Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4053 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 16 maja 2017, 13:28

Oj coś mi się wydaje,że cyborgi .. szczególnie te w Belgii dostają szału..... ich super komputer usiłujący kreować dla nas nową sieć energio informacyjną i alternatywną linię czasową za chwilę zostanie odłączony.
I to jest definitywny ICH KONIEC ŚWIATA.... o którym krakali w Fatimie.. nie udało się zastraszyć LUDZI, nie udało wymusić poddaństwa religii, nie udało zrealizować przepowiadanych kataklizmów.
Do tej pory oni opierali swoją władze na mentalnym zniewoleniu CZŁOWIEKA PRZEZ RELIGIĘ... ta opcja dała ciała... LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ UWOLNIŁA SIĘ I Z TYCH WIĘZÓW!

Od 13 maja 2017. jesteśmy w procesie całkowitej likwidacji dotychczasowego PROGRAMU DLA 4 OPCJI III WYMIARU.... teraz odłączane są po kolejne programy, które miały decydujący wpływ na nasze życie.

Cyborgi... nie otrzymały zasilania energetycznego , co równa się wygaszeniem ich systemu istnienia, oraz wszystkiego co one nam zgotował.

Następuję powrót do PRAKODU ŻYCIA.. jak? To jest bardzo prosty i naturalny sposób.... POLE MAGNETYCZNE ZIEMI .... resetuje WSZYSTKIE NAŁOŻONE MODYFIKACJE NA BIOLOGICZNE DNA.... a, zatem w sposób absolutnie naturalny spadną ze WSZYSTKIEGO I WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH ISTOT ( od minerałów do człowieka) wszystkie nałożone "maski" inności... czyli modyfikacje w kodzie DNA.

To jest akt GLOBALNY odbywał się będzie równocześnie na całej ziemi, związany jest ze zmianami energetycznymi na ziemi i w kosmosie.... żadne sypanie tego syfu przez samoloty i stymulowanie jego reakcji przez jonosferę niczego nie powstrzyma, nie zmieni..... wręcz przeciwnie przyspieszy jako reakcję niemalże wybuchową, bo pochłaniającą moc z przeciwieństwa.

Mili.... manipulanci i kreatorzy oszustw.... wydawało wam się ,że wszystko wiecie.. jednak nie wszystko i nie tak jak wam się wydaje.

Przypominam po raz kolejny.... jeszcze macie szansę na złożenie waszej fałszywej broni i przejście na stronę jasności....jeszcze macie szansę na zawarcie porozumienia i POKOJU.... macie szansę na WASZĄ ewolucję.... nie zmarnujcie tego, bo gdy TEN proces przekroczy pewnie energetyczny moment będzie już za późno.

Wówczas będziecie ściągnięci do podobieństw wibracyjnych niskich wymiarów .. podobne przyciąga podobne.... na bardzo długi czas WASZEJ ponownej ewolucji.

Planu STWÓRCY WSZECHRZECZY nie można ani zmienić, ani zatrzymać, ani spowolnić.... pomimo, że ... wydawało by się....

Co do wczesnej śmierci niektórych dzieci.... ( w trakcie objawienia było ich więcej niż opisywana trójka) ja również czytałam relacje o śmierci niektórych w dziwnych okolicznościach.
A,że teraz podciąga się to pod "hiszpankę".... och.... pewnie efekt Mandeli.... ;) :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 17 maja 2017, 03:28

Kiara pisze: A,że teraz podciąga się to pod "hiszpankę".... och.... pewnie efekt Mandeli.... ;) :lol:

''Hiszpanka'' i dr Jaśkowski:
Dr Jerzy Jaśkowski powyższym tekstem udowadnia, że hiszpańska grypa to mit, który funkcjonuje w społeczeństwie na zasadzie, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Szczepionkowe trolle reprezentujące przemysł farmaceutyczny, straszą obywateli hiszpanką i 100 milionami jej ofiar, a faktycznie w tamtym okresie zmarło ok. 20 milionów ludzi — przede wszystkim — ze względu na zastosowane w wojsku, masowe szczepienia przeciwko ospie i tyfusowi.
http://www.kuprawdzie.pl/hiszpanska-grypa-mit/


