Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 06 gru 2019, 14:18

Marysia Mikulska


włącz się do ratowania własnej dupy o ile jest Polska i włącz się do powszechnego reklamowania i czytania największego dokumentu zbrodni żydowskiej - To ta książka może uratować ludzkość - wiedza w niej zawarta to tarcza obronna - bez niej nie mamy szans na obronę - książkę jest za darmo i pomimo, że ona całkowicie zamyka sprawę żydowską i sprowadza żydów do prawdy czyli ujawnia powszechną ich zbrodnię - to jakoś niewielu ją reklamuje - dlaczego ? bo jest za darmo ! A goje są odporni na wiedzę zwłaszcza daną im pro bono - tu klikamy ;
https://vk.com/doc493916742_520934865

chcę to w ramach reklamy widzieć wszędzie - po to robimy grupy by się wspierać -


POBRANE Z SIECI
Pozdrawiam - THoTal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 14 gru 2019, 12:22

Żyd uczciwy wobec ludzi,
jest i będzie zawsze budził,
zaufanie w mej przestrzeni,
a to nigdy się nie zmieni,
bo szacunek jaki wnosi,
żyd do życia - aż się prosi,
wynieść w niebo uwielbienie,
niech sam ... gryzie się z sumieniem!
Pozdrawiam - THoTal :)
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 23 gru 2019, 03:32

cos sie zmienia...

Izrael jest oburzony decyzją Międzynarodowego Trybunału Karnego. Premier Benjamin Netanjahu twierdzi, że z prawa Żydów do życia na biblijnych ziemiach Izraela MTK próbuje uczynić zbrodnię wojenną. Izraelski premier nazywa to "absurdem".

https://www.o2.pl/artykul/zydzi-sa-wsci ... 771321985a
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 23 gru 2019, 18:45

absurdem jest ze synagoga szatana nazywa siebie "zydami", izraelem, albo semitami...najdziwniejsze jest wlasnie to ze wiekszosc z nich nie jest nawet semitami..a tu nagle jakis holocaust, okupacja Palestyny co za paranoja..

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 02 sty 2020, 22:59

Mocny głos Forum Żydów Polski ws. ustawy 447

Obrazek

Forum Żydów Polskich odniosło się do głośnego raportu żydowskiej organizacji ADL, w którym uznano Polskę za „najbardziej antysemicki kraj świata”. „Główną przyczyną wzrostu postaw niechęci wobec Żydów jest w Polsce ustawa 447 (…). Organizacje domagające się „własności bezspadkowej” otworzyły – z chciwości, cynicznie – „puszkę Pandory”. „To więcej niż błąd, to zła wola” – czytamy w oświadczeniu Forum.

Niedawno żydowska Liga Przeciw Zniesławieniom (ADL) opublikowała raport na temat postaw antyżydowskich na świecie. Uznano w nim, że to Polska jest dziś „najbardziej antysemickim krajem na świecie”, a metodologia samego badania wzbudziła wiele kontrowersji i wątpliwości.

Do sprawy głośnego raportu odniósł się Paweł Jędrzejewski z Forum Żydów Polskich. „Raport ADL na temat postaw antysemickich jest rozgłaszany w polskich mediach pod apokaliptycznym, acz fałszywym tytułem: „Polska najbardziej antysemickim krajem świata”. Fałszywym, bo „przebadano” tylko kilkanaście krajów, w tym żadnego muzułmańskiego” – zauważa publicysta. W mocnym oświadczeniu podkreśla także, że jeśli możemy mówić o intensyfikacji niechęci wobec Żydów w Polsce, to przyczyną tego jest ustawa JUST Act 447.

Autor oświadczenia wskazuje na moralny dylemat towarzyszący burzliwej dyskusji o restytucji mienia bezspadkowego. „W najprostszych słowach: Niemcy wymordowali polskich Żydów. Na mocy prawa ich własność przeszła na Skarb Państwa. Jednak poza aspektem prawnym jest też moralny: państwo polskie, czyli wszyscy obywatele, odnieśli niechcianą (podkreślam!) korzyść ze śmierci zamordowanych właścicieli, po których nie ocalał żaden spadkobierca” – zwraca uwagę Jędrzejewski. Dodaje, że kluczowy fragment ustawy 447 zakłada restytucję mienia bezspadkowego „w celu pomocy potrzebującym ofiarom Holokaustu, w celu wspierania edukacji o Holokauście, oraz innych celach”. Publicysta zaznacza, że domagający się dziś restytucji mienia pożydowskiego w rzeczywistości nie mają i nie mieli nic wspólnego z ofiarami Holokaustu.

