Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 mar 2018, 01:55

herbusmoła pisze...
W astralu wywołuję Demona (takiego sobie gnoma z bajek dla dzieci) i gdy mnie już energetycznie wykończył zrywam kontakt i wychodzę.
Sam sobie tworzysz, to co ''potrzebujesz'' i masz z tego powodu problemy. Odłącz się od tego, a Twoja rodzina i Ty sam, będziesz miał spokój. Jak widać z opisów, ten Twój ''inny świat'' ma koszmarne działanie także na bliskich, więc po co z nim wiążesz swoje jakieś nadzieje.

P.S.Ostatnio nie złożyłem życzeń znajomej i ...miałem z nią erotyczny sen :D Na następny dzień złożyłem życzenia i wszystko wróciło do normy, ''demony'' senne zniknęły. ;)

DOBRANOC... 8-)
1 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » piątek 16 mar 2018, 02:22

janusz pisze:
piątek 16 mar 2018, 01:55
herbusmoła pisze...
W astralu wywołuję Demona (takiego sobie gnoma z bajek dla dzieci) i gdy mnie już energetycznie wykończył zrywam kontakt i wychodzę.
Sam sobie tworzysz, to co ''potrzebujesz'' i masz z tego powodu problemy. Odłącz się od tego, a Twoja rodzina i Ty sam, będziesz miał spokój. Jak widać z opisów, ten Twój ''inny świat'' ma koszmarne działanie także na bliskich, więc po co z nim wiążesz swoje jakieś nadzieje.

P.S.Ostatnio nie złożyłem życzeń znajomej i ...miałem z nią erotyczny sen :D Na następny dzień złożyłem życzenia i wszystko wróciło do normy, ''demony'' senne zniknęły. ;)

DOBRANOC... 8-)
Tylko, że to nie ja miałem sen tylko ludzie obok mnie śpiący i dlatego się wystraszyłem i oczywiście zaprzestałem tych praktyk ale pamiętam i nie rozumie. Tak samo nie rozumie jak mój rozmówca całkowity ateista który mi właśnie wmawiał, że rany na moich plecach powstałe w czasie snu rzekomo pochodziły od moich pazurów i wtedy on poczuł nagle te pazury pod koszulą w biały dzień w miejscu wywoływania demona. Oczywiście jak zobaczył to u siebie w moim lustrze to nawet nie chciał słuchać mego tłumaczenia - wiał aż się za nim kurzyło (buty zabrał ze sobą i w skarpetkach wyleciał na korytarz).
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14245 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 16 mar 2018, 09:49

O matko !!! @herbusmoła przecież ty sam to tworzysz a potem się dziwisz że są ataki na twoją rodzinę i znajomych ? Powiedz ( pomysl) przed snem że nie życzysz sobie tego typu wizyt i po sprawie . To ty tu rządzisz ,ty masz wolną wolę . Zawsze możesz prosic o pomoc swoich opiekunów duchowych ,lub Anioły ,oczywiście jak w nich wierzysz .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » piątek 23 mar 2018, 14:45

janusz pisze:
piątek 16 mar 2018, 01:55
herbusmoła pisze...
W astralu wywołuję Demona (takiego sobie gnoma z bajek dla dzieci) i gdy mnie już energetycznie wykończył zrywam kontakt i wychodzę.
Sam sobie tworzysz, to co ''potrzebujesz'' i masz z tego powodu problemy. Odłącz się od tego, a Twoja rodzina i Ty sam, będziesz miał spokój. Jak widać z opisów, ten Twój ''inny świat'' ma koszmarne działanie także na bliskich, więc po co z nim wiążesz swoje jakieś nadzieje.

P.S.Ostatnio nie złożyłem życzeń znajomej i ...miałem z nią erotyczny sen :D Na następny dzień złożyłem życzenia i wszystko wróciło do normy, ''demony'' senne zniknęły. ;)

DOBRANOC... 8-)
Janusz Wasza forumowiczka "Danut" pisze na spirytyzm.pl :twisted: I wiesz o tym, że pisze o Was jak o głupkach :twisted: To wejdź i przeczytaj mnie i ją i porównaj z tym co tu jest napisane :lol:
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » piątek 23 mar 2018, 14:54

chanell pisze:
piątek 16 mar 2018, 09:49
O matko !!! @herbusmoła przecież ty sam to tworzysz a potem się dziwisz że są ataki na twoją rodzinę i znajomych ? Powiedz ( pomysl) przed snem że nie życzysz sobie tego typu wizyt i po sprawie . To ty tu rządzisz ,ty masz wolną wolę . Zawsze możesz prosic o pomoc swoich opiekunów duchowych ,lub Anioły ,oczywiście jak w nich wierzysz .
Ale widzisz jak ja przed snem mówię - pokaż mi kim byłem w...17 wieku :twisted: to mi się śni nagle pan na koniu który świszcze batem nad karkami niewiernych a mój podwładny mówi do mnie Szachu :lol: "co mamy uczynić z niewiernym który się stawia?"