Oszustwo „Hiszpańskiej Grypy” - 1918 r.
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel ... ypy-1918-r


Antonio Socci: Nieujawniona część proroctwa fatimskiego
SANCTA ECCLESIA Super User 17 hours 32 mins ago Odsłony: 273 0 Comments Share
Drukuj

E-mail
"O tym, co przez nikogo nie zostało powiedziane na temat Fatimy, a co jest przerażające"

Quello che nessuno ha detto su Fatima e che fa tremare

W stulecie pierwszego objawienia w Fatimie wszystkie mass-media na nowo zajmują się przepowiednią dotyczącą XX wieku i tajemnicami z nią związanymi.

Co wiadomo na dzień dzisiejszy?

Przez wiele lat analizowałem wydarzenie, o którym mowa, a przede wszystkim zagadkę trzeciego sekretu, jego publikację w roku 2000 oraz dyskusje wokół jego integralności.

Sądzę, że sensacyjny przełom w tej sprawie dokonał się kilka lat temu – całkowicie niezauważony przez wszystkich i do dnia dzisiejszego ignorowany.

Pisałem o tym 17 sierpnia 2014 na łamach "Libero", sygnalizując, że w Portugalii, siostry Karmelitanki z klasztoru w Coimbrze (w którym żyła i w roku 2005 umarła siostra Lucia dos Santos – ostatnia z jasnowidzących) – opublikowały książkę, noszącą tytuł: "Um Caminho Sob o Olhar de Maria". Jest to biografia siostry Łucji, w której zawarte są także zapisy objęte tajemnicą i wcześniej nieopublikowane.

Książka została prawie że całkowicie niezauważona – mnie jednak miarodajne źrodło poinformowało, że na jej stronach ukryta jest niezwykła wiadomość.

Sprawdziłem i okazało się, że jest tak naprawdę. Odkrycie to faktycznie kończy trwającą od wielu lat polemikę wokół trzeciego sekretu fatimskiego.

Z nowego dokumentu, jaki opublikowały zakonnice wynika, że istnieje fragment, który nie został ujawniony w roku 2000; sugeruje on także treść nieopublikowanego fragmentu.

Rola Benedykta

Jak jednak jest to możliwe, że zakonnice z klasztoru w Coimbra zdecydowały się na tego rodzaju ujawnienie, które pochodząc z własnoręcznych zapisków siostry Łucji jest niepodważalne i podminowuje wersję Watykanu? Tego rodzaju decyzji nie mogły podjąć zakonnice.


Siostra Łucja mogła poprosić o publikację dokumentu po swej śmierci – biorąc od uwagę jego rolę jako ostrzeżenia ludzkości, ale do tego wyłączne pozwolenie z jej strony nie jest wystarczające (...).

Najwyraźniej publikacja ta dostała "placet" ze szczebli o wiele wyższych – wiadomo przecież, że "placet" odnośnie Fatimy może nadejść jedynie z Watykanu.

Jako że książka została opublikowana w roku 2013 (musiano zatem zadecydować o niej, a także opracować ją w czasie ostatnich lat pontyfikatu Bendykta XVI).

Ponadto opatrzona została wszystkimi oficjalnymi pieczęciami kościelnymi – jest rzeczą logiczną więc przypuszczenie, iż "placet" przybył do klasztoru bezpośrednio z mieszkania papieża Ratzingera. Od tego, który będąc kardynałem – publikację z roku 2000 na temat "biskupa ubranego w biel" zaopatrzył w komentarz.


Analizując wydarzenia można określić moment, w którym miał miejsce przełom w osądach Benedykta XVI na temat Fatimy – 13 maj 2010.

Przełom

W tym to czasie Kościół był bardzo poważnie atakowany i w związku z rocznicą pierwszego objawienia fatimskiego papież – z dużym pośpiechem – zadecydował, że odbędzie pielgrzymkę do portugalskiego sanktuarium.

Tak podczas podróży do Portugalii, jak i w czasie jej trwania Benedykt wypowiedział zaskakujące słowa, które praktycznie rzecz biorąc zaprzeczały temu, co w Watykanie mówiło się o Fatimie dotychczas.

