Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Satanizm i podobne ugrupowania

Awatar użytkownika
Bernard2002
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 18:08
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: Bernard2002 » poniedziałek 10 kwie 2017, 23:09

barneyos pisze:@Bernard2002 poproś tych, którzy już Ci pomogli, o stałą ochronę. Co więcej, możesz poprosić ich również o to, by pomogli oni tym osobom po drugiej stronie. W moich przypadkach to zawsze działało.
...nie znam rytualu...mam bardzo duze doswiadczenie ale nie z szatanistami....Rytual przyznania stalego Aniola Stroza ? nie znam...a to jest wazne...chociaz z doswiadczenia potrafie rozpoznac demona,ale nie chce problemow,mysle ze rytualy to jakby adres...a tak ,jak naprawde jest ? Jako dziecko przezylem na sobie kilka razy rytual z sola...np.wracam do domu z goraczka,rozpalony jak jasna cholera,mamam to widzi ,kaze sie polozyc,bierze do reki sol,robi ruchy okrezne nad moim cialem cos przy tym "szepta" ,nastepnie wychodzi na na zewnatrz domu i....nie wiem...wraca bez soli.Goraczka mija do normalnej temperatury w przeciagu do 3 minut.To bylo nie raz.Ja jestem z natury pragmatykiem i nigdy nie staralem sie poznac mechanizmu tego dzialania,nie uczylem sie takze rytualow.Mam po matce duzy talent wrodzony i go naturalnie wykorzystywalem,do podejmowania prawidlowych decyzji i do ostrzezenia o grozacym mi niebezpieczenstwie,a takze ustalanie z jakiego kierunku ono wynika.To mi wystrczylo aby zyc tak jak marzylem.Jako medium ,naturalnie niekiedy bylem konfrontowany z rzeczami mi nie potrzebnymi a bardzo obciazajacymi....dlatego tez wszelkich Profesjonalistow traktuje z przymruzeniem oka,poniewaz na dluga mete to nie funcjonuje ,moze takze tragicznie sie skonczyc.Pierwsza wizyta u mojej przyszlej tesciowej w Niemczech 02.06.1985 ,slonecznie,krotki rekaw,od razu za progiem zimno a moj wzrok kieruje sie na masywny hak w futrynie drzwi,spontanicznie pytam "ktos tu sie powiesil ? " jednak na poczatku byla "zmowa milczenia " .Aktualnie ten budynek jest przebudowany pdobno byla jakas medium z Bonn i kazala jakies sciany wyburzyc tzn.ja sie domyslam jakie.Moja mama mowila abym w takim wypadku nie podejmowal zadnego kontaktu i opuscil to miejsce.Niemcy nazywaja cos takiego
Poltergeist i w sumie ma byc nie szkodliwy po za tym , nie da pospac albo cos potlucze.Moja mama okreslala to inaczej.Dusza ktora ma nie zalatwione sprawy na ziemi szuka ciala lub wykonawcy fizycznego.Moim zdaniem to wszystko sie wiaze z energia,zagubione dusze,demony sa zimne lub bardzo zimne,moga pomagac i to czesciej niz ta dobra ,pozytywna energia jednak ich pomoc konczy sie zawsze tragicznie.Byla sciana na korytarzu w ktorej ten czlowiek stal i sie usmiechal,nie trzeba bylo byc medium,widzilo go 5 osob ktore ja znam min.moja nadal aktualna zona,tesciowa,jej przyjaciel,szwagierka..roznica w tym wypadku jest taka ,ze medium zawsze go czuje lub znajdzie a mniej utalentowanych ludzi wkurza on od czasu do czasu..no czesc pokoi nie mozna bylo uzywac jako sypialni.Dla mnie wizyty u tesciowej byly straszne...nawiazanie kontaktu bylo z mojej strony,jak mnie zaczal chlodzic z lewj strony w trakcie picia kawy (strasznie nie lubie) odwrocilem sie do niego,chociaz widziec w tym miejscu nie moglem,podnioslem piesc do gory i powiedzialem po polsku " odejdz bo ci pie*****e" ......po zatym,wyczuwam miejsca mocy,zyly wodne.Nigdy jednak nie praktykowalem zawodowo a jedynie po to aby sie wyspac lub dobrze sie czuc.
Nadal mnie nurtuje...ten pan w scianie...czy on sam sie powiesil czy zostal zamordowany ?Po obraniu wyglada na garnitur z lat 1920,male klapy,szerokie spodnie ca.40-45 lat W nastepnym tygodniu bede przejezdzal obok tego budynku..moge sprawdzic czy on tam jest nadal......? ;)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 10 kwie 2017, 23:37