A Ty jakie masz sny - a pytam bo ja mogę ci opisać moje życie jako Reptylianin i jako Gad :lol: A Ty niewierzący co mi możesz przeciwstawić w tym momencie - a cokolwiek mi przeciwstawisz ja pytam: Mogę wpaść duchem do Ciebie na kawę? Bo Danut napisała w tym momencie NIE! :twisted: A Soldad nic nie odpowiedział i w zwiąsku z tym potem napisał że "demon który nagle się zmaterializował przed nim go zaatakował :lol: :lol: :lol: :twisted:
Duch który się pokazał Soldado nagle został zbanowany - Ja bo "soldado uważa że mogę i to robię wejść na jego trajektorię a Danut klęka przed Soldado na stronie spirytystów - nagle - i ja nagle nie rozumię :!: :!: :!:
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » piątek 23 mar 2018, 15:47

Forumowiczu wierzący w Boga po twojemu przeciwstaw mi cokolwiek :!: Oto chodzi, że szukam ludzi szczególnie obdarowanych przeciwstawną energią którzy się mi tak po prostu przeciwstawią i wskażą swą siłę przeciwstawną - bo ja dotychczas nie odnotowałem tu na Ziemi takiej siły - "siły Chrystusa czy boga" :!:
Daj mi na przeciwstawne swoją rzeczywistość a dasz mi może światło :!:

Forumowiczu herbusmoła... :!:
Oto chodzi, że szukam ludzi szczególnie obdarowanych przeciwstawną energią którzy się mi tak po prostu przeciwstawią...

Trafił pan w sedno. Nie interesują nas ploteczki o Nas na innych forach. Nie znamy żadnej pani ''Danut'', a tym bardziej jakiegoś ''Soldada''. Prosimy powstrzymać się od ''fałszywie skrytego'' obrażania Nas. Nie życzymy sobie działania na forum ''czarnego medium'' czy innego ''mistrza czarnej magii'', którzy manipulują ludźmi. Na stronach spirytyzmu ''pana duch'' został zbanowany, także i u nas trajektoria pańskiej duszy dąży do tego samego. Dalsze takie popisy, będą powodem usunięcia pana z forum.
ADM Janusz
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 24 mar 2018, 00:41

Herbusmoła pisze:A Ty jakie masz sny - a pytam bo ja mogę ci opisać moje życie jako Reptylianin i jako Gad :lol: A Ty niewierzący co mi możesz przeciwstawić w tym momencie - a cokolwiek mi przeciwstawisz ja pytam: Mogę wpaść duchem do Ciebie na kawę? ...
Hm.?!
Twoje sny, a Twoje życie to chyba dwie różne bajki.
W którą z nich bardziej wierzysz to Twoja broszka i przeciwstawianie Ci czyichkolwiek, i jakichkolwiek kontr ma się jak pięść do oka.
Mogę wpaść duchem do Ciebie na kawę? ...
Jasne, że możesz, nawet do mnie jako Buddy/Mahometa/Jesusa itpd. 4-to wymiarowych dziwactw, potworków.
A tak na marginesie to "wszyscy w domu"/ ;) :lol:
1 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14245 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 24 mar 2018, 10:28

herbusmoła pisze :
Mogę wpaść duchem do Ciebie na kawę?
Twojemu wpadaniu na kawę MÓWIĘ STANOWCZO NIE !! :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » środa 28 mar 2018, 15:22

Administratora Forum - przepraszam - więcej się tego typu wypowiedzi nie powtórzą z mojej strony :!:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Dusza, czy można ją utracić i jak odzyskać?

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 01 paź 2019, 23:37

Odzyskiwanie utraconych cząstek duszy metodą Sandry Ingerman - Dora Rosłońska

https://www.youtube.com/watch?v=JDuZH3V5qp4

gaja tv
27 wrz 2019
0 x



ODPOWIEDZ