Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MAGIA.......

herbusmoła
Posty: 90
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 07 cze 2018, 13:44

No dobra teoretycy - kiedyś bardzo potrzebowałem kasy na potrzeby mojej rodziny i zwróciłem się o nią do Duchów (uznanych za autorytet i nie uznanych) - miałem na jej zdobycie tylko 8 godzin :!:
...i w końcu zadzwonił telefon gdy już mnie wiara opuściła (gdy już się pakowałem i miałem powiedzieć do współmałżonka "przepraszam ale nie było nikogo" i się tego bałem - bałem jak diabli :!: i płakała moja zawiedziona dusza - w wiarę bez zasadności...) i głos w telefonie wtedy powiedział: "sam nie wiem czemu to wziąłem - ale stoję obecnie pod pana klatką i mam dla pana pracę i kasę za nią - facet był zmieszany i sam nie rozumiał...- a ja już szczęśliwy powiedziałem "jestem do pana dyspozycji i zapraszam" :!:
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 cze 2018, 01:09

To tylko ''Wybrańcy'' tak mają...telefony z zaświatów, czyli ...Cuda, cuda i jeszcze raz cuda. :lol:
0 xAwatar użytkownika
Robin
Posty: 47
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 5
x 3
Podziękował: 152 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: Robin » piątek 08 cze 2018, 16:54

No to jaja ,ciekawe kto do ciebie dzwonil :D cuda się dzieją ,tylko czyje ? :lol:
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 cze 2018, 19:54

To się nazywa podpięcie, tylko małe pytanko, kogo do czego?
Duch - Jaki ma to na nas wpływ?

Na stronie tej znajdują się wycinki z książki Wandy Prątnickiej
"Opętani przez duchy - Egzorcyzmy w XXI stuleciu"

Dusze, które odmówiły przejścia na drugą stronę kurtyny śmierci będę odtąd nazywała duchami. Po pewnym czasie od zgonu ciała duch powoli spostrzega, że zaczyna mu brakować energii i nie bardzo wie, skąd ją wziąć. Gdyby miał kontakt z innymi duchami, te pewnie uświadomiłyby go, jak ma sobie radzić, ale na początku nie zauważa swoich towarzyszy i jest pozostawiony sam sobie. Staje się coraz słabszy, coraz bardziej apatyczny, myślenie przychodzi mu z wielkim trudem. Odzywa się w nim instynkt samozachowawczy.(...)

Wiele duchów nie wie z jakiego źródła zasilić się energią i decyduje się na jej kradzież. Część z nich nie widzi w tym nic złego, inne czują się źle, sądząc, że robią coś nagannego. Te ostatnie najczęściej nie podczepiają się pod konkretnego człowieka lecz czerpią energię z różnych ludzi po trochu. Najczęściej przebywają w dużych skupiskach ludzi. Wszystkie duchy, które nie przeszły na drugą stronę kurtyny śmierci muszą znaleźć źródło energii, aby mogły funkcjonować. Mogłyby o nią poprosić Boga, ale nie chcą lub nie mają na to odwagi. Wolą ją ukraść zwierzęciu, człowiekowi, roślinie. (...)

Duch, który nie zdecydował się przejść na drugą stronę kurtyny śmierci najczęściej wraca do swojej rodziny, którą niedawno opuścił. W jego domu panuje żałoba, wszyscy są przybici, załamani, zrezygnowani. Żałobnicy bardzo często oddaliby wszystko za to, żeby można było cofnąć czas i aby ta ukochana dusza była wśród nich, żywych. Postępując w taki sposób sprawiamy, że dusza nie może odejść. (...)

Gdy duch, który nie przeszedł na druga stronę kurtyny śmierci, wraca do rodziny a ta pragnie jego powrotu, to nie ma on najmniejszego problemu z energią. Po prostu podczepia się pod domowników i ściąga ją z nich. Żałobnicy zazwyczaj są tak przybici swoim nieszczęściem, że na początku nie zauważają, że duch wniknął w kogoś z nich. Gdy to zauważą, często jest już za późno na reakcję. (...)

Człowiek w normalnym stanie ducha nie pozwoli sobie na to, aby ktokolwiek odbierał mu energię, a tym bardziej nie pozwoli w siebie wniknąć. Duchy to czują i szukają osób, które im na to pozwolą, aby przyssać się do nich jak pijawki na stałe. (...)

