Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Falkor
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 13:01
x 46
x 8
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Falkor » niedziela 25 cze 2017, 13:34

W kwietniu 2017 wandale zniszczyli pamiątki w kościołku RENNES-LE-CHÂTEAU.
Ucierpiał diabeł i twarz Marii Magdaleny. Artykuł podaje,że wandalem była muzułmanka. Została aresztowana.

http://www.portail-rennes-le-chateau.co ... ateau.html
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 26 cze 2017, 06:25

na naszym forum nie wypada Wandali porównywać z bezmyślną, zaprogramowaną hordą pustynną ;)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 26 cze 2017, 21:36

Wydaje mnie się coś bardzo mocno, że ona nawet może nie mieć świadomości tego kim jest ;) I pozostaje mieć nadzieję, że jakoś to ogarnie jak się dowie :)


Energia tej wielkości którą była M.M. zawsze przy narodzinach wie kim jest.. dowiaduje się jaką rolę tym razem ma do spełnienia na Ziemi. Nigdy nie jest nieświadoma swojej tożsamości.. wzrasta razem z nią. Ale nie ma potrzeby podpierać się dawnymi autorytetami, bo WIE ,ŻE AKTUALNE WCIELENIE JEST JEJ NAJWYŻSZYMI MOŻLIWOŚCIAMI ENERGETYCZNYMI ORAZ NAJWIĘKSZĄ WIEDZĄ .... której użyję w aktualnym wcieleniu.

NIE AUTORYTET JEST WIEDZĄ... A WIEDZA JEST AUTORYTETEM.

O tym trzeba pamiętać.

Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » wtorek 27 cze 2017, 00:38

0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 27 cze 2017, 20:40

Jak te cudowne info . trzeba traktować? Jako żart czy kolejną manipulację informacją?
Teraz jest czas totalnego mieszania ludziom w głowach, powodowania szoku, bo na tych wibracjach daje się wgrywać inna informacja kasująca poprzednią.
Szczerze mówiąc mnie to nie rusza ,ale zauważyłam,że spora grupka starych Dusz jest wplątana w te nowe sensacje .. a nie powinni być, nie powinni dać się zwodzić i reagować jak chorągiewki na wietrze.

Jezus z przed 2000 tys lat urodził się dawnej Judei , normalnie jak każdy CZŁOWIEK, bo był CZŁOWIEKIEM , ale był wcielonym Duchem o bardzo wysokiej wibracji... o tym , to chyba tylko w Antrowisie milczą.
Ruscy , to niech się Rasputinem i Carycą Katarzyną szczycą... mogą dodać jeszcze Lenina,Stalina i Walentynę Tierieszkową do swoich oryginałów.

NIE.. Jezus urodził się na Gorze Ślęża w POLSCE! ;) :lol: :lol:

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 28 cze 2017, 06:53

Nie da sie ukryc , ze Rosjanie przypisuja sobie wszystkie zaslugi tego swiata . Etruskow rowniez sobie przypisali choc nalezy przyznac , ze pismo etruskie jest podobne do rosyjskiego.
Jezus urdzil sie na Krymie? Pierwsza moja mysl byla wielka konsternacja moj umysl zaczal szalec nie wiedziaam co jest prawda - jednak programowano Nas od lat , ze Jezus byl zydem i jego cale zycie bylo z nimi zwiazane.
Przyjelam wiec ta informacje bez oceniania. Ale juz nastepnego dnia pojawila sie mysl.
Uczniowie Jezusa ich imiona sa co najmniej zastanawiajace

Tomasz (aram. תום, tôma – „bliźniak”) – imię męskie, pochodzenia aramejskiego.

Marek — imię męskie pochodzenia łacińskiego, należące do wąskiej grupy najstarszych imion rzymskich[1] (imion właściwych, praenomen[2], por. Tyberiusz, Aulus, Maniusz

Bartłomiej – imię męskie pochodzenia aramejskiego. Pochodzi od słów: Bar Tholomai, co oznacza syn oracza lub syn Tolmy.

Szymon (hebr. שמעון Szim’on, lub שִׁמְעוֹן Szime’on, „Jahwe wysłuchał”) – imię męskie pochodzenia hebrajskiego, biblijnego[a].