Chłopie, nie duś w sobie tego daru!
Nie na próżno go masz, otrzymałeś.
Możesz pomóc nie tylko sobie.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Bernard2002
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 18:08
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: Bernard2002 » wtorek 11 kwie 2017, 00:55

Chłopie, nie duś w sobie tego daru!

dar zalezy jak sie na to patrzy....nie wiem jak jest tego nie miec,dlatego tez niekiedy wydaje mi sie ,ze mam tylko z debilami do czynienia,ale tak nie jest,po prostu ci ludzie na ten momemt maja mniej informacji niz ja.
Niekiedy zapominam co ten ktos powiedzial a co pomyslal i wychodzi niekiedy komedia z ktorej obie strony nie wiedza jak wybrnac.
Ocalilem swoje zycie i mojej zony...to bylo w Platamonas w Grecji...koniec 80-te lata...wiedzialem ,ze jestem w smiertelnym niebezpieczenstwie...bylem mlody odwazny...pilem koniak z polakami do 1 w nocy a nastepnie powiedzialem do zony " jedziemy do Katerini " 34 km oddalonej...o 2 w nocy ktos zastrzelil Niemca w kamperze tam gdzie ja takze stalem ,drugi niemiec ciezko ranny przezyl.Po kilku latach pojechalem tam,naturalnie w dzien ...zobaczyc jak to jest byc morderca niewinnych ludzi...zona mi towarzyszyla...gosc kosil cos kosa,na chwile przestal i uderzal trzonkiem od kosy sobie w glowe...zauwazyl mnie jego ojciec i podeszedl i.....poznal.Byl czas aby opuscic to miejsce.
Atakuja mnie ludzie poniewaz cos wyczuwaja co im zagraza ?
Robilem eksperymenty na sobie i innych.W latach 90 z Szalwia Wieszcza.Aktualnie chyba jest zabroniona.Stwierdzilem ,ze jeszcze wiecej wiedziec niz wiem i posortowac te informacje moze mnie tylko do psychiatryka doprowadzic.Dalem sobie spokoj raz na zawsze.
Miesiace,lata spedzilem z zona w Grecji w gorach...tylko tam czulem sie bardziej wolny....do niedawna jeszcze wloczylem sie kamperem.Przed 3,5 roku musialem niestety sie osadzic ze wzgledu na powazna chorobe mojej zony.Nie jest latwo.Tu gdzie mieszkam wibracja jest bardzo niska.....zastanawiam sie nad przeprowadzka.Niska wibracja wywoluje hormony stressu,a to nie jest recepta na dlugie i zdrowe zycie.
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 11 kwie 2017, 08:35

@Bernard2002 poproś tych, którzy już Ci pomogli, o stałą ochronę. Co więcej, możesz poprosić ich również o to, by pomogli oni tym osobom po drugiej stronie. W moich przypadkach to zawsze działało.


Niekoniecznie chodzi mi o jakiś "certyfikowany" rytuał z ksiąg. W moim przypadku najlepsze są moje własne prośby. Przecież i tak zwracasz się do siebie samego, do tego swojego kawałka Tam. Możesz poprosić swoich opiekunów/pomocników o pomoc, to w końcu Ty sam nimi jesteś. A jeśli już mocno chcesz brnąć w znane praktyki, to kup sól kłodawską, rozsyp dookoła swojego domu/bloku takie ciągły nieprzerywany okrąg wyrażając intencje ochronne dla wszystkich osób znajdujących się wewnątrz. Potem co jakiś czas wzmacniaj mentalnie klosz/kulę, które powstaną (kształt zauważysz sam, gdyż jesteś sensytywny).
1 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 11 kwie 2017, 09:25

..skoro @Bernard ma taki dar, to pewnie nie/świadomie przyciąga?
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Bernard2002
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 18:08
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: Bernard2002 » środa 12 kwie 2017, 15:27

nie mam zamiaru tego wysylac
Ostatnio zmieniony środa 12 kwie 2017, 15:44 przez Bernard2002, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
Bernard2002
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 18:08
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: Bernard2002 » środa 12 kwie 2017, 15:42

Przecież i tak zwracasz się do siebie samego, do tego swojego kawałka Tam. Możesz poprosić swoich opiekunów/pomocników o pomoc, to w końcu Ty sam nimi jesteś. A jeśli już mocno chcesz brnąć w znane praktyki,
jesli chodzi o "prawde " ....ja takze mam mieszane uczucia...uwazam ,ze to wszystko ma cos wspolnego z energia,......ktora tak naprawde nie kontrolujemy.
Nie chce byc bluznierca Boga.....................
Energia o roznej czestotliwosci....
ciekewe,ze ludzie zli ,prymitywni emituja bardzo niska wibracje,niskiej czstotliwosci.....
Rytualy...Hmmm...wtedy chociaz wiadomo co chcialo sie uzyskac ?
ze wzgledow zawodowych spotkam za chwile ta grupe wspanialych pan,Szamanow z powolania.....jak cos sie wydarzy niezwyklego to napisze wam...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 12 kwie 2017, 16:08