Duchy pozostają często na zewnątrz człowieka, ale czasami mogą niechcący wejść do środka. To tak jakby duch przechodził koło ukrytego przejścia i przypadkiem oparł się o drzwi, które się otworzyły a on wpadł do środka. Tak wygląda opętanie człowieka przez ducha, który tego nie planował i nie zamierzał. (...)

Gdy do zdrowego i silnego człowieka podłączy się jeden duch, może to w pierwszej chwili zostać niezauważone. Wprawdzie poczuje on spadek energii, ale najprawdopodobniej zrzuci winę na pogodę albo przemęczenie pracą czy nauką. Gdy przyczepi się ich kilka, sprawa zaczyna przedstawiać się inaczej. Człowiek staje się apatyczny, ospały, nic mu się nie chce, jest drażliwy. Czasami zaczyna chorować. Ale na początku nie zauważa, że coś z nim jest nie tak. (...)

Jak to możliwe, zapyta niejeden, że duch mógł wniknąć w ciało człowieka? Często dzieje się to, gdy w jakiś sposób tracimy świadomość, np. gdy przechodzimy operację i zostaliśmy poddani narkozie. Inną sposobnością są dla ducha momenty, gdy tracimy przytomność, nawet na kilka sekund, uderzając się w głowę lub podczas szoku po wypadku. Wszystkie zakrapiane libacje są doskonałą sposobnością dla ducha. Młodzież coraz częściej sięga po narkotyki i otwiera się szeroko na ich wniknięcie. Nawet momenty lekkiej zmiany świadomości podczas palenia papierosa umożliwiają duchom opętanie. Czasami jesteśmy chorzy, zrezygnowani i nieświadomie pozwalamy, aby w naszym ciele zagościł duch. Podczas żałoby jesteśmy praktycznie bezbronni, o ile pogrążamy się w rozpaczy za zmarłym i otwieramy na tamtą stronę. Wtedy może opętać nas cała chmara duchów. Gdy bawimy się w seanse spirytystyczne, szczególnie jeżeli się na tym nie znamy, może się zdarzyć, duchy na stałe zagoszczą w ciałach i umysłach uczestników. Przywołane duchy trzeba umieć odprowadzić, ale większość organizujących te seanse tego nie wie. Łatwo zostać opętanym, gdy bawimy się w stawianie tarota, nie bardzo się na tym znając, lub gdy medytujemy w nieodpowiedni sposób. Duchy często podczepiają się pod ludzi lub wnikają w nich, gdy tracą oni kontrolę nad emocjami i wykazują tendencję do identyfikowania się z negatywnymi energiami takimi jak złość, nienawiść itp. Duch zwykle podczepia się pod człowieka, ponieważ wydaje mu się, że tylko w ten sposób będzie miał dostęp do energii. Podobnie jest, gdy wniknie w ciało człowieka. Może wiedzieć, że źle robi, ale wydaje mu się, że nie będzie mógł istnieć, a tym bardziej działać tak, jakby tego chciał. To bardziej instynkt samozachowawczy, instynkt przetrwania niż złośliwość ducha, jak wielu uważa. (...)
http://www.egzorcysta.pl/duch.html
POD WPŁYWEM WŁASNYCH MYŚLI I DEMONÓW

Kiedy nasze myśli bywają negatywne przywołujemy do swojego życia dusze z tego poziomu w jakim znajduje się obecnie nasz umysł. Niższy duch może być demonem, który nigdy nie został wcielony. Dusza demoniczna, która została wcielona to człowiek, który był negatywny w życiu, po śmierci poszedł na swój poziom. Ich wspólnym celem jest krzywdzenie ludzi na polu emocjonalnym, działają na nasze emocje, aby skrzywić nasze życie.

Pisałam już wcześniej, dlaczego duchy atakują ludzi, ale ten temat to potężny ocean i można pisać i pisać ... i tak nie będzie odpowiedzi na wszystkie pytania. Toteż ważniejsze, aby rozeznać, kto jest pod wpływem negatywnych sił?

