Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

"Arka Przymierza" ...

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 15
Podziękował: 5087 razy
Otrzymał podziękowanie: 1609 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 22 sie 2014, 22:13

Ale nie przez nijakie arki czy tęcze, ani w ciemnych okularach. ;)
Szczerze mówiąc nijakie przymierza nie są mi potrzebne, bo każdego zawsze staram się traktować ... po ludzku. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1316 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 23 sie 2014, 15:58

Hej hej no to był żart :lol:
Oczywiście jak nie zrozumiały to przepraszam :D
Pisałem po wiskaczu :D
to może pozdrawiam :D
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 15
Podziękował: 5087 razy
Otrzymał podziękowanie: 1609 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 23 sie 2014, 15:59

Hej, tak to odebrałem i podobnie żartobliwie odpisałem.
Tylko po piwku. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 115

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 23 sie 2014, 16:33

:lol: :lol: :lol:
Ech, pijaki same. A chcą być świadomi i przytomni mówią. I się dogadać ze sobą. Z kim ja się zadaję?? :lol: :lol: :lol:
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 sie 2014, 00:11

No chyba ze mną, bo ja tylko naleweczkę wiśniową, a potem pigwówkę - samo zdrowie - pobierałem.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3834
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 202
Podziękował: 1740 razy
Otrzymał podziękowanie: 3967 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 26 sie 2016, 16:46Obrazek

Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society


Język jest ARKĄ: Język i słowo są najważniejszym ludzkim narzędziem własnego ocalenia i opanowania świata.
Rzeczy nie nazwane przez człowieka – dla człowieka nie istnieją. Język ratuje człowieka i umożliwia mu rozwój. Jest arką dla ludzi w nieludzkim świecie, w którym człowiek, aby przetrwać, musi najpierw - nim opanuje świat fizycznie używając narzędzi i maszyn - ocalić siebie przy pomocy języka i słowa.ARKA, JĘZYK, SŁOWO
pytanie od RS :

W 1Ks.Mojżeszowej 6:15 mamy podane wymiary arki jaką miał wybudować Noe. Mianowicie: długość arki – 300 łokci, szerokość - 50, a wysokość - 30. W alfabecie hebrajskim poszczególnym literom są przypisane wartości liczbowe. Jakie powstanie słowo, kiedy połączymy litery: szin (300), nun (50) i lamed (30)? Czy powstanie w ogóle jakieś słowo?

763px-Noahs_Ark_on_Mount_Ararat_by_Simon_de_Myle_(2).jpg
Arka Noacha, Simon de Myle, 1570.
odpowiedź :

Tak. Lamed, szin i nun tworzą razem słowo laszon , czyli „język”. Natomiast tejwa – czyli "arka", oznacza również „słowo”.

Istnieje wiele interpretacji tego faktu. Baal Szem Tow (1700-1760) – twórca chasydyzmu – uważał, że nakaz Boga skierowany do Noacha (Noego) – „wejdź do arki” (Bereszit, 7:1) jest uniwersalną wskazówką dla człowieka: słowem ocalającym ludzkość jest Tora - słowo Boga, duchowa arka. Tylko przestrzeganie zawartych w niej etycznych przykazań zapewnia człowiekowi ocalenie przed chaosem i zagładą. Słowem i językiem komunikacji z Bogiem jest też modlitwa, bez której człowiek traci możliwość samooceny i poprawy własnego postępowania. Język i słowo wypowiadane przez człowieka powinno być święte, wówczas podporządkowany w ten sposób człowiekowi świat będzie również dobry i święty.

Z kolei klasyczne, kabalistyczne dzieło Sefer Jecirah (według midraszowej tradycji przypisywane Awrahamowi) wyjaśnia, że każda litera alfabetu hebrajskiego ma cechy fizyczne i duchowe. Szin reprezentuje ogień i pasję, namiętność. Metaforycznie odpowiada on temu aspektowi języka, który zaspokaja naszą potrzebę wyrażania własnej osobowości. (Psalmy 39:4 “Serce we mnie rozgorzało; gdy myślałem, zapłonął w nim ogień, język mój przemówił “) Bez pasji kontaktu z innym człowiekiem, bez pasji przekazania emocji i myśli – nie istnieją język ani mowa. Panuje milczenie.

Nun stanowi przeciwwagę szin. Sefer Jecirah wyjaśnia, że nun odpowiada zapachowi, a więc odczuciom subtelnym. Jednym z nich jest wrażliwość na innego człowieka, którego nasze używanie języka i słów z niekontrolowaną pasją może skrzywdzić. Te dwa aspekty języka (reprezentowane przez szin i nun) wpływają na siebie nawzajem i ich wzajemnej równowadze odpowiada symbolicznie litera lamed, która reprezentuje dotyk i tworzenie; prokreację i kreację. Lamed symbolizuje twórczą funkcję języka, która pozwala człowiekowi stwarzać nową ludzką rzeczywistość.

Język i słowo są bowiem najważniejszym ludzkim narzędziem własnego ocalenia i opanowania świata.

Rzeczy nie nazwane przez człowieka – dla człowieka nie istnieją. Np. przeciętny mieszkaniec miasta europejskiego ma w swoim języku zaledwie 3 lub 4 słowa na określenie rodzajów śniegu. I tyle tylko różnych śniegów postrzega. Narciarz - ma ich kilkanaście. Bo jemu ta wiedza jest niezbędna. Natomiast Eskimos - mieszkaniec północnej Alaski – kilkadziesiąt. Bez znajomości tych kilkudziesięciu nazw śniegu – nie mógłby przeżyć. Język ratuje bowiem człowieka i umożliwia mu rozwój. Jest arką dla ludzi w nieludzkim świecie, w którym człowiek, aby przetrwać, musi najpierw - nim opanuje świat fizycznie używając narzędzi i maszyn - ocalić siebie przy pomocy języka i słowa.

Paweł Jędrzejewski.

**************

37 min ·

To jest wykasowany u mnie post..... co w nim jest co nie podoba się służbom specjalnym jako upowszechniona informacja???? :) :)

O TĄ TREŚĆ im CHODZIŁO.....

Cd..... Kosmiczny Puls Życia"......

Mądrość Stwórcy zawsze przejawia się w wielkiej prostocie .. kto szuka skarbów musi zacząć od siebie ... musi tak pracować nad sobą by mógł stać się przepięknym skarbem Stwórcy.. bo jesteśmy stworzeni na Jego podobieństwo.

A , zatem mamy możliwość doskonalenia siebie by stać się "Arką" , której przyrzeczenia dawno temu wyznaczył Stwórca.