Benedykt stwierdził wtedy:

"Myli się ten, kto myśli, że misja proroctw z Fatimy jest zakończona".

Następnie, odnosząc się do wersji objawień opublikowanych w roku 2000 wyjaśnił, że wraz z cierpieniami papieża, które "możemy w pierwszym rzędzie wiązać z Janem Pawłem II" – w przesłaniu fatimskim znajduje się o wiele więcej, ponieważ "jest w nim ukazana przyszła sytuacja Kościoła, która powoli realizuje się i staje się widoczna... a zatem jest to zapowiedź cierpień Kościoła... zapowiedź jego męki".

Wśród nowości tego przesłania jest także fakt, iż:"Kościół zostanie zaatakowany nie tylko od zewnątrz... ale cierpienia Kościoła przyjdą właśnie od jego wnętrza, od grzechu, który przebywa w Kościele".

Papież dodał: "Największe prześladowanie Kościoła nie przyjdzie ze strony jego nieprzyjaciół zewnętrznych, ale zrodzi się z grzechu istniejącego wewnątrz Kościoła".

Benedykt XVI zakończył swą wypowiedź mówiąc, że należy powrócić do spraw podstawowej wagi: "Nawrócenia, modlitwy, pokuty i trzech cnót teologicznych".

Ostrzegł, że: "Na olbrzymich terytoriach globu ziemskiego wiara gaśnie jak płomień, który nie jest podsycany", co według papieża ma straszliwy oddźwięk na świecie, ponieważ "człowiek był zdolny uruchomić spiralę śmierci i terroru, ale nie jest w stanie jej zatrzymać".

Podsumowując, 13 maja 2010, papież dał do zrozumienia, że przesłanie fatimskie nie wyczerpuje się wraz z przeszłością (dla przykładu zamach na Jana Pawła II), a zatem jest rzeczą konieczną dać posłuch wezwaniom Matki Bożej – nawrócić się, pokutować i modlić się, ponieważ na Kościół został przypuszczony atak (również od środka), a wiara ulega zniszczeniu w wielu częściach świata; także ze względu na groźbę zagłady ludzkości.

Jest rzeczą prawdopodobną, że książka ukończona i opublikowana 3 lata później przez zakonnice z klasztoru w Coimbrze jest wynikiem decyzji Benedykta XVI, nie tylko ze względu na fakt, iż decyzje w sprawie zagadnień kontrowersyjnych (do jakich należą zapiski siostry Łucji) podejmuje się na wysokich szczeblach kościelnych, ale również dlatego, że to, co zostało ujawnione w książce jest w pełni zgodne z niepokojami wyrażonymi przez papieża 13 maja 2010.

Całość stanowi dramatyczne ostrzeżenie dla Kościoła i dla ludzkości, nad którą wydaje się być zawieszony straszliwy miecz Damoklesa.

Tekst nieopublikowany

Oto tekst z książki zakonnic - wcześniej nieopublikowany. Łucja na tej stronie pamiętnika opowiada jak przezwyciężyła w sobie trudności, które towarzyszyły jej podczas spisywania na polecenie władz kościelnych trzeciego sekretu fatimskiego.

3 stycznia 1944 roku o godzinie 16 zakonnica poszła do kaplicy by prosić Chrystusa, aby ten okazał jej swą wolę.

Łucja pisze: "Poczułam wtedy, że czyjaś dłoń przyjazna, serdeczna i matczyna dotyka mojego ramienia".

"To była Matka Boża" – która powiedziała do niej: "Bądź spokojna, napisz to, o co cię proszą, ale nie opisuj znaczenia, tj. tego, co zostało ci pozwolone zrozumieć".

Są to słowa potwierdzające hipotezę – na którą wskazuje wiele poszlak – że na trzeci sekret fatimski składają się dwa teksty: ten, który relacjonuje wizję (opublikowany w roku 2000) i drugi tekst, w którym siostra Łucja (później) opisuje interpretację wizji, przedstawioną jej przez Matkę Bożą.