I tak może to być:

1. Osoba wiecznie gniewna, pełna złości, ma osobistą satysfakcję w ranieniu innych osób.

2. Ucieka w niekontrolowaną rozpacz, depresję, chce zaszkodzić sobie.

3. Miota nią na przemian: strach, i radość .... tutaj zwróćcie uwagę na swoje dzieci, niemowlęta, które często są miotane przez płacz z niewiadomego powodu. To one są najłatwiejszym łupem złych duchów, ponieważ są najbliżej świata duchowego, są źródłem czystej energii.
Druga sprawa, demony chcą posiać u nich ziarnko niechęci do wyższego rozwoju duchowego już w najwcześniejszej fazie ich życia.

4. Osoby, które lubią sterować życiem innych ludzi, kontrolować ich działania, ich myśli są obsesyjne, pełne przemocy, nie obce są im prześladowania, nękania, wyrządzanie szkód lub inne nadużycia.

5. Myśli samobójcze, niegodziwości, zwątpienia, a to wszystko doprowadza do samookaleczeń i samobójstw (tej grupie bywają osoby mocno uzależnione).

6. Osoby mocno wierzące, a nawet święte ... ci rzadko mówią światu i swoich atakach, zmagają się z tym problemem sami. Jeśli mówią na głos, to tylko w tym celu aby dać dowód na ich istnienie. Otwierają oczy innym, i uczą jak się przed nimi bronić.

Negatywnym duchom zawsze łatwiej dotrzeć do człowieka kiedy kreuje negatywne myśli, miota nim fala strachu, lęku, czy wielkiej rozpaczy .... toteż nie pomagajmy demonom i nikogo nie straszmy aż do takiego stopnia, aby codziennie trząsł się ze strachu. Niemniej żyjemy dzisiaj w czasach, w których ciężko to uczynić, ponieważ aby w miarę normalnie funkcjonować musimy ustawić na swojej drodze wiele tablic ostrzegających przed pułapkami jakie czyhają na nas w każdej dziedzinie życia. Jednak róbmy to ze zdrowym rozsądkiem i pełną świadomością. Nic tu nie da potężna fala straszenia, a jeszcze tylko wzmocni pozycję naszego przeciwnika. Należy umacniać w ludziach energię przez ich odwagę, świadome myślenie, otwieranie na zrozumienie, a nie wprowadzanie przerażenia, które przeradza się albo w wielką bezsilność, albo w wojownicze działania, co wytwarza jeszcze więcej negatywnej energii.

Duchowe ataki potrafią pojawić się nagle, trwać krócej albo dłużej, bywa, że całymi latami.


Jak odróżnić jaki duch zawładnął człowiekiem?

Patrzeć przede wszystkim na swoje myśli, emocje, czym bardziej negatywne, skrajne i długotrwałe tym duch bardziej zdemonizowany.

Czy można poznać swojego napastnika?

Absolutnie nie! I głupotą jest rozwikływać tą zagadkę. Duchy nawet jak przemawiają przez człowieka w czasie egzorcyzmów przeważnie kłamią. A kiedy naciskamy narażamy opętaną osobę i siebie na wielkie niebezpieczeństwo. Nie ma znaczenie kto nas atakuje, nie wolno tracić czasu na jego demaskowanie ponieważ znają nasze myśli i jeszcze dodatkowo ograbiają nas z energii, ponieważ nasze analizowanie tworzy dla nich dodatkowe paliwo.

W żadnym wypadku nie kontaktujcie się z nimi, nie dyskutujcie, podobnie jak nie dyskutujemy z ludźmi, którzy starają się na tym polu nas ośmieszyć, podważają istnienie złych duchów, demonów. Albo wmawiają nam mentalne choroby. Skupmy się na tych, którzy chcą pomóc i wkładają w to swoje całe serce.

Pamiętajcie: demony będą wam podsyłać takich ludzi, aby z wami antagonizować, aby was w ten sposób zakłócić, chcą otworzyć strumień niskich emocji, drażnią i kuszą ludzi w przeróżny sposób; w tym zachęcając do dialogu wkradają się w ich systemy energetyczne. Toteż bez przerwy szukają zaczepki i napięć, stwarzają świadome konflikty, obrzucają podejrzeniami, wyzwiskami, oszczerstwami, albo słodkimi obietnicami, słowami miłości (oczywiście to tylko jest wabik) ale kiedy trafią na przeciwnika, który nie chce z nimi dialogu są na przegranej pozycji. Musimy się liczyć, że zmienią taktykę i nadal będą nas kusić ....... kiedy i to rozszyfrujemy robią się agresywne.