Początkowo stosowana w polskich przekładach .Niektórzy autorzy uznają imię za greckie, widząc w nim bądź tylko zhellenizowaną formę semickiego Szimeon, bądź rzeczywiste imię pochodzenia greckiego

Mateusz – imię męskie pochodzenia biblijnego, wywodzące się od hebrajskiego wyrazu Matan (מַתָּן), imienia Matanjah, Matisyahu oznaczającego "dar od Boga", "dar od Jahwe".

Łukasz – imię męskie pochodzące od gr. Loukas, co z kolei jest zhellenizowaną formą rzymskiego imienia Lucius, a w związku z tym tak jak Lucjusz, pochodzi od łacińskiego lucius, czyli urodzony o świcie.

Jakub – imię męskie. Wywodzi się od hebrajskiego Jaaqob – „ten, którego Bóg ochrania”. Imię to było znane w Mezopotamii w brzmieniu Ja-ah-qu-ub-el i w Egipcie

Filip – imię męskie pochodzenia greckiego oznaczające: lubiący konie lub przyjaciel koni (φίλος, philos = "miłujący" + ἱππος, hippos = koń). Nosił je Filip II Macedoński, ojciec
Juda, Judasz – imię męskie pochodzenia hebrajskiego. Wywodzi się od słowa יהדה jehudah oznaczającego chwała Jahwe.
Niech kazdy przeanalizuje to daje troche do myslenia.

-
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 28 cze 2017, 12:05

Blue_laguna

Nie da sie ukryc , ze Rosjanie przypisuja sobie wszystkie zaslugi tego swiata . Etruskow rowniez sobie przypisali choc nalezy przyznac , ze pismo etruskie jest podobne do rosyjskiego.
Jezus urdzil sie na Krymie?


Prosze zwrocic uwage na zwrot : "Kyrie Elejson" etc. ktore klepane jest miliony razy w kazdy dzien. Ale nie wielu wie, ze oznaczy Kyryla (Cyryla) syna Eloiow.

Co do Etruskow to nie bylabym taka pewna, ze nie przywedrowali stamtad. Kto byl na terenach okolic Morza Czarnego (bo to o to chodzi) bedzie wiedzial co i jak, o ile jest wyczulony na sygnaly z innych wymiarow.
0 x



wern
Posty: 1
Rejestracja: sobota 28 kwie 2018, 20:50
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: wern » piątek 11 maja 2018, 00:25

Witajcie,

Jestem tutaj nowy, ale zarejestrowałem się przede wszystkim ze względu na ten temat. Trochę odświeżę.
Jako osoba długi czas związana z kościołem katolickim i żyjąca w rodzinie typowo katolickiej, mająca wujka
księdza, długi czas wierzyłem w to wszystko co mi przekazywano. Jednak dorastając, czytając fragmenty Biblii,
widząc jakie negatywne i złe emocje wyzwalała religia katolicka w mojej rodzinie. Widząc wujka księdza
pełnego pychy, a także pełnego nienawiści do tego co odmienne i niekatolickie. Widząc to co się dzieje w kościele
(sprzedaż sakramentów, pedofilia, podobieństwo Watykanu do biblijnej wielkiej nierządnicy etc.), zacząłem szukać
i modlić się.
Poprosiłem: Boże wskaż mi drogę do Ciebie. I wtedy się zaczęło. Zwątpiłem w słuszność katolickiej religii, zacząłem zwracać uwagę na ludzki rozwój, na zwykłą ludzką dobroć. Jednocześnie czułem gniew, wobec wszystkiego, czułem się zagubiony, to było coś dziwnego.
7 lat temu, przez przypadek przeczytałm informacje o Rennes Le Chateau. Z każdym rokiem wracałem do tej historii i coraz bardziej ją zgłębiałem.
Aż w tym roku, uznałem że muszę zobaczyć to miejsce: Dolinę Boga. To nie był przypadek, że dowiedziałem się o tym miejscu pełnym żywej historii, miejscu zamieszkanym przez Celtów, Rzymian, Wizygotów, aż kończąc na strażnikach tajeminicy Graala - Katarach i Templariuszach.
Czuję wciąć w sercu, że to Bóg mi to miejsce wskazał.
Spodziewałem się miejsca pełnego historii i takie otrzymałem. Jednak czego się nie spodziewałem
to duchowy szok jaki doznałem. To jest naprawdę niesamowite miejsce, w którym wibracja ziemii daje o sobie znać na każdym kroku.
Za tydzień wracam tam znów, już nie z celem zobaczenia tego miejsca, ale z celem poznania samego siebie, poznania wewnętrznego Graala, który jest w każdym z nas, i tylko czeka na odkrycie.
Maj będzie tam piękny.
Życzę Wam wszytkim pogody ducha i wiary w siebie, i w drogę którą kroczycie. Każdy z nas na tej Ziemii ma inny cel i inny poziom wibracji, ale każdy z nas dąży nawet podświadomie do tego samego, do doskonałości w Bogu :)
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 11 maja 2018, 01:08

