Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 10667
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 43
x 438
Podziękował: 22066 razy
Otrzymał podziękowanie: 15471 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 12 cze 2019, 06:32

jak w starych meczach z ZSRR w hokeju i kopanej :D

Mś w piłce kopanej w Rosji 2018..
W studiu mądrala chazarska mówi kilkanaście minut, że Rosja nie może wygrać z Hiszpanią..

Hiszpania - Rosja 1-1 (3-4) | Wszystkie bramki + Decydujący Karny 01/07/2018 PL komentarz [HD]
https://youtu.be/i8rz-nMQyj4

Sport sportem, a polityka polityką

Obrazek

W sporcie:

Polska : Izrael – 4 : 0


w polityce:

Polska : Izrael – (walkower) 0 : 2
Chyba czas już najwyższy na zmianę przestarzałych podręczników do geografii. Skoro państwo azjatyckich koczowników, Izrael, bierze udział w piłkarskich mistrzostwach Europy, w Konkursie Piosenki Eurowizji, przy Parlamencie Europejskim jest afiliowany Europejski Kongres Żydowski – czyli koczownicy posiadają jakby podwójne członkostwo w UE, raz jako obywatele państw Europy, drugi raz jako niezależni – międzynarodowi – w Europie koczownicy -, to wypadałoby to jakoś w końcu sformalizować.

A swoją drogą, kto i dlaczego zdecydował, że azjatyccy koczownicy z Bliskiego Wschodu przynależą do Europy?

Czy ta ich „przynależność” nas ubogaca, czy zubaża – zubaża i materialnie i kulturowo, czy jest naszym szczęściem, czy nieszczęściem, czy sprzyja naszemu bezpieczeństwu, czy odwrotnie, stanowi poważne zagrożenie tak dla bezpieczeństwa wewnętrznego jak i zewnętrznego ?

Pytań można stawiać z pewnością jeszcze więcej.

W każdym razie granica między syjonizmem a debilizmem staje się coraz cieńsza, o czym przekonuje żydowski tygodnik „Polityka” – https://dorzeczy.pl/kraj/105499/To-nie- ... aelem.html

Pomeczowe refleksje

Obrazek

ObrazekZaraz pojawią się wątpliwości, czy przypadkiem łapanie Żydów na spalonym (tzw. pułapka ofsajdowa) nie nosiło cech antysemickich i propagowania holokaustu Żydów. – I tak dojdziemy do stodoły w Jedwabnem, bo dlaczego nie, żydowska interpretacja to przecież arcydzieło – arcydzieło krętactwa.

A poważniej nieco:
wynik meczu budzi zdziwienie, bo polska reprezentacja wygrała z drużyną, która we wszystkich poprzednich meczach ME wykazała się o wiele lepszą skutecznością strzelecką i lepszą grą (?).

Przypomina to MŚ w Korei-Japonii, gdy najgorsza drużyna w grupie – nasza drużyna -, w swoim ostatnim meczu pokonała najlepszą w grupie drużynę USA aż 3 : 1.

Daleki jestem od stwierdzenia, że nasza reprezentacja grała wczoraj dobrze. Twierdzę natomiast, że to reprezentacja Izraela grała fatalnie.

Może musiała się podłożyć, bo tego wymaga interes polityczny – ważniejsza jest kasa z 447 niż jakieś kilka straconych bramek z polskimi gojami, którzy upojeni piłkarskim sukcesem nie zauważą jak wynoszą im z domu kolejne meble i kosztowności.

Dariusz Kosiur
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... -polityka/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8973
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 633
x 172
Podziękował: 7651 razy
Otrzymał podziękowanie: 13130 razy

Re: TROCHĘ O ŻYDACH I JUDAIŹMIE.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 12 cze 2019, 07:06

Israel wywalili ze sojej strefy geograficznej za to co robią w Palestynie..

https://youtu.be/xzij9B3yj1M

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/po-m ... tysemityzm :mrgreen:
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