Musimy dobrze rozpoznać wzorce demonicznych działań i je oddalić ze swojego życia, szczególnie kiedy sytuacja się bez przerwy powtarza. Znamy takie osoby, które nie chcą nam odpuścić - one wymagają uzdrowienia albo uwolnienia. Wiadomo, że do człowieka przylgną dwa rodzaje energii: przeciwieństwa i podobieństwa.

Przeciwieństwo będzie nas intrygować ale i osaczać, zawsze będzie między tymi elementami dochodzić do gwałtownych reakcji, które wyzwolą ból i cierpienie.

Podobieństwo to pokrewne energie, powinowactwo duchowe, które jest naturalną więzią jaka istnieje między towarzyszami losu. Przyciągają się z wielką siłą, zbliża ich do siebie wspólna praca, myślenie, działania, które już z natury są harmonijne.

Zwróćcie uwagę na swoje dzieci dręczone przez złe duchy każdej nocy, nie ignorujcie ich skarg kiedy się żalą, że widziały w nocy obok siebie straszną twarz, że były torturowane, miota nimi strach, boją się snu, to już wystarczające sygnały, że dzieje się coś złego! I nie prowadzajcie ich po psychiatrach, wprzódy oczyśćcie własne środowisko, otoczcie je modlitwą. Podobnie jest z dorosłymi, opowiadają różne historie, budzą się rano podrapani a nawet z siniakami ?

Dobre duchy nie dobijają się do domów, nie wyłamują drzwi, zamków, nie szkodzą. Jeśli poczujecie nagle obok siebie bardzo niską temperaturę, otrzepiecie się z zimna, to już jest sygnał, że niedaleko was znajduje się negatywny duch. Tak samo, kiedy nagle przeniknie wasze pomieszczenie brzydki zapach, podobny do siarki, wówczas macie towarzystwo silnego i złośliwego demona. W czasie ataku zawsze będą towarzyszyły negatywne emocje i złe myśli.

Demony potrafią naśladować choroby, dlatego wszystkie należy dobrze rozważyć, ale też nie popadać w paranoję, że wszystkie choroby są pochodzenia demonicznego. Trzeba uważnie rozważyć i umieć odróżnić.

Demoniczne ataki mogą być katastroficzne dla życia, szczególnie kiedy osoba jest słaba, nie umie sobie radzić, nie ma właściwej pomocy, miota nią gniew, złość, depresja, zwątpienie. W takich przypadkach potrzebna jest potężna cierpliwość i pokora, które utrącają złym duchom ich działania.

Długoterminowe ataki mogą zniszczyć życie człowieka. Ludzie, którzy zostali opętani potrafią w napadach wściekłości ranić się, zadają ciosy innym, demolują swoje środowisko, często kończą w więzieniu albo popełniają samobójstwa. I wszystko to może się zdarzyć poprzez program wgrany w umysł człowieka przez ciemne siły.

Osobista odpowiedzialność

Każdy z nas ma obowiązek dbać o własne pole energetyczne. Najważniejsze to poprawa naszych myśli, emocji, praca z własnym subtelnym ciałem. Nasza aura jest magnesem dla negatywnych energii, szczególnie duchów i demonów. Zawsze szybciej przyciągną je osoby kreujące bez przerwy negatywne myśli, strach, przemoc, ale jak już wiemy do czystej aury przyciągną także przeciwieństwa, nie zawsze w czystych zamiarach.

Jest duża grupa ludzi, którzy mają pozytywne energie, a jednak są atakowani. Ci są niszczeni za zbliżanie się do Boga. Tak czy owak, obie strony: niewierzący i wierzący są atakowani.

Jest jeszcze jedna różnica między atakowanymi: jedni są tego w pelni świadomi, umieją się bronić i mimo silnych ataków zachowują się spokojnie i są prawdziwymi humanitarianami. Codziennie mobilizują swoje siły duchowe, aby tej walki nie przegrać. Zawsze są gotowi do własnej obrony, mają pod ręką odpowiednie duchowe narzędzia, które ich wzmacniają. Pomagają innym ludziom.