Dar wypowiadania słów napełniających się mocą tworzenia ma TYLKO CZŁOWIEK , każdy dźwięk emanowany przez LUDZKĄ krtań tworzy pole magnetyczne.
Indywidualne pola magnetyczne są nieco inne , na ich tle powstają różne wzory zależne od ... nie tylko od artykułowanego dźwięku, ale najważniejsze... od poziomu uczuć i osobowości energetycznej CZŁOWIEKA, czyli naszej wibracji osobistej .
Każdy ma zupełnie inną moc, inną świetlistość dającą inny efekt twórczy.
Decydują o tym zarówno możliwości energetyczne przekazywane przez osobistą sekwencję DNA oraz indywidualny rozwój , czyli konsekwentna praca nad sobą.

Moc tego samego słowa, nie tylko efektu jego wibracji, ale jego fizyczny skutek, powodowany różnymi intencjami i rożnymi okolicznościami artykułowania go, może tworzyć bardzo różne efekty finalne.

Słowa .. w świecie fizycznym muszą być wypowiadane bo tylko one , ich dźwięk mają moc zmian...
Sekretem tej mocy jak zawsze jest CZŁOWIEK ..... najbardziej tajemnicze i cudowne dzieło STWÓRCY .... dzięki niemu i dla niego istnieje całe biologiczne życie na ziemi.
Człowiek jest "narzędziem" Stwórcy , Stwórca wszystkie swoje zamysły w materii realizuje przez najcudniejsze swoje dzieło "CZŁOWIEKA" .

CZŁOWIEK staje się "ARKĄ" wówczas gdy następuje synchronizacja rytmu bicia jego serca z rytmem bicia SERCA STWÓRCY.... czyli kodem życia Stwórcy dla wszystkich biologicznych istot.... wówczas przez LUDZI przejawia się KOSMICZNY PULS ŻYCIA..... całe biologiczne życie ( biologiczne , nie syntetyczne) pulsuje .. oddycha w rytm "kosmicznego serca".... tworzącego ochronne pole magnetyczne ziemi.

Tylko Boski kod jest ewolucyjną drogą rozwoju życia.
To jest dopiero początek.. pierwszy krok na tej drodze , drugi to indywidualność dochodzenia do własnej doskonałości.... każdego aspektu, zarówno mężczyzny jak i kobiety... wszak ONI WE DWOJE TWORZĄ PEŁNEGO CZŁOWIEKA.

Muszą równocześnie pojawić się "DWIE TĘCZE" które połączą się tak perfekcyjnie ze sobą że stworzą JEDNĄ wspólną dla dwóch aspektów.

Ten moment dopiero stanie się wypełnieniem "PRZYMIERZA ze STWÓRCĄ"...

Bowiem proces powrotu do doskonałości z której wywodzi się nasza osobowość to łączenie , a nie dzielenie.

A zatem .. milczenie nie jest złotem..... złotem może być mowa..... intonacja dźwięków.

Poszukiwanie "ARKI PRZYMIERZA" ..... nie jest szukaniem technicznego urządzenia , które miało moc działania TYLKO wówczas gdy napełnione było bardzo określoną energią.

Energię do działania tamtej Arki MUSIAŁA dostarczać para, kobieta i mężczyzna Miriam/ Sefora i Mojżesz.

Dawna historia LUDZKOŚCI ( która obecnie jest nieco zatarta i zdeformowana) pokazuje nam niezbędność kobiety i mężczyzny w przełomowych momentach naszych dziejów.

Odmienność ich indywidualności nie zaburzy przeznaczenia , wypełni je ,barwy ich osobowości tworzą kompletność JEDNI.


A , zatem czym.. albo KIM..... jest "ARKA PRZYMIERZA"... ????
KOBIETA I MĘŻCZYZNA SĄ PEŁNĄ ARKĄ PRZYMIERZA ... PODWÓJNĄ TĘCZĄ , KTÓRA STAJE SIĘ JEDNIĄ.... MIŁOŚCIĄ BOGA O NAJWYŻSZYM ASPEKCIE WIBRACJI...


Najbardziej nie podoba się rozpowszechnianie tej wiedzy facetom z krk.... to oni teraz walczą o swoje kiecki i stołki.. to oni propagują największa nienawiść do Żydów, bo wiedza TORY ( ta wyższego rzędu) przekazuje nam wszystkie sekrety ukryte przed nami... oni się tego boją.

Kiara.

ps. Dzięki Pawle Twój post pomógł mi rozwiązać ostatnią sekwencje zagadki "Arki" z Katedry w Chartres ... o tym w cd...

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5725
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 768
x 263
Podziękował: 9797 razy
Otrzymał podziękowanie: 10418 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 01 sty 2018, 23:00

ARKA PRZYMIERZA – UKRYWANE ŹRÓDŁO DARMOWEJ ENERGII?

Arka Przymierza to jedno z ważniejszych urządzeń, których zrozumienie było podstawa do prawidłowego rozwoju cywilizacji. Opisywane tajemniczo urządzenie nie jest aż tak tajemnicze, jeżeli zna się podstawy fizyki i elektryki. Urządzenie, które miało przynieść przymierze rozwiązując problem braku Energii, komunikacji i transportu, jednak zostało wykorzystane do walki a zasada działania nie została zrozumiana po dzień dzisiejszy.
Dlatego właśnie wybrałem to urządzenie na początek, aby wyjaśnić podstawy działania i możliwości wykorzystania.

Arka Przymierza to kondensator wykonany ze złota

Złoto jest materią o bardzo zbliżonej częstotliwości do słońca, dlatego najlepiej odbiera z niego energie i przenosi największy zakres częstotliwości.

Arka będzie działać prawidłowo tylko w środowisku z przewagą dodatniego potencjału co zmienia ruch elektronów w układzie.

W Środowisku z przewagą ujemnego potencjału, jony dodatnie i ujemne poruszają się w przeciwną stronę a w dodatnim oba sygnały płyną w jedną stronę od potencjału większego do mniejszego. Można w skrócie to określić jako wymiana sygnałów i przesył sygnału. W dodatnim środowisku schemat działania wygląda tak jak pokazuje rysunek: R1
Obrazek

Arka Przymierza jako urządzenie do komunikacji

Arka była również opisywana jako urządzenie do komunikacji z Bogiem.

Bogiem jest nasze słońce, z którego to jest projekcja wszystkich planet w układzie.

Żeby skomunikować się z bogiem, trzeba było usiąść w pobliżu arki i połączyć się z energią w niej.

Jak każde źródło Energi ma swoje większe pole, tak naładowana arka również ma większe pole dookoła.

Siadając w tym polu można było sparować się z energią zgromadzoną w arce gdzie był większy ładunek niż w komórkach twojego mózgu i poziom energetyczny twoich czakr i to pozwalało odbierać większy zakres częstotliwości ze słońca z większą siła.

Schemat można zobaczyć na rysunku: R2)
Obrazek

Arka Przymierza jako rozwiązanie dla transportu

W Biblii było kilka zdań o tym, że Arka potrafiła się unosić i to miało być wprowadzenie do antygrawitacji.

