Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Znaleziono 3 wyniki

autor: emx
środa 10 lip 2019, 23:30
Forum: Hydepark
Temat: TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama
Odpowiedzi: 279
Odsłony: 52193

Re: TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama

Zdjecia sa na pokaz. Butelki trzyma sie w szafce
pozdrawiam
autor: emx
środa 10 lip 2019, 10:50
Forum: Hydepark
Temat: TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama
Odpowiedzi: 279
Odsłony: 52193

Re: TO POLECAM, bo dobre - kryptoreklama

Srebro wybija ok 600 chorobotworczych mikroorganizmow( antybiotyk 60). Skutecznie radzi sobie z grypa, sam osobiscie nie choruje. Bardzo skuteczne przy pozbywaniu sie uciazliwych bakterii. Dobre przy boreliozie( pierwsze efekty po 3 tygodniach). Przy problemach watrobowych ( ostatnie stadium przed m...
autor: emx
wtorek 09 lip 2019, 15:54
Forum: Medycyna niekonwencjonalna
Temat: SREBRO KOLOIDALNE
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 17275

Re: SREBRO KOLOIDALNE

Witam. Prowadze produkcje srebra koloidalnego . Mam stalych odbiorcow . Wysoka skutecznosc w leczeniu. Bez stabilizatorow. Produkowane na swieżo z oczyszczonej wody z metali ciezkich.

Moge sobie pozwolic na reklame ?

Tomasz