Druga grupa ludzi, to taka która nie ma bladego pojęcia, że są atakowani przez negatywne siły. Czują, że z nimi dzieje się coś niedobrego, szukają ratunku u lekarzy ... a ci karmią ich bez ograniczenia chemicznymi środkami, co ich dodatkowo ogranicza i hamuje ich prawidłowy obieg energii. Jest to efekt nieświadomości, niewiary w istnienie tego świata, brak intuicyjnego rozpoznania a nawet ucieczka przed wiedzą, i taki człowiek nie może pomóc samemu sobie. W ten sposób stają się żywicielem nieproszonych gości. Często chorują, biegają po lekarzach, którzy nie potrafią określić schorzenia ... a w takim ciele, po prostu mają swoje żniwo żniwiarze szatana.

Są też tacy, że wogóle nie postrzegają żadnych zmian w sobie, nie wierzą w żaden niewidzialny świat, ani Boski, ani demonów .... nie umieją rozpoznać żadnej prawdy, nie czują w swoim sercu pulsu zjednoczenia z Bogiem i nie przyjmują Jego Daru Łaski. Ci zazwyczaj już w pełni karmią się własnym cieniem i korzystają z jego wskazówek, bez oporu obcują z negatywnymi bytami, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Są i tacy, którzy wiernie służą szatanowi ..... świadomie wpuszczają w swoje życie demony poprzez satanistyczne rytuały, wszystko po to, aby wzmocnić swoją ziemską pozycję ..... ci, mają już wielki problem .... i dopóki ich polem gry będzie poletko szatana będą czuli się dobrze ... gorzej jak będą chcieli to poletko opuścić. Szatan nie pozwala tak łatwo odejść swoim sługom. Ich los będzie dużo gorszy niż wszystkich innych, z którymi walczy. Lecz przy pomocy Boga i Chrystusa możliwa jest ucieczka nawet z samego piekła. Ważne, aby człowiek w porę zrozumiał swój błąd. I bardzo ważne aby ocknął się jeszcze za życia, później może być już za próżno.

Ciężka to sprawa: dyskusja na temat negatywnych duchów, demonów, ludzi opętanych, atakowanych; zbyt dużo jest niedomówień i bardzo kiepska wiedza na ten temat.

Należy zrozumieć, że istnieje wiele typów różnych duchów, które kiedyś żyły na tym świecie w cielesnej formie. Demony, które nigdy nie występowały w formie cielesnej przeznaczone są do większych działań, szczególnie tych nie wolno pod żadnym pozorem zapraszać ich w swoje życie. Często słyszę jak osoby opętane, (kiedy pytam skąd wzięła się u nich ta obsesja, są to różne rzeczy) mówią: on mi kazał tak zrobić ... kiedy pytam, kto jest ten on, nie umieją mi odpowiedzieć, ale są przekonani, że muszą go słuchać. Potrafią z nim rozmawiać całymi dniami i wiernie wykonywać wszystkie jego wskazówki. Niestety nic dobrego nie wynika z tej współpracy, życie takiego człowieka jest zupełnie wywrócone do góry nogami i nie sposób przywrócić w nim harmonii.

Opętani bywają przestraszeni, niedowartościowani ale jeszcze gorzej kiedy wchodzą w głębszą fazę i zaczyna się agresja. Toteż nie wolno z nimi dyskutować, bawić się, chociaż często niewinnie wydają się te zabawy, np. wywołują duchy, poprzez tarota ... nie oczekujmy od nich pomocy, one bawią się ludźmi .... kto tak czyni jest jeszcze na bardzo niskim poziomie duchowym, a właściwie jest podpięty pod świat negatywnych energii, chociaż te osoby potrafią wyglądać jak słodkie aniołki ... a bywa, że czym słodszy tym jest nadziany większą trucizną. W czasie takich spotkań negatywne byty łatwo zyskują wejście w człowieka ciało i tak się w nim poruszają jak same chcą. Należy za wszelką cenę unikać takiego lokatora. Wówczas mówimy, że człowiek jest opętany.

Są jeszcze nawiedzeni ... tutaj przejmują człowieka dusze zmarłych, które nie chcą przejść do Światła i walczą o swój byt na Ziemi, aby utrzymać się w naszym świecie. Zatrzymują się zazwyczaj w miejscu śmierci, w domu w którym mieszkały i prześladują wszystkie mieszkające tam osoby. Dużo kultur na świecie zna te prawdy, dla przykładu Chińczycy nigdy nie kupią domu, w którym ktoś zmarł. Duchy przywiązują się do poszczególnych osób i zasilają się ich energią. Atakują najmocniej w chwili strachu, poczucia winy, kiedy nasze energetyczne systemy bywają zakłócone.