Witaj na forum wern :) życzę powodzenia ,wróć i opisz nam wrażenia z pobytu w tym pięknym miejscu .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 18 paź 2019, 10:34

0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 18 paź 2019, 14:08

Ło matko z córką takich bzdur dawno już nie słyszałam!!!

Ludzie czy nie rozumiecie że ktoś kto ma melanż 98% DNA znajdującego się na Ziemi.. jest zwyczajnie planetarnym kundlem!!!

Jak każdy jeden kundel który niesie w sobie mnóstwo krzyżówek i nie ma to NIC WSPÓLNEGO Z DOSKONAŁOŚCIĄ!

Ludzkość wraca z eksperymentu wszelakich doświadczeń z pierwotnym wzorcem właśnie do tego wzorca, a nie do jego spapranej wersji , która tworzy współczesny świat.

Ewolucja gatunku polega na wiedzy i doświadczeniu , która wzbogaci nasz PIERWOTNY KOD ŻYCIA/ DNA .. a nie będzie utrwalała jakiegoś popaprańca , który nie wie jaki jest pierwowzór.. i na dodatek gloryfikował ponownie materię / pieniądze!NA DODATEK TA OSOBA MA NAJBARDZIEJ SPAPRANE DNA BO PRAWIE W 100% !

Przecież to nie trzeba wielkiej wiedzy ,że odnaleźć trzeba OSOBĘ, KOBIETĘ , KTÓRA MA NAJBARDZIEJ CZYSTE, PIERWOTNE DNA , A NIE TAKĄ , KTÓRA MA JE PRAWIE W 100% SPAPRANE ... I NIE WIE CO TO JEST PIERWOWZÓR DNA!
NASZ GATUNEK WRACA DO PIERWOWZORU WIEDZY , A NIE DO JEJ KOLEJNEJ MULTI WERSJI...

Czy ludzkość już ogłupiała do tego stopnia ,że ktoś coś krzyknie głośno i bezmyślnie a, wszyscy padają z zachwytu nie analizując treści tej wypowiedzi? Przecież propaganda tych dwóch panów to ściema pierwszej wody, poplątanie z pomieszaniem ciemnej strony,żeby wprowadzić po raz kolejny DEZINFORMACJĘ!

Gdyby sami posłuchali swoich słów ze zrozumieniem , analizując ich treść .. nigdy by publicznie nie pieprzyli takich dyrdymałów , bo wiedzieli by ,że sami siebie kompromitują!

O M. M. i jakimś wymyślonym Miromirze z ROSJI to już nie wspomnę .. bo głupota , a co dopiero o Katarach .. gdzie jest przekazane przez nich samych ,że uratowali małą dziewczynkę i jej CZERWONĄ KSIĘGĘ O KTÓREJ ZDOBYCIE TAK ZAWZIĘCIE WALCZYŁ WATYKAN , BEZ SKRUPUŁÓW MORDUJĄC DZIESIĄTKI TYSIĘCY NIEWINNYCH LUDZI .

Duet tych dwóch panów ... powinien się zastanowić jaki związek duchowość ma z BANKIERAMI... I CZY TO JEST WIEDZA , KTÓRĄ OBECNIE ZGŁĘBIAMY, ORAZ CZY O POWIĘKSZENIE ZASOBÓW FINANSOWYCH W NIEJ CHODZI?

Jak dla mnie to szkoda czas na takie "rewelacje " lepiej jest go zużyć na zrozumienie siebie i sposobu na swój rozwój duchowy.

[size]


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