„Czyli przyjdą amerykańscy, żydowscy prawnicy – powiedzmy to wprost: rekiny! – i będą domagać się „mienia bezspadkowego” pomimo, że nie są spadkobiercami zamordowanych, że nic ich nigdy z nimi nie łączyło. I w dodatku uzyskane pieniądze mogą wydawać w zasadzie dowolnie, bo przecież każdy cel jest „innym celem” – podkreśla Jędrzejewski. Publicysta Forum Żydów Polskich wskazuje, że o ile moralnym dylematem jest niechciana korzyść polskiego państwa, tak skandalem jest to, że organizacje niemające nic wspólnego z ofiarami, chcą dziś zyskać odszkodowania wyłącznie dlatego iż same mianowały się „spadkobiercami”.

Forum Żydów Polskich zauważa także, że bezpodstawne żądania organizacji żydowskich wspiera amerykański Senat, co podsyca tlący się konflikt. „W tym momencie podkreślić trzeba jednak zasadniczą różnicę pomiędzy państwem polskim a wspomnianymi organizacjami: państwo polskie uzyskało tę korzyść nieintencjonalnie. Wbrew sobie. Zaatakowane i zniewolone. Organizacje te zaś chcą „krwawe” pieniądze przejąć całkiem świadomie. Taką mają intencję. Pod względem moralnym to wielka różnica” – akcentuje Jędrzejewski. Jako rozwiązanie tego problemu podaje przeznaczenie funduszy z mienia bezspadkowego na cel zgodny z ustawą 447, czyli edukację o Holokauście. „Nie przez żadne organizacje, tylko przez Polskę, oraz wyłącznie według trybu i na zasadach ustalonych przez Polskę. Zamordowani byli polskimi obywatelami” – stwierdza publicysta. Dodaje, że jego propozycja nie została przez nikogo rozważona.

Na koniec Jędrzejewski ostrzega, że powstały i zaogniający się konflikt polsko-żydowski jest „pośmiertnym triumfem Hitlera”. „Sytuacja jest tragiczna, bo konflikt będzie narastał. Po jednej stronie są ludzie bezwzględni, międzynarodowi gracze, lobbyści, z propagandowym aparatem medialnym. Po drugiej – ludzie, którzy widzą bezczelność tych żądań, ale – niestety – nie dostrzegają moralnego dylematu, o którym piszę, a który ich pośrednio dotyczy. Rezultatem będzie wzrost emocji antyżydowskich, wzrost emocji antypolskich, nienawiść i wszystkie konsekwencje takiego zjawiska. Bardzo ponure, złe, agresywne jak złośliwy rak” – przestrzega autor oświadczenia. Dodaje dalej, że ku jego zmartwieniu nadchodzi „gigantyczna kłótnia o pieniądze ostatecznie i trwale pogorszy trudne relacje polsko-żydowskie”.

„A dla ludzi, który dziś mają po 15 czy 20 lat, Holokaust będzie się na resztę życia kojarzył przede wszystkim z wielką, obrzydliwą awanturą o pieniądze po wymordowanych. Organizacje domagające się „własności bezspadkowej” otworzyły – z chciwości, cynicznie – „puszkę Pandory”. To więcej niż błąd, to zła wola” – podsumowuje Forum Żydów Polskich.

Źródło: Goniec.net

https://wolnemedia.net/mocny-glos-forum ... X2i_7O0FRwObrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 28 sty 2020, 23:07

Ewa Pawela ...

https://www.youtube.com/watch?v=_uzh1NBj8Sk&t=2492s

Pozdrawiam - THoTal :)
0 x
Devana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Devana » środa 26 lut 2020, 17:26

Musisz to wiedzieć (717) Co oznacza zawołanie "Łapaj złodzieja"?
Uwaga! Drastyczna scena!

https://www.youtube.com/watch?v=29FAxOOQBXg


Opublikowany 25 lut 2020
Wybrane komenty spod filmu:
Podziwiam odwagę za mówienie prawdy o żydach. Bardzo dobry dziś program i omówione prosto po ludzku dla szerokiego gremium słuchaczy... Zachęcam do posluchania!

