym dokładnie jest stan OBE i jak z powodzeniem można go doświadczać. Głęboko liczę, iż każdy, kto ma trudności ze świadomym odbywaniem astralnych podróży, a jednocześnie pragnie ich regularnie doznawać, odnajdzie w moim tekście to, czego szuka.

Pozdrawiam i zapraszam Was na moją stronę internetową www.jakubgbur.com oraz na mój świeżo upieczony kanał na youtube www.youtube.com/@jakubgburzynski,
Jakub Gburzyński
0 xODPOWIEDZ