Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Dyskusje z Kamilem, sługą Jezusa

Co admin ma zrobić w 2-m etapie z Kamilem, sługą Jezusa

Zbanować na 30 dni z powodu natręctwa, trollingu i nawracania.
4
29%
"Zakneblować" na zawsze" z w.w powodu.
10
71%

Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 704
x 254
Podziękował: 9259 razy
Otrzymał podziękowanie: 9807 razy

Re: Dyskusje z Kamilem, sługą Jezusa

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 lip 2019, 11:04

Jaki to rozwój bez łez.
żeby się rozwijać koniecznie muszę płakać ??
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

KamilLwo

Re: Bóg/stwórca - dywagacje o nim

Nieprzeczytany post autor: KamilLwo » czwartek 11 lip 2019, 23:23

Nie ma żadnych energii przecież 7 lat w tym byłem. Ciężko się było tego pozbyć tych odczuć, również znam kobietę która szybciej z tego wyszła. Ponad rok a 4 ponad lata to duża różnica. Nie da się rozwijać bez Boga Jezusa. No i znak od Boga był taki że przestałem odczuwać te rzucania po modlitwie w Zielonce u księdza egzorcysty po modlitwie egzorcystycznej.

Teraz pytanie sprecjaliści kto ma tyle mocy żeby usunąć odczuwanie energii ? Czy ksiądz to jakiś nadczłowiek kto tam zadziałał że pozbyłem się tego świństwa i mam spokój od początku roku tego właśnie. Ktokolwiek mi odpowie jak to jest że 7 lat ponad męczyły mnie te energie.... tutaj i nie tylko czytałem o ludziach zwierzających się że są atakowani energetycznie... męczeni przez diabła takie osoby były po prostu. Można mieć nie tylko energetyczne męczenia np: kompulsywne myśli seksualne czy pokusy bicia. Nie trzeba mieć odczuć energetycznych. Ja otworzyłem się na energie i zacząłem czuć na brzuchu ból pamiętam że chciałem mieć kundalini i wzywałem tego świństwa. Tak się zaczęły męczenia. Nie chcę mieć do czynienia z demonami kundalini. Większość ludzi nie ma otworzonego czucia i żyje normalnie całe życie i są zbawiani mogą mieć inne formy problemów. Przykładowo ktoś rzeczywiście bił pewną kobietę aż się rozwiedli. Zło przejawia się różnie.

Tu nie ma próby nawrócenia jedynie poskładanie faktów do kupy. Nie nawracam na nic po prostu mówię jak jest. Po za tym istnieje coś więcej niż odczucia bo można przykładowo czuć obecność Boga 1)majestatu2)bezpośrednio Trójcę Przenajświętszą w różny sposób.3)obecność nie energetyczną lecz miłość,serce czy świętlną jakkolwiek to nazwać 4)można odczuwać świętość czyjąś
Te odczucia nie mają nic wspólnego z odczuciami energetycznymi lecz są bezpośrednio dane i nazwane jednocześnie są przez Boga już. Kiedy ma się te przeżycia czy widzenia to one są nazywane. Nie trzeba przejść procesu zapytania rozmowy np: -Tato co to za smak? -Sól

Czy Bóg jest energetyczny nie czy dywaguje nie bo znam Prawdę. Nie znałem jej więc wiem w jakiej pozycji większość ludzi tutaj jest.
Ciekawe u ilu ludzi zaczęło się od bólu w brzuchu kundalini... jakbym nie wzywał to by się nie pojawiło tylko musiałem trafić na osho książkę wcześniej o wewnętrznym przebudzeniu. Zdumiewa mnie to jak lekceważycie osobę która zna te wszystkie przeżycia i wyleczyła się ciekawe ile jeszcze dacie się męczyć i będziecie siebie męczyć. To była męczarnia dobrze to pamiętam nikt mnie nie oszuka.
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 704
x 254
Podziękował: 9259 razy
Otrzymał podziękowanie: 9807 razy

Re: Bóg/stwórca - dywagacje o nim

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 lip 2019, 23:39

ile jeszcze dacie się męczyć i będziecie siebie męczyć.
Ja tam się nie męczę ani nikomu nie daję się męczyć ale czasem jestem zmęczona po pracy :D :D
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 635
x 176
Podziękował: 7805 razy
Otrzymał podziękowanie: 13383 razy

Re: Dyskusje z Kamilem, sługą Jezusa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 12 lip 2019, 11:52

Czyżby nikt nie chciał cię słuchać niestrudzony SJ.
że się tak męczysz na tym forum :?: :o
0 x

panta rhei

Zablokowany