..chyba @abcd wstawił filmik o używaniu tej uniwersalnej siły,-
akurat do bezkontaktowej walki, nie pamiętam tylko gdzie.?
więc na pewno można jej używać, ale pewnie ważne są wskazówki,-
co i jak- diabeł jak zwykle w szczegółach :twisted: ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Bernard2002
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 10 kwie 2017, 18:08
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: Bernard2002 » środa 12 kwie 2017, 19:32

cytat: ale pewnie ważne są wskazówki,-
mam takze takie zdanie................
Gdzie znajde ten film Pana abcd ?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 12 kwie 2017, 21:40

Bernard2002 pisze:Gdzie znajde ten film Pana abcd ?

Dla ścisłości, na forum nie używamy formy per pan.
Każdy jest równy każdemu i zwracamy się do siebie bezpośrednio, na ty. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 12 kwie 2017, 21:43

chyba to nie dokładnie ten, ale ta sama technika, no i jest generalnie po rosyjsku:

https://www.youtube.com/watch?v=0V2P3QNOKcg

w materiale mowa o sile którą można używać w sposób ukierunkowany,-
sile która w średniowieczu była nazywana po prostu magią czarownic !
:shock:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 12 kwie 2017, 22:06

A dziś, przynajmniej w niektórych kręgach zwana jest DEIR.
Jeśli chcesz >Berni<, to podeślę Ci to dzieło.
Ostrzegam, dużo czytania ale warto. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
tom1ek
Posty: 44
Rejestracja: środa 05 kwie 2017, 22:40
x 2
x 8
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 119 razy

Re: Szatanisci

Nieprzeczytany post autor: tom1ek » piątek 14 kwie 2017, 16:54

abcd pisze:A dziś, przynajmniej w niektórych kręgach zwana jest DEIR.
Jeśli chcesz >Berni<, to podeślę Ci to dzieło.
Ostrzegam, dużo czytania ale warto. :)

DEIR - jestem w trakcie czytania pierwszej części, świetna instrukcja dobrze opisująca wiele procesów, ja również polecam tą książkę
0 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 01 cze 2017, 23:44

0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 04 lip 2017, 11:48

Obrazek

Dla wielu to tylko zwykłe okładki, ale gdyby te same osoby bagatelizujące to poszukały w tekstach czy teledyskach, znanych zespołów metalowych czy disco, to motyw zawsze będzie ten sam:
upadli aniołowie, słońce, oko Horusa, piramidka, księżyc, pesymizm, zniszczenie, nihilizm
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: krypto satanizm

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 29 lip 2017, 07:53

znaki i symbole...


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/watyk ... ca-2017-07




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 22 wrz 2017, 08:22

LADY GAGA: Mój sukces i obecna choroba to dzieło Iluminatów


Europejska trasa koncertowa Joanne Word Tour 2017, która miała rozpocząć się 21 września w Barcelonie, została odwołana, ponieważ Lady Gaga trafiła do szpitala. Jak mówi piosenkarka, jej choroba ma związek z faktem, że na początku kariery przystąpiła do Illuminatów.

Okazało się, że artystka cierpi na przewlekłą chorobę. Informacje o tym podała na swoim Instagramie, gdzie poinformowała, że choruje na fibromialgię. Przejawia się ona silnym bólem mięśni i stawów oraz problemami ze snem, a co za tym idzie nieustającym zmęczeniem. Możliwe jest jedynie złagodzenie występujących objawów, ponieważ fibromialgia jest nieuleczalna.

Piosenkarka znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy, a w szpitalu będzie musiała zostać przez najbliższe 7 tygodni. Informacja o jej chorobie zbiegła się z premierą filmu dokumentalnego „Gaga: Five Feet Two”, wyprodukowanego przez Netflixa (dostępny od 22 września). Kamery towarzyszyły piosenkarce przez rok, zarówno w trasie koncertowej, nagrywaniu płyty, jak i w osobistych sytuacjach. W filmie jest poruszony wątek choroby, o której Lady Gaga zdecydowała się opowiedzieć.

Artystka uważa, że ​​jej choroba jest fizyczną manifestacją ciemnych sił, które przejęły kontrolę nad jej ciałem i duszą, gdy na początku swojej kariery przystąpiła do Illuminatów.

Niedawno Lady Gaga zwróciła się o poradę od katolickiego księdza, dotyczące możliwości poddania się egzorcyzmowi, aby pozbyć się „ciemnej duchowości”, którą jak sama mówi „zaprosiła” do swego ciała na początku kariery.