Naładowany dodatni ładunek jest przyciągany do ujemnego, ale większego ładunku kosmosu poza źródłem.

Dokładnie tak jak słońce się unosi na tej samej zasadzie unosi się Arka po odpowiednim naładowaniu.
Jest to najprostsze wyjaśnienie i miało pokazać ludziom jak działa antygrawitacja.

Podstawy grawitacji są proste, jednak obecni naukowcy pomijają to z braku zrozumienia lub chęci trzymania pseudo technologi, która widzicie obecnie.

Promotorzy paliw i fałszywe ośrodki naukowe promują czynnie lub biernie upadek cywilizacji prowadząc do wielu zniszczeń, aby zarobić pieniądze.

Darmowa energia istnieje i ma tylko jedną wadę, jest darmowa wiec nikt się nią nie interesuje i nie wspiera, bo nie idzie na tym zarobić, ale jednak jest niezbędna do prawidłowego rozwoju cywilizacji, która nie upadnie.
Cała ta wiedza może być wykorzystana do różnych rozwiązań technologicznych.

Na źródłach z innymi warunkami oddziaływania mogą nieco się różnic, jednaka reguły będą takie same i trzeba tylko dopracować urządzenia tak, aby spełniały swoja funkcje na danym źródle w warunkach, jakie istnieją obecnie lub tak, aby spełniały funkcje we wszystkich warunkach co też jest możliwe.

Przy wykorzystaniu odpowiedniej wiedzy, można stworzyć naprawdę porządną technologię.

Pojazdy antygrawitacyjne, teleporty, projektory materii, dematerializatory, urządzenia do komunikacji w całym układzie słonecznym i poza, czy tworzyć nowe światy, kontynenty w obecnej projekcji lub nowe słońca bez doprowadzania do rozpadu obecnego.

Teoria wielkiego wybuchu jest prawdziwa bo się wydarzyła z tym, że to nie jest proces kreacji tylko rozpadu jak to wybuch.
Prawdziwa technologia i wiedza jest jednak niebezpieczna i obecny poziom cywilizacji nie jest wystarczający, aby zrozumieć i pozytywnie wykorzystać jej możliwości.

W poprzednich cywilizacjach była przyczyną wielu upadków, ale jej brak również prowadzi do upadku.

Trzeba promować i rozumieć podstawy, bo to uchroni przed kreacją jeszcze gorszych rozwiązań niż mamy obecnie.

Biblia nie jest historyjka w typowym mniemaniu typowego pseudo katolika, tylko zapisem wiedzy z drogi życia, która miała być wykorzystana do tego, aby nie popełniać za dużo błędów i kreować najlepsze rozwiązania.
Biblia mówi o fizyce i zawiera wiele informacji niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

Sposób przekazu był taki, aby był zrozumiały na tamte czasy po rozpadzie poprzedniego źródła gdzie poziom naprawdę nie był najlepszy i niestety tylko nieznacznie różnił się od dzisiejszego.

Niestety zarówno wtedy, jak i dzisiaj przekazy nie zostały zrozumiane we właściwy sposób.

Materiał przygotował: Piotr Drajer

https://www.odkrywamyzakryte.com/arka-przymierza/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5767
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 382
x 223
Podziękował: 32206 razy
Otrzymał podziękowanie: 9174 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 02 sty 2018, 00:45

Złoto jest materią o bardzo zbliżonej częstotliwości do słońca, dlatego najlepiej odbiera z niego energie i przenosi największy zakres częstotliwości.
pozwolę sobie nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.
Złoto rzeczywiście jest dobrym, ba jednym z lepszych przewodników ale nie najlepszym i daleko mu do oscylacji Słońca.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 02 sty 2018, 09:43

Nie warto sobie głowy zawracać powyższymi dywagacjami o arce i słońcu, to jest poziom laika.
Owszem pokrycie arki to kondensator, ale on rozładowałby się po pierwszym dotyku, nawet zabijając osobnika, choć wątpię aby to mogło nastąpić przy takiej pojemności elektrycznej, a ponieważ ów kondensator się nie rozładowywał, a ze skrzydeł cherubinów leciały długie wyładowania, to wewnątrz musiało istnieć olbrzymie przemienne pole magnetyczne. I tyle na ten temat.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5725
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 768
x 263
Podziękował: 9797 razy
Otrzymał podziękowanie: 10418 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 02 sty 2018, 12:26

Moi drodzy koledzy ,nie twierdzę że w artykule zawarta jest prawda a wręcz przeciwnie . Człowiek od wieków stara się wyjasnić czym była Arka Przymierza i gdzie się obecnie znajduje. Najlepiej by było gdyby w końcu ją odnaleziono i byłoby po sprawie ale póki co nigdzie jej nie widać dlatego mamy tyle różnych teorii.
Teraz wyrażam tylko swoje zdanie na temat Arki:
Arka była niezwykle ważnym urządzeniem ,podobno idealnie pasowała swoim kształtem do "sarkofagu" w Piramidzie Cheopsa . Żydzi uciekając z Egiptu ukradli Arkę i to dlatego ścigał ich Faraon i egipskie wojska . Kapłani musieli być wściekli ,pewnie arka i piramida stanowiły całość jakiegoś "urządzenia ".
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 02 sty 2018, 20:52

No właśnie. Tak twierdził Nassim Haramein w filmie "poza horyzontem zdarzeń" i trudno zaprzeczyć faktom, jakie przywoływał na poparcie swojej teorii. Tą opinię słyszałem też z innych źródeł. Faraon pozwolił wyjść Żydom z całym złotem jakie zdołali zabrać, ale w pościg ruszył, gdy się dowiedział, że zakosili także generator z piramidy. Niestety chyba Jahwe nauczył Żydów obsługi "arki", choć Mojżesz był adoptowanym synem faraona i wiedział o królestwie wszystko. Na dodatek dostał jeszcze laskę - technologicznie bardzo zaawansowaną broń.
Gdy zabrali generator był on "uśpiony" i przecież bez obudowy, którą zrobiono później w/g wymiarów podanych przez Jahwe.
Technicznie zastanawia mnie źródło tak wielkiej energii, jaką urządzenie potrafiło wytworzyć, jeżeli była to technologia jądrowa, to bardzo zaawansowana technologicznie, bo dziś istnieją reaktory jądrowe podobnej wielkości i wagi, ale generują moc najwyżej 1 MW. Albo był to prawdziwy generator wolnej energii, ale wtedy jej gęstość powala. Teraz nie pamiętam, czy konstrukcja była pozaziemska, czy Atlantydzka w/g źródeł.