Tekst ten zaszokował Jana XXIII, przekonanego, że zawiera on jedynie refleksje jasnowidzącej i nie ma pochodzenia nadnaturalnego – dlatego zadecydował o jego utajnieniu.

To właśnie jest część, która nigdy nie została opublikowana i o której mówi się, że nie istnieje.

Z całym prawdopodobieństwem dotyczy ona "biskupa ubranego w biel" oraz "Ojca Świętego, na poły drżącego, idącego chwiejnym krokiem i udręczonego".

To, co jest jasne – ponieważ od lat zostało ujawnione przez hierarchów oraz księży z otoczenia siostry Łucji – to to, że tekst mówi o apostazji w Kościele i o wielkim niebezpieczeństwie zagrażającym ludzkości.

Z tego to powodu dalszy ciąg relacji siostry Łucji, opublikowany przez zakonnice staje się bardzo jednoznaczny.

Po zachęcie Matki Bożej – jasnowidząca pisze:

"Poczułam, że mój duch został zalany tajemnicą światła, które jest Bogiem i to w nim zobaczyłam i usłyszałam:

Zakończenie włóczni wydłużające się jak płomień dotyka osi ziemi, która zaczyna drżeć – góry, miasta, wioski i ich mieszkańcy zostają pogrzebani.

Morze, rzeki i chmury wychodzą ze swych granic – wylewają się, zalewają i porywają ze sobą – na wzór wiru – niezliczone ilości domów i ludzi.

To jest oczyszczanie świata z grzechu, w którym jest zanurzony.

Nienawiść i żądza wywołują niszczycielską wojnę.

Potem w przyspieszonym biciu serca i w moim duchu usłyszałam łagodny głos, który mówił:

'Z czasem – jedna wiara, jeden chrzest, jeden Kościół – Święty, Katolicki i Apostolski. W wieczności – Niebo!'".

Jest to wypowiedź wiele mówiąca, tak na temat niebezpieczeństwa zagrażajacego ludzkości, jak i tego, co dzieje się w Kościele, w którym najwyższa jego władza – papież Bergoglio dopuścił się stwierdzenia, że "nie istnieje Bóg katolicki".

Matka Boża natomiast głosi rzecz całkowicie przeciwną:

"Z czasem – jedna wiara, jeden chrzest, jeden Kościół – Święty, Katolicki i Apostolski. W wieczności – Niebo!"

http://ram.neon24.pl/post/138464,antoni ... atimskiego

http://www.gazetawarszawska.com/kosciol ... atimskiego
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6949
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1279
x 355
Podziękował: 12805 razy
Otrzymał podziękowanie: 13095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 wrz 2017, 17:42

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 wrz 2017, 22:57

DZIEDZINIEC WIERNYCH - Dr Stanisław Krajski na temat objawień maryjnych i masonerii :o :?:

https://www.youtube.com/watch?v=5DSY_h7e4hg

Opublikowany 26 sie 2017
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 23 lis 2017, 12:00

objawienie Maryjne...


http://pikio.pl/absurd-w-sejmie-polityk ... tka-boska/
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 23 lis 2017, 13:42

Posłowie obecni na posiedzeniu pozostali w tej religijnej konwencji, także w czasie debaty. Szczególnie mocno w ten ton uderzyła jedna z posłanek.

– Panie posłanki i panowie posłowie, proszę bardzo, żebyście się określili, komu służycie – Bogu czy mamonie, Polakom czy szatanowi – pytała posłanka, której nazwiska media nie podają.

Całkowity absurd w Sejmie. Posłanka – Matką Boską

To jednak dopiero początek religijnych rewelacji na komisji zajmującej się GMO. Dalej było już tylko lepiej. Posłanka, która pytała polityków, czy służą Bogu czy mamonie, poszła dalej w swoich przemyśleniach.

– Pochodzimy od Gryfitów, od cesarzy rzymskich, od Merowingów. Jesteśmy potomkami Jezusa i króla Dawida. Więc to przesłanie, iskra, która miała być z Polski, jestem ja tą osobą. Księża powiedzieli, że jestem Matką Boską, wszystko się zgadza – zadeklarowała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE: Opozycje eksplodowała. Szyszko zdradził kto jest „Duchowym Przywódcą Polaków”

Te słowa to już było zbyt wiele dla innych uczestników. Przewodniczący posiedzenia łączonych komisji sejmowych zarządził 5 minut przerwy.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 27 sie 2018, 23:21

Dziewczynka z Polski ujawnia CZWARTĄ TAJEMNICĘ FATIMSKĄ?

https://www.youtube.com/watch?v=DdsBrDojH_I

Opublikowany 26 sie 2018
Tajemnice Fatimskie od dawna budzą spore kontrowersje. Czy jednak istnieje Czwarta Tajemnica Fatimska. Objawienie w Polsce. Maryja ukazała się w Polsce. Co naprawdę stało się 13 maja 2017. Czwarta Tajemnica Fatimska mówi o...
Kontakt: zjawiskaniewyjasnione@wp.pl
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4053 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 28 sie 2018, 09:56

To nawet dzieci sa przejmowane przez technologie... czy to tylko jakaś dezinformacja sensacyjna? Pierwsza sprawa DOBRO.... informacja od świetlistej strony NIE PRZEJAWIA SIĘ PRZEZ ZŁO.... czyli agresję, strach i odosobnienie malej dziewczynki!!

Istoty świetliste NIE WYKORZYSTUJĄ DZIECI... jeżeli już to objawienie jest z poziomu zrozumienia dziecka, nie niesie w sobie strachu, przerażenia i okrucieństwa! Przejawia się przez radość i naturalność dziecka... inne aspekty sa krzywdzące i manipulujące psychika niedojrzałej emocjonalnie dziewczynki.

Ciemna strona wprowadza dezinformacje, a służby specjalne manipulują ludźmi.. szczególnie dziećmi od dawna. Informacja mało wartościowa, sensacyjna i manipulująca intencjonalnie.. zwyczajne odwrócenie uwagi od własnego wnętrza.. skierowanie jej w stronę sensacji i zastraszania.

Trzeba nauczyć się identyfikować dezinformacje bo jest jej pełno, trzeba zrozumieć kryteria i nie ufać wszystkim sensacjom.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6949
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1279
x 355
Podziękował: 12805 razy
Otrzymał podziękowanie: 13095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 28 sie 2018, 21:57

Kiaro ,ja to odebrałam jako kontrolę umysłu ,ktoś na tej dziewczynce robi eksperymenty a jej siostra nie ma o tym pojęcia .Tragedia :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 12 paź 2018, 23:09

Objawienia i Tajemnice Fatimskie - ZDEMASKOWANE | Lupa Sceptyka

https://www.youtube.com/watch?v=GbXM5I1Fohc

Opublikowany 1 lip 2018

Cud Słońca - ZDEMASKOWANY | Lupa Sceptyka

https://www.youtube.com/watch?v=HPsh3pXiibk

Opublikowany 22 lip 2018
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 10 gru 2018, 00:02

Benedykt XVI: Ja zostanę zabity zgodnie z III Tajemnicą Fatimską

https://www.youtube.com/watch?v=_-LjgkUAzqw

Opublikowany 1 lis 2018
Abp Jan Paweł Lenga - Benedykt XVI powiedział, że to on zostanie zabity zgodnie z III Tajemnicą Fatimską