Piosenkarka opisuje moment, w którym „oddała duszę Illuminatom”. Była to w klubie w Nowym Jorku,w 2006 roku. Lady Gaga opisuje to doświadczenie jako „bardzo realne i trzeźwe, a nie metaforyczne”.

W tamtym czasie piosenkarka występowała głównie w podrzędnych barach oraz w klubach gejowskich. Nie miała pieniędzy ani komercyjnego sukcesu. I jak wspomina w tym czasie często myślała o zdobyciu kokainy. Tej nocy też tak było. Wyszła z klubu na papierosa, gdy obok pojawił się nieznany jej mężczyzna, ubrany na czarno.

– Ten człowiek, dziwnie nieokreślony mężczyzna w garniturze, oparł się o ścianę, i powiedział do mnie: „Myślę, że możesz mieć wszystko czego chcesz: sławę, bogactwa, siłę. Czy tego chcesz?”. Spojrzałem na niego z ciekawością. Nie mogłem nic powiedzieć. Potem on po prostu wstał i zaśpiewał jedną z moich piosenek. To było nieziemskie. Patrzyłem na niego tak, jakby był ciemnym klejnotem, który wyłania się z najgłębszego oceanu. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałem, że chcę tego wszystkiego.

Jak dziś mówi, w zamian za duszę mogła stworzyć muzykę, dzięki której stała się sławna i bogata. Nagle znani producenci i promotorzy zajęli się współpracą z nieznana dotychczas wykonawczynią. W ciągu roku została gwiazdą popu, a jej twórczość docierała do miliardów ludzi na całym świecie.

– Jego obietnice szybko się spełniły.- mówi piosenkarka – Na samym początku myślałem, że stworzyliśmy dobry zespół. Ale na szybko zaczęłam cierpieć przez „mroczne siły”.

Jak mówi podjęła walkę, aby wydostać się spod wpływu Illuminatów i złamać umowę zawarta nocą 2006 roku: – Oni mogą dać ci zewnętrzne piękno, talent i bogactwo na chwilę. Ale to nie trwa wiecznie – powiedziała Lady Gaga. – Dlatego tak wielu ludzi, którzy im ulegają, jest tak bardzo nieszczęśliwych. Przez chwilę błyszcza jasno, jak gwiazda poranna, a potem popełniają samobójstwa lub niszczą się nadużywaniem narkotyków.

jes


https://newsbook.pl/2017/09/21/lady-gag ... luminatow/





Pozdrawiam - Thotal :)
1 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 27 gru 2017, 00:00

0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 gru 2017, 21:09

Obrzędy satanistyczne i mordy rytualne na dzieciach w Hollywood

JUSTIN BIEBER
https://newsbook.pl/2017/12/09/justin-b ... e-dziecko/

MACAULAY CULKIN
https://newsbook.pl/2017/12/13/macaulay ... hollywood/

JIM CARREY
https://newsbook.pl/2017/12/28/jim-carr ... arodzenie/

Szokujące słowa Gibsona: Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA!
http://telewizjarepublika.pl/szokujace- ... 57480.html
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 18 sty 2018, 13:57

Katy Perry : Modlitwa do szatana powinna być obowiązkowa !

https://newsbook.pl/2018/01/18/katy-per ... owiazkowa/


Mówi to idolka wielu nastolatków i nie tylko. W dodatku otwarcie :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

quetzalcoatl888
x 129

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 18 sty 2018, 15:07

to dopiero poczatek, potem chipowanie i transhumanizm..

http://tradcatknight.blogspot.com/2015/ ... e-god.html
0 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 19 sty 2018, 00:15

0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » piątek 19 sty 2018, 15:00

Jak ten cały Chris Brown podpisał kontrakt z iluminatami jak obecnie robią artyści (w pewnym sensie sprzedał się demonowi) to nie odzyska wolności tylko dlatego że usłyszał wewnętrzny głos Boga w sobie :!: Całe życie będzie miał pod górkę bo demon za zdradę będzie się mścił bardzo długo i zawsze będzie w pobliżu by dobić.
0 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 19 sty 2018, 15:59

tez warto przypomniec cern to mialo byc otwarcie innego wymiaru dla szatana..moze to caly czas aktualne..w kazdym razie ma to tez zwiazek z www, chipowaniem i 3 swiatynia zydowska..

Obrazek

http://www.kevbakershow.com/cern-scienc ... ing-satan/
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: SATANIZM

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » poniedziałek 22 sty 2018, 14:14

Mi się podoba szczególnie to:
https://epoznan.pl/blogi-blog-1202
0 x



ODPOWIEDZ