Potrafią działać na zasadzie przymilania, podobnie jak w życiu, ktoś jest dla nas miły, przynosi kwiaty, prezenty, zbliża się do nas, ale tylko po to, aby nas wykorzystać.

https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte ... w_cz7.html
0 xherbusmoła
Posty: 90
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 14 cze 2018, 14:58

janusz pisze:
piątek 08 cze 2018, 01:09
To tylko ''Wybrańcy'' tak mają...telefony z zaświatów, czyli ...Cuda, cuda i jeszcze raz cuda. :lol:
Twoja afirmacja czyli wola w działaniu jest Twoim pragnieniem :) Jeśli nie pragniesz bo mówisz: kimże ja jestem by pragnąć a w tle pragnie "herbusmoła" to "herbusmoła" bierze a ty cierpisz - tylko, że to Ty zapragnąłeś cierpienia :D i jesteś winien wdzięczność bo Ci je dano :!:
Rozumiesz :?: :!:
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 14 cze 2018, 15:14

Toż to ukryty katolicyzm, którego nauki kodują niektórych do końca ich dni. Współczuję... :(
0 xAwatar użytkownika
Robin
Posty: 47
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 5
x 3
Podziękował: 152 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: Robin » piątek 22 cze 2018, 09:40

Magiczna noc 9 maja 2018 ,gdzieś w Polsce - szukając Magii wśród gwiazd .

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 29 cze 2018, 00:00

Szamanizm Wczoraj i Dziś - Agnieszka Zell

https://www.youtube.com/watch?v=s1ww75sbuXE
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 lip 2018, 23:41

Szamanizm Syberyjski - Praca z Przodkami, Szamański Taniec Mocy - Aayla

https://www.youtube.com/watch?v=qRuSFZrANKA

Opublikowany 23 lip 2018
XVI Zlot Wolnych Ludzi - Harmonia Kosmosu 2018 - Zalew Sulistrowicki, Masyw Ślęży, 22-24 czerwca 2018 r.
0 xMatlenkus98
Posty: 10
Rejestracja: środa 18 lip 2018, 13:22
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: Matlenkus98 » wtorek 24 lip 2018, 13:58

Czyli Magia to inaczej narzędzie diabła ?
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 4930
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 599
x 195
Podziękował: 8161 razy
Otrzymał podziękowanie: 8548 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 24 lip 2018, 20:40

Niekoniecznie . Są dwa rodzaje magii ,biała i czarna -dobra i zła wszystko zależy do czego się jej używa.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 04 sie 2018, 00:00

Przebudzenie Lisicy - rozmowa z Dorą Rosłońską

https://www.youtube.com/watch?v=cxVTa0thsV4
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 14 sie 2018, 22:51

MAGIA SEKSUALNA - Radosław Szatkowski - 13.08.2018 r. © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=nD42vWRhXpQ

Opublikowany 13 sie 2018
Spotkanie z szamanem, Radosławem Ametystem Szatkowskim
http://milosciszaman.pl/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 08 wrz 2018, 23:27

Droga do Radości z Szamanką Radości - Alina Ananda Kummer

https://www.youtube.com/watch?v=KPninEUZTX4

Opublikowany 6 wrz 2018
XVI Zlot Wolnych Ludzi - Harmonia Kosmosu 2018 - Zalew Sulistrowicki, Masyw Ślęży, 22-24 czerwca 2018 r.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7576
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 523
x 124
Podziękował: 6101 razy
Otrzymał podziękowanie: 10789 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 14 wrz 2018, 22:50

właściwie położyłem się do łóżka i przypomniało mi się co zobaczyłem w środku dnia pracy w sklepie,-
chyba tylko ja to zauważyłem- tj w "Ghostbusters" na 2 półkach ustawiły się do pionu 2 pudełka,-
z puzzlami.
W zasadzie śmieszne gdybym na własne oczy nie widział, a poza tym zupełnie normalka,-
kolejny podobny dzień w pracy.. 8-)
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9272
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17868 razy
Otrzymał podziękowanie: 15496 razy

Re: MAGIA.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 08 lis 2018, 23:33

Wywiad z szamanem z Chakasji

https://www.youtube.com/watch?v=kGMXyMTAVGM
0 xODPOWIEDZ