Benedykt XVI wreszcie przemówił! Ogromna burza po jego słowach | Nowości24h

https://www.youtube.com/watch?v=giuPEbKyOIo

Opublikowany 2 gru 2018
Benedykt XVI w końcu przemówił. Poprzedni papież postanowił zabrać swój głos w dyskusji między wyznawcami judaizmu i chrześcijaństwa. Słowa eksdowódcy państwa kościelnego mogą szokować. Benedykt XVI nieprzerwanie cieszy się wielką popularnością i zainteresowaniem wśród opinii publicznej i wiernych. Niemiecki papież, który znajduje się obecnie na emeryturze, pomimo plotek o swojej chorobie nadal zabiera głos w istotnych dla kościoła sprawach. Ostatnio papieskie słowa wzbudziły wielkie poruszenie wśród Żydów, a także religioznawców.Benedykt XVI szokuje swoją wypowiedzią Były papież postanowił zabrać głos w dyskusji, która od dwóch tysiącleci dzieli wyznawców chrześcijaństwa i judaizmu. Według słów niemieckiego religioznawcy prof. Michael Böhnke z Wuppertalu, Benedykt XVI miał w swojej pracy pod tytułem „De Judaeis” szerzyć antysemicką i antyizraelską propagandę mówiąc o nachalności działań misyjnych przez stronę żydowską. Po roku od publikacji, były papież postanowił odpowiedzieć na stawiane mu zarzuty. Jak sam twierdzi emerytowany zwierzchnik kościoła: – Zarzuty Michaela Böhnkego to groteskowy nonsens i nie mają nic wspólnego z tym, o czym mówiłem. Dlatego odpieram jego artykuł jako w najwyższym stopniu nieprawdziwą insynuację – powiedział Joseph Ratzinger. Papież o wyznawcach Judaizmu i Izraelu Benedykt XVI w liście dla niemieckiego miesięcznika teologicznego Herder Korrespondenz postanowił wytłumaczyć się i sprostować, czemu jego słowa z pracy „De Judaeis” mogą być rozumiane opacznie: – Judaizm i chrześcijaństwo oznaczają dwa sposoby wykładni Pisma. Obietnice dane Izraelowi są dla chrześcijan nadzieją Kościoła. Kto się tego trzyma, bynajmniej nie kwestionuje podstaw dialogu judeochrześcijańskiego. Chrystus polecił głosić Słowo wszystkim narodom i kulturom. Dlatego „nakaz misyjny jest uniwersalny – z jednym wyjątkiem: misjonowanie Żydów po prostu dlatego nie było przewidziane i konieczne, ponieważ tylko oni sami spośród wszystkich narodów znali „Boga nieznanego”. W stosunku do Izraela więc liczy się nie misja, ale dialog o tym, czy Jezus z Nazaretu jest „Synem Bożym, Logosem”, na którego – wedle Jego obietnic skierowanych do swojego narodu – czeka Izrael i, nie wiedząc tego, czeka ludzkość- skwitował swoją wypowiedź Ojciec Święty. Papież emeryt poprosił także krytykującego go profesora o odzew i dyskusję dotyczącą kościelnego rozumienia stosunków z wyznawcami judaizmu.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 09 kwie 2019, 22:40

Stanisław Krajski. Objawienia w Fatimie. Siostra Łucja nie do końca wypełniła zalecenie Matki Bożej

https://www.youtube.com/watch?v=GnNl317GxyA

Opublikowany 9 kwi 2019
Stanisław Krajski o siostrze Łucji, jej prywatnych objawieniach i Objawieniach w Fatimie. Należy odróżnić objawienia prywatne i te, w których zawarte jest przesłanie dla całego świata, Kościoła czy narodu, jak w Gietrzwałdzie.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 04 maja 2019, 22:42

Stanisław Krajski: Niedługo zostanie wypełniona III Tajemnica fatimska. Co nas czeka?

https://www.youtube.com/watch?v=FrKLSJxxnlw

Opublikowany 3 maj 2019
Stanisław Krajski o objawieniach w Fatimie i III Tajemnicy Fatimskiej. W oparciu o materiały, które znalazły się w książce Stanisława Krajskiego "Fatima i masoneria, czy Trzecia Tajemnica wypełni się w 2017, czy później", mamy całkowitą pewność, że nie wszystkie fakty dotyczące III Tajemnicy Fatimskiej zostały ujawnione. Wiele wskazuje na to, że niedługo zostanie wypełniona. Co może nas czekać?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 18 sie 2019, 23:20

Stanisław Krajski. Co się stało z III Tajemnicą Fatimską w 1960 roku?