Jeśli chodzi o kontrowersyjną datę wyjścia Żydów z Egiptu, oczywiście nie w takiej liczebności jak w Biblii, to ja skłaniam się ku twierdzeniu, że był to moment wchodzenia w erę Byka, dlatego z tego powodu odlali złotego Byka, co tak rozwścieczyło Jahwe i Mojżesza, bo zbyt dużo wiedzieli - ponoć wybili wówczas ponad 3000 mężczyzn. Obecnie wchodzimy w erę wodnika, czyli było to dokładnie połowę Zodiaku temu.

Arki (generatora) według wszelkich danych nie ma na ziemi, została zabrana przez istoty pozaziemskie, abyśmy nie narobili tutaj większego kuku, nie pamiętam kiedy, teraz wydaje mi się, że ok 800 roku.

Zapisy dotyczące "generatora" są także w "Kronikach Akaszy", niektórzy mają do nich dostęp, choć chyba zawsze ograniczony.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3834
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 202
Podziękował: 1740 razy
Otrzymał podziękowanie: 3967 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 04 sty 2018, 18:52

ARKA PRZYMIERZA.... kontrowersji co nie miara biorąc po uwagę brak wiedzy i specjalną dezinformację.

Otóż tzw. "wyjście z Egiptu" było dokładnie w roku 1125. pne. Mojżesz niczego nie ukradł , otrzymał od kapłanów to techniczne urządzenie w celu otworzenia wyższego wymiaru. Miało to zadanie i możliwości nieco podobne do CERN i inny kierunek działania. Używano do tego innej energii , byla to najwyższa wibracja energii miłości.. nie mylić proszę z seksualną energią.
Nie jak w CERN , energia o niskiej wibracji ,do otworzenia portalu niższego wymiaru ,tylko ENERGIA MIŁOŚCI uruchamiała Arkę.

Ale żeby Arka była aktywna potrzebne były dwa małe artefakty , które musiały być razem połączone ,dopiero wówczas zaczynała działać.

Jeden z artefaktów posiadał Mojżesz , drugi Sefora/ Miriam , obydwoje byli najwyższymi kapłanami swoich opcji duchowych, nie będę opisywała teraz całej historii tamtych czasów , kiedyś ją opowiem.

Nie mniej jednak wyjście na "pustynię" nie było dosłownym wyjściem na pustynie ,a wyjściem 6000 tys ludzi w ciągu 40 lat do pradawnej Oazy Siwa na Saharze , dokładnie zorganizowanym zamierzeniem i zaplanowanym dużo wcześniej przez kapłanów obydwu opcji za wiedzą i zgodą faraona.

"ZIEMIA OBIECANA/ SYJON " była i jest tym samym miejscem do którego dążą obecni ludzie ze wszelakich opcji rozwoju duchowego, to jest IV wymiar nasza oczekiwana "ZŁOTA EPOKA/ EPOKA SERCA" ,w czasach Mojżesza zaistniała również możliwość przekroczenia wymiaru.

Do Siwy miało przyjść 10 grup ludzi po 600 osób, którzy w czasie co 4 lata mieli osiągnąć poziom rozwoju duchowego umożliwiający otworzenie portalu między wymiarowego "ZIEMI OBIECANEJ", całe zamierzenie rozłożone było na 40 lat.. myślę że stąd wzięło się powiedzenie o czterdziestoletnim byciem na pustyni "LUDU WYBRANEGO' prowadzonego przez Mojżesza.

Oczywiście byli to LUDZIE wyselekcjonowani z przygotowanych wcześniej przez kapłanów duch ;
1. Grupa 300 ludzi przyprowadzonej przez Seforę.

2.Grupa 300 ludzi przyprowadzonej przez Mojżesza.

Grup te razem w ciągu 40 lat miały składać się z 6000 ludzi tworzących tzw. "NARÓD WYBRANY".

Pierwszą grupę 600 ludzi pod wielką Piramidą w uroczystym marszu przyprowadziła cała starszyzna rodowa , kapłańska i faraon, to była trudna wędrówka przez pustynię, . Obydwie doszły do wielkiej Piramidy w Gizie, tam były inicjacje najwyższe,Sefory i Mojżesza.Z stamtąd było zabrane urządzenie techniczne później nazwane Arką Przymierza.

Oczywiście było to urządzenie typowo techniczne do tworzenia energii, na tamte czasy unikalne... ( o jego pierwotnej roli w Egipcie opowiem innym razem) nie zostało ono absolutnie ukradzione przez Mojżesza, było przeznaczone do tworzenia energii orgonu .. czyli podwyższanie wibracji miejsca które przygotowano jako portal między wymiarowy.

Pominę całą historię która wydarzyła się w Siwie ponad 3000 lat temu... finał był taki ,że Mojżesz otrzymał wiedzę od Stwórcy Wszechrzeczy, mógł stanąć na czele "Ludu wybranego" i otworzyć portal do IV wymiaru wejścia do Syjonu, ale wystraszył się rangi tej wiedzy, ona go przerosła, był jeszcze nie wystarczająco dojrzały uczuciowo.

Słowa przymierza ze Stwórcą zostały mu wytatuowane na plecach ( znam ten tekst), dlatego nie mógł sam powiedzieć co jest napisane , odczytała to Sefora/ Miriam...która miała już prawo do noszenia również męskiego imienia ( gdy kobieta najwyższa kapłanka osiąga pełną moc swojego aspektu męskiego , otrzymuje również imię męskie.. staje się kapłanem, królem i papieżem.
O tym mówił Jezus.. o staniu się kobiety jak mężczyzna.. czyli o uzyskaniu mocy tworzącej w niej harmonię), Sefora .. jej imię, Miriam imię arcykapłanki, Aron jej ... imię jako arcykapłana.

No cóż jest to wiedza bardzo starannie ukrywana, wręcz odwrócona i zatajona prawda.Całkowicie ukrywana jest rola Sefory , pomniejszona do nieistotnej jednej z żon Mojżesza.. ufff.... zatarta wiedza,że Sefora i Miriam , to ta sama osoba, a już Aron.... strach mówić.

Gdy Mojżesz nie zawarł Przymierza ze Stwórcą ( "potłukł Tablice") pojawiła się obca cywilizacja , z którą On zawarł Przymierze.. do tej pory są oni obecni w Siwie , bez problemu można zobaczyć statki na niebie w biały dzień.

Roiłam zdjęcia , bo zrobiłam wędrówkę szlakiem tamtego Ludu od Asuanu do Siwy przez Kair.. mam kiepskie zdjęcia, bo miałam słabej jakości aparat fotograficzny.

Właściwie na wędrówce pierwszej grupy zakończyło się stworzenie "ZIEMI OBIECANEJ.. /SYJONU " , Mojżesz stworzył zestaw praw dla ludu ( X Przykazań), który sobie siłą podporządkował, zachował swój artefakt , ale nie mógł już nigdy więcej naładować energią Arki Przymierza.
Energię która była w Arce zużył do prowadzonych walk ,podbój okolicznych ludów , Sefora zabrała swój artefakt bardzo dobrze go ukryła, do tej pory nie został on znaleziony.

Pewna grupa Żydów jest w posiadaniu artefaktu Mojżesza, czy wiem jak wyglądają te dwa przedmioty? Wiem ,znam je, ale nie będę teraz o tym pisała.

I co dalej? Historia Żydów jest tragiczna do tej pory, już pora zatrzymać tą machinę niszczącą w sposób bestialski LUDZI. W całości to jest skomplikowana sprawa, bo do rodu weszli ci, którzy NIGDY W NIM BYĆ NIE POWINNI! Zniesławili go, zdeprawowali wielu wspaniałych ludzi, stworzyli wokół rodu obrzydliwą otoczkę pazerności i okrucieństwa.

To oni doprowadzili ( zrobili to z premedytacją) do kilku tysiąc letniej nienawiści tego dawnego rodu, nienawiść ta trwa do dzisiaj, tworzy się ją wykorzystując emocjonalną słabość LUDZI I BRAK WIEDZY.

Dlaczego tak zniesławia i niszczy się wszelakimi sposobami Żydów? Bo ONI SĄ NIEZBĘDNYM ELEMENTEM otworzenia PORTALU MIEDZY WYMIAROWEGO.. WRÓT CZASU DO IV WYMIARU .. INACZEJ "ZIEMI OBIECANEJ/ SYJONU".. teraz używamy innego nazewnictwa , jednak cel drogi jest ten sam.
Ci którzy nie chcą ewolucji LUDZKOŚCI ROBIĄ WSZYSTKO , by do niej nie doszło , by niezbędny element został absolutnie zniszczony... by LUDZIE CI PRZESTALI ISTNIEĆ!Na nasze szczęście nastała kolejna możliwość ( kosmiczne ustawienia i poziom uczuć w śród LUDZI DUCHOWYCH) otworzenia Portalu Między Wymiarowego , naszego wejścia do "ZIEMI OBIECANEJ..... DAWNEGO SYJONU, TERAZ ZWANEGO EPOKĄ SERCA, albo ZŁOTYM WIEKIEM".

Przybierający na sile antysemityzm , tworzenie sytuacji wikłających LUDZI w emocjonalne reakcje niosące bezprawie JEST ZAPLANOWANYM SPOSOBEM NA ZATRZYMANIE EWOLUCJI LUDZKOŚCI na całkowite wymordowanie LUDZI oraz zatarcie wiedzy o ich istnieniu!


Po pierwsze nikt, kto niesie w sercu chociaż jedną kroplę nienawiści do drugiego CZŁOWIEKA NIE PRZEKROCZY WRÓT ZŁOTEGO WIEKU...
Po drugie , WSZYSCY LUDZIE ... MUSZĄ TAM WEJŚĆ, żadne etniczne dyskwalifikacje nie wchodzą w grę!
Jedynym warunkiem wkroczenia w Nową Epokę pojedynczego CZŁOWIEKA ( nie ma żadnych uwarunkowań etnicznych , czy innych) jest osobisty rozwój uczuciowy.

MUSZĄ SIĘ POŁĄCZYĆ MIŁOŚCIĄ DWA RODY , TEN KTÓRY NAZYWAMY TERAZ ŻYDAMI i TEN KTÓRY NAZYWAMY TERAZ SŁOWIANAMI .... połączenie MUSI zaistnieć na polu UCZUCIOWYM.... nie na bazie logicznej kalkulacji, to nic nie da.

Tak więc to.. czego nie udało się kiedyś zrobić Mojżeszowi zaistnieje dzięki pięknie mądrości serca kolejnego wspaniałego syna dawnego rodu , który kiedyś reprezentował Mojżesz.

Czy nam się uda? Tak.... bo obecny scenariusz zdarzeń zjednoczył wszystkich LUDZI DUCHOWYCH na całej Ziemi, a, "główny męski aktor" jest CZŁOWIEKIEM na miarę uniesienia zadania wytęsknionego przez WSZYSTKICH LUDZI.

A, kobieta..... och.. jak zawsze ta sama, pojawi się we właściwym momencie.. w finale jest wielka radość NAS WSZYSTKICH.

Tyle na teraz.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8719
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 327
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12189 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 sty 2018, 20:16

Piękna opowieść @Kiaro. Zakładając, że jest prawdziwa to trzeba pochylić czoła przez "Imperium Zła", które zdołało tak doskonale wszystko zamaskować i przemalować, łącznie z różnymi informacjami jeszcze z bardzo starożytnych czasów nie kończąc wcale na artefaktach.
Osobiście uznaję to za możliwe, bo znam niektóre możliwości istot pozaziemskich w zakresie operacji podkładania artefaktów, łącznie z operacjami w czasie, dokładniej w "przeszłości". Zastanawiająca jest skala i zakres tej operacji, bo dziś można znaleźć ludzi, którzy w regresji hipnotycznej znajdują swój udział w wyczynach jakie Jahwe uprawiał podczas "wędrówki" przy pomocy "swoich" ludzi wobec tubylców, co zostało szeroko opisane w ST.
Dzięki "pomocy" obcych Mojżesz zszedł na złą drogę i to by się zgadzało, tylko jak daleko jego "wyczyny" sięgały?
Co było "arką" używaną w trakcie tych wyczynów, bo są ludzie, którzy pamiętają elementy tego generatora. czy może działała inna grupa, o której jest mowa w ST?
Tak czy inaczej w mojej ocenie ci którzy nazywają siebie Żydami i sterują obecnie Izraelem i USraelem zza kurtyny,
po mojemu Żydami nie są. Nawet nie ważne kim są - gdzie są Żydzi z tego pokolenia, nie wiem nawet jak go nazwać, o których piszesz? Nic o nich nie wiemy. Czy może są rozproszeni jak Słowianie pomiędzy różnymi zombie, lub jak ich nazywasz - syntetykami?
To takie informacje ogólne - mogłabyś trochę o tym napisać?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3834
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 202
Podziękował: 1740 razy
Otrzymał podziękowanie: 3967 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 04 sty 2018, 21:15

@ blu..... wiesz,że daleko mi do fantazjowania.... prawda przewyższa najbardziej fantastyczne scenariusze... niestety.
Moja opowieść jest prawdziwa, pomimo że wydaje się niewiarygodna.

Znam te czasy aż nazbyt dobrze, nie o wszystkim chcę pisać, Mojżesz był niedojrzałą osobowością, nie było trudne go przejąć, zwieść i uzależnić.
Jak się raz wpada w takie sidła bardzo trudne jest wyplatanie się z nich.

Tamten Ród istnieje mimo wszystko udało im się przeżyć , na szczęście holokaust również nie wymordował wszystkich, nie wszyscy są świadomi kim są, rodzą się nie zawsze w środ wyznawców judaizmu, ważne ,że ich duchowy rozwój idzie do przodu.

Imperium zła dysponuje technologiami, które nie mieszczą nam się w głowach, jednak nie wszystko mogą zrobić pomimo swojej technologicznej przewagi nad LUDŹMI.

Kontrola umysłu, przejmowanie świadomości, sterowanie poprzez przekazy i podkładane artefakty... to bajka dla nich. Odebrano nam dostęp do wiedzy prawdziwej, zniszczono i ukradziono stare księgi, wymusza się wzajemną, sterowana nienawiść idziemy praktycznie po omacku.
Ale jakoś dajemy radę, pomimo uwikłania nas w religię, wiedza dawnej Świątyni i dogmaty religijne to nie to samo.. LUDZIE zapomnieli KIM SĄ I DLACZEGO WCIELAJĄ SIĘ NA ZIEMI.
Będą PRAWDĘ ODKRYWALI NA NOWO.

"Tak czy inaczej w mojej ocenie ci którzy nazywają siebie Żydami i sterują obecnie Izraelem i USraelem zza kurtyny" ...

Tak to prawda, a co gorsze że Żydzi znający prawdę dają im się wodzić za nos i zwodzić za obietnice, które nigdy nie będą zrealizowane przez tą grupę.

WSZYSCY LUDZIE DUCHOWI URODZENI Z BIOLOGICZNEGO DNA PRZEZNACZENI SĄ PRZEZ TE BESTIE DO WYMORDOWANIA! WSZYSCY BEZ ŻADNEGO WYJĄTKU.

Jak ich zwał tak zwał nie mają szansy istnieć gdy nastąpi wejście w EPOKĘ SERCA... czyli na dawną ZIEMIĘ OBIECANĄ/ SYJON.
To oni stoją za wszystkimi wojnami, bezprawiem i technologiami niszczącymi Ziemię i LUDZI, przerobienia LUDZI NA CYBORGI, ODEBRANIA NAM , ETYKI, PRAWOŚCI I NASZYCH LUDZKICH PRAW....wygrali z nami walkę w trzech poprzednich cywilizacjach unicestwiając je, mają olbrzymie doświadczenie i wiedzę o słabościach CZŁOWIEKA wszystko ,wykorzystują TO przeciwko nam ponownie.

Posiadając tak perfekcyjną wiedzę o przeszłości i przyszłości do momentu otworzenia WRÓT CZASU wiedzą doskonale jak i kiedy jej użyć... a jednak tym razem nie udaje im się nas przejąć.

Użyteczni idioci ... i ci bez dusz i ci prymitywni materialiści o egoistycznej osobowości niestety nieświadomie , a często śwaidomie współpracują z naszymi oprawcami.

Arka... tak generator energetyczny on poprzez kompleks piramid w dawnym Egipcie tworzył z niego miejsce zabezpieczone polem energetycznym ,ale zarazem enklawę nietykalności i kraj o wyjątkowej wibracji, bardzo wysokim poziomie orgonu.
W różnych miejscach Egiptu były .. a nawet są jeszcze niektóre aktywne mniejsze generatory zespolone z tym głównym, może o nich opowiadają przypominający to sobie ludzie?
Użyto wielu podstępów żeby zniszczyć Egipt oraz cały depozyt wiedzy o nim, to co, jest teraz mówione w temacie ,to 90% nieprawdy.

Egipt nadal jest dla nas wielkim sekretem, jednak niebawem i ta wiedza zostanie odsłonięta. Napisze niebawem więcej.. czas przyspiesza.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 507
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 47
Podziękował: 1957 razy
Otrzymał podziękowanie: 1055 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » czwartek 04 sty 2018, 23:23

"Żydzi - naród wymyślony"

Od wielu lat żadna książka tak silnie nie wstrząsnęła światem żydowskim jak „Wymyślenie żydowskiego narodu” Szlomo Sanda, profesora historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego. Izraelski naukowiec o polskich korzeniach przez jednych został określony jako wariat i antysemita, który kala własne gniazdo. Inni uważają go za wizjonera, który nie bał się wystąpić przeciwko największemu żydowskiemu tabu i złamać zmowę milczenia.

Jak wskazuje tytuł książki, profesor Sand uważa, że… naród żydowski został wymyślony. W Izraelu jego naukowa rozprawa spotkała się z wielkim zainteresowaniem czytelników i – rzecz niemal bez precedensu dla prac naukowych – trafiła na listę bestsellerów, na której znajdowała się nieprzerwanie przez 19 tygodni. Podobny sukces odniosła we Francji, gdzie zdobyła prestiżową nagrodę Prix Aujourd’hui.

W październiku książka wyszła po angielsku i trafiła do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych pt. “When and How the Jewish People Was Invented?”, wywołując kolejną falę polemik i prasowych sporów. Krytyczną recenzję książki opublikował niedawno „Financial Times”. Gazeta uznała ją za prowokację. Federacja Syjonistyczna Wielkiej Brytanii i Irlandii zaś ostrzegła, że lansowanie podobnych tez „może się przyczynić do wzrostu incydentów na tle antysemickim”. Autor książki – według organizacji – szuka zaś taniej sensacji.

Kto wymyślił naród żydowski?
Cały artykuł na stronie: http://www.eioba.pl/a/2zsk/zydzi-narod-wymyslony
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3834
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 202
Podziękował: 1740 razy
Otrzymał podziękowanie: 3967 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 05 sty 2018, 03:11

Czy można stworzyć na podstawie wspólnoty ideologicznej , religijnej naród.... to inna sprawa. Co to znaczy tożsamość Żydowska i jaki związek ma z nią sekwencja DNA?

Tu jest mnóstwo tematów do dyskusji, ja nie chcę wchodzić w obecne polityczne zagadnienia, każdy CZŁOWIEK ma prawo do życia na ziemi gdy się na niej urodził... naturalnym jest zapewnianie sobie bezpieczeństwa .Sposób w jaki się to robi niestety nie zawsze jest właściwy.. często krzywdzący dla innych. Bo nie wszyscy ludzie dojrzali już do uznania cudzego dobra na równi ze swoim... uczymy się na swoich błędach dokonując korekt.
Czy DEKALOG był potrzebny.... widać był i jest niezbędny skoro do tej pory jest używany przez LUDZI.... to coś jak tabliczka mnożenia, kiedy używamy jej automatycznie nie musimy wracać do uzasadnienia w dodawaniu... staje się natura i zasadą życia.

To jedno, a drugie nie zapominajmy że na Ziemi LUDZIE DUCHOWI to zdecydowana mniejszość, większość , to bezuczuciowi ludzie bez dusz , zaprogramowani na wojny, przemoc , agresję , konkurencję .. ich jedyną wartością jest OSOBISTA KORZYŚĆ WSZELKIEGO RODZAJU.. oni zawsze idą drogą zysku, są bezwzględni w kalkulacjach i egzekwowaniu swoich norm .

