Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Znaleziono 4 wyniki

autor: Pietro
środa 28 sie 2019, 16:40
Forum: Człowiek i społeczeństwo
Temat: FINANSE
Odpowiedzi: 587
Odsłony: 69751

Re: FINANSE

Jakie naciąganie na żywca
autor: Pietro
niedziela 25 sie 2019, 11:24
Forum: Zdrowie fizyczne
Temat: Oleje, tłuszcze, optymalni
Odpowiedzi: 163
Odsłony: 20637

Re: Oleje, tłuszcze, optymalni

Dużo sprzecznych informacji, z biegiem czasu coraz więcej i coraz trudniej się połapać, jak to w końcu jest np. z mieszankami olejów? Czasem popijam zbilansowane kwasy tłuszczowe, olej z nasion, orzechów, ale mam mieszane odczucia.
autor: Pietro
środa 21 sie 2019, 15:31
Forum: Zdrowie psychiczne
Temat: REGRESJA HIPNOTYCZNA
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 6199

Re: REGRESJA HIPNOTYCZNA

Sesja trwała koło 30min, docelowo miało przerzucić mnie do któregoś ważnego dla mnie wcielenia. Tymczasem w połowie drogi niemal siłą wypchnęło mnie w środek wysokiego lasu (sosnowego?). Byłam bosym mężczyzna o wpół owłosionych stopach 8-) prawie jak hobbit... Czułam, że myśli on inaczej niż ja obe...
autor: Pietro
wtorek 20 sie 2019, 11:07
Forum: Zdrowie psychiczne
Temat: Depresja, brak odczuwania przyjemności.
Odpowiedzi: 144
Odsłony: 18367

Re: Depresja, brak odczuwania przyjemności.

Pomimo, że po kolendrze aktualnie się poprawiło, nie znaczy to, że tak będzie zawsze, stosowanie kolendry u osób zatrutych jest kontrowersyjne ze względu na nieznany okres półtrwania we krwi i wiążąca się z tym możliwość redystrybucji. Nie napisałeś, czy masz plomby amalgamatowe, poczytaj tutaj http...