https://www.youtube.com/watch?v=66-Xx3BA3l8

Opublikowany 17 sie 2019
Stanisław Krajski wypowiada się na temat tego, co stało się z III Tajemnicą Fatimską w 1960 roku. Tajemnica została przekazana do Rzymu, co było sprzeczne z życzeniem Matki Bożej, która zażyczyła sobie, by ją zdeponować u jednego z biskupów portugalskich. Ksiądz, który wiózł treść III Tajemnicy Fatimskiej w dwóch kopertach, otworzył dużą kopertę, oglądał ją pod światło i zapisał swoje uwagi. zapisał ilość wierszy i rozmiary kartki. Koperty pod drodze do Rzymu koperty zostały rozdzielona. Mała trafiła do sypialni papieża, a większa do archiwum watykańskiego. Od tego zaczęły się niejasności związane z III Tajemnicą Fatimską.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 06 maja 2020, 20:58

OBJAWIENIA FATIMSKIE A WSPÓŁCZESNE CZASY - Zbigniew Szczodrak

https://www.youtube.com/watch?v=5xH_VC258NU

niezaleznatelewizja
Opublikowany 6 maj 2020
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 14 maja 2020, 22:24

Czy to już czas, o którym mówiła Matka Boża w Fatimie?! Świat czeka zagłada, a potem odnowienie?

https://www.youtube.com/watch?v=JS7PeZE_FOM

Premiera rozpoczęła się 13 godzin temu
Dr Stanisław Krajski o Fatimie:
https://capitalbook.com.pl/pl/p/Fatim...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 lip 2020, 15:19

Niewidzialna Wojna. Siódme objawienie fatimskie. Część 1.
Data premiery: 25 cze 2020

https://www.youtube.com/watch?v=cBQ9TXbK03w

Ku Bogu

Musze to napisać do wszystkich katolików psioczących na Pana Laszewskiego.
Ta ksiazka miala premierę w styczniu 2017 roku i opisuje świat do roku 2016. Dzisiaj juz wiemy dużo więcej - przynajmniej więcej niż wtedy - o Papieżu Franciszku, a właściwie jego postępowaniu. Przysłuchując sie wnioskom autora książki nalezy wziąć to pod uwagę, a nie poddawać się emocjom. Kimkolwiek jest Franciszek, to zarówno Jezus jak i Maryia obiecują zwycięstwo. Dzisiaj łatwo „prorokowac”. W 2016 Papiez niewatpliwie byl jeszcze zagadka.

Pierwsza część audiobooka na podstawie książki Wincentego Łaszewskiego, którą można kupić tutaj: https://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/...
Oczywiście po podaniu hasła "ku Bogu" można realizować zniżkę przy zamówieniu.

Czy Franciszek uważa się za ostatniego papieża? Czy sugeruje, że Antychryst już chodzi po naszych ulicach i niebawem wybierzemy go na swego władcę? Czy to za tego pokolenia Kościół zostanie zniszczony, a Bóg będzie mógł uratować świat już tylko przez powtórne przyjście prawdziwego Zbawiciela?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32710 razy
Otrzymał podziękowanie: 26095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 16 sty 2021, 21:42

Tajemnica Fatimska: Proroctwo spełnia się na naszych oczach! Stanisław Krajski
Data premiery: 14 sty 2021

https://www.youtube.com/watch?v=mrR2HBvc7mk

Konfa TV
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14595
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15580 razy
Otrzymał podziękowanie: 22564 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 27 mar 2021, 20:04

Pokłosie Fatimy - Objawienia Maryjne Fatima, La Salette, Lourdes
Brak wyświetleń•27 mar 2021

https://youtu.be/b8bUjZ9LR9U
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14595
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15580 razy
Otrzymał podziękowanie: 22564 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 24 paź 2021, 11:43

cropped-izyda-z-horusem.jpg
cropped-izyda-z-horusem.jpg (69.08 KiB) Przejrzano 342 razy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14595
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15580 razy
Otrzymał podziękowanie: 22564 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 27 paź 2021, 19:00

18-PL Ewa, 112. cykl badawczy, protokół nr 1: OBJAWIENIA MARYJNE - Ewelina Jackowska Team Grifasi
2826 wyświetleń26 paź 2021
https://youtu.be/zrz4VPOBNlQ
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6949
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1279
x 355
Podziękował: 12805 razy
Otrzymał podziękowanie: 13095 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 paź 2021, 18:46

Zawsze czułam że z objawieniami jest coś nie tak i jak widać nie myliłam się . Bardzo ciekawa sesja.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