Zanim zaczniemy osądzać i oceniać .. trzeba zweryfikować wszystkie informacje na temat i zrobić do nich odniesienie, bo nie wszystko jest TYM.. za co się podaje.

Nie powinniśmy walczyć ze soba, poniżać i mordować innych w imię swoich prawd i ideałów, nie usprawiedliwiam winnych , ale nie uważam,że mamy prawo egzekwować etniczną odpowiedzialność zbiorową.

Droga przekazywania i chronienia dawnej wiedzy chadza zawiłymi ścieżkami,Żydzi mimo wszystko ochronili swój przekaz i uratowali poprzez swój osobliwy dla innych swój sposób życia, tamten dawny ród.

Druga sprawa Żydzi nie są ani konglomeratem etnicznym, ani religijnym , jest sporo odłamów Judaizmu , które nie uznają innych zasad niż swoje, naprawdę trudno jest powiedzieć że to jest wspólna identyczna religia.
Dlatego ja nie chcę wchodzić na współczesne pole polityczne i wizje przyszłości niektórych judaistycznych nurtów.

Dla mnie osobiście najbliższa jest wiedza I ŚWIĄTYNI, ŚWIĄTYNI SALOMONA, ale ta pradawna, prawdziwa wiedza... bowiem I Świątynia zbudowana była na zasadach bardzo starej wiedzy.

Arka Przymierza .. nazwa ta jest znana od czasów Noego dotyczy w wymiarze fizyczno/ duchowym PRZYMIERZA ZAWARTEGO miedzy STWÓRCĄ WSZECHRZECZY , a CZŁOWIEKIEM DUCHOWYM.

O tym pisałam w innym miejscu, chodzi w tym o nasz rozwój uczuciowy , przemienienie szyszynki w kryształ/ diament, przez który popłynie swatało NOWEJ WIEDZY... po rozszczepieniu go powstaje tęcza .. czyli pasma wiedzy NOWEGO WYMIARU.
ONA ma być połączeniem dwóch zwaśnionych rodów , dwóch zwaśnionych dawno temu aspektów KOBIETY I MĘŻCZYZNY... czyli w ŚWIĄTYNI DWÓCH KOLUMN WSPIERAJĄCYCH JĄ.

Jedyny warunek realizacji tej obietnicy to LUDZKA GOTOWOŚĆ ROZWOJU UCZUCIOWEGO ... muszą pojawić się na ziemi prekursorzy realizacji naszej ewolucji... to jest warunek zaistnienia jej, gdy CZŁOWIEK SAM Z SIEBIE WYGENERUJE ENERGIĘ MIŁOŚCI, KTÓRĄ SAM ROZSZCZEPI W SWOJEJ SZYSZYNCE NA TĘCZOWY MOST .... który połączy sobą serca kobiety i mężczyzny.. te energie muszą się spleść ze sobą i nic więcej.

Techniczne urządzenie nazwane Arką Przymierza samo z siebie nie wypełnia warunków PRZYMIERZA STWÓRCY Z CZŁOWIEKIEM.. bo nie z technologią ono zostało zawarte, a jedynie z LUDŹMI DUCHOWYMI.

Urządzenie miało za zadanie stworzyć warunki biologiczne ( jak obecna normobaria ) dawnego Edenu, to było tylko chwilowe stworzenie warunków biologicznych dla pierwszych grup dokonujących regeneracji i transformacji energetycznych w sobie.
Tamta technologia miała za zadanie pomoc CZŁOWIEKOWI odzyskać zablokowane funkcje swojego ciała fizycznego.. doprowadzić je do zestrojenia z dawnym kodem życia, odzyskać pełnię duchowo fizyczną do kontynuacji dalszego procesu rozwoju .

No cóż CZŁOWIEK jest zawodny, nie do końca przewidywalny , wówczas nie udało się otworzyć WRÓT CZASU i wejść do Ziemi obiecanej, nie udało się stworzenie SYJONU na Ziemi, tamto urządzenie techniczne zostało wykorzystane inaczej, jako machina wojenna.. po wyczerpaniu energii stało się bezużytecznym przedmiotem.

Kolejną szansą był CZŁOWIEK znany nam jako Jezus i ta sama co dawniej Energia znana wówczas jako Sefora/ Miriam, w czasach Jezusa to Maria Magdalena wielu innych imion zależnie od pełnionych funkcji.

Wówczas nie do końca udało się zrealizować plan Stwórcy, ale nie było to całkowite fiasko... zawieszono możliwość dokończenia go do naszych czasów.
W miedzy czasie LUDZKOŚĆ podniosła swoje i Ziemi wibracje ( rezonans Schumana) dokonała wystarczającego rozwoju duchowego by otworzyć WROTA CZASU I WEJŚĆ DO SYJONU... ZIEMI OBIECANEJ.

Tym razem nie jest potrzebna techniczna Arka Przymierza .. teraz są nią LUDZIE gotowi na akt otworzenia WRÓT CZASU, Oni naprawdę są na Ziemi.

Tym razem nie uda się ich zmanipulować .. wszyscy chcemy zaistnienia DOBRA .. ta energia wspiera i chroni ten proces.. chociaż wydarzenie jeszcze nie nastąpiło, wiadomym już jest że zaistnieje.... nikt nie ma mocy zmienić ni zatrzymać planu STWÓRCY realizującego JEGO PRZYMIERZE Z CZŁOWIEKIEM DUCHOWYM.... nie z maszyną , a z CZŁOWIEKIEM.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5725
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 768
x 263
Podziękował: 9797 razy
Otrzymał podziękowanie: 10418 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 03 mar 2019, 13:03

Polaraxa 70 - Poszukiwacze zaginionej Arki

https://youtu.be/UIpw3EraZ_U


Chris Miekina
Opublikowany 2 mar 2019

Film “Poszukiwacze zaginionej Arki” przeszedł do legendy, stając się klasykiem filmów przygodowych o nieustraszonych odkrywcach tajemnic przeszłości. Artefakty, których działania do końca nie rozumiemy, bo wykracza nie tylko poza zwykle codzienne rozumienie świata ale także często staje w sprzeczności z aktualnym stanem nauki, od zawsze pobudzały wyobraźnię tych, którzy usiłowali je zdobyć. O ile Indiana Jones robił to w szlachetnym celu aby poszerzyć wiedzę naszej cywilizacji to nawet w tym pogodnym i rozrywkowym filmie pojawiają się ludzie mroczni i niebezpieczni. Ich celem jest wykorzystanie niezwykłego artefaktu w sposób, który ludzkość ma cofnąć nie tylko do jej początków ale nawet zagrozić jej egzystencji.
Film ma służyć wyłącznie rozrywce tymczasem w realnym życiu takie poszukiwania trwają nieustannie i to przez milenia. Arka Przymierza jest takim przykładem i jej odnalezienie może zmienić całą nasza planetę nie do poznania, z wszelkimi tego konsekwencjami. I o tym jest dzisiejsza historia. Zapraszam!
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 12273
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 639
Podziękował: 23229 razy
Otrzymał podziękowanie: 19458 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 03 mar 2019, 19:48

Arka Przymierza - zaginiona czy ukryta ?

Antyczny, drewniany kufer pokryty złotem... Czy rzeczywiście istniał ? Czy to staranne rękodzieło opisane w Biblii rzeczywiście znalazło się w rękach plemienia uchodźców wędrujących przez pustynię Synaj ? Jeśli Arka istnieje - gdzie się w tej chwili znajduje ? Grupa rabinów twierdzi, że Arka została odnaleziona na wykopaliskach w 1981 roku... Kiedy w takim razie zdecydują się ją otworzyć ? I co się w niej kryje

https://www.youtube.com/watch?v=B9coUKtZU2s

Arka Przymierza replika Przybytku Mojżeszowego Arka Przymierza ( hebr. Aaron Habrit ) -- to symbol przynależności narodu Izraela do Jahwe, na mocy zawartego z nim Przymierza. Wykonał ją Mojżesz na podstawie nakazu otrzymanego na Górze Synaj, na miejscu postoju zwanym Er-Rahah. Skrzynia z drewna akacjowego 1,5 łokcia x 1,5 łokcia x 2,5 łokcia i była obita obustronnie złotą blachą, a także wyposażona w drążki do noszenia. Zamknięcie Arki Przymierza stanowiła płyta ze złota, tzw. przebłagalnia (hebr. kaporet). W arce przechowywano laskę Aarona (która zakwitła), dzban...


Jest wiele teorii na okoliczności skradzenia lub zaginięcia Arki. ;)

Gdy Rzymianie zburzyli Drugą Świątynię we wrześniu 70 roku n.e. Arka podobno została wywieziona podziemnymi tunelami prowadzącymi na wschód ponad 30 km, aż do Kumran, gdzie można było ją ukryć. Ciekawe jest stwierdzenie niektórych ludzi wskazujących miejsce spoczywania Arki w podziemiach Watykanu.Jeden z kościołów w Aksum(Etiopia), św. Marii z Syjonu, podobno ma w swoim posiadaniu pewną skrzynię. Kościoła strzeże strażnik i nikogo nie wpuszcza, nawet władcy Etiopii. Urząd strażnika przypada wybranym i jest niechętnie przyjmowany.

W 2 Księdze Machabejskiej mowa jest o ukryciu arki przez proroka Jeremiasza w pobliżu Góry Nebo na stepach Moabu (por. 2 Mch 2,4-6).
W niektórych kościołach wschodnich istnieje doktryna, według której arka została potajemnie wywieziona z pierwszej świątyni i znajduje się gdzieś na terytorium obecnego Sudanu, gdzie zostanie odnaleziona przez Jezusa Chrystusa w dniu zstąpienia Królestwa Bożego na Ziemię. Jest też teoria mówiąca, że jest ona ukryta w Roslyn oraz jest niewidzialna dla naszych oczu.

Obrazek

Od końca kolumn, ku sklepieniu ciągną się takie misterne sześciany. Na każdym jest odpowiedni wzór. U podstawy postać z instrumentem lub przedmiotem. Legenda głosi, że jeśli rozszyfruje się nuty ukryte w sześcianach, zagra je odpowiednio, na odpowiednich instrumentach w odpowiednim czasie- kaplica odkryje swój skarb. Skarb Templariuszy.

Arka przymierza wymieniona jest także w Księdze Objawienia 11:19, znajduje się tam w niebiańskim sanktuarium Boga, czyli nie ma jej na Ziemi. Powróci na naszą planetę pod koniec czasów z miastem Boga.
Można się w tym wszystkim zagubić :( ......A może o to właśnie chodzi, przecież jest to straszna broń bogów....i nie daj Boże aby trafiła w ludzkie ręce. :shock:
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 12273
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 639
Podziękował: 23229 razy
Otrzymał podziękowanie: 19458 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 02 sie 2019, 23:52

Polaraxa 93 - Dwóch Mojżeszów. Cz1

https://www.youtube.com/watch?v=PoxAk9jGh6o

Opublikowany 31 lip 2019
Historia Mojżesza leży u podstaw najwiekszych religii monoteistycznych świata: chrześcijaństwa, islamu, judaizmu a także wolnomularstwa a nawet ateizmu, który w swojej strukturze jest rodzajem wiary (!) O Mojżeszu wiadomo z pism Starego Testamentu, ale Księgi Tory były wielokrotnie redagowane i podawana przez nie wersja jest często dyskusyjna. I dyskutuje się je - czasem bardzo krytycznie od dawna. Do tej tradycji dołącza wydana niedawno książka Rand Flem-Atha pt. “The Murder of Moses” - “Zamordowanie Mojżesza”, w której badacz wykazuje, że Mojżesz, który został wychowany w Egipcie i zaprowadził Hebrajczyków pod górę Synaj, nie jest tym samym Mojżeszem, który zszedł z tej góry. Tworzy to biblijny thriller i jeśli Flem-Ath ma racje, to do dziś ponosimy tego konsekwencje.
Na początku programu garść wiesci ze swiat, które zwrocily moją uwagę: szpiegowskie satelity, pożary w Arktyce, epidemia opioidow
Podzieliłem tę historię na części z wielu względów, które tłumacze w audycji. Link do piosenki “Year 2525” poniżej


Polaraxa 94 - Dwóch Mojżeszów Cz2

https://www.youtube.com/watch?v=-F41kRxa1XY

Opublikowany 1 sie 2019
Zapowiadana druga cześć konspiracji Mojżesza. Tło i okoliczności tego, kto wszedł na Górę Synaj, a kto tak naprawdę z Góry powrócił. Także konsekwencje tych zdarzeń jakie i dziś są naszym udzialem oraz próba odgadnięcia czym była Arka Przymierza.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 12273
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 639
Podziękował: 23229 razy
Otrzymał podziękowanie: 19458 razy

Re: "Arka Przymierza" ...

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 21 sie 2019, 21:58

Arka Przymierza Azteków i Ngoma Lungundu

https://www.youtube.com/watch?v=grhx7h2Tek4

Opublikowany 21 sie 2019
Arka Przymierza była skrzynią z drewna akacjowego, pokrytą szczerym złotem. Obiekt ten był niezwykle niebezpieczny – Arka stanowiła śmiertelne zagrożenie dla ludzi, którzy nie byli ubrani w specjalne stroje. Jak się jednak okazuje relacje o bliźniaczych obiektach znali także Aztekowie oraz przedstawiciele ludu Lemba. Warto zatem poznać bliżej te mało znane a doprawdy intrygujące historie.
0 xODPOWIEDZ