Ten horror sfilmowany w Palestynie powiniśmy przesyłać dalej w świat !! Powinno zobaczyć jak najwięcej ludzi na świecie !!
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14560
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 414
Podziękował: 15532 razy
Otrzymał podziękowanie: 22489 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 26 lut 2020, 19:07

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18003
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32631 razy
Otrzymał podziękowanie: 26064 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 22 mar 2020, 00:37

Miał tyle dzieci, że nie pamiętał wszystkich imion! [Kobieta na krańcu świata]

https://www.youtube.com/watch?v=fHgCh49PQp4

Opublikowany 3 paź 2019
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » wtorek 31 mar 2020, 12:04

Obrazek

Dla Izraela i globalistycznej potęgi syjonistycznej - każdego, kto nie jest „Żydem”, uważa się za „wroga” lub „Amalka”.

Aby zrozumieć globalistyczną potęgę syjonistyczną i sposób rządzenia nią przez Izrael, musisz zrozumieć te słowa - „PROGRAM TALPIOT” i „TECHNOLOGIA”

http://careandwashingofthebrain.blogspo ... an-to.html

Zarzuty, że globalna sieć masońska przekupiła rządy, aby zainstalowali swoje oprogramowanie (i wyłączniki zabijania tylnych drzwi) we wszystkich ważnych infrastrukturach informatycznych, umożliwiając państwu izraelskiemu prowadzenie wojny z dowolnym suwerennym narodem, który im się podoba, po prostu naciskając przycisk. Fukushima ktoś?

Czy Izrael ma „wyłączniki bezpieczeństwa” w naszej sieci energetycznej, systemie telefonicznym policji 111, systemie eftpos, bankomatach, liniach kolejowych, oprogramowaniu płatniczym WINZ, Novopay (bez opłat), a nawet w całym naszym Internecie?

https://defence.pk/pdf/threads/operatio ... re.497386/

https://steemit.com/bitcoin/@blondenfun ... on-talpiot
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14560
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 414
Podziękował: 15532 razy
Otrzymał podziękowanie: 22489 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 31 mar 2020, 13:27

ilu trzeba żydów aby podsłuchowywać cały świat.. :?:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 31 mar 2020, 17:12

Jeżeli to żydzi zarządzają NSA, to mógłbym się zgodzić, bo to są ci, co kolekcjonują wszystko.
Natomiast "back door"y istnieją praktycznie w każdym oprogramowaniu użytecznych urządzeń, w tym także chińskich, to nic nowego. Internet "kill switch" jest w każdym kraju, nawet w regionach jak widać po sytuacji w Wuhan, gdzie zostali odizolowani, nawet w komunikacji przez satelity.
Reasumując troszeczkę mocno wyolbrzymionej prawdy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 757
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 23
x 56
Podziękował: 455 razy
Otrzymał podziękowanie: 1707 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » poniedziałek 06 kwie 2020, 02:16

Zemsta Mesjasza - groby ze Lech Arjan w Jerozolimie.
Załączniki
prophets-revenge-tomb-zechariah-18333946.jpg
prophets-revenge-tomb-zechariah-18333946.jpg (115.92 KiB) Przejrzano 4310 razy
0 xDevana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 16 kwie 2020, 17:25

Znalezione w sieci...
Telefon Żydówki do Radio Maryja
https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 17 kwie 2020, 20:46

youtube.com/watch?v=NhDYqtKckoM&feature=share&fbclid=IwAR1NCaa3rvoYYclEsdhBC1BbmRBk-ES2pQE5RXe8sU8ux_Nd8kyrCA0GgLc


https://youtu.be/NhDYqtKckoM

Pozdrawiam - THoTal :)
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 23 kwie 2020, 17:48

czyli niedlugo mesjasz-golem-5g..

Czy koronawirus jest preludium do Moshiach Tzidkenu?

Chiny, Iran i Rzym - oś zła przeciwko B-ga i Jego wybranemu ludowi
To poprzez zemstę Pana przeciw narodom, które prześladowały Żydów na przestrzeni wieków, przynosi uświęcenie i uznanie Jego imienia.

Rabini przynoszą z Biblii dowody na to, że zemsta na narodach jest warunkiem wstępnym ostatecznego odkupienia, Izajasz 63: „To dla mnie dzień zemsty - nadszedł mój rok odkupienia”.


http://thejewishvoice.com/2020/03/is-th ... BxbJPQXud8
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18003
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32631 razy
Otrzymał podziękowanie: 26064 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 27 kwie 2020, 16:30

Obrazek :D
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 27 kwie 2020, 22:33

quetzalcoatl888 pisze:
czwartek 23 kwie 2020, 17:48
Rabini przynoszą z Biblii dowody na to, że ...........
osłabiasz, naprawdę :lol: :D :lol:
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14560
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 414
Podziękował: 15532 razy
Otrzymał podziękowanie: 22489 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 11 cze 2020, 07:14

PANIKA w Izraelu! Żydzi ZAPŁACĄ za Palestynę | WIADOMOŚCI


https://youtu.be/jcbOxvLX3sM
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2333 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 13 gru 2020, 19:11

SZOKUJĄCE! Sumliński UJAWNIA! "Żydzi obdzierali Polaków ze skóry, solili, na koniec mordowali!"

https://www.youtube.com/watch?v=EVR1DovSf6o
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18003
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 939
Podziękował: 32631 razy
Otrzymał podziękowanie: 26064 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 14 gru 2020, 16:44

HISTORIA XX WIEKU: Jak powstało Państwo Izrael ? Wojna o niepodległość żydowskiej ojczyzny
12 cze 2020

https://www.youtube.com/watch?v=Aastt4p ... q&index=29

Powojnie

Historia po 1945 roku może być ciekawa: Dzisiaj opowiem o historii powstania Państwa Izrael, o kraju zrodzonym w paszczy lwa. W miejscu, gdzie nie chcieli go sąsiedzi, co natychmiast doprowadziło do wojny.

Historia Powszechna pełna jest ciekawych wydarzeń i sytuacji. W zasadzie do ostatnich dni przed proklamacją nie wiadomo było jak się będzie ostatecznie nazywać. Propozycji było wiele. Wspominam o nich w najnowszym odcinku.

14 maja 1948 roku powstał kraj, którego jeszcze dziesięć lat temu nikt nie chciał. Historia Świata wkroczyła na nowe tory.

Jak powstało Państwo Izrael ? Aby się dowiedzieć zobacz tę odsłonę serii Powojnie.


CAŁA PRAWDA O IZRAELU 💥 Historia konfliktu i mało znane ciekawostki 🇵🇸 🇮🇱
21 lip 2020

https://www.youtube.com/watch?v=9ltvRnL23io

Kołem Się Toczy

Co sądzicie o Państwie Izrael? :) A także o filmie? Dajcie znać w komentarzach.
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 14 gru 2020, 23:07

jakby nie bylo "zydzi" najlepiej wyszli na 2 wojnie swiatowej i komunizmie..moze nazizmie tez..w sumie zostal tylko syjonizm..

Syjonizm w dobie dyktatorów to dzieło amerykańskiego trockisty Lenniego Brennera z 1983 roku. [1] Książka przedstawia argument, żeprzywódcy syjonistyczni współpracowali z faszyzmem , szczególnie w nazistowskich Niemczech , w celu zbudowania żydowskiej obecności w Palestynie . Jedno wydanie książki zawiera na okładce medal wybity przez nazistowskiego ministra propagandy Josepha Goebbelsa dla upamiętnienia wizyty Leopolda von Mildensteina z elitarnego korpusu nazistowskiego SS w Palestynie jako gościa Federacji Syjonistycznej Niemiec . [2]

Syjonizm w dobie dyktatorów to jedno z dwóch dzieł Brennera na temat domniemanej współpracy syjonizmu z nazizmem. Brenner powraca do tego tematu w swojej pracy z 2002 roku 51 Dokumenty: Współpraca syjonistyczna z nazistami .

https://en.wikipedia.org/wiki/Zionism_i ... _Dictators

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
Basia7
Posty: 1064
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 98
Podziękował: 2333 razy
Otrzymał podziękowanie: 2386 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » piątek 18 gru 2020, 23:50

Katechizm Żyda - metody socjotechnicznego ogłuszania goja. Mirek z Wielkopolski

https://www.youtube.com/watch?v=y42kdRKCCGs
0 x
ODPOWIEDZ