Witam wszystkich użytkowników tego forum

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Znaleziono 4 wyniki

autor: LukasBOB13
czwartek 12 maja 2022, 10:27
Forum: Pytania, uwagi, opinie
Temat: Jak wydrukować cały wątek/temat?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 729

Re: Jak wydrukować cały wątek/temat?

coś tam poczytałem i podobno znalazłem sposób… gdyby można w danym temacie wyświetlić wszystkie odpowiedzi na jednej stronie wtedy łatwo uda się bardzo prosto wydrukować jednorazowo cały temat ;) czy tutaj na forum można dodać taka opcje? wyświetlanie wszystkich odpowiedzi na jednej stronie ?
autor: LukasBOB13
czwartek 12 maja 2022, 09:10
Forum: Pytania, uwagi, opinie
Temat: Jak wydrukować cały wątek/temat?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 729

Jak wydrukować cały wątek/temat?

witam, może ktoś będzie wiedział jak wydrukować (zapisać w Pdf)… cały temat - przykładowo o boraksie ? taki temat ma kilkanaście odpowiedzi na 1 podstronie z 30, gdy daje drukuj (zapisz w pdf ) to wydrukuje jedynie odpowiedzi z pierwszej podstrony z 30… a to już ma przykładowo 32 kartki z drukarki, ...
autor: LukasBOB13
sobota 27 mar 2021, 21:44
Forum: Zdrowie fizyczne
Temat: Coronawirus
Odpowiedzi: 3319
Odsłony: 622788

Re: Coronawirus

Drodzy Administratorzy, wiadomo ze temat Coronavirusa jest na topie, ale jesteśmy w dziale zdrowotnym a w tym temacie więcej ciekawostek niż porad jak uporać się z tym paskudztwem. Zamin znajdzie się jakaś poradę (tak jak w innych tematach w tym dziale) trzeba przeczytać setki informacji, które są b...
autor: LukasBOB13
wtorek 24 mar 2020, 21:42
Forum: Praktyczne informacje dla nowych forumowiczów
Temat: WITAMY
Odpowiedzi: 510
Odsłony: 169986

Re: WITAMY

witajcie :D od ponad roku korzystania z tego EXTRA-super forum, postanowiłem w końcu zarejestrować się :)
życzę wszystkim dużo zdrówka i optymizmu :